Witamy! Jest poniedzialek 23.10.2017, godzina 09:42
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...w starym nordyckim języku Rurik oznacza "sławny władca"?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Krótki opis klas na gamespocie

19.07.2006

www.gamespot.com


a stronach gamespotu pojawił się krótki tekst o nadchodzącym dodatku, w którym można m.in. poczytać o charakterystyce nowych profesji. Wspomniano tam też o tym, że tak jak GW: F, tak i GW: Nightfall będzie samodzielnym produktem, czyli nie będzie konieczny jego zakup, aby móc kontynuować zabawę w GW. Jeśli natomiast zdecydujemy się na dołączenie nowej kampanii, to stare postacie będą mogły bez problemu wędrować po nowym świecie.
Poniżej znajdziecie tłumaczenie profesji:

Paragon: (póki co brak sensownego tłumaczenia)
Domeną tej postaci nie jest walka w pierwszej linii. Paragon najlepiej czuje się na tyłach, gdzie może wspierać swoją drużynę rzucając włóczniami i używając psalmów oraz okrzyków do podnoszenia zdolności bojowej. Anielski wygląd Paragona nie jest związany tylko z estetyką, gdyż samą swoją obecnością potrafi roztoczyć aurę chroniącą innych przed działaniem Hexów i Stanów.

Łatwo rozpoznać Paragonów na polu walki przez ich anielski wygląd. Nawet ich zbroja prezentuje się świętobliwie, dzięki włączeniu kości słoniowej i masy perłowej w jej budulec. A jeśli to nadal za mało, to metalowa zbroja posiada wygrawerowane skrzydła. Nic więc dziwnego, że lud Elonian wierzy, że Paragoni są aniołami stróżami, zesłanymi przez bogów aby służyć w obronie ludu.Derwisz (Dervish):
Jeśli Paragon najlepiej sprawuje się stojąc na tyłach walki, to miejscem Derwisza jest jej serce. Ci święci wojownicy potrafią zaatakować jednocześnie kilka celów z pomocą ich nikczemnej kosy. Oczywiście umieją także wykonywać rożne obrotowe ataki, które doskonale wpasowują się będąc otoczonym przez przeciwników. Derwisze mogą także rzucać czary, które wspomogą ich w ataku, a także uleczą i ochronią. Jednak ich największą zdolnością jest możliwość chwilowej transformacji we wcielenie boga.

Jako, że profesja ta jest po części wojownikiem, a po części kapłanem, to Derwisze wybierają szaty ponad zbroje. Opierają się oni głównie na zwinności w walce, a także różnych Enchantach i Czarach. Jako dodatek do swoich szat, posiadają specjalne naramienniki i ciągle skrywają się pod kapturami, ukazując w ten sposób pokorę swoim bogom.

Komentarze (103)

Dodał(a): Draghmar

GuildWars.comTeenArena Net