Witamy! Jest czwartek 19.10.2017, godzina 16:46
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...kokosy zabijają co roku 150 osób? To więcej, niż zabijają rekiny.
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Problemy z lagami i DC oraz zmiany na stronie.

31.07.2006


asięgnąłem informacji na temat sporych problemów z grą, jakie miały ostatnio miejsce, u źródeł. Opisałem AN z jakimi problemami borykają się gracze i prawdopodobne ich przyczyny.
Co to dało? ArenaNet przeprowadziła małe dochodzenie, w którym zamknęli jeden z europejskich serwerów, powodujący część błędów, a informacje puszczono inną drogą. Poza tym sprawcą problemów był także dostawca internetowy w Europie, który borykał się z własnymi problemami ze sprzętem (obstawiam przegrzewanie się związane z upałami). Część problemów została lub zostanie zażegnana poprzez odpowiednie naprawy i sugestie tam gdzie trzeba ;), a część przez zmiany w kodzie gry – o ile będzie to możliwe. Zapewne skutki tego widoczne już były w ten weekend, gdyż poza lagami związanymi z obciążeniem łącz, nie było tylu problemów - mam przynajmniej taką nadzieję.

Gaile wspomniała także, żeby wszelkie problemy z lagami itp. przesyłać do supportu, gdyż postarają się naprawiać, to co się da z ich strony lub wskażą przynajmniej do kogo uderzyć jeśli będzie to problem poza ich zasięgiem.
Od siebie dodam, że spore problemy spowodowane były przez łącza wychodzące na zachód, co można sprawdzić chociażby za pomocą tego programu. Zapewne tu też problemem było przegrzewanie się. Także jeśli nadal doświadczanie jakichś lagów i DC, to polecam skorzystać z powyższego programu, wyniki zapisać i przesłać do ArenaNet.

Poza tym na naszej stronie pojawiło się kilka ciekawostek. Jeśli chcielibyście wyfarmić sobie Totem Axe, to pomoże Wam w tym poradnik napisany przez DragonLorda. A może chcielibyście poczytać drugą część opowieści o ArenaNet? Jeśli tak, to sinned przygotował dla Was odpowiedni tekst. Natomiast jeśli zawsze ciekawiło Was o co chodzi z tym Wyczerpaniem (Exhaustion), które powoduje część umiejętności, to Aldarond wyjaśnił to zagadnienie w swoim artykule.

Komentarze (35)

Dodał(a): Draghmar

GuildWars.comTeenArena Net