Witamy! Jest czwartek 19.10.2017, godzina 05:33
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...podczas jednego z eventów, na północ od Lion's Arch leżał ogromny żółw?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

GuildWars: Nightfall 27 października!

24.08.2006

www.guildwars.com


renaNet ujawniła datę premiery trzeciego rozdziału GuildWars! Już od 27 paźdźernika będziemy mogli przemierzać świat Elony. GuildWars Nightfall będzie wydana w dwóch wersjach: standardowej oraz kolekcjonerskiej.

Wersja kolekcjonerska będzie zawierać dodatkowo DVD z tym jak robiono GW: Nightfall, książeczkę z artami, przypinkami, mapa Elony wielkości plakatu, CD ze ścieżką dźwiękową z Nightfall i mały obrazek postaci do postawienia.

W Nightfall gracze będą musieli powstrzymać złego władcę przed uwolnieniem wygnanego niegdyś boga i sprowadzeniem ciemności na świat Elony. W walce pomogą graczom w pełni konfigurowalni NPCe - będzie można dopasować im uzbrojenie, a także umiejętności jakich będą używać. Zanim dotrzemy do końca fabuły, dane nam będzie przemierzyć dzikie wybrzeża, starożytne budowle i trującą pustynie. To wszystko poznamy dzięki dwudziestu misjom i ponad setce zadań. Dojdzie także nowy tryb rozgrywki Heroes vs Heroes, w którym jeden gracz z dobraną przez siebie drużyną NPCów, zmierzy się z innym graczem i jego drużyną.

Komentarze (161)

Dodał(a): BioHRD & Draghmar

GuildWars.comTeenArena Net