Witamy! Jest sobota 21.10.2017, godzina 12:30
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...kokosy zabijają co roku 150 osób? To więcej, niż zabijają rekiny.
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

O potworach, mailach, fanach i innych...

11.10.2006

www.sieć.com


aległości - na stronie pojawiło się tłumaczenie artykułu Christiana Brellisforda na temat obsługi i wykorzystania Trybu Obserwatora - życzę miłej lektury.otwory(i spółka) - w serwisie www.gamershell.com pojawiły się opisy potworów, które przyjdzie nam zabijać w Elonie, wraz ze screenami, które możecie znaleźć w naszej galerii. Tłumaczenie opisów wkrótce.


aile - część z Was mogła otrzymać, na konta podpięte do GW, maile z prośbą o uaktualnienie ustawień Waszego konta odnośnie polityki prywatności. Jeżeli dokonacie zmian, w niedalekiej przyszłości otrzymacie pierwsze wydanie "e-zinu GW" - Guild Wars Insider.


vent - w zeszłym tygodniu nie odbył się, ale teraz wraca ze wzmożoną siłą. W ten weekend, szansa na zdobycie zielonego przedmiotu wzrasta trzykrotnie. Zabawa potrwa od 21.00 w piątek[13.X.2006] do 20.59 w poniedziałek[16.X.2006]. W tej sytuacji życzenie szczęścia jest zbyteczne (:


ani - zapewne pamiętacie, jak niedawno informowaliśmy o konkursie dla fanów GW, w którym do wygrania była możliwość uczestnictwa w imprezie organizowanej przez AN w Seattle? Otóż zostały już ujawnione nazwiska zwycięzców - gratulujemy i czekamy na takie inicjatywy w Europie.

Komentarze (43)

Dodał(a): Zhai

GuildWars.comTeenArena Net