Witamy! Jest czwartek 19.10.2017, godzina 16:45
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...na naszym forum postawiono ponad 1,5k pytań o mechanikę gry? Odpowiedzi na te i na inne pytania, na 99% znajdziesz w naszym FAQ?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Bramy Elony otwarte, Halloween nadchodzi

27.10.2006

www.guildwars.com


lona jest już dostępna dla tych, którzy mieli to szczęście i dostali wcześniej edycję kolekcjonerską lub nie zamawiali Guild Wars: Nightfall u CDProjektu. Pozostali muszą mieć nadzieję, że kurier nie zgubi się gdzieś po drodze. ;) W związku z oficjalnym startem nowej kampanii, ArenaNet przygotowała kolejne uaktualnienie, w którym wita graczy w nowym świecie i przedstawia po krótce nowości, jakich przyjdzie nam doświadczać. Pełna treść (na razie po angielsku) w komentarzach.

A dla tych, którym nie dość jest wrażeń, Lion's Arch (zapewne Kamadan też) przystrojony został już Halloweenowymi ozdobami. Ponownie przyjdzie spotkać nam Szalonego Króla i jego świtę, i wziąć udział w wielu grach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Jak rok temu, pojawią się kolekcjonerzy, którzy wymienienią pewne przedmioty na gadżety jak np. Ghost-in-the-box czy Absinthe. Dodatkowo pojawi się nowa buteleczka Mystery Item - jej działanie nie jest znane - trzeba to odkryć samemu. :) Rozpiska Haloweenowej zabawy w komentarzach.

Komentarze (186)

Dodał(a): Draghmar

GuildWars.comTeenArena Net