Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 11:10
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Patronowi podczas używania Zaśpiewów wyrastają skrzydła?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

GuildWars.pl reaktywacja!

05.11.2006

www.guildwars.pl


itamy na odnowionym portalu GuildWars.pl!


Na wstępie chcielibyśmy bardzo Was przeprosić, za niedyspozycję portalu przez ostatnie 9 dni. Początkowo, problemy wynikły po stronie serwera, jednak po uporaniu się z tym problemem, postanowiliśmy wykorzystać ten moment na zmianę layoutu strony głównej. Projekt ten jest autorstwa Iowy.

Premiera Guild Wars Nightfall wprowadziła bardzo duże zmiany w grze, dlatego mamy przed sobą dużo pracy, aby zaktualizować stare artykuły i działy. Wkrótce pojawią się poradniki do misji z Elony, jednak najbliższy okres czasu poświęcimy na doprowadzenie portalu do zgodności z faktycznym stanem gry. Staramy się poprawiać grafiki na stronie, jednak możliwe, że podczas buszowania po portalu, natraficie na obrazek z brązowym tłem ze starego wystroju. Jeżeli tak się stanie, prosimy o powiadomienie nas o tym.

Start nowego layoutu jest świetna okazją do wspomnienia o konkursie na projekt logo naszego portalu. Wkrótce pojawi się regulamin konkursu, ale już teraz mogę obiecać, że nagroda jest warta zachodu. Jeżeli masz ciekawy pomysł na wygląd napisu guildwars.pl - nie czekaj i pokaż go nam.

Jeszcze raz chcielibyśmy przeprosić za awarię i liczymy na Waszą wyrozumiałość.Zespół redakcyjny GuildWars.plKomentarze (108)

Dodał(a): Zhai

GuildWars.comTeenArena Net