Witamy! Jest wtorek 24.10.2017, godzina 00:42
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...potwory zabijając graczy mogą awansować na wyższy poziom?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

SotG, Instrukcja i Garść informacji

07.11.2006

www.guildwars.com, www.guildwarsguru.com


ojawiło się kolejne wydanie State of the Game, które tym razem traktuje o pierwszych wpływach nowych profesji na rozgrywkę PvP.

Natomiast jeśli kupiliście Guild Wars: Nightfall przez sklep ArenaNet (lub wolicie czytać na komputerze ;)) i chcielibyście poczytać instrukcje, to jest ona od teraz dostępna do ściągnięcia w formacie .pdf.

Na koniec kilka oficjalnych wieści ze świata producentów Guild Wars. Na forum guildwarsguru Gaile Gray wypowiedziała się na temat tytułów i darmowego dodatku, który miał się pojawić w ciągu lata. Podobno dużo osób zastanawiało się czy jest możliwe osiągnięcie najwyższego tytułu Sunspear i Lightbringer...Jest to możliwe! Jednak, jak napisała Gaile, będzie dostępne tylko dla osób, które trochę nad tym pogłówkują. Jednak zapowiedziała też, że w przyszłości możliwość osiągnięcia maksymalnych tytułów będzie prostsza (mówimy nadal o tych dwóch).
Jako, że padały pytania o elitarne misje, to Gaile sprostowała wszelkie domysły i potwierdziła, że nie istnieje coś takiego na chwilę obecną na terenach Elony. Jednak na najbliższy okres (możliwe, że pod choinkę) planowany jest darmowy dodatek dla każdego posiadacza Nightfall. Nie będzie to co prawda uaktualnienie pokroju Sorrow's Furnace, ale i tak możemy spodziewać się różnych nowości, z których część jest do przewidzenia, a część nikt się nie spodziewa (słowa Gaile).

No to teraz pozostaje czekać na Eloniańskiego Św. Mikołaja. :D

Komentarze (36)

Dodał(a): Draghmar

GuildWars.comTeenArena Net