Witamy! Jest poniedzialek 23.10.2017, godzina 09:47
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...kiedyś role "Random Areny" pełniła "Competition Arena", do której płynęło się z Lion's Arch?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Kolejne uaktualnienia

02.12.2006

www.guildwars.com


itajcie, Potężni Bohaterowie!


asze dobre uczynki na rzecz Elony i świata żywych zostały docenione w pieśniach i legendach. Zdobyliście uznanie nawet u Prawdziwych Bogów. Mimo to pamiętajcie, Wasze zadanie nie zostało jeszcze ukończone. Zło, z którym walczyliście, nadal przenika Wymiar Udręki.


i, którzy podążyli za Mrocznym Bogiem, udali się do swoich kryjówek - tam gdzie nie dociera światło prawdy. Ich przywódcą jest Mallyx the Unyeilding, wielki i przebrzydły lider Margonitów. To on zapanował nad hordami demonów w służbie mrocznemu lordowi. Mallyx wycofał sie teraz do jego Hebanowej Cytadeli w Domenie Katuszy, gdzie stara się zdobyć siłę, potrzebną do zasiądnięcia na tronie jego mistrza.


allyx zebrał ostatnich ocalałych z armiii Margonitów, wraz z ich wielkimi przywódcami. Co więcej, hordy demonów, tytanów i innych paskudztw tego świata, oddały się pod jego komendę. Tylko najdzielniejsi bohaterowie mogą powstrzymac rebelię Mallyxa. Jeżeli jesteście godni, udajcie się do Domeny Katuszy i zniszczcie tego uzurpatora.


potkajmy się przy Wrotach Katuszy. Tam przekażę Wam więcej informacji na temat niebezpieczeństw, które Was czekają oraz jak pokonać moc Mrocznego Boga.


ysoki Kapłan Zapomnianych ZhellixZmiany w drugim uaktualnieniu:
Zmniejszono koszt odblokowania Razaha u Kapłana Balthazara do 6k.

Komentarze (15)

Dodał(a): Zhai

GuildWars.comTeenArena Net