Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 11:08
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...świecące dłonie, widziane u postaci wykonujących emotki, świadczą o posiadaniu przez daną osobę Edycji Kolekcjonerskiej GWP?(Dop. to NIE Chaos Gloves)
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Event oficjalnie rozpoczęty!

Event

03.01.2007

www.guildwars.pl


scalon przykryte śniegiem! A w raz z nim Kamadan, Lion`s Arch i Droknar`s Forge (ale to ostatnie to żadna niespodzianka :D). Pojawiły się tam też świąteczne ozdoby. Znane atrakcje:
bitwa na śnieżki, którą można rozpocząć rozmawiając z NPCem [Snowball Fights].
pojawiły się specjalne "skarby" na terenie Elony, otwieralne tylko raz na postać (nie wymagają klucza) i będące zawsze w tym samym miejscu. Po ich kliknięciu dla postaci zawsze wypadnie przedmiot (materiał, gold itp.) lub złoto.
w Kamadanie, obok Storage stoi White Dwarf, a niedaleko tabliczka z napisem "Please, Don`t Feed the Dwarf". Po porozmawianiu z nim i wybraniu 3 opcji dialogowej krasnolud ginie. Istnieje przesąd, że jeśli krasnolud przeżyje 10 minut, każdy dostanie prezent, ale nie jest to potwierdzone.
pojawił się nowy tytuł związany z zabawami - Gamer.
w miastach pojawili się kolektorzy dający świąteczne przedmioty
czapki można teraz pokazywać NPCom [Festival Hats], by zapamiętali je i skopiowali na inne postacie kosztem 10g, stoją oni w Lions Arch i Kamadanie, i nie można skopiować czapki należącej do innej osoby
Candy Cane Shards można użyć do stworzenia ("craft") cukierkowych broni
w Lions Arch i Kamadanie pojawili się Rift Warden, zabierający na specjalne misje w UW, gdzie można znaleźć Globs of Frozen Ectoplasm do wymiany u Tiny w Kamadanie na Yuletide Tonic

W komentarzach zaczyna kiełkować (i coraz bardziej się rozwija) mały poradnik Winter Festival 2006.

Komentarze (10)

Dodał(a): DragonLord

GuildWars.comTeenArena Net