Witamy! Jest wtorek 24.10.2017, godzina 00:32
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Guild Wars jest jedyna grą MMO, w której osoba, z firmy tworzącej ją, kontaktuje się z graczami poprzez rozmowy w jednym z miast?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

A zwycięzcą jest...

event

05.01.2007

www.guildwars.com


najnowszym wydaniu Skryby znajdziemy krótkie podsumowanie minionego Festiwalu Zimowego Przesilenia. Warto wspomnieć, iż w rywalizacji bóstw zwycięzcą zosta...ł Grenth - dlatego też wszelkie dekoracje oraz arena śnieżkowa pozostaną jeszcze pare dni! Szkoda, że także w rzeczywistości opady śniegu nie są uzależnione od ilości osób stojących na kółkach...

onadto mamy dla Was krótkie podsumowanie liczbowe minionego festiwalu(by Safian):
2 stycznia o 9:25 w Kamadanie zakończyło się ostatnie rozdawanie czapek. Festiwal trwał 296 godzin od 21 stycznia 1:25 do 2 stycznia 9:25. Podczas Wielkiego Finału mogliśmy dostać 4 rodzaje czapek w zależności po której stronie i w jakim mieście stanęliśmy. Ponadto do zdobycia była góra prezentów zawierających rzeczy które mogliśmy także zakupić u zimowych collectorów. Podczas eventu można było wykonać 8 specjalnych zadań, event odbywał się w 4 miastach, można było zdobyć 9 rodzajów broni i 3 rodzaje off-handów, a w sumie, z zimowego eventu można było wynieść 25 różnych, świątecznych przedmiotów.

Komentarze (3)

Dodał(a): Zhai

GuildWars.comTeenArena Net