Witamy! Jest sobota 21.10.2017, godzina 08:30
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...gildia może liczyć maksymalnie 100 członków?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Ściepa narodowa

donacja

16.01.2007

www.guildwars.pl


rodzy użytkownicy, przyszedł ten niechlubny dla nas czas, gdy musimy Was ponownie poprosić o wsparcie. Ostatnimi czasy zmieniliśmy serwer, co objawiło się niedyspozycją forum i strony. Niemniej działamy już od ponad 1,5 roku i staramy się zapewnić Wam najświeższe informacje ze świata Guild Wars, miejsce do prowadzenia dyskusji z innymi polskimi graczami oraz pomagamy nowym w świecie GW znaleźć swoje miejsce. Mamy kilka "rzeczy" do opłacenia, które są niezbędne do prowadzenia tego portalu. Jeżeli uważacie, że nasz wysiłek włożony w rozwój polskiej sceny jest tego wart, to prosimy o wpłacenie dowolnej sumy na to konto:
48 1240 3060 1111 0010 0520 3151
Bank Pekao SA
Piotr "Sib" Habigier
W tytule przelewu prosimy napisać: Donacja GuildWars.pl i ewentualnie nick z forum, jeżeli życzycie sobie, aby znaleźć się na liście dawców. Potrzebujemy conajmniej 400 zł, lecz każda nadprogramowa kwota będzie mile widziana, gdyż zostanie przeznaczona na nagrody w przyszłych konkursach.


ziękujemy,

Ekipa portalu GuildWars.pl

UPDATE: Spośród osób, które wpłacą kwotę conajmniej 5zł rozlosujemy jedną, która otrzyma 2 unikalne skill piny z Crippling Shot i Aura of the Lich.


Komentarze (65)

Dodał(a): Zhai

GuildWars.comTeenArena Net