Witamy! Jest poniedzialek 23.10.2017, godzina 04:34
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...we wczesnych betach Askalon nazywał się Khylo?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Rok Świni w Kintaju

event

09.02.2007

www.guildwars.com


ak co roku, mieszkańcy Kintaju przybywają do Klasztoru Shing Jea, aby oddać hołd niebiańskiemu zwierzęciu, które otoczy ich opieką przez najbliższe 365(6) dni. W tym roku pokłon oddamy Niebiańskiej Świni.

intajski Festiwal Nowego Roku zaczyna się o 21:00 w piątek(16 lutego) i potrwa przez cały weekend, kończąc się o 21:00 w poniedziałek(19 lutego). W niedzielę 18 lutego, co 3 godziny, Niebieańska Świnia będzie zstępowała do Klasztoru Shing Jea, odbarowywując zgromadzonych licznymi prezentami, o ile tylko... przypadnie jej do gustu posiłek.

entrum festiwalu będzie w Kintaju, na wyspie Shing Jea, jednak przez ostatni rok Kintajczycy zdążyli zasiedlić Tyrię i Elonę. W związku z tym, zabawa(co prawda mniejsza, ale zawsze) będzie odbywała się także we Lwich Wrotach i Kamadanie. Jeżeli chcesz dostać maskę, to niestety, ale musisz być w Klasztorze Shing Jea podczas wizyty Niebiańskiej Świni.

odczas Festiwalu będziemy mogli wykonać kilka nowych zadań od kolorowych NPCów. Dodatkowo, po wyspie Sing Jea będzie wędrował Wróżbita, którego możecie zagaić o swoją przyszłość. A dla lubiących zmagania z innymi graczami przygotowano całkowicie nową mini-grę: wyścigi rollerbeetle(toczących się żuków?).

trakcie trwania Festiwalu, na graczy będą napadać istoty zwane "nian", które będzie można odstraszyć np. czerwona farbką lub fajerwerkami.

yścigi "toczących się żuków" będą rozgrywały się na osobnej arenie. Aby wziąć udział w rozgrywce, należy zapisać się na najbliższy wyścig. Podczas walki wsiądziemy do naszego "bolidu"(o_O - dop. tłumacza) i będziemy mieli do dyspozycji nowy zestaw skilli.

by zrobić dobrze Niebiańskiej Świni, pięciu najlepszych kucharzy będzie przyrządzało dla niej posiłek. Waszym zadaniem będzie zapewnienie im odpowiednich składników, które będą znajdować się w różnych częściach Kintaju.

Specjalne przedmioty:
Sugary Blue Drink: Dzięki niemu otrzymamy w miastach niezłe przyspieszenie.
Champagne Poppers: Obowiązkowe, jeżeli chcesz obchodzić Nowy Rok w dobrym stylu.
Bottle Rockets: Pojedynczy strzał fajerwerku. Proszę nie celować w innych.
Sparklers: Zimne ognie wokół Twojego ciała. Proszę nie zbliżać sie do łatwopalnych przedmiotów.
Red Gift Bag: Otwórz, to zobaczysz.
Lunar Fortune: Będziesz miał farta, czy pecha w nadchodzącym roku? Tylko wróżbita Ci to powie.
Lunar Token: Zbieraj i wymieniaj je na ciekawe nagrody.

eby popsuć sobie niespodziankę, możecie udać sie pod ten adres, aby obejrzeć galerię z tego festiwalu.

Komentarze (16)

Dodał(a): Zhai

GuildWars.comTeenArena Net