Uwaga na kradzieże kont

Jak bardzo zmieni się walka mieczem i toporem w kontynuacji Guild Wars? Tutaj znajdziecie wszelkie informacje.

Moderator: Moderatorzy PvE

KrzysheK
Awatar użytkownika
.: Your Nightmare :.
.: Your Nightmare :.

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Uwaga na kradzieże kont

Post autor: KrzysheK » 28 gru 2014, o 22:36

Obrazek

Jeśli otrzymaliście taki mail w grze, od razu go kasujcie! Nie jest to wiadomość ani od ArenaNet ani od NCsoft. Nie wchodźcie na zawarty w wiadomości link, to najpewniej próby wyłudzenia dostępu do konta.

Serindrack
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Cheessie Stew

Uwaga na kradzieże kont

Post autor: Serindrack » 26 sty 2015, o 16:06

Ja mam taką kwestię.
Znajomemu dawno dawno temu zajumali konto. Twierdzi, że support w ogóle nie odpowiadał (a pisał wiele razy, ładna treść i takie tam), więc się wkurzył i olał kwestię.
Sugestie?

GokuSSJ
Awatar użytkownika
Burning Titan

Uwaga na kradzieże kont

Post autor: GokuSSJ » 26 sty 2015, o 16:13

Napisac jeszcze raz? Samo się nie rozwiąże. Poza tym jeszcze w logach musi się pojawić dowód, że konto mogło być skradzione. Np. że nagle zmienia się lokalizacja logowania.
Akasza napisała :ludzie mają wolno wole

MinotauR69 napisał :W sumie to nie ma znaczenia ile. Łączy się party na serwer utworzony dla gw2specs który sczytuje info z czatów graczy i przez czas bicia bossa ranger potrafi być na topie, oczywiście zależy od bossa, ale chodzi przecież o porównanie do tempesta lub innych depsujących klas. Na indywidualnych testach na gildyjnej arenie z heal turretami, każda z testowanych pod raidy klas bije przez ponad minutę-dwie czyli wykonuje po kilkanaście rotacji (+- bo nikt nie liczy tego aż tak dokładnie).

TUKAN
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Nick w GW2: TUKAN.1234

Uwaga na kradzieże kont

Post autor: TUKAN » 4 lut 2015, o 05:51

Niewiernus napisał :https://www.mywot.com/ - polecam

Czy możesz powiedzieć parę słów o tym programie?
Czy moge używać równocześnie z Avastem i Adblock Plus ?
Obrazek
CYKLOZA 401 :D czyli nieuleczalne uzależnienie od roweru.

DraQin
Awatar użytkownika
Hydra

Nick w GW2: Bonwor Mózgotrzep

Uwaga na kradzieże kont

Post autor: DraQin » 9 kwie 2015, o 11:28

Obrazek

Cwaniaki - prawie dałem się naciąć, na szczęście, załapałem że oni to raczej by mi oficjalnego maila wysłali a nie takie rzeczy od pseudo GMów.

Edit: EEej, panie moderatorze, nawet przeczytać jego posta nie zdążyłem :< .
Ostatnio zmieniony 9 kwie 2015, o 12:23 przez DraQin, łącznie zmieniany 1 raz
Looknij na this car, standing na streecie. :)
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

Alan Slain
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Uwaga na kradzieże kont

Post autor: Alan Slain » 24 kwie 2015, o 19:00

Mam od rana problem z zalogowaniem, po włączeniu ekranu logowania gw 2 i wpisywaniu adresu email oraz hasła przechodzi do ekranu mobile authentictation gdzie kod z aplikacji Google Authenticator nie działa i wywala informację ,że albo hasło albo email jest nieprawidłowy. Jeśli hasło lub email były by niepoprawne to nie przepuściło mnie do mobile authentictation. Więc nie wiem o co kaman? Ktoś ma jakiś pomysł? Czy to może być problem z kradzieżą konta?

PostTen post został usunięty przez Visek 6 maja 2016, o 19:17.

Poprzednia

Wróć do Wojownik