Poradnik do FoWSC po Polsku

Napisałeś ciekawą pracę? Poradnik farmienia? Opis profesji na PvP? Stworzyłeś nowy skin? W takim razie tutaj możesz zaprezentować swoje dzieło!

Moderator: Moderatorzy OT

Riel
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer
 
Płeć: Mężczyzna

Poradnik do FoWSC po Polsku

Post autor: Riel » 21 lip 2016, o 23:59

Witam, tak, jest to poradnik do gw1, tak, ludzie w gw1 jeszcze grają. Wstawiam, bo czemu nie, może ktoś się na niego nadzieje, a Fow to dobra lokacja żeby zacząć przygodę z SC i wydusić jeszcze z jedynki nieco zabawy, zapewniam, jest to możliwe.

Jestem graczem [SenT], kto grał jakiekolwiek PvE, temu gildii raczej nie trzeba przedstawiać, jest to jedna z najlepszych gildii SC, posiadająca masę rekordów, a z pewnością najlepszą gildią Fow, o czym świadczy fakt że [SenT] posiada 80% rekordów z nim związanym, a przede wszystkim "5 minutes alltime Fow record"(http://i.imgur.com/FckdUly.jpg). Dlatego zapewniam że poradnik napisany jest w dobrym stylu i poprawnie objaśnia splity i mechanikę Fowa.

Jako że scena SC cały czas jest bardzo aktywna, (czego nie można powiedzieć o GvG - rip) paru polaków poprosiło mnie o napisanie Polskiego poradnika do FoWSC. W poradniku nie tylko zawarte są informacje na temat samego Fowa, ale też ogólne informacje na temat SC i mechaniki gry, ponieważ zdaję sobie sprawe z tego, że dla wielu Fow to pierwszy speedclear.

Tak więc bez zbędnego przedłużania, oto link - https://docs.google.com/document/d/1OHgss346eX5yPOmv8nVEMWmCbbD3myBQJSd6VBv2dJw/edit#heading=h.f35sssnftdc

Wróć do Prace polskich graczyKto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość