Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.
.: Moderator :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Raporty z GvG

Post autor: Hyper Chan » 25 maja 2008, o 14:29

Gratulacje też dla 2 polskich bronz capów
Kto oprócz [ld] jeszcze bronza złapał?

Nasz roster..
Obrazek

[StP] ..może jakbyśmy wzieli RC zamiast SoDa na drugiego monia to bysmy jakos złożyli ich 3xD. Dosyć szybko zamkneli nas w bazie. Resign.

[Che] jakiś hexway. Wogole nie ogarniali, zepchnęliśmy ich do bazy i łatwy win.

[aS] nie było chyba tak źle..kilka razy sie posypali. Niestety pod koniec walki dostałem dziwnych lagów, momentami 2k ping..na VoDzie juz wogóle wisiałem, przegraliśmy pod flagstandem i koniec...szkoda, bo dało się to wygrać.

..na kolejne rundy zastąpił mnie kudłaty, wiec tylko ogólnie z tego co słyszałem(bo ogladac mi sie nie chciało;p..inne walki ciekawsze)

[nOch] A/D spike, my zmieniliśmy build na balance z water elemem. Przeciwnik nie za mocny, to i wygrać się udało.

Obrazek Niby wygrana walka..pozniej jakiś split, czy cos..pogubili sie i kupa.

[isis] jesteśmy sUabi ~~ Tak to jest jak sie gra przez wiekszosc miecha 3xD + sygneter, a pozniej na M T jakiegoś balance testuje...

Ogólnie przy tak małej ilości gildii skończyć na 33 pozycji i nie zdobyć bronze trima to już żal..

Gz dla [ld]
Ostatnio zmieniony 25 maja 2008, o 14:33 przez Hyper Chan, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

oO Bonhart Oo
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Raporty z GvG

Post autor: oO Bonhart Oo » 25 maja 2008, o 17:46

FuKs pisze :StS jest słabe, z tym, ze na pewnym poziomie są, nieosiągalnym dla 99,9% gildii grajacych w GW. Trzeba zachowac jakas rownowage. Sam tez ich uwazam za słabych, chociaz nie gram juz dosc długo, ale pamietam co ci goscie odstawiali w roznych meczach z moimi gildiami, jak gralem u nich na guest albo ogladalem na obsie. Graja bardzo dobrze, ale porownujac ich z takim sup - to porownania wlasciwie nie ma. Są w gronie tych najlepszych, ale w pewnych sprawach odstają zdecydowanie.
Mystiq napewno napisal to jak jeszcze nie gral z nimi Firefox, bo o tym gosciu mozna napisac wiele tylko nie to co jest w tym cytacie o Warriorach. A co do bycia bardzo pewnymi siebie w sup - to sie zgadza - z tym ze maja do tego pelne prawo, bo sa zdecydowanie najlepsza europejska gildią obecnie, a wpadki w pojedynczych meczach MT zdarzaja sie kazdemu. Ja nie jestem tylko w stanie pojąc jak [rawr] moglo wygrac juz 5 turniej... to jest dopiero żart :D

Co do sts to powiem tak:

Moja opinia na ich temat (czyli, że są bardzo dobrą gildią) ma kilka niezależnych uzasadnień, skupię się na dwóch:

1. Kiedy grałem u nich to za***iście miłym zaskoczeniem dla mnie było to, że po walnięciu p blocka protowi przeciwnika warki odrazu coś zabijały (niezły kontrast po eQ - pozdro Lilith :biggrin: ). Na dodatek nagle przestałem kończyć gry z 60% dp bo monki leczyły - kolejne miłe zaskoczenie.
2. Kiedy grałem przeciwko nim np. wczoraj to mieli za***isty pozycjoning - monki i elem byli tak daleko w tyle, że nie miałem do nich dostępu (zasranych hex breakerów nie liczę), a kiedy wysuwałem się do przodu wspomniany przez ciebie firefox natychmiast mnie spikował i nie odpuszczał aż się wycofałem (za***isty warek btw.). Nawet bufu, którego miałem (i wciąż mam) za debila wkleił czasem p blocka naszemu monkowi - czytaj ogarniali.

Co do najlepszej europejskiej gildi: Niech będzie, ja również uważam, że sup jest najlepsze, jednak twierdzenie, że nie można ich porównywać do sts jest co najmniej odważne, a moim zdaniem nieprzemyślane i głupie.

Imo jeśli komuś w tej grze się należy gold to jest to sts, sup, rawr i dR (wiem, wiem ostatnie dwie już mają golda)

Pozdro i Poćwiczcie
„Mądry od nikogo nie doznaje lekceważenia; zna swoją wielkość.”
Seneka
I tyle wam powiem :)

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 25 maja 2008, o 17:52

rotfl, wyciaganie wnioskow o tym ze gildia jest dobra na podstawie tego ze "monki leczą" a "warek zabija", albo ze "monki stoją z tyłu" to juz przesada. To co wymieniles to są podstawy grania w tą gre, a nie nic wyjatkowego.

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 25 maja 2008, o 19:05

oO Bonhart Oo pisze :po walnięciu p blocka protowi przeciwnika warki odrazu coś zabijały (niezły kontrast po eQ - pozdro Lilith :biggrin: )

P block w Veila o No! Umieraja!

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 26 maja 2008, o 20:27

założyłem nowy temat w tym dziale, do ktorego bede zrzucac posty z tego tutaj - takie ktore sie nie nadają do "Raportow.." ale mają pewien zwiazek z PvP i warto byloby je zostawic.

oO Bonhart Oo
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: oO Bonhart Oo » 26 maja 2008, o 23:53

FuKs pisze :rotfl, wyciaganie wnioskow o tym ze gildia jest dobra na podstawie tego ze "monki leczą" a "warek zabija", albo ze "monki stoją z tyłu" to juz przesada. To co wymieniles to są podstawy grania w tą gre, a nie nic wyjatkowego.

No popatrz! Monki mają leczyć a warki zabijać - czy nie na tym ta gra polega? Problem w tym, że jedni robią to lepiej a inni gorzej... problem w tym, że większość na pewnym poziomie nie umie tego wogóle, a sts jest w tym za***iste.

Podstawy, które znają wszyscy (teoretycznie) to jedno, czym innym jednak jest stosowanie tej wiedzy w praktyce.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2008, o 23:55 przez oO Bonhart Oo, łącznie zmieniany 1 raz
„Mądry od nikogo nie doznaje lekceważenia; zna swoją wielkość.”
Seneka
I tyle wam powiem :)

Def
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Def » 27 maja 2008, o 00:23

LaX za mało PIFA :weight_lift: :weight_lift: :weight_lift:

Ogólnie to nie wiem ocb ale pozdro wsystkim tymtamtym^ ^^

Spooklevski
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Spooklevski » 27 maja 2008, o 09:20

oO Bonhart Oo pisze :No popatrz! Monki mają leczyć a warki zabijać - czy nie na tym ta gra polega?

Niezupełnie, czasami też "ubezpieczać" monki i innych casterów... blokować flagerów, GLa, tankować Archerów...
oO Bonhart Oo pisze :Problem w tym, że jedni robią to lepiej a inni gorzej... problem w tym, że większość na pewnym poziomie nie umie tego wogóle, a sts jest w tym za***iste.

Podstawy, które znają wszyscy (teoretycznie) to jedno, czym innym jednak jest stosowanie tej wiedzy w praktyce.

Powiedz mi szczerze, czemu sądzisz, że robią to "za***iście" skoro często w swojej karierze byli rollowani jak szmaty... Nie chcę cię martwić, ale widzisz pograłeś z StS trochę i od razu zachwycasz się ich grą (dziecinada). Ja rozumiem że topowe towarzystwo, nie mniej jednak niektórzy na tym forum znają, grali przeciwko, grali z, od momentu kiedy po raz pierwszy Stealing Society wdarło sie do laddera... Jest to dość stara, zgrana gildia, która ma już pewne zachowania opanowane do perfekcji... Jeśli chcesz być w 10 najlepszych, a nawet 50 najlepszych musisz grać na pewnym poziomie... więc o co biega?

Obawiam się, że jakby RenO zaprosiło cię do swojego GH, także twierdziłbyś że są "za***iści"... a nie są...

EDIT: Poprawki stylistyczne...
Ostatnio zmieniony 27 maja 2008, o 09:45 przez Spooklevski, łącznie zmieniany 1 raz

Quetzacotl
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Quetzacotl » 30 maja 2008, o 03:44

surge znów jest boski, pozdro mistrze :(
klękaj i ziewaj!

Adzik
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Adzik » 3 cze 2008, o 09:05

Nudno więc wklejam.
Obrazek

Alcor
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Alcor » 3 cze 2008, o 09:42

Opis walki z Wladcami Lodowych Ogrodow plx.

Adzik
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Adzik » 3 cze 2008, o 09:46

3 dervy , mes smiter , mes tainted , 2 monki , flaga rt

My balance z waterem

Niby GL padł w 8 minucie ale udało im się trochę podropić , a Kainowi nabili nawet z 40dp =o
Ostatnio zmieniony 3 cze 2008, o 09:47 przez Adzik, łącznie zmieniany 1 raz

Dylanjuh
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: Dylanjuh » 3 cze 2008, o 14:32

A ze 3tyg. temu WLO robiło w jakichś 3-4k(i baty od nas dostawali), a dziś patrzcie-top 1000.
Obrazek
Spełniamy marzenia...

baka
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: baka » 3 cze 2008, o 15:51

Dylanjuh pisze :A ze 3tyg. temu WLO robiło w jakichś 3-4k(i baty od nas dostawali), a dziś patrzcie-top 1000.

no to znaczy ze zaczynaja ogarniac...
pewnie teraz by bylo odwrotnie :D

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 3 cze 2008, o 18:07

Adzik pisze :3 dervy , mes smiter , mes tainted , 2 monki , flaga rt

Dylanjuh pisze :A ze 3tyg. temu WLO robiło w jakichś 3-4k(i baty od nas dostawali), a dziś patrzcie-top 1000.

baka pisze :no to znaczy ze zaczynaja ogarniac...
pewnie teraz by bylo odwrotnie :D

No no.. Zaczynaja ogarniac - graja buildem rownie abitnym i wymagajacym skilla co heroway i wbijaja rank tylko dzieki buildowi...

Dylanjuh
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: Dylanjuh » 3 cze 2008, o 18:08

Nas(WKP) już nie ma. Padliśmy po AT(ogólnie -40=1000 pozycji w dół)
UP a jaki jest build uber imba skillowy, taki co to poniżej top 99,9 nie ogarniają?
Ostatnio zmieniony 3 cze 2008, o 18:10 przez Dylanjuh, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Spełniamy marzenia...

Axe
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Axe » 3 cze 2008, o 18:26

Dylanjuh:
Build imba skillowy - derwisze i sygnetery
Build uber skillowy - balans

Więc musisz się zdecydować. Poza tym co rozumiesz przez "poniżej top100" (zastosowałem zaokrąglenie)? Niżej w drabince (1-99) czy "poniżej" w sensie gorzej (101-1000)?
Obrazek

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 3 cze 2008, o 18:59

Dylanjuh pisze :Nas(WKP) już nie ma. Padliśmy po AT(ogólnie -40=1000 pozycji w dół)
UP a jaki jest build uber imba skillowy, taki co to poniżej top 99,9 nie ogarniają?

Wciskanie przyciskow 1,2,3 wymaga tyle inteligencji, że małpa to ogarnie. Jeżeli to cię rozwija to moze popros mame o klocki lego.

Spooklevski
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Spooklevski » 3 cze 2008, o 19:36

Rogi pisze :Wciskanie przyciskow 1,2,3 wymaga tyle inteligencji, że małpa to ogarnie. Jeżeli to cię rozwija to moze popros mame o klocki lego.

Jak callowałem warrkiem to też wciskałem 1, 2, 3 i czasami, ale to na serio czasami, że Frenzy zrzucić... ogarniałem, zdarzało mi się!

Żal wam Wladcow Lodowych Ogrodow, oby więcej takich teamów! Trzeba wspierać inicjatywę bliźnich...
O jejku, jejku o czym wy w ogóle dyskutujecie :>
Ostatnio zmieniony 3 cze 2008, o 19:37 przez Spooklevski, łącznie zmieniany 1 raz

Axe
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Axe » 3 cze 2008, o 20:09

Na guziczku frenzy to akurat ciężarek mogłeś położyć, co z ciebie za wojak ?!
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o GvG