Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

ohara
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Raporty z GvG

Post autor: ohara » 21 gru 2008, o 12:53

Wiem, wiem gralismy pol mATa shitem, jestesmy lamami i GW umiera, bo ludzie z HB z niskim czempem maja silvera. Pozdro.

gw dawno umarło ,nie wiem czy zauważyłeś.Pozdro
Obrazek

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 21 gru 2008, o 12:55

ohara pisze :gw dawno umarło ,nie wiem czy zauważyłeś.Pozdro

Ja tylko parafrazuje mistrza Qrczaka, ktory mi napisal to po mAT :(

Rozgniatacz
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: Rozgniatacz » 21 gru 2008, o 13:50

W to jeszcze ktoś gra?
Ostrzeżony Dzisiaj, 0:19
za nadmiar pewności siebie

qrczak_
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: qrczak_ » 21 gru 2008, o 13:53

Rogi pisze :Ja tylko parafrazuje mistrza Qrczaka, ktory mi napisal to po mAT :(

Nie pisałem nic o "ludziach z HB z niskim czempem", bo to byłoby coś w rodzaju, tutaj wykażę się znajomością slangu polskich pro graczy, "self own".
Pisałem natomiast o noobach, którzy w ciągu ostatniego tygodnia zagrali z [cnex] kilka razy, zarówno rated jak i AT, i ani razu walka nie trwała dłużej niż 5 minut, nie wspominając już o jakichkolwiek dropach po naszej stronie...
Ot, życie.

Lonchu
Awatar użytkownika
Burning Titan

Raporty z GvG

Post autor: Lonchu » 21 gru 2008, o 14:43

qrczak_ pisze :Nie pisałem nic o "ludziach z HB z niskim czempem", bo to byłoby coś w rodzaju, tutaj wykażę się znajomością slangu polskich pro graczy, "self own".
Pisałem natomiast o noobach, którzy w ciągu ostatniego tygodnia zagrali z [cnex] kilka razy, zarówno rated jak i AT, i ani razu walka nie trwała dłużej niż 5 minut, nie wspominając już o jakichkolwiek dropach po naszej stronie...
Ot, życie.

coz sie stalo na MTku w takim wypadku ?
Ostatnio zmieniony 21 gru 2008, o 14:43 przez Lonchu, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
ಠ_ಠ

Kraven
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kraven » 21 gru 2008, o 17:34

Lonchu pisze :coz sie stalo na MTku w takim wypadku ?

Ich też dotknął światowy kryzys gospodarczy...

qrczak_
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: qrczak_ » 21 gru 2008, o 18:48

Lonchu pisze :coz sie stalo na MTku w takim wypadku ?

O to samo powinienem zapytać Ciebie, w końcu skończyliście z takim samym wynikiem. Ja, jak się zabieram do wygrywania buildem to mi to zazwyczaj wychodzi...

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 21 gru 2008, o 19:39

Obrazek
cnex is strong.
Walka 4 minutowa.
Wipe 1.30.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2008, o 19:41 przez Rogi, łącznie zmieniany 1 raz

elwood
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: elwood » 21 gru 2008, o 22:17

ej ale troche spokojniej bo nie wszyscy wiedza o co chodzi :) mniej krzyku wiecej konkretow
Ostatnio zmieniony 21 gru 2008, o 22:21 przez elwood, łącznie zmieniany 1 raz

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 21 gru 2008, o 23:00

[AA] przeprasza wiernych kibicow za slaba postawe. Zaczelismy buildwars w polfinale w listopadzie, kontynuowalismy na tym mAT co przynioslo slaby wynik i tylko bronze. Ogolnie co do turnieju to BUILDWARS. QQ

Jarlaxe
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Jarlaxe » 21 gru 2008, o 23:42

Oo nie ma kogo przepraszac bo nie mamy fanów :D ogólnie 3:3 i 33 miejsce :D niezly fart. Co do samych gier to przegralismy 2 na wlasna prosbe - tzn jedna przez totalnie blad taktyczny a druga przez brak venta od 1 minuty do konca xD Mozna bylo zagrac duzo lepiej - ale jak zwykle - nie udalo sie. Pozdrawiam.

Gralismy dzisiaj z CneX i w pierwszej grze byla naprawde fajna wyrownana walka gdzies do 16? minuty zakonczona naszym zwycieztwem bo do ateka sie czas konczyl. A BcS to chyba 2 silver cape juz zrobilo, w dodatku innymi buildami wiec nawet jak graja imba shitem to cos grac musza wiec nie rozumiem po co sie flamujecie...

PS: Qrczak nie skumalem tego tekstu w gvg na temat mojego nowego sprzetu o_O nie mam zadnego nowego sprzetu :unsure:

Axe
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Axe » 22 gru 2008, o 13:47

Rogi pisze :Wyszliśmy na nich strong smitem [...] złożyli się w 30 sekund, szybki rush i lord zabity.

Wyszliśmy balancem [..] polegliśmy dość łatwo, drop na 3 minuty [...] /Resign i koniec przygody.

To podsumowuje wszystko.
Obrazek

Jakub612
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: Jakub612 » 22 gru 2008, o 16:05

coz sie stalo na MTku w takim wypadku ?

Zapewne imbamocne Cnex, jest na tyle wspaniałomyślne i dało się pokonać tym wszystkim noobom. A co tam niech sie nooby cieszą, ze wygrali i tak jestesmy boscy.

O to samo powinienem zapytać Ciebie, w końcu skończyliście z takim samym wynikiem. Ja, jak się zabieram do wygrywania buildem to mi to zazwyczaj wychodzi...

No chyba herowayem na ha, bo jakos nie pamiętam by twoja poprzednia gildia z 7 necrusami grala mt.

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 22 gru 2008, o 17:17

Jarlaxe pisze :zakonczona naszym zwycieztwem bo do ateka sie czas konczyl.

logika wysokich lotow lol xD

jedna z niewielu fajnych rzeczy na gw.pl w działach pvp jest wtedy gdy ludzie z gildii znanych tylko sobie zaczynaja sie objezdzać , a nikt inny nie wie o co chodzi xD
gdyby mogl ktos przyblizyc co to jest cnex - jakas nowa polska gildia?

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 22 gru 2008, o 17:21

CneX jest to szwabska gildia, w ktorej jest Qrczak. Celowali oni w top8 na mAT, jednak skonczyli na 34 miejscu.

Lisek był, ale on jest za dobry na ta gildie.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2008, o 17:59 przez Rogi, łącznie zmieniany 1 raz

silke
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: silke » 22 gru 2008, o 17:39

Rogi pisze :CneX jest to szwabska gildia, w ktorej jest Qrczak. Celowali oni w top8 na mAT, jednak skonczyli na 34 miejscu.

i lisek!
Obrazek

Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.
.: Moderator :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Raporty z GvG

Post autor: Hyper Chan » 22 gru 2008, o 19:56

FuKs pisze:jedna z niewielu fajnych rzeczy na gw.pl w działach pvp jest wtedy gdy ludzie z gildii znanych tylko sobie zaczynaja sie objezdzać , a nikt inny nie wie o co chodzi xD
Jedna z niewielu fajnych rzeczy na gw.pl w działach pvp jest wtedy, gdy ludzie z gildi, których fuks nie zna, zaczynają się objeżdżać, a niektórzy nie wiedzą o co chodzi xD

O [cnex], [BcS], [braQ] nie słyszałeś? :0 To od kogo ty shitwaye spisujesz z obsa? ;P <...joke>

@v myślałem, że NOW od was ;(
Ostatnio zmieniony 22 gru 2008, o 22:10 przez Hyper Chan, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 22 gru 2008, o 21:09

Hyper Chan napisał :O [cnex], [BcS], [braQ] nie słyszałeś? :0 To od kogo ty shitwaye spisujesz z obsa? ;P <...joke>

Ale braQ spisalo od NOW :( ..

Jarlaxe
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Jarlaxe » 23 gru 2008, o 03:58

wow magiczny wojowniku - zalecialo qq forums.

Spooklevski
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Spooklevski » 23 gru 2008, o 14:07

qrczak_ pisze :Nie pisałem nic o "ludziach z HB z niskim czempem", bo to byłoby coś w rodzaju, tutaj wykażę się znajomością slangu polskich pro graczy, "self own".
Ot, życie.

Jesteś idiotą... zdajesz sobie z tego sprawę?

To nie jest żadna obelga, czy też konkretny zarzut... zwykłe, poparte wnikliwą obserwacją stwierdzenie.
Ostatnio zmieniony 23 gru 2008, o 14:09 przez Spooklevski, łącznie zmieniany 1 raz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o GvG