Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

FuKs
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 31 sty 2009, o 12:24

ale jakby ktos mogl powiedziec o co chodzi z tymi screenami? Że czego niby nie zauwazyl ten mesmer?

oko
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: oko » 31 sty 2009, o 13:44

slaba prowokacja sib.....
Obrazek

oO Bonhart Oo
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: oO Bonhart Oo » 31 sty 2009, o 14:02

Ułatwię niezorientowanym... Sibowa duma została urażona komentarzami moimi i Kaspera po walce. Kasper był łaskawy zauważyć, że w buildzie, w którym Sib był jedynym interrupterem warto czasem przerywać aegisy, zwłaszcza kiedy monk złośliwie staje obok ciebie i rzeźbi aegisa bez fast casta... A ja byłem tak miły żeby zauważyć, że gdyby może Sib przerwał mi więcej niż te dwa skille to jego team grając rawrem nie musiał się cofać do bazy ostro spressowany po 4-tej minucie...

Pozdro & Poćwicz D-shoty :biggrin:
„Mądry od nikogo nie doznaje lekceważenia; zna swoją wielkość.”
Seneka
I tyle wam powiem :)

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 31 sty 2009, o 14:07

oO Bonhart Oo pisze :zwłaszcza kiedy monk złośliwie staje obok ciebie i rzeźbi aegisa bez fast casta..

złośliwie? rotfl, pogratulowac monka w takim razie..

Kasperov
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kasperov » 31 sty 2009, o 14:11

FuKs pisze :złośliwie? rotfl, pogratulowac monka w takim razie..

To już się pobawić z rangerem przeciwnika nie można. Z mojej perspektywy to wyglądał jak dziecko we mgle , obracał się w kółko i biegał :)
Obrazek
[eQ], [AA], [HSR]

oO Bonhart Oo
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: oO Bonhart Oo » 31 sty 2009, o 14:21

Kasperov napisał :To już się pobawić z rangerem przeciwnika nie można. Z mojej perspektywy to wyglądał jak dziecko we mgle , obracał się w kółko i biegał :)

/Agree :D

Już mieli wipa bo Sibuś pozwolił mi zrobić ze swoimi monkami wszystko na co miałem ochotę, więc Kasper sie zabawił... zabronisz mu? ;)
„Mądry od nikogo nie doznaje lekceważenia; zna swoją wielkość.”
Seneka
I tyle wam powiem :)

Mucha
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Raporty z GvG

Post autor: Mucha » 31 sty 2009, o 14:30

A gdzie [lans] [/lans]?
Więcej baunsu!
Obrazek

oko
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: oko » 31 sty 2009, o 14:35

oO Bonhart Oo pisze :/Agree :D
Już mieli wipa bo Sibuś pozwolił mi zrobić ze swoimi monkami wszystko na co miałem ochotę, więc Kasper sie zabawił... zabronisz mu? ;)

czy ja o czyms nie wiem?
Obrazek

Jacoby
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Jacoby » 31 sty 2009, o 15:18

Pozdrawiam i proponuję dorosnąć paru osobom!
Gratulacje z powodu kolejnej reaktywacji, ale eQ to raczej fatum aniżeli normalna gildia ; p
Obrazek
Obrazek
Obrazek

reyu
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: reyu » 31 sty 2009, o 15:41

Cos sie ruszylo to i ja wrzuce nasze heroiczne dokonania!
LaX:
Obrazek
Jadac od dolu:
-pierwsze trzy to N/A: a jakos doswiadczenie naszych warkow nie pozwala im zrozumiec, ze kiedy sa zballowani to nawet tak wyborny healer jak Tomak ich nie utrzyma!
-vs be: w sumie najlepsza gra tego wieczora, presso-balance vs presso-balance (czyli to badziewie r+me/n+mes domi!) Najpierw my ich do bazy, potem za duzo dzielnosci zaprowadzilo nas pod naszego lorda, gdzie wiara w zwyciestwo gdzies wyparowala, ale niezlomny i nieustraszony Andrzej krzyknal "dawajcie!"(lub cos podobnego co doskonale trafilo w nasze prostackie umysly) i nie tylko odbilismy sie, zatrzymalismy sie dopiero pod GLem, ktory nawet padl przed 28!!!
-vs Surkea Esitys: Andrzej nie chcial sie z nami bawic, wolal odrabiac prace domowa siostry, a Agz zlozyl sluby milczenia tego dnia, wiec pospikeowac tez sie nie dalo. Obserwujac jak okolo 10 min pasek naszego lorda kurczy sie uslyszelismy jeszcze jakze wyczekiwane "o gra!" w wykonaniu Adzika.
vs BadV: silny rawr'way jest silny, jak napisalem wyzej nawet wyborna gra Tomaka nas nie uratowala!
syNc:
Obrazek
i znowu od dolu:
-SuX: gra bez historii, zapressowalismy ich dosc latwo.
-rivers of babylon: ich nazwa wyzwolila w Aksie dawno zapomniana ambicje zostania gwiazda muzyki jamajskiej i po popisie wirtuozerii wokalnej wybieglismy z bramy, niestety piesn Axa nie poniosla Adzika do boju, ktory ze smutkiem zakomunikowal, ze code 005 uniemozliwia mu gre. Szybko weszlo im kilka spike'ow i dalismy resign.
-eQ: tu z kolei wokalnym performancem obdarzyl nas Tomaczek, ktory pomiedzy "Shame" i "Dywersja" wplatal "ja pier***e". Poskladali nas jakos ponizej 2 minut, oczywiscie moglbym tu pisac, o tym ze Tomak mial laga albo jakies inne smenty, ale poprostu byli lepsi, gg. Tutaj chcialbym tez pogratulowac eQ radosci, ktora jak widac powyzej wciaz czerpia z tej gry!
-No Honor: silni amerykanie biegaja po wurmsie, Salva ktory wpadl pograc na monku za Tomaczka, niestety nie poglosnil mnie na vencie i zamiast byc tam gdzie byc powininen byl w *zadzitrata*, przez co zamkneli nas w bazie i gra sie skonczyla!
-ostatnie dwie: nie pamietam, bo nie ma co, byli tak slabi, ze pomimo miliona bledow z naszej strony i tak zgineli.

ktostam
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: ktostam » 31 sty 2009, o 16:17

Fajnie opisane reyu, zdecydowanie lepiej sie to czyta niz to smecenie i flejm powyzej. Mam nadzieje, ze czesciej powklejasz jakies raporty :)
A LISQ przegral na pewno nie tylko przez Siba, chocby tez dlatego, ze ja nie jestem protem rownie dobrym jak Lucy (ciezko zreszta byc, jak sie gra pare gvg raz na tydzien-dwa, najczesciej na fladze a nie na monku), w dodatku to nie wina Siba (a na pewno nie tylko), ze spiki byly tak rowne i mocne, ze infuser eQ na cala walke musial uzyc 1(!!!!) podarowania zycia, a cala reszte wyciagal slowem uzdrowienia... Wiec skonczcie juz moze te gowniarskie pojazdy po Sibie?
Raz sie wygrywa, raz sie przegrywa. Z dedykacja dla AA:
http://pl.youtube.com/watch?v=45mMioJ5szc

elwood
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: elwood » 31 sty 2009, o 18:32

ja tam jestem w stanie zrozumiec siba i to o co mu chodzilo dajac te screeny... zapewne znowu sklad eq nie mogl sie powstrzymac od swoich wspanialomyslnych rad, szkoda tylko, ze to prawdopodobnie znowu gildia 4 osob + guesty oraz "reaktywacja" na tydzien lub dwa.

zycze powodzenia i moze eq sie rozkreci, przynajmniej bedzie mozna sie poekscytowac kolejna "topowa" gildia

Axe
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Axe » 31 sty 2009, o 18:35

elwood pisze :zapewne znowu sklad eq nie mogl sie powstrzymac od swoich wspanialomyslnych rad

Ja tam słyszałem, że Demet P V P nic nie mówi...
Obrazek

Wszystkojedno
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Wszystkojedno » 31 sty 2009, o 19:03

A ja że jujubraker tylko baklajnuje!

pETER_665
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Gandara

Raporty z GvG

Post autor: pETER_665 » 31 sty 2009, o 19:05

Axe napisał :Demet P V P nic nie mówi...

reyu pisze :Agz zlozyl sluby milczenia

Pomilczmy może troszke.
...
[img]http://i55.tinypic.com/v6oj04.png[/img]

NewHopE
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: NewHopE » 31 sty 2009, o 21:34

eQ nas rozjechalo jak szmaty z wielu powodow, interrupty siba akurat mialy tutaj drugorzedne znaczenie :) Zreszta chec do gry w nardzie byla taka ze kazdy mial chyba resign pod ctrl + v wbite przez caly wieczor :) . Niestety obecnie gramy na guestach albo z ludzmi na nie swoich pozycjach bo sie naszym zuczkom na wycieczki zebralo, wiec na jakies lepsze granie z naszej strony to narazie nie ma co liczyc...

btw gg :)
Ostatnio zmieniony 31 sty 2009, o 21:37 przez NewHopE, łącznie zmieniany 1 raz
AA
Na emeryturze

Darth Sib
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Darth Sib » 31 sty 2009, o 23:38

oO Bonhart Oo pisze :/Agree :D

Przyznaję, że ta walka, jak i cały wieczór były kiepawe w moim wykonaniu.
Screeny wstawiłem z prostego powodu - bonhart twierdził że nic mu nie przerwałem. Jak widać bezczelnie kłamał. Niestety granie rangerem w rawrwayu jest o tyle trudne, że savaga zwykle wrzuca sie na spike, wiec niewiele zostaje na intrrupty.
[color=#000000]"Wrogowie, którym grozisz, tworzą armie.
Wrogowie, których niszczysz, tworzą groby."[/color]
[color=#666666]- Shinriko "Małe Prawdy"[/color][color=#CC0000]
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 1 lut 2009, o 01:26

NewHopE pisze :bo sie naszym zuczkom na wycieczki zebralo, wiec na jakies lepsze granie z naszej strony to narazie nie ma co liczyc

To bylo do mnie czy kolo mnie?

Fajnie ze eQ gra to juz 5 gildia na polskiej scenie gvg!

Suabo ze podnieca sie wygranymi z AA grajacym czyms innym niz balans + bezmnie

mAT widze ze bylo na maxa c***owe i przegralismy silvera z jakims [qft], cokolwiek to jest.

Pozdro.

Darth Sib
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Darth Sib » 1 lut 2009, o 09:56

Oko 2500 pinga, ja 1200 a Harper dc. Cała historia meczu z Euro Trash[qft]...
[color=#000000]"Wrogowie, którym grozisz, tworzą armie.
Wrogowie, których niszczysz, tworzą groby."[/color]
[color=#666666]- Shinriko "Małe Prawdy"[/color][color=#CC0000]
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Kasperov
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kasperov » 1 lut 2009, o 12:12

Obrazek

Jako, że ostatnio cały czas u nas ludzie online siedzieli to w sobotę trochę żeśmy pograli. Oto niejednoznaczne wyniki.

We Love Children With - blood spike, wszystkie walki opatrze komentarzem: Izzy zassysa
From My Space To Yourplace - izzy zassysa
Rank Three Plus Pug - izzy zassysa
Glou Glou Glou Glou Si - Chłopaki grali rawrem to jakaś mieszanka DirT i dP. Pocisnelismy ich po 7 minutach po paru zgonach z naszej strony wbilismy do bazy zabilismy archery. Cofka na ich reza oni na pałe się przepchneli kapneli flage 1 sec przed naszym boostem (słownie sekundę!) , a nasi wychodząc z lawy byli na straconej pozycji. Zabili nas pressospajkami i pózniej to już tylko przeciąganie walki.
!@#$% - czyli -4 od japońców, którzy grali sin splitem. nasz flagger nie ogarnął i zanim sie wrócił już wszystko nam zczyścili. Bonhart nie chciał się cofać jako do niego wołałaem po 10 razy i gg.
Be Team - Ładna walka, na krawędzi. Okazali się ciut lepsi (kilka dropów u nich , kilka u nas) no mieli troche więcej szczęscia.

Z tych ciekawszych to aS pojechane w 10 min morderczej walki ofc vs rawr spike i Legions Of Lyibyans czyli łacznie 5 wipów i w końcu nasza wygrana.

Edit: pózniej poprawie stylistyke narazie sie spiesze bo wychodze.
Ostatnio zmieniony 1 lut 2009, o 12:19 przez Kasperov, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
[eQ], [AA], [HSR]

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o GvG