Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

random
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Raporty z GvG

Post autor: random » 21 kwie 2009, o 20:15

Mysle ze po wygranej z OdS na vt mozna bylo slyszec odglosy orgazmu czego przykladem moze byc te ostentacyjne 'all of you can suck my d**k'. Wreszcie po tak wielu miesiacach gry husaria jest w stanie wbic do top200. Słowa uznania za tak szybkie ogarniecie gry. Progress jest wolny, ale efekty mogą byc zadziwiajace w 2010 roku.
nie karmie trolli.

Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Raporty z GvG

Post autor: Hyper Chan » 21 kwie 2009, o 21:16

Wreszcie po tak wielu miesiacach gry husaria jest w stanie wbic do top200
Lisek jesteś nuubem...jakbyś wiedział, to hsr nie jest w top 200:P
Mysle ze po wygranej z OdS na vt mozna bylo slyszec odglosy orgazmu czego przykladem moze byc te ostentacyjne 'all of you can suck my d**k'.
nawet nie wiesz kto i kiedy to napisał;p więc o co biega?;>
po wygrane(...)mozna bylo slyszec odglosy orgazmu
o orgazmie nie może być mowy, bo to już nie ten wiek, żeby jarać się wygraną...nawet jakby to było top1 ~~ ale to kiedyś sam zrozumiesz. :red_bandana:

Progress jest wolny, ale efekty mogą byc zadziwiajace w 2010 roku.
My się cofamy, więc nie ma mowy o postępie;] już tak nie liż *zady* ;*

@v nie, bo jest różnica jak robi to ktoś i wyskakuje z takim tekstem do kogokolwiek, a gdy robię taki ja, tylko po to, zeby screen 'był fajny' i moze przy okazji jakiś flame na nas poszedł
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2009, o 22:19 przez Hyper Chan, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

random
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: random » 21 kwie 2009, o 22:13

nawet nie wiesz kto i kiedy to napisał;P więc o co biega?;>
wiadomo ze byl z hsr. to chyba wystarczy?
o orgazmie nie może być mowy, bo to już nie ten wiek, żeby jarać się wygraną...
znowu... 'all of you can suck my d**k' pewnie spadlo z nieba, a nick wygenerowal sie sam. i to wcale nie oznaczalo podekscytowania.
Lisek jesteś nuubem
Wiem.

Cofanie w rozwoju nie brzmi zbyt dobrze :(
medicine for stupidity: wezcie distortion na warki bo i tak majac na mesie to za malo.

edit: no i masz flame. poprostu skomentowalem to co widzialem. forum od tego sluzy.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2009, o 22:29 przez random, łącznie zmieniany 1 raz
nie karmie trolli.

NewHopE
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: NewHopE » 21 kwie 2009, o 23:04

A ja to bym jakies czempy przykoksil... o f.... zapomnialem kupil to jakis necroway :)

no offence :)

BTW - Kasper nie pekaj, pomscilismy was dzisiaj. Niestety cholera - niefart, HSR zdazylo na nastepn gre w AT... :D
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2009, o 23:07 przez NewHopE, łącznie zmieniany 1 raz
AA
Na emeryturze

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 21 kwie 2009, o 23:16

Rogi pisze :Wasz build jest na tyle silny, ze ta wasza gra przypomina bieg na orientacje przez 28 minut. Jesteś sam sobie winien.

rotfl. Po pierwsze - w czym ten build jest mocny, po drugie jaki bieg na orientacje, po trzecie to nie jest żadne usprawiedliwienie dla cwanego wyczekiwania aż przeciwnik wpisze resign bo gra AT (o ile rzeczywiscie tak było)

Hyper Chan
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Hyper Chan » 22 kwie 2009, o 00:10

(o ile rzeczywiscie tak było)
było ;( chłopcy są niegrzeczni ;<
Obrazek

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 22 kwie 2009, o 00:42

FuKs pisze :rotfl. Po pierwsze - w czym ten build jest mocny, po drugie jaki bieg na orientacje, po trzecie to nie jest żadne usprawiedliwienie dla cwanego wyczekiwania aż przeciwnik wpisze resign bo gra AT (o ile rzeczywiscie tak było)

do Po 1. i 2. - Dobry jest w bieganiu przez cale GH!
a 3. - nikt nie każe nikomu grać jak nie ma czasu. Trza było wyjść pedohexem albo pedospikiem to walka by się skończyła szybciej!

Harper
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Harper » 22 kwie 2009, o 11:56

Gracie ranger pedosplitem (...) Trza było wyjść pedohexem albo pedospikiem to walka by się skończyła szybciej!

Obrazek

random
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: random » 22 kwie 2009, o 17:11

/\: Zapachniało QQ przez chwile.
A ja to bym jakies czempy przykoksil... o f.... zapomnialem kupil to jakis necroway
szkoda ze nie wiedzialem o tym ze sprzedajecie. kupilbym sobie na pamiatke.
nie karmie trolli.

NewHopE
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: NewHopE » 22 kwie 2009, o 18:37

random pisze :/\: Zapachniało QQ przez chwile.
szkoda ze nie wiedzialem o tym ze sprzedajecie. kupilbym sobie na pamiatke.

Poszedl tanio za niecale 300zk jakies pare miecha temu :) Miales pierwszenstwo przy zakupie ale jakos z kontaktem bylo slabo... :D
Ostatnio zmieniony 26 maja 2009, o 02:11 przez NewHopE, łącznie zmieniany 1 raz
AA
Na emeryturze

Nivelis
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Nivelis » 25 maja 2009, o 23:28

Nikt już gvg nie gra?

Nie mam czasu śledzić poczynań w grze to zaglądam czasem na forum - chętnie bym się dowiedział co kto tam pogrywa. Ostatenie 2 strony były takie obiecujące :P
Dobre filmiki Hyper i powodzenia na budownictwie - wiem co przechodzisz ;)

Było monthly teraz, paru znajomych graczy gvg online często siedzi to chyba coś się dzieje?

pozdrowionka

Shakuras
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Shakuras » 1 cze 2009, o 00:38

Na powyzsza prosbe, zarzucam male podsumowanko z HSR. Na wstepie moge przyznac ze nie tego oczekiwalismy i znow czegos nam zabraklo do bronze, no nic dlaczego go nie may dowiecie sie ponizej w opisach poszczegolnych walk:)

Obrazek

- rawr - Na poczatku taki przeciwnik Oo, wyszlismy z nastawieniem hmm oczywistym:), jednak troche udalo nam sie ich zbuildwarsowac, my wyszlismy balanced nastawionym troche pod hexa a oni hexem. nie oddalismy od poczatku do konca shrine, nie mogli nas chyba przez to zabic, sami od czasu do czasu dropili, pozniej wysylali epickie splity by wbic dmg na lordzie, ostatecznie my wbilismy wiekszy i stalo sie zabilismy rawryOo, kto by sie spodziewal?

- HM - Wyszli spike na spiku na 1 mele na naszego balanced. W sumie walka pod standem trwala ok 6 min, pozniej probowalismy ich splitowac, bez skutecznie. Pewny win HM.

- sA - Chyba nasz najwiekszy fail, zmienilismy prota, ktory wyszedl na rc(bo nie dogadalismy sie), przeciwnik wyszedl mocnym hexem, kazdy wie ze hsr owni na splicie ale tym razem nam nie poszlo, dod monki nie potrafily sie utrzymac w bazie a split dropil od degenu bo nie bylo kogo poscic na split z postaci leczacych bo ktokolwiek odchodzil to team w bazie dropilOo ostatecznie epicki lose na wlasne zyczenie:(.

- HoD - Na burring zdecydowalismy sie wyjsc hexem. Przeciwnik rowniez uznal ze to owni i wzial mocniejszy hex na dervie, r, mesie i 2x necro. Meczenie flagi przez exiego szybko poskutkowalo i przeciwnik wipnal, pozniej chcieli epicko capnac flage jednak spowodowalo to drugi wipe i resign u przeciwnika.

- PZZZ - Walka nasz balanced vs splito-hex przeciwnika, gineli, jednak 1 blad na moscie elegancki balet 2 meteory w dobrym momencie i wipe zadecydowal o naszym failu, kolejny mecz ktory przegralismy na wlasne zyczenie, a powinnismy wygrac;/

- n0p - Kolejna nasza walka balanced vs hex(warto zauwyazyc ze nastawili sie rowniez na bieganie ich warek mial rusha i sprinta:D(co nasz caller skomentowal "kur** ma sprinta i rusha nie mam pytan"). Kolejna zmiana monka tym razem heala, ktory nie byl zbyt pewny, ciagly strach o wipe i rage z warkow ze nic nie moga zrobic przedluzyl sporo walke. Jednak ostatecznie pewny win.

- AA - Na zakonczenie AA, no coz balanced vs balanced ich okazal sie zbyt pro dla naszego 5 monka grajacego z nami tego mata:D Pierwszy drop zaliczyli oni, jednak pozniej zaczeli biegac a my dropic^^ w ok 6 min stalismy w bazie, kleski dopelnily wandujace sie mo w naszym gh, gdy ich caly dmg wyszedl juz dawno z roomu... No nic pewny win AA od poczatku do konca kontrolowali przebieg gry.

Podsumowujac cel na mat byl bronze, niestety nie udalo sie go zdobyc 35 miejsce i pozostal lekki niedosyt bo tym razem bylo bardzo blisko. No nic sprobojemy za miesiac:)

pozdrawiam Shaq
Ostatnio zmieniony 1 cze 2009, o 15:56 przez Shakuras, łącznie zmieniany 1 raz

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 2 cze 2009, o 00:07

Po co wam milion monków na jednego mAta i ciągła ich wymiana? Kto tam u was tak cisnął ostro?

Hyper Chan
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Hyper Chan » 2 cze 2009, o 01:08

Trudno zliczyć kto tam grał;P Gdzieś nawet Demeta widziałem w gh jak na sekundę wpadłem. Też grał jakąś rundę czy przypadek?
Rogi chyba nie myślisz, ze to celowe było^^'? 'każdy orze jak może'
Ostatnio zmieniony 2 cze 2009, o 01:09 przez Hyper Chan, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 2 cze 2009, o 11:23

No wiesz - moze Szakuras w trakcie mAT znalazl lepsze monki do skladu i wymienil je (jak to zdarzyl zrobic z 4 razy w ciagu ostatniego roku). Ja tam nie wiem ;P .

1 DC na monku w trakcie mAT wchodzi w gre, max. 2 doliczając wypadek losowy (jakieś mama errory o godzinie 19 ;]). Jestem ciekawy o co chodzi po prostu :P.

Kraven
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kraven » 2 cze 2009, o 11:44

Nie od dzis wiadomo, że o dobrego prota ciężko, więc tródno winić Shaqa za to, że szuka jak najlepszego. Nawet jeśli to wymaga wymiany kolejnych monkow nawet i po 20 razy. Najważniejsze, żeby go w końcu znalazł...

Shakuras
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Shakuras » 2 cze 2009, o 14:47

Jako ze rozgorzala dyskusja pomiedzy "elitarnym graczem polskiej sceny GW", kravenem i hyperem na temat naszych mo z mata zdecydowalem sie wam co nieco rozjasnic:

1-2 mecz - Keke(prot) + Im Hope(heal)
3-5 mecz - Tyrael(prot) + Im Hope
6 mecz Tyrael + Mighty Vigor(heal)
7 mecz Tyrael + Sayan(heal)

podsumowujac,
1-2 mecz gral Keke poniewaz tyrael sie spoznil
3-5 grala nasza normalna para mo
6 mecz gral mighty poniewaz Im Hope musial wyjsc
7 mecz gral Sayan poniewaz ludzie uznali ze Mighty nie nadaje sie do gry i Sayan byl akurat wolny.

Jak latwo policzyc roznie powody zadecydowaly o tak duzej ilosci monkow.
Ostatnio zmieniony 2 cze 2009, o 14:49 przez Shakuras, łącznie zmieniany 1 raz

Kraven
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kraven » 3 cze 2009, o 08:11

Shakuras pisze :Jako ze rozgorzala dyskusja pomiedzy [...] kravenem i hyperem

o_O Nic mi o tym nie wiadomo...

Hyper Chan
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Hyper Chan » 3 cze 2009, o 19:35

mi też nie!, ale cześć Kraven:*

A Demet grał z wami(nami) jedną rundę czy zwidy miałem w gh?
Obrazek

guest1
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Desolation

Raporty z GvG

Post autor: guest1 » 10 lip 2009, o 16:30

Obrazek

Z naszych wakacyjnych potyczek wynika tylko 1... gw is dead.
Ciekawym smaczkiem jest to, ze szaq zabija.

of@
Czy tylko ja uwazam, ze + 6 za gildie top 3k to lekki zal ?
Ostatnio zmieniony 10 lip 2009, o 16:33 przez guest1, łącznie zmieniany 1 raz
GG Nasty.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o GvG