Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

Rogi
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 26 wrz 2009, o 22:18

Jako, że nasi fanowie tęsknią za nami wklejam raport:

Obrazek

Tak jak konfidenci są konfidentami, tak kartonowe chłopaki grać potrafią! Wszystkie mecze wygrane w kozackim stylu. Jedna porażka bo szwajcarski monk nie jest tak dobry jak ja.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2009, o 22:19 przez Rogi, łącznie zmieniany 1 raz

X a l
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Raporty z GvG

Post autor: X a l » 26 wrz 2009, o 22:49

Gogogo krtn!
Ciśniecie i ołnujecie!

Prawy
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Prawy » 26 wrz 2009, o 23:14

jestem z siebie dumny. jako jedyny polak w tym miesiacu zdobyłem trima. i to w dodatku silvera! build w tym momencie nie gra roli!
EDIT: zapomnialem o fuksie :<
Kartony dają rade. Gildia ma już 3 dni i juz ociera się o czamp rendż. nie to co WyP.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2009, o 23:23 przez Prawy, łącznie zmieniany 1 raz

Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Raporty z GvG

Post autor: Hyper Chan » 26 wrz 2009, o 23:23

DirT forfeit w finale? Wie ktoś co tam się stało? :P

@v thx

No to srogo;o Dawno nie było równie ciekawego finału.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2009, o 23:29 przez Hyper Chan, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Prawy
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Prawy » 26 wrz 2009, o 23:24

sheepy dostał dc na 5 sekund przed gra.

NewHopE
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: NewHopE » 26 wrz 2009, o 23:52

No u nas epicki MAT, zaczelo sie od tego ze nie przyszedl warek ktory mial grac pod nieobecnosc siba wiec gral za niego gosc traktowany obecnie u nas jako nieaktywny. I tak fart ze wogole byl obecny. W pierwszej grze juz na starcie kilka dc na flagowym z czego bodajze 2 z flaga w rekach (chwile po dc flaga ladowala na glebie i przeciwnik cofal ja bezkarnie do bazy gg) w drodze do standu... tak mniej wiecej co 2 minuty dc i reconnect po minucie czekania. Nawet zabijalismy, przeciwnik caly czas na zgonie bilegal, bardzo niewiele brakowalo zeby im jakims cudem sprzedac wipe... no ale jak widac free constant boosty dla przeciwnika i gra w 7 nie pomaga... pomeczylismy sie jeszcze troche i dalismy sobie siana.

Druga gra zaczela sie obiecujaco od dc warka na starcie. Wrocil warek to w jego slady poszedl flagowy (dla odmiany :D )... no i tak mu zostalo do konca meczu. Dzialal jak jojo - 2 minuty w grze 2 minuty dc. I ponownie jakims nadludzkim wysilkiem wspomaganym wyciaganiem spajkow przez oko i bledami przeciwnika udalo sie ich troche podropic i dopchac pod ich brame. Niestety w pewnym momencie wpadli na pomysl zeby cos tam splitnac. Nasz flagowy na dc nie specjalnie mial ochote protestowac jak go mordowali, wiec po rageu na vencie i kilku dropach lordowi zrobilo sie slabo i padl.

O trzeciej grze pisal nie bede bo nie mam zdrowia.

No coz... przed matem szlo dobrze, wygrywalismy prawie wszystko wiec byly nadzieje na jakies sensowne miejsce. Jak sie okazalo nie dane nam bylo nic ugrac z powodow niezbyt zaleznych od nas :( Niesamowicie to frustrujace ale zyje sie dalej i moze za miesiac pech nas opusci. Szkoda ze usa ktore niezle zaczelo w koncowce podzielilo nasz los - jak my olalismy sprawe z braku sensu dalszego grania to klatwa dc musiala gdzies przejsc, padlo na nich...

btw.

Czuje duzy transfer ecto na lini sib -> fux :D
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2009, o 23:53 przez NewHopE, łącznie zmieniany 1 raz
AA
Na emeryturze

Shakuras
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Shakuras » 27 wrz 2009, o 01:00

Mat w hsr(czyli jak stracic 100 ratingu w jeden dzien;d)

1) vs KoS my 2x ele oni 2x para, okazalo sie ze mamy lepsze ele niz oni para;p, z 2 razy wipnelismy przeciwnika, juz zanosilo sie na dobry start a tu dc na elemie;d i papa^^, ale walczylismy do konca nawet raz ich wipnelismy ale pozniej epicki podzial, stawianie dpsem woha i bb;d Epicka walka:)

2) jakis tam top 200 przeciwnik, gralismy sobie normalnie z 3 min, po czym, vt powiedzial narazie i zakonczyl wspolprace z nami:) jako ze spikuje sie latwiej z vt, przeciwnik zabil nas:)

3) cos na frozenie, wyszli jakims splitem i dostali w tylek i w 10 min lorda nie mieli

4) RiP wyszli ele spikem i niestety 5 ele>2 ele:( pewny lose

5) burning, wszyscy w bojowych nastrojach ale przeciwnik uznal ze nie gra z nami i oddal walkowera;/

6) 2x para ale coz po przygodach wczesniejszych jak na moj gust oddalismy ta walke za free, bylismy slabsi i przegralismy.

Mat okazal sie najwiekszym failem ale coz jesli jest sie w stanie cos ugrac zwykle konczy sie tak^^

Ale widze ze nie tylko my mielismy wesolo:)
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2009, o 01:02 przez Shakuras, łącznie zmieniany 1 raz

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 27 wrz 2009, o 01:35

Prawy napisała :jestem z siebie dumny. jako jedyny polak w tym miesiacu zdobyłem trima. i to w dodatku silvera! build w tym momencie nie gra roli!
EDIT: zapomnialem o fuksie :<

poczułem sie urazony. gg.

Mi najbardziej szkoda meczu z Dirt. Rozumiem , jakby jeszcze zagrali finał (i pewnie wygrali). Ale taka akcja ... porazke w polfinale naprawde mialem gdzies, do czasu az zobaczylem ten forfeit.

Co do transferu ecto na linii sib -> fux , no niestety, Sib sie wykreca od zakładu, bo nie grał i daliscie forfeit. Naprawde, dzieki za to 0/3 , jestem ubozszy o 100 ecto (tzn miałbym je, a nie mam :F).

A HSR z ventem - rzeczywiscie, ciezko jest wejsc na inny vent w trakcie meczu :D

Prawy
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Prawy » 27 wrz 2009, o 08:50

Shakuras pisze :Mat okazal sie najwiekszym failem ale coz jesli jest sie w stanie cos ugrac zwykle konczy sie tak^^
aha. czyli ze wedlug ciebie byliscie w stanie cos ugrac. ciekawa teoria.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2009, o 08:55 przez Prawy, łącznie zmieniany 1 raz

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 27 wrz 2009, o 10:47

Prawy napisała :aha. czyli ze wedlug ciebie byliscie w stanie cos ugrac. ciekawa teoria.

Jeżeli wszystkie 6 rund zagra 40 gildii to tak.

Kasperov
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kasperov » 27 wrz 2009, o 11:34

Perv nie pękaj. My też w dwóch wygranych walkach zaliczyliśmy dc na monku. Raz na 25 kiedy wszyscy mieli zginac przed 26 tego gdzieś zestakowało i wrócił na koniec meczu. Druga walka to już totalna kontrola. W zasadzie można było wpisać gg, kiedy tamci wajpia znów nam monka wy***ało i już nie wrócił jak na razie 14 godzin :cry: Za***iście robić Mata + event + quest w sobote - ja ***e
Obrazek
[eQ], [AA], [HSR]

Hyper Chan
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Gandara

Raporty z GvG

Post autor: Hyper Chan » 27 wrz 2009, o 13:42

aha. czyli ze wedlug ciebie byliscie w stanie cos ugrac. ciekawa teoria.
Dla niektórych 'coś ugrać' odnosi się choćby do kupiastego trima. A to spokojnie było w ich zasięgu...zresztą jak dla wszystkich gildi w tym miesiącu^^' Ubogi MT jeśli chodzi o ilość startujących.

@v Z tego co widziałem, to jakoś specjalnie się tym nie przejęli, grają dalej i kij. Z czym masz problem? Nie każdy jest tak za***isty jak ty ;0 :D
[edit] ale jest progress;D wcześniej nie udawało się 20qp ugrać;p Widać myśl szkoleniowa Szakurasa idzie w dobrą stronę ^^ "
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2009, o 19:32 przez Hyper Chan, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Prawy
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Prawy » 27 wrz 2009, o 14:54

@^: tu nie chodzi o mnie, lecz o husarie. sadzilem ze warto podkreslic jak slaba jest husaria. co z tego ze wymienila ponad polowe skladu, jak dalej nie potrafi zrobic swojego pierwszego bronza juz dobre... pol roku?
Hyper Chan napisał :Dla niektórych 'coś ugrać' odnosi się choćby do kupiastego trima. A to spokojnie było w zasięgu...zresztą jak dla wszystkich gildi w tym miesiącu^^' Ubogi MT jeśli chodzi o ilość startujących.
ale to trzeba byc zaje****** slabym zeby przez tyle czasu nie zrobic bronze trima.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2009, o 18:06 przez Prawy, łącznie zmieniany 1 raz

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 27 wrz 2009, o 19:45

Fajny mat, dobrze ze mnie nie bylo;)

Darth Sib
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Raporty z GvG

Post autor: Darth Sib » 27 wrz 2009, o 19:48

No niestety, wujek Sib aka Captain Obvious był nieobecny, więc MAT nie udał się zbyt rewelacyjnie. Jak to mówią
QQ forums pisze:Doesn't really matter who comes warrior as sib carries everyone anyway.
:devil2:
A tak na serio, to jak się zalogowałem wieczorem w okolicach 6 rundy, to spodziewałem się, że chłopaki właśnie walczą o playoffs. Jak wiecie wynik był zgoła odmienny, bo Bounty okazał się zwykłym cieciem malinowym(mam nadzieję, że mu te żaby zaszkodzą).
Zakład z Fuxem poodtrzymuję, i dementuję doniesienia, że się wykręcam, bo powiedziałem wyraźnie, że wygramy gold cape jeśli zagramy cały turniej w core sqadzie, co wyłącza zastępstwa i chain dc. Zakład o 100 ecto przekładamy na październik.

Poza tym ten Mat był szczególnie smutny. Gold Cape forfeit, kiepawe wyniki polskich gildii i wszechoecny rawrway to nic fajnego. Oby sytuacja wyglądała zgoła inaczej w październiku.
[color=#000000]"Wrogowie, którym grozisz, tworzą armie.
Wrogowie, których niszczysz, tworzą groby."[/color]
[color=#666666]- Shinriko "Małe Prawdy"[/color][color=#CC0000]
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 27 wrz 2009, o 21:04

Obrazek

Jak w każdym powyższym raporcie wszystkie wygrane gry były od początku do końca kontrolowane przez nas. DC na naszym dmg dealerze pozwoliło tylko przebić się blood spamowi przez nas.

Mimo konfidentów wpadły nawet pierwsze czampy.

Za guesting dziękuje Masmie i żałuję, że gildia [WyP] oszukała Tadzia, który nie nastukał czampów.

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 28 wrz 2009, o 21:30

Obrazek

Z impetem w górę. Porażka z bspamem bo warek dostał dc z venta i nie zabiliśmy odpowiednio szybko. Poza 1. meczem wszystko na obsie - od początku do końca kontrolowane (oprócz feralnych me/n-sów).

Eldorado się kończy - paskolecznik jedzie na studia :( .
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2009, o 21:37 przez Rogi, łącznie zmieniany 1 raz

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 5 paź 2009, o 22:06

Łamiemy stereotyp - "nie idzie, nie wklejam"

Obrazek
Rank koło top100.

Do wczoraj grane pedosplitem na burningu, dziś zabawa innnymi buildami raczej z marnym skutkiem (30k pingu na vt nie pomogło w zwycięstwie).

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 5 paź 2009, o 22:25

że tez wam sie chce grac tyle w tą gre. szczerze podziwiam, mozecie mi zdradzic wasz sekret na brak znudzenia po 2 meczach?

Jakub612
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: Jakub612 » 5 paź 2009, o 22:47

że tez wam sie chce grac tyle w tą gre. szczerze podziwiam, mozecie mi zdradzic wasz sekret na brak znudzenia po 2 meczach?

Moj jest taki, ze nie jestem strickte graczem gvg, lubie pograc tez ta, ha. Mozesz sprubowac ograniczyc troche gvg i zagrac w inne tryby. Jednoczesnie dochodzi do tego atmosfera, ktora imo w polskiej dobrze poprowadzonej i wyluzowanej gildii jest lepsza niz w int. Albo zmien postac na rangera,mesa badz warka guestoj w slabszych gildiach.
Ostatnio zmieniony 5 paź 2009, o 22:50 przez Jakub612, łącznie zmieniany 1 raz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o GvG