Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

FuKs
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 5 paź 2009, o 23:53

Jakub612 pisze :Moj jest taki, ze nie jestem strickte graczem gvg, lubie pograc tez ta, ha. Mozesz sprubowac ograniczyc troche gvg i zagrac w inne tryby. Jednoczesnie dochodzi do tego atmosfera, ktora imo w polskiej dobrze poprowadzonej i wyluzowanej gildii jest lepsza niz w int. Albo zmien postac na rangera,mesa badz warka guestoj w slabszych gildiach.

nie mowilem tutaj o atmosferze, bo jak znasz kogos dluzej niz 2 lata i w sumie spedziles caly czas z tymi samymi osobami w (prawie) jednej gildii to atmosfera nie moze byc zła. W sumie nie mialem na mysli samej gry - bo ta owszem - sprawia mi jeszcze przyjemnosc, bez znaczenia czym i gdzie gram, z tym ze poswiecanie kilku wieczorow z rzędu na granie gvg mimo wszystko mnie nudzi. Zdaje sobie sprawe ze znajduje wam przeciwnikow w kilkadziesiat sekund - no ale mimo wszystko - to jednak jest kilka dni z rzedu. Ja juz ograniczam sie do 5-6 AT w miesiacu i MT :P

chuaw
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: chuaw » 18 paź 2009, o 23:04

Jako, że jesteśmy nadzieją "polskiej sceny" guild warsa jestem zobowiązany wkleić raport.

Rogi pochwal sie czyms bo co widze to was w 5-10 min skladaja na -60dp -.-
Ostatnio zmieniony 18 paź 2009, o 23:08 przez chuaw, łącznie zmieniany 1 raz

Kijosz
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Gandara

Raporty z GvG

Post autor: Kijosz » 18 paź 2009, o 23:42

Rogi, posysacie. Chuwa ma racje, idźcie robić DoA poniżej 35 minut. To jest wyzwanie!
Budo napisał : a drugi "idioci i trolle", gdzie będą idioci i trolle z kijoszem na czele.

Papug
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Papug » 18 paź 2009, o 23:50

Być jechanym przez człowieka z PvE ktory nigdy na oczy nie widział ranku wyższego niż top 500, eh. Żałosne. GW umiera..
Ostatnio zmieniony 18 paź 2009, o 23:51 przez Papug, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

lonson
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: lonson » 18 paź 2009, o 23:59

Rogi pisze :Łamiemy stereotyp - "nie idzie, nie wklejam"

Axe
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Axe » 19 paź 2009, o 00:01

lonson napisał :
Rogi pisze :Łamiemy stereotyp - "nie idzie, nie wklejam"
Obrazek

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 19 paź 2009, o 00:17

Obrazek

Specjalnie dla Lona. Przedwczoraj - unikaliśmy dzid jak ognia, zemściło się minus milionem. Dziś - dzidy w dłon i tylko "Happy RR" popsuło nam mecz z Dirtami powodując afkowanie Liska i nie wczytanie flagi.

chuaw pisze :Rogi pochwal sie czyms bo co widze to was w 5-10 min skladaja na -60dp -.-

Daj dowód. Wiem, że dla Ciebie Red Resign = mecze z top20, ale jesteś tylko pve scrubem, wybaczam.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2009, o 00:20 przez Rogi, łącznie zmieniany 1 raz

chuaw
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: chuaw » 19 paź 2009, o 09:00

Być jechanym przez człowieka z PvE ktory nigdy na oczy nie widział ranku wyższego niż top 500, eh. Żałosne. GW umiera..

Stwierdzilem fakty po meczach np z Sts i bodajrze High ping Victims

co do pojazdu na kogos to *zady* w KrTn daja tylko 2 osoby latwo to na obserwie widac

1 jest np. spike Ranger ktoremu ciezko wcisnac komus chocby 1 rupta a to daje przewage przeciwnikowi ogromna. Papug ogladnij sobie mecze jak ci sie wydaje zes cos godnego uwagi trafil

Jako, że jesteśmy nadzieją "polskiej sceny" guild warsa jestem zobowiązany wkleić raport.

a to pewnie byl zart , bo jedyna nadzieje robi tylko AA i pewnie dlugo sie nikt inny nie pojawi

no chyba ze wam np . O O K O O poguestuje na infuse , bo roznica jest zauwazalna
Ostatnio zmieniony 19 paź 2009, o 09:06 przez chuaw, łącznie zmieniany 1 raz

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 19 paź 2009, o 09:38

Wiem, Oko jest najlepszy, ale ty nie rozumiesz ironii. W każdym razie nie masz pojęcia o czym mówisz, próbujesz trollować i próbujesz coś (co ma niewiele wspólnego z prawdą) udowodnić osobom które stwierdziły, że jesteś idiotą. Idź sobie poresignuj na HB, zawsze kilka pixeli więcej.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2009, o 09:48 przez Rogi, łącznie zmieniany 1 raz

chuaw
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: chuaw » 19 paź 2009, o 09:51

W każdym razie nie masz pojęcia o czym mówisz,

Wy macie pojecie co mowicie pitolac o Top 20 o ktorym macie zadne pojecie . Top 200- 300 to jeszcze ew. moze sie w waszej dyskusji przewinac dzieki pomocy SWAYa ? (ironia)

Papug nie trafia 90% ruptow (nie liczac tego co doklada do spike) ale on jest pro gosciu a ja nie wiem co pisze.

Proponuje wam obserwa co jakis czas , albo rzeczywiscie wybierajcie najmocniejszy build w danym momencie (np parasy teraz) i RUSH ! no chyba ze znow wam SWAY dadza po jakims upie zebyscie top 100 dogonili :P (2gi zarcik)

Idź sobie poresignuj na HB, zawsze kilka pixeli więcej.

GVG to nie piksele to twoje ZYCIE :P Gl hf to bez ironii
Ostatnio zmieniony 19 paź 2009, o 09:52 przez chuaw, łącznie zmieniany 1 raz

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 19 paź 2009, o 12:15

Ironia =/= żart, tak mi się wydaje.

Virgo
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Virgo » 19 paź 2009, o 14:48

Będąc zupełnie obiektywnym i nie zwracając uwagi na to czy kogoś lubie czy nie, to z łatwością mozna stwierdzić, że chuaw (nawet głupio się wymawia) nie ma zielonego pojęcia o pvp i swoje zdanie przedstawia na podstawie kilku walk obejrzanych na obsie. Nawet po sposobie w jakim formułujesz swoje wypowiedzi widać że posiadasz tylko wiedze teoretyczną o gvg. Ale czego mozna sie spodziewac po osobie ktorej IGN brzmi Bydlece Kopyto
/peace
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Please do not feed the trolls!

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 24 paź 2009, o 21:35

Obrazek

I już po mAT.

uP - warrior -Mieliśmy dzidy i snare a oni dzidy i fire elema. Amerykański serwer nam nie pomógł, ale nasze rushowanie na lorda > ich rushowanie na lorda.
yumy - frozen - Ich split > nasz split. W 2 minucie moglismy wpisac juz resign na dobra sprawe
ps - jade - stwierdzilismy, ze jesli spotykamy gildie top500 to nie musimy sie spinac. Zabilismy ich, elem na 60 dp, niestety ranger z dpsem nas zdezorientowal i w 26 minucie ich epicki rush na lorda pokonal nas.
tomb - solitude - mieli milion necrosow i jednego fire elema, nasz dzidy są nadal lepsze i ich zabilismy w 10 minucie wszystkich nawet z Mistrzem Gildii.
RUN - uncharted - pierwszy mecz na euro serwerze, pozabijalismy ich na początku i nagle Papug zaczął po prostu znikać, jednak nie poddaliśmy się i epicki split rangera spowodował śmierć bodysa i wbicie miliona dmg. Na standzie sie utrzymalismy, spushowali na lorda i umarli po 26.
hent - warrior- weszli i nas zabili. Ich dzidy > nasze dzidy.

Jak widać średnie top300 polskie gildie nie potrzebują miliona mAT, żeby zrobić choćby pooptrimy.

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 24 paź 2009, o 22:33

Rogi pisze :Jak widać średnie top300 polskie gildie nie potrzebują miliona mAT, żeby zrobić choćby pooptrimy.

znaczy sie pooptrim postrzegasz w kategorii jakiegos sukcesu?

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 24 paź 2009, o 22:41

FuKs pisze :znaczy sie pooptrim postrzegasz w kategorii jakiegos sukcesu?

Pewne gildie mogą się starać i starać i tego, też nie osiągną (przy okazji manifestując swoją wyższość jak tylko komuś podwinie się noga).

miszcz_guildwarzz
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: miszcz_guildwarzz » 24 paź 2009, o 22:44

tyrasz po slabszych a sam nie jestes lepszy. sory ale ogladajac flagowych top200 mozna sie wiecej nauczyc niz ogladajac ciebie. juz tamci lepiej ogarniaja zmiane setow na czas, a ich przeglad pola jest o wiele lepszy niz twoj. wyzwij mnie od nonejma, prosze. albo lepiej, skasuj moj post.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2009, o 22:46 przez miszcz_guildwarzz, łącznie zmieniany 1 raz

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 24 paź 2009, o 22:45

tzn nie pisze, ze to zadne osiagniecie itd, ale patrzac na wasze walki to mogliscie pewnie wejsc do top16. bronze to chyba porazka, chociaz przed mt pewnie wzielibyscie go w ciemno.

miszcz_guildwarzz napisał :tyrasz po slabszych a sam nie jestes lepszy. sory ale ogladajac flagowych top200 mozna sie wiecej nauczyc niz ogladajac ciebie. juz tamci lepiej ogarniaja zmiane setow na czas, a ich przeglad pola jest o wiele lepszy niz twoj. wyzwij mnie od nonejma, prosze.

to do mnie czy do rogiego?

do mnie - a wiec - masz absolutną racje. Podziwiam twoje umiejetnosci wyciagania takich wnioskow tylko i wylacznie ogladajac mecze na obsie.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2009, o 22:55 przez FuKs, łącznie zmieniany 1 raz

miszcz_guildwarzz
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: miszcz_guildwarzz » 24 paź 2009, o 22:49

zgaduj mistrzu.

EDIT: a z czego mialbym takie wnioski wyciagac? z lodowki? i co miałbym ogladac? telewizje? najpierw pomysl a potem sie zastanow.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2009, o 23:02 przez miszcz_guildwarzz, łącznie zmieniany 1 raz

Virgo
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Virgo » 24 paź 2009, o 23:08

i na Gołotę zdążyli...
gratuluje bronza
zrobili w praktycznie 2 miechy to co HSR nie udało się do tej pory zrobić, a próbują dość długo
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Please do not feed the trolls!

Kasperov
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kasperov » 24 paź 2009, o 23:25

W AA to generalnie :D : Obrazek
Obrazek
[eQ], [AA], [HSR]

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o GvG