Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

Rogi
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 31 sty 2010, o 17:23

Avarax pisze : Co do "formy" to proponuję prześledzić z kim przegraliśmy: Team, YMCA, GoH. Jeśli ktoś trafił gorzej w losowaniach to pzdr;)

Listopadowy mAT:
kiSu
Grog
ZoO
brb
Fi
Gogo

Grudniowy:
Cake
GG
GoH (<- jedyna dobra gildia (na te top20) którą spotkaliście przez 2 mATy)
Ascl
tHis
Old

Po 12 losowaniach każdej rund z *zady* w końcu trzeba trafić na poważną gildie. I tak nadal jesteście zdecydowanie na plus W każdym razie gdybyśmy my zrobili silvera (zabrakło 0,03 bodajże) to byłby zrobiony w identyczny sposób. Po updejcie się okazało jak tzw. "one build wonder" gildie grają normalnie (srs, Team i HSR).

A tak w ogóle jak można ogarniać granie MoI a nie ogarniać grania Me/E z prawie identycznym skill barem? Akurat bitch role to raczej najmniejszy problem.

Harper
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Harper » 31 sty 2010, o 17:56

1. HSR jest cienkie jak *zad* węża i nie ma co się napinać
2. Zmiana buildu midlinera jest dla nas dużym problemem. Me/E robi ułamek dmgu MoI i szybko z niego zrezygnowaliśmy
3. Staramy się nie grać 28-minutówek, gramy za to dużo przegranych 2-minutówek
4. Zaczniemy wygrywać jak będę grał wojownikem!

EDIT:
Po prostu mamy backline obliczony na przetrwanie 90 sekund walki i staramy się zabić szybciej! Midline też ssie, jedyna nadzieja w Szakurasie, którego trenujemy na superkillera.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2010, o 18:34 przez Harper, łącznie zmieniany 1 raz

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 31 sty 2010, o 18:08

Harper napisał :3. Staramy się nie grać 28-minutówek, gramy za to dużo przegranych 2-minutówek

moglbys to rozwinac , bo brzmi conajmniej interesujaco xD

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 31 sty 2010, o 20:06

Rogi pisze :Listopadowy mAT:
kiSu
Grog
ZoO
brb
Fi
Gogo

Grudniowy:
Cake
GG
GoH (<- jedyna dobra gildia (na te top20) którą spotkaliście przez 2 mATy)
Ascl
tHis
Old

Gram w HSR od tego roku. Pz

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 31 sty 2010, o 21:08

Avarax pisze :Gram w HSR od tego roku. Pz

Ale wypowiadasz się w imieniu swojej gildii, tak? Narzekanie na słabe losowanie w przypadku HSR jest raczej dziwne.

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 1 lut 2010, o 16:14

Wiadomo, mogliśmy trafić gorzej. Z perspektywy wyników mata losowanie było kiepskie(YMCA #2). Nie mówię że przez to nam nie poszło oczywiście, bo mecz z GoH i YMCA był w naszym zasięgu, szczególnie ten z YMCA... Graliśmy słabo, słabiej niż ostatnie 2 tygodnie, i to nie wynik nerfu 2 x r CZYM NIE GRALIŚMY prawie nic. Tylko wspomnianego przez Harpera MoI'a bez którego robiliśmy mało demejdzu.

Co do one build wonder, to śmieszy mnie że mowia o tym ludzie grajacy jakims gownianym hexem. (HSR ostatnio gralo 3 buildami tak btw)

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 1 lut 2010, o 17:42

Avarax pisze :Co do one build wonder, to śmieszy mnie że mowia o tym ludzie grajacy jakims gownianym hexem. (HSR ostatnio gralo 3 buildami tak btw)

A my graliśmy 3 buildami w trakcie mAT. Splitem ,hexem i bala na parasie (i gdyby nie ułomność naszego rangera to mecz trwałby z 15 minut bo mes Booków miał 60 dp w około 10 minucie). Tak, że gtfo jeśli nie wiesz o czym mówisz.

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 1 lut 2010, o 17:56

Rogi pisze :A my graliśmy 3 buildami w trakcie mAT. Splitem ,hexem i bala na parasie...

Widzę że mnie nie zrozumiałeś, graliście gównem (hex) i chodzi mi o ten jeden konkretny build, pójście na "łatwiznę" grając czymś takim. I tu mówię, że średnio widzę zarzut grania tylko jednym buildem w naszą stronę, w dodatku jeśli jest nim balans..., jeżeli ciśnie się hexami (wiadomo honor w internecie i te sprawy :P )

Fajnie że graliście też czymś innym, fakt nie widziałem tego, bo sam grałem mAT i ciężko oglądać walki w trakcie.

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 1 lut 2010, o 18:36

Póki co nie pokaziliście balancem nic nadzwyczajnego (może poza jakimś ATkiem w którym poskładaliście sup, które i tak wam zabiło lorda bo nie ogarnęliście podstaw taktyki). A zagranie kilku rated, gdzie balance daj rade na każdej mapie to jednak nie to samo.

Dziwne zarzuty robisz "jesteście słabi, bo gracie hexem - nie możecie krytykować". Tylko jeśli spojrzysz na dowolny hex build to tam jednak nie ma defa. Dobra gildia wejdzie i zabije jak chce. Honor - ma pb, którym trafi w backfire albo vora każdy mes świata. Ponadto możesz wziąć pnh, deny i 10 innych remove hexów (tak gra conajmniej połowa gildii atm).

Z drugiej strony masz 2 piękne silvery zrobione z:
- rangerem na dwóch stancach, z rendem, robiącym milion dmg na spiku,
- ele, któremu ena się nie kończy, wyłącza minimum 1 warka, robi milion dmg na spike.
Ani tego nie wysplitujesz, ani nie wyprotujesz jeśli ktoś tym dobrze gra. A i tutaj zeznania się nie zgadzają wasze. Mówicie "nasz midliner nie ogarnął zmiany buildu". Powiedziałbym bardziej, że firstline który w dual ranger poza wrzuceniem deepwounda nie musiał dużo robić teraz jest po prostu za słaby, żeby zabijać.

A co do grania "gównem" - jakoś 2 dni przed nerfem graliście 2xp, 2x r, więc w sumie nie mamy o czym dyskutować. Najpierw zrób powtórkę waszych buildów z ostatnich 3 miesięcy i powiedz jaki procent walk zagraliście honorem? Tu mogę się założyć, że czymś zbliżonym do honoru (czyt. para za mesa - nie mam takiego waszego Harpera, żeby pograć z pb mesem), pograliśmy w podobnych proporcjach (mogę od razu podpowiedzieć - na wasze 450 walk przypadnie coś koło 45 "honor buildów"). Granie tydzień przeplatanymi buildami nie robi z was gildii pokroju AA, sorry.
Ostatnio zmieniony 1 lut 2010, o 18:55 przez Rogi, łącznie zmieniany 1 raz

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 1 lut 2010, o 19:07

1. Nie mogę się wypowiadać na temat 2 ostatnich mATów bo nawet ich nie oglądałem.
2. Jeśli chodzi mi o buildy to chyba tylko o te w których miałem jakiś udział, czyt. kiedy grałem w HSR, bo g. mnie obchodzi co było jak mnie nie było, nieprawdaż?
3.Czy mówiłem że jesteśmy jakiegokolwiek pokroju? Nie, uważam, że stać nas bez problemu na silver cape'a przy obecnym poziomie naszym/innych.
4. Widziałem wasz 1 mecz z Team, które jest jedną z lepszych gildii obecnie i poskładaliście ich hexem w 2 minuty pod flagą, co pokazuje jak słaby i łatwy do skontrowania jest ten build(nie mówię o późniejszych błędach z waszej strony i przegranej)
5. Tak graliśmy 2 x r i 2 x p na Dead Isle, bo przed nerfem wszyscy gral tam spajkami i inaczej nie było czego szukać.

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 1 lut 2010, o 19:22

Avarax pisze :4. Widziałem wasz 1 mecz z Team, które jest jedną z lepszych gildii obecnie i poskładaliście ich hexem w 2 minuty pod flagą, co pokazuje jak słaby i łatwy do skontrowania jest ten build(nie mówię o późniejszych błędach z waszej strony i przegranej)

Czy czasem Team nie grało też hexem tylko z fast cast cast necro zamiast mesem? I poskładali się w minutę na standzie od praktycznie (podmiana warka na coś co splituje) mirrora? To pokazuje jak słabo Team musiało zagrać, że dopiero 1 przypadkowy collapse wygrał im grę. A Team z tego co wiem to po was przebiegło. Więc porównanie nie na miejscu.

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 4 lut 2010, o 01:01

Team nie grało przeciwka wam grając 2 W + 2 Hexerów, wy na 3 hexerach (pewny nie jestem widziałem "przelotem" kawałem walki). Team wyszło na nas kontrą, więc cóż, nic dziwnego że po nas przebiegli:)

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 4 lut 2010, o 08:27

Avarax pisze :Team nie grało przeciwka wam grając 2 W + 2 Hexerów

Grało

Avarax pisze :Team wyszło na nas kontrą, więc cóż, nic dziwnego że po nas przebiegli:)

Jak się gra jednym buildem wszystkie mecze to nie jest to raczej trudne.

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 4 lut 2010, o 09:52

Mecz z Team zagraliśmy czymś innym niż wszystkie inne:)

Zresztą mAT'a graliśmy 3ma buildami.
Ostatnio zmieniony 4 lut 2010, o 09:53 przez Avarax, łącznie zmieniany 1 raz

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 5 lut 2010, o 19:34

Obrazek

2giego nie grałem więc nie wiem ocb.

3ci:

- Przegrana w wygranym meczu z [Bare] - KMD, zamiast ich dalej ruchać 8 vs 8 ktoś wpadł na pomysł żeby się splitowąc......
- Fajny mecz z [sigh] i wygrana

4ty:

Atek:

1. Jakiś syf na początek, mecz bez historii
2. Po supach spodziewalismy sie wiecej, niby mowili ze maja zlego builda na mesie ale to nie dokonca tlumaczy znikniecie w minute pod flaga, mecz bez historii, flawless.
3. Poskladalismy ich na poczatku, potem za mocne wbicie sie i kilka glupich zgonow, skuteczne zabijanie ich flagi i gg.
4. [Book] czyli latanie za rangerem ktory canceluje sobie C-shota (ja dla mnie szczyt bycia *zadkuku* ale to moja opinia), raz zepchnelismy ich i zabilismy Knighty przez co gdy poszlismy na wymiane 24:30 do Lord roomu mielismy przewage, ich Lord padl przed 26.
5. Smerf [Team], grali double rangerami, mecz przegrany przez zly positioning, rozbieganie sie i debilizm. Kilka zgonow u nich kilka u nas i potem wipe po naszej stronie :(

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 5 lut 2010, o 20:01

Brzydziej nie dalo sie screena wyciac? :P
Ale AT ładny, gz.

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 5 lut 2010, o 20:15

Rogi pisze :Brzydziej nie dalo sie screena wyciac? :P

Człowiek się śpieszy, nie narzekać, wrzucać swoje!

Jakub612
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: Jakub612 » 5 lut 2010, o 21:02

[Book] czyli latanie za rangerem ktory canceluje sobie C-shota (ja dla mnie szczyt bycia *zadkuku* ale to moja opinia)

Czyli co lepiej dshota zgarnac i nie przytrzymac przykladowo flagi, zeby zyskac boosta kiedy jest on potrzebny?

Harper
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Harper » 5 lut 2010, o 23:46

Ava jest samurajem, gdyby wykorzystywał błędy w grze musiałby popełnić harakiri. Tamten ranger nie miał honoru!

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 6 lut 2010, o 02:05

Jakub612 pisze :Czyli co lepiej dshota zgarnac i nie przytrzymac przykladowo flagi, zeby zyskac boosta kiedy jest on potrzebny?

Tak.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o GvG