Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

Rogi
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 17 sie 2010, o 17:23

Widać, że was coś ściska. Sami pograliście w tą grę tyle godzin, że raczej dużo nie odbiegacie od Kasperova. Z tym, że jest jedna różnica między wami a nim - on umiał/umie w tę grać. W dodatku nie łapiecie, że on się zgrywa na tym forum. Smutne jest to, że w grze w którą gra 100 osób sami nigdy nie weszliście do top300, ale co mi tam. Spinajcie się dalej i udawajcie, że macie więcej RL od innych, mimo, że wasz /age jest ten sam co u ludzi, którzy potrafią wciskać guziki od 1 do 8 lepiej.

Pozdrawiam wszystkie drugie konta leszczy!

Edit, bo zapomniałem. Jest taka niepisana zasada - jesteś *pietruszka* w tą grę to nie powinieneś trollować lepszych graczy. Jakiś flejm graczy, którzy coś osiągnęli byłby nawet wskazany (np. LaX, AA czy jakieś starsze gildie). Bo póki co to mądrujecie jak 5 chłopów pod GS-em na temat polityki - niby coś kiedyś usłyszał, coś mu w TV pokazali, ale *pietruszka* wie jak jest naprawdę.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2010, o 17:27 przez Rogi, łącznie zmieniany 1 raz

Black Thomi
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Black Thomi » 17 sie 2010, o 18:41

coool story ! brakowało mi takich topiców !

Kto ma racje ? !

PlackowatyPlaceq
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: PlackowatyPlaceq » 17 sie 2010, o 19:07

ja mam racje, bo w zyciu nie zagralem ani jednego dżwidżi
[11:15] <@^Kill^> Quote #28: [18:43] <+krulik> tak w ogole [18:43] <Kot> .ag accurnemet [18:43] <+krulik> to mamy juz 3 zwierzeta na kanale [18:43] <+krulik> kot [18:43] <+krulik> krulik [18:43] <+krulik> i xal

hipolymerr
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: hipolymerr » 17 sie 2010, o 19:50

kiedyś to umieliście sie flejmować, teraz aż żal to czytać :<
Spoiler: pokaż
zaraz mnie ktoś zjedzie
Thaia Lightbringer pisze :pokazcie ze macie jaja i zrobcie DoA w 50 minut czy UW w 20 za pierwszym razem czy drugim - jesli nie - prosze o zaprzestanie pier******* bo g**** wiecie i w d**** byliscie

Obrazek
Obrazek

Virgo
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Virgo » 17 sie 2010, o 20:20

@hipolymerr
to byś coś sam napisałem, a nie ciągle czytam posty jakiś pr0überoldschoolowych graczy z *zaplumplum* przeszłością, którzy non-stop piszą:
Kod: Zaznacz cały
kiedyś to umieliście sie flejmować
albo coś w tym kontekście.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2010, o 20:21 przez Virgo, łącznie zmieniany 3 razy

Jamsza
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Raporty z GvG

Post autor: Jamsza » 17 sie 2010, o 22:52

Pozdro Rodżi, i tak jesteś najlepszy, ja to wiem, czekam na golda chłopaki ! :hurra: :hurra:

Kasperov
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kasperov » 17 sie 2010, o 23:11

Adrian dostał bencza od mamy i musi iść na herbatke w czasie mata do ciotuni. Szukamy heala na MaT top 10 exp. Ups sorry chłopaki nie do was.

EDIT: Ale dzięki za kibicowanie ;* . Damy z siebie wszystko, bo kasa na wódkę się skończyła. :blubber:
Ostatnio zmieniony 17 sie 2010, o 23:33 przez Kasperov, łącznie zmieniany 1 raz

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 18 sie 2010, o 17:15

Quetzacotl napisał :historia pokazuje, iż rzeczywiście za je bis ty mesmer potrafi sam wygrywac gry nawet gdy jego team to banda oferm - przykład [ice] i surge mesmera, pozdrówki przesyłam w eter

w [ice] było 2 mesmerów :D

Kasperov
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kasperov » 18 sie 2010, o 18:10

FuKs pisze :
Quetzacotl napisał :historia pokazuje, iż rzeczywiście za je bis ty mesmer potrafi sam przegrywać gry nawet gdy jego team to banda kox'ów - przykład [AA] , pozdrówki przesyłam do Siba top 1 mesa

w [AA] było 2 mesmerów tylko przez jeden mecz :D

fix'ed wtajemniczeni będą wiedzieć o co chodzi =)
Ostatnio zmieniony 18 sie 2010, o 18:11 przez Kasperov, łącznie zmieniany 1 raz

jaca_eGo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: jaca_eGo » 18 sie 2010, o 22:14

drama, a jaca wciąż rośnie z rama (192cm,lat 16)
BTW. co do rogi'EGO i kaspera, jeśli chodzi o pierwszą osobę nie znam, nie grywałem ( no może pare razy ) i wnioskuje,iż osoba ta posiada mózg i co najlepsze potrafi go użyć ( btw, zawsze miałem z tym problem, te czasy minęły jak z kapsla po hejnekenie strzelił,HEH) jego monkowanie jest spokojnie w top 30, jeśli się myle poprawcie mnie, ale naprawde grywałem z monkami, który są megaaa,a on od nich nie odstaje za bardzo.
Druga osoba, Kasperov, grywałem z nim, nie lubilśmy się chyba nigdy, on + bonhart > jaca ... Tak od zawsze było,chciałem się zawsze wpakować w ich paczkę, i wyszło z tego, nic... Znam go chyba od 3-4 lat, wraz z adzikiem, w FEAR ( przepraszam,mogę źle pamietać) wywalili mnie za sam głos, był irytujaćy btw.Pózniej było eGo, blablalbalba (nuda....) Dobra dość gadania o sobie i moich przeżyciach.Kacper, czyli backline, tak, chyba każdy go kojarzy. Od zawsze był postacią na scenie, o którym było raz cicho a raz głośno i to mu bardzo pomagało ( polityka ftw? - tak mi sie to skojarzyło ) Wkońcu po paru latach ciężkiej pracy, dotarł do poziomu z którego długo nie wyjdzie.
Prawie bym zapomniał, wczoraj o podobnej godzinie do tej, w której dodaje posta kacper i rogi dyskutowali o macie, gdy ja zapytalem się czy jest szansa na gold i czy ktoś może im zagrozić, razem odparli "nikt". I takim mocnym akcentem zakończę swą wypowiedz. Pozdrawiam wszystkich, trzymajcie się mocno ; )

Rogi
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rogi » 18 sie 2010, o 22:28

jaca_eGo pisze :Prawie bym zapomniał, wczoraj o podobnej godzinie do tej, w której dodaje posta kacper i rogi dyskutowali o macie, gdy ja zapytalem się czy jest szansa na gold i czy ktoś może im zagrozić, razem odparli "nikt".)

Na 11 Ateków jakie zagraliśmy wygraliśmy bodajże 8, raz 2., 2x 3.. 10 minut temu wygraliśmy z najlepszymi atm amerykanami flawlessem. Musimy być więc najlepsi, ale jednak termin mAT pokonał chyba nam 3 osoby z core, więc golda nie będzie :(.

Życzcie nam szczęścia we wrześniu.
Pozdrawiam wszystkich fanów i antyfanów!

Kasperov
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kasperov » 18 sie 2010, o 22:48

Komuś się zebrało na smętymenty ale i to miło poczytać. Wrzucę raporta ku uciesze gawiedzi, że polaczki idą do góry. (z aktywnych gildii właściwie jesteśmy drudzy :) )

Obrazek
No więc tak pierwsze 3 rundy grałaem na healu (od 2 lat prawie na takim poziomie nie grałem).

Pierwsza walka z jakimś silverem top 100 wszystko wyinfusowałem, co skończyło się flawlessem.

Druga walka to już kompletny fart, że wygraliśmy. Na ich 2 spajki nam wchodził jeden. Fairwell nie rzuca na mnie nigdy aury więć ginęliśmy. Dopiero jakieś kozackie próby splitu pokazały, że jesteśmy mocniejsi o jeden włosek.

Trzeci meczyk to cent, które właściwie pokazuje ostatnio żenujący poziom. Prawie byłby flawless, gdyby nie beznadziejny push naszego warka przez footy, gdzie mało co wajpa zaliczyliśmy

Finał AT to już odwieczny bój amrykanie kontra euro. Zmieniliśmy się z rogim pozycjami, wlazłem na flage on na heala i po 14 minucie wysplitowaliśmy ich triple melee flawlessem. Takim sposobem zaminiliśmy sie miejscami. Oni wzięli nasze zaszczytne 8me a my ich 6te.

Prawie bym zapomniał, wczoraj o podobnej godzinie do tej, w której dodaje posta kacper i rogi dyskutowali o macie, gdy ja zapytalem się czy jest szansa na gold i czy ktoś może im zagrozić, razem odparli "nikt". I takim mocnym akcentem zakończę swą wypowiedz. Pozdrawiam wszystkich, trzymajcie się mocno ; )

Właśnie chyba powiedziliśmy, że jednak coś może nam zagrozić

SIB!

Pozdro :D
Ostatnio zmieniony 18 sie 2010, o 22:48 przez Kasperov, łącznie zmieniany 1 raz

Kraven
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kraven » 19 sie 2010, o 12:21

Gz & gl na mAT. Że też wam się chce grać w wakacje.
Chociaż, z drugiej strony, te koszulki...... :P

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 23 sie 2010, o 21:40

jaca_eGo pisze :drama, a jaca wciąż rośnie z rama (192cm,lat 16)
BTW. co do rogi'EGO i kaspera, jeśli chodzi o pierwszą osobę nie znam, nie grywałem ( no może pare razy ) i wnioskuje,iż osoba ta posiada mózg i co najlepsze potrafi go użyć ( btw, zawsze miałem z tym problem, te czasy minęły jak z kapsla po hejnekenie strzelił,HEH) jego monkowanie jest spokojnie w top 30, jeśli się myle poprawcie mnie, ale naprawde grywałem z monkami, który są megaaa,a on od nich nie odstaje za bardzo.

gosc na podstawie tego, ze kogos nie zna wnioskuje, ze ten ktos ma mózg i potrafi grać w gre :o . Stare czasy na gw.pl aż mi sie przypomnialy, wtedy bylo duzo wiecej podobnie bezsensownych wypowiedzi :wacko:

Pytanie z innej beczki: nadal będąc w ~top8 MT mozna wyciągnac kilkaset zł na allegro?
Ostatnio zmieniony 23 sie 2010, o 21:43 przez FuKs, łącznie zmieniany 1 raz

Kasperov
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kasperov » 23 sie 2010, o 22:31

Owszem, jeden z głównych powdów dla których jeszcze gram MaT'a.

Nil
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Nil » 24 sie 2010, o 01:03

Kasperov napisał :Owszem, jeden z głównych powdów dla których jeszcze gram MaT'a.

Mówi człowiek, który dwa lata temu zepsuł allegro sprzedając złoto za 14zł zamiast 30... ile razy już Ci mówiłem że Cię nienawidzę za to?

Kasperov
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kasperov » 24 sie 2010, o 09:14

Ale za to jak ślicznie moje złoto schodziło... :oops: to mogę ci opowiedzieć kiedyś do snu =). Dzięki guild wars kupiłem sobie w owym czasie PS'a3 lapka i piec do gitary, więc dziękuje wszystkim klientom =)

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 24 sie 2010, o 10:33

schodzic schodziło, ale po zaniżonej cenie, mogles wyciągnac 2 razy więcej spokojnie bez ryzyka, ze czegos nie sprzedasz. No ale twój wybór. Ja kase z GW zainwestowałem i nadal procentuje 8-)

Adris
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Desolation
Nick w GW2: Adris

Raporty z GvG

Post autor: Adris » 29 sie 2010, o 00:28

Tripel Warrior:
Obrazek
Hex Drugs: zabili nas 2 elemami, nic nie mogliśmy zabić (nie grałem tej walki)
Killer vs Zoulu: pushowali nas mocno i nasz warek odłączył sobie kompa i stał se.
Clow n Heroes: niby triple war ale z MoI zamiast warka, nie mogliśmy ich zabić a oni nas tak.

powoli odrabiamy spadek formy, braki kadrowe i pechowego ATka ( -50 ratingu :weight: )

Wrzucajcie mAT.

Insert Name Here
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Insert Name Here » 29 sie 2010, o 01:50

Adris napisał:Tripel Warrior:
powoli odrabiamy spadek formy, braki kadrowe i pechowego ATka ( -50 ratingu :weight: )

No, ale 15 RP !

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o GvG