Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

Dove
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Dove » 19 mar 2011, o 18:20

:hurra: Dobrze idzie, wczoraj pierwsze czempy :hurra:

Eld
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Underworld

Raporty z GvG

Post autor: Eld » 19 mar 2011, o 22:34

A ja się właśnie cieszę z zakupu Bad Company 2+Vietnam. Ah, gdyby nie ta karta graficzna...

Mithandir
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Mithandir » 20 mar 2011, o 01:15

Obrazek

Zastój. Szło *zadzidzi*, było dużo błędów, przegraliśmy wygraną walkę, bo wydawało nam się, że lord zdąży upaść. Był dc (chociaż i tak byśmy przegrali). Invokespajki nas zniszczyły nie raz. Kilka gildii było zbyt mocnych. Coś tam powygrywaliśmy, ale generalnie było słabo.
+9 z VV to był resign z ich strony, ponieważ nie mieliśmy 1200 ratinga. Będzie lepiej już niedługo.

Leman
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Serwer GW2: [EU] Desolation
Nick w GW2: WWE, rT

Raporty z GvG

Post autor: Leman » 28 mar 2011, o 23:45

Mithandir pisze :Będzie lepiej już niedługo.

Może. Czuję, że ze mną byłoby lepiej.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2011, o 23:47 przez Leman, łącznie zmieniany 1 raz

Mithandir
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Mithandir » 28 mar 2011, o 23:59

Mithandir pisze :Będzie lepiej już niedługo.

Jak obiecałem, tak zrobiliśmy.

Obrazek

Parę walk jest na obsie. Ciekawa potyczka z [Cuba], udało się nam zrewanżować. Tak samo z Po Po Po Poker Face. Z Fallit Imago wygraliśmy już w sumie czwarty raz. Mamy nadzieję, że nie żywią do nas urazy.
Przegrana z Basilsami - 5x derwisz ;o Zdropiliśmy ich, ale oni bardziej zdropili nas. Śmiesznie to wyglądało, wszyscy biegali za sobą w kółka, elipsy, prostokąty i inne dziwniejsze figury. Walka była do wygrania, ale flagowemu nakopali do *zady* i dostali boosta.
Najtrudniejsza była ta druga walka (+7) przeciwko Temporery Insane. Henche cisnęły ostro, a Salva krzyczał na TS tak głośno, że własnych myśli nie słyszałem.

:thumbup:

Leman
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Leman » 30 mar 2011, o 00:28

Obrazek

Pierwszy atek w tym miesiącu.

Do pierwszej walki wyszliśmy pewni siebie - biliśmy się na standzie przez 8 minut, spushowali nas w footy, zaliczyliśmy 2 dropy, utrzymaliśmy się, zwipe'iliśmy ich i mniej więcej kontrowaliśmy grę do końca.
Druga walka przeciwko buho na Solitudzie. Zabiliśmy ich.
W trzeciej walce wjechali w nas derwiszami z kosami. Pięc minut i byliśmy na obsie.

W efekcie 2. miejsce w ateku.

Rank Sub Zero
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rank Sub Zero » 30 mar 2011, o 09:46

Gratuluje Panowie! Tym bardziej, że macie full skład Polaków. Szkoda, że tak ciśniecie kiedy ta gra już dogorywa, bo parę lat wcześniej takie zwycięstwa smakowałyby dużo bardziej.

Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.
.: Moderator :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Raporty z GvG

Post autor: Hyper Chan » 30 mar 2011, o 10:35

Gratz;) Oby tak dalej:)
Teraz gdy w ATkach startuje po 6-8 gildii mam nadzieje, że szybko wbijecie limit i pokażecie coś ciekawego na MT :)
Obrazek

Leman
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Leman » 1 maja 2011, o 01:23

Chciałem pogratulować mojej gildii - tE, która podczas mojej nieobecności wywołanej podbijaniem LoL zrobiła (tylko) top8 na kwietniowym mat! Ostatnia pełnoprocentowa polska gildia GvG. Gratuluję chłopaki!

Darth Sib
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Raporty z GvG

Post autor: Darth Sib » 1 maja 2011, o 11:05

tE top 8
HSR top 16

no no... gratulacje, czekamy na raporty

Mithandir
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Mithandir » 1 maja 2011, o 13:18

Obrazek

Zaczynając od początku:
Przed MATem nastawienie było zdecydowanie pozytywne, mimo, że przez ostatnie dwa tygodnie atmosfera w gildii była tragiczna, nigdy nie było core składu i zawsze grał jakiś guest lub kilku, albo ludzie byli nie na swoich pozycjach. Salva nawet obiecał nie krzyczeć, udało mu się co prawda tylko przez pierwszą walkę w której szybciutko pocisnęliśmy [emit]. Nic ciekawego się nie działo, zwykła potyczka pod standem, dropy po ich stronie, push do ich bazy, dropy tam i gg.
Skończyliśmy szybko, więc zagraliśmy sobie rated w którym zabiliśmy jakichś próbujących spikować Koreańców, żeby rozgrzać się przed następnym wyzwaniem, którym okazało się Have Fun Gg [love] na Frozenie. Wyszli 8v8 – dobrze dla nas, bo takie walki idą nam teoretycznie najlepiej. Pod standem walka na naszą korzyść, skutecznie ich zabijaliśmy i posypali się szybciutko, zabiliśmy knighty (chyba), oni dostali Reza i my zamiast się ładnie poustawiać zaczęliśmy zbyt szybko niepotrzebnie wycofywać się, czego skutkiem była utrata zdecydowanej przewagi, udany rush z flagą, który z kolei zaskutkował rozciągnięciem drużyny i kolejnymi zabitymi po naszej stronie, typowe przegranie wygranej walki.
Zero Quality – nie wiem co chcieli osiągnąć, ale grali A/P spikiem, dali się zepchnąć już na samym początku, bardzo nieliczne dropy po naszej stronie całkowicie rekompensował morale boost co dwie minuty. Walka była strasznie długa i strasznie nudna, ale w końcu udało się przebić przez ich defensywę i pozabijać.
Audi Vide Tace Si Vis Vivere – przeszliśmy po nich jak burza i zabiliśmy lorda bodajże przed 6 minutą.
For America - z tej walki niewiele pamiętam. Wiem tylko, że grali splitem, na samym początku zabiliśmy im postać niosącą flagę i dostaliśmy boosta i dzięki genialnej komunikacji dzielnemu dowodzeniu przez Człowieka Rydwana vel Brzozę kontrolowaliśmy cały mecz kończąc go zabiciem lorda.
Over 9000 [WHAT] – nie wiem co to był za build lol :P, ale mieli rangera z petem i padali tak szybko, że nie miałem czasu obczaić.
Killer Vs Zoulou – Walka podobna, do tej z [emit], szybko padli, chyba nawet 60% dp na monku mieli.
Skończyło się na kolejnej bitwie z Have Fun Gg. Ta walka to był fail całkowity. Można zobaczyć na obsie, chyba z 4 minuty trwa. Nasz mes złapał feverda i fragila na dywersję, Slava dostał dshota w RC, potem chyba magebane, Healing Burst chyba też, nie wiem, nie chcę tego oglądać :P. Generalnie pierdut, pierdut i przeszli po nas jak rozpędzony tłum moherów biegnących na promocję karpia w Realu.

Podsumowując:
top 8 MAT = silver cape
+126 ratinga
Rank 27 na ladderze
Ponad 1500 reward pointów (jak ktoś mi przypomni ile dokładnie to poprawię)
Wielkie emocje i niesamowita frajda

Skład:
Mith - D/Rt Evil Mith (1)
henrycool - D/Rt Henrycool D (2)
Pucha - D/Rt Pucha Corka Rolnika (3)
Brzoza - Me/Rt Czlowiek Rydwan (4)
Dove - N/Me X Dove N (5)
Salva - Mo/D Salva I Ill Ill Vll (6)
Ape - Mo/D Ape Sika Pod Wiatr (7)
Kentos - Rt/A Intrasia Rt (8)
Ostatnio zmieniony 1 maja 2011, o 13:25 przez Mithandir, łącznie zmieniany 3 razy

Kasperov
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kasperov » 1 maja 2011, o 15:21

Skoro tu lans odchodzi pełna parą to i ja wrzuce skromny raport.
Obrazek
Generalnie graliśmy cały swiss metą i bez większych problemów przebrnęliśmy. Z yawn niestety ktoś wpadł na pomysł testowania uber randomwyawa z assasinem i chyba mesem. Pobiegaliśmy sobie 20 min na isle of dead i resign. W swissie z HSR stoczyliśmy mega trudny bój, który o włos rozstrzygnęliśmy na naszą stronę. Cała walkę dominowali wbili nam do bazy, zabili knighta ale jakoś na koniec bardziej agresywną grą z naszej strony udało nam się ich wysplitować.
Kolejne rundy to dość proste zwycięstwa a/p spajkiem na yawn, które z dc na dervie poskładało się w 7 min, a z sC podobna historia tylko w około 20.
Niestety okazaliśmy się leszczami i wychodząc 3 raz z rzędu na final nie posłuchaliśmy rady super aby zmienic sina na rt i z blindem 90% czasu ciężko było cos zabić. W sumie zabrakło troche szczęścia też. Jak ktoś oglądał obsa to napewno widział jak blisko były zejścia osoby a na koniec kwestia lord dmgu była też dyskusyjna ;).

+300 ratingu i +3000 rp!
Graty dla tE sibusia i HSR dobry mat dla polaków ;).

hubi
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: hubi » 1 maja 2011, o 16:07

W swissie z HSR stoczyliśmy mega trudny bój, który o włos rozstrzygnęliśmy na naszą stronę. Cała walkę dominowali wbili nam do bazy, zabili knighta ale jakoś na koniec bardziej agresywną grą z naszej strony udało nam się ich wysplitować.

Do tej pory nie wiem jak HSR z wami przegralo xd
Ostatnio zmieniony 1 maja 2011, o 16:09 przez hubi, łącznie zmieniany 1 raz

Sasklacz
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Sasklacz » 1 maja 2011, o 22:09

Kasperov napisał :Skoro tu lans odchodzi pełna parą to i ja wrzuce skromny raport.
Generalnie graliśmy cały swiss metą i bez większych problemów przebrnęliśmy. Z yawn niestety ktoś wpadł na pomysł testowania uber randomwyawa z assasinem i chyba mesem. Pobiegaliśmy sobie 20 min na isle of dead i resign. W swissie z HSR stoczyliśmy mega trudny bój, który o włos rozstrzygnęliśmy na naszą stronę. Cała walkę dominowali wbili nam do bazy, zabili knighta ale jakoś na koniec bardziej agresywną grą z naszej strony udało nam się ich wysplitować.
Kolejne rundy to dość proste zwycięstwa a/p spajkiem na yawn, które z dc na dervie poskładało się w 7 min, a z sC podobna historia tylko w około 20.
Niestety okazaliśmy się leszczami i wychodząc 3 raz z rzędu na final nie posłuchaliśmy rady super aby zmienic sina na rt i z blindem 90% czasu ciężko było cos zabić. W sumie zabrakło troche szczęścia też. Jak ktoś oglądał obsa to napewno widział jak blisko były zejścia osoby a na koniec kwestia lord dmgu była też dyskusyjna ;).

+300 ratingu i +3000 rp!
Graty dla tE sibusia i HSR dobry mat dla polaków ;).

widzialem na obserwie , dobrze się trzymaliście ,widziałem kilka poprzednich waszych walk i byłem zaskoczony tym że tak ładnie wam wchodził Spajk :)
Trochę w pewnym momencie Zbimbombował flager, bylo to po przejściu przez teleport i pierwszy rush na lorda , nie wiem co chciał osiągnąć flager ale był prawie przy standzie a na plecach miał tylko dervisha który dopiero go zauważył , w sumie stracona szansa na wbicie flagi i przełamanie +wania drużyny przeciwnej

obejrze jeszcze raz to może coś tam wyprodukuje.
Ostatnio zmieniony 1 maja 2011, o 22:10 przez Sasklacz, łącznie zmieniany 1 raz

Kasperov
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kasperov » 1 maja 2011, o 23:12

Nie no przede wszystkim to blind na asku nas zabil, moje drawy nawet nic nie pomagaly. Do tego niektore spajki to kurde na styk wyleczone. A po naszym wajpie Fretty tak zpushowal flage bez monkow ze zginal przed samym standem.
Do tego zabijaliśmy ich całkiem skutecznie przez cały mecz ale flagi nie było komu dobieć i nic to nie dawało. Szczerze mówiąc to na konieć myślałem, że jeszcze wygramy na lord dmg ale niestety 3 dervy to jednak jest moc. ;s W sumie kurde chyba zbyt pewni siebie wyszliśmy :D

Rank Sub Zero
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Rank Sub Zero » 4 maja 2011, o 11:24

Byłem pewien, że jednak będziecie mieć większy dmg na lordzie, szkoda bo rawry to rawry i kolejny gold musi być ;) Tak czy siak gratuluję udanego mata polskim graczom :thumbup:

Cpt. Obvious
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Cpt. Obvious » 5 cze 2011, o 01:33

Obrazek
lol guildwars

Papug
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Papug » 26 lip 2011, o 01:33

Ohai! Trzeba ożywić troche ten temat!

Obrazek

Jedna przegrana 4v8, ANET musiała Nas oszukać ;( Chyba nie poszło tak źle zwracając uwagę na fakt iż wiekszość ludzi tutaj nie grała GvG. Jest wogole tutaj jakaś inna Polska gildia nie licząc HSR?

@v
Nie wydaje mi się, ale skoro tak uważasz. Swoją drogą brakuje jeszcze tylko Adriana w Husarii :D
Ostatnio zmieniony 26 lip 2011, o 03:25 przez Papug, łącznie zmieniany 2 razy
Obrazek

Kasperov
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kasperov » 26 lip 2011, o 03:06

Nie. A wy umrzecie za 2 tygodnie wiec po co wygrzebywać smęty.

ZINI
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Raporty z GvG

Post autor: ZINI » 26 lip 2011, o 13:51

Nie umrzem ;p

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o GvG