Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

Yahzon
Awatar użytkownika
Jade Armor

Raporty z GvG

Post autor: Yahzon » 20 wrz 2007, o 20:54

lisek91, na mojej jednej ręce zmieści się jeszcze parę gildii więcej niż wymieniłeś.
Wygrane gildii z poza top 1000 to raczej nie /lans, dla mnie i raczej niezbyt przydatne.
There in no place like home.
XII Reaktywacja

Jacoby
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Raporty z GvG

Post autor: Jacoby » 20 wrz 2007, o 21:56

Avarax pisze :W 100% sie zgadzam gralismy kiedys na HA z SoG roz***ali nas i jakis kolo (Polak, z SoG) zaczal pisac ze nie jest w polskich gildiach bo sa do *zady* a on i SoG to uber pr0 haxorzy ect. kolesie sa smutni w ostatnim gvg(Flawless dal nas :] ) nie potrafili otworzyc bramy na Frozenie sa zalosni.....

Wrócę jeszcze do tego wątku. Goście grają już dość długo i co ciekawe tylko raz widziałem na HA gdy grają czymś co nie ma necro w teamie -.-. Łatwo zgadnąć, że był to glass arrows. Najśmieszniejsze jest to, że mają się naprawdę za pro uber graczy, ponieważ necro spikiem holdują. W osttnim czasie w mało miłej atmosferze (jak to w meczach z SoG) 2 razy pokonalśmy ich na HA po czym na privach pojawiły się (nie wiem komu, w każdym razie mi) pare niesłodkich słów godzących we mnie i moją gildię ^^ No cóż, widocznie jesteśmy lamerami skoro SoG tak mówi :P. A co do tego polaka to o ile nie podam nicku (ostatnio słyszałem że nie gra już u SoG) to to najzwyklejsze dziecko neo, które idealnie wkomponowuje się w klimat panujący w SoG - u noob me pro, me good fri tu łan shadoł fri tu łan opresiw. No cóż, dla wielu to gildia kompletnie bez jakiegokolwiek znaczenia dla stworzenia rozgrywki w gw na wysokim poziomie i równeż dla wielu to chyba jedna z ostatnich gildii w której chcieliby się znaleźć ^^
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2007, o 21:58 przez Jacoby, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek

porsche
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: porsche » 20 wrz 2007, o 22:00

Obrazek
EJ
o co kaman?
co z wami?
Obrazek

Thelin of Spirit
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Thelin of Spirit » 21 wrz 2007, o 15:05

No cóż, my napewno nie damy tutaj screena w najbliższym czasie bo nóbimy strasznie:)
A jeśli chodzi o SoG i o polaka u nich to chyba Susel Pl czy jakoś tak.

pitermaster
Awatar użytkownika
Jade Armor

Raporty z GvG

Post autor: pitermaster » 21 wrz 2007, o 15:50

porsche pisze :Obrazek
EJ
o co kaman?
co z wami?

Z wami tzn.?
Ojoj za 10% ban :(

Danielek
Awatar użytkownika
Jade Armor

Raporty z GvG

Post autor: Danielek » 21 wrz 2007, o 16:08

Thelin nie chce Cie zmartwic ale Susel jest u nas wiec watpie zeby byl w SoG :P
Edit: Sorks :P moze jednak masz racje kilka chwil temu powiedzial nam ze przed wakacjami byj jakis czas w SoG ...
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2007, o 16:11 przez Danielek, łącznie zmieniany 1 raz
sygnatura rozciąga forum na laptopie czitera

THE AUTONOMYY [gank] ! LET'S GO!! Gank them alll !

porsche
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: porsche » 21 wrz 2007, o 17:21

pitermaster pisze :Z wami tzn.?

no z wami... ile jest gildi polskich w top 200? :O
Obrazek

pitermaster
Awatar użytkownika
Jade Armor

Raporty z GvG

Post autor: pitermaster » 21 wrz 2007, o 19:23

Tylko nie wiem po co dajesz screena z rankiem nieistniejącej już gildii -.-
Ojoj za 10% ban :(

Adzik
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Adzik » 21 wrz 2007, o 19:27

Xiterius
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Xiterius » 25 wrz 2007, o 21:21

Obrazek

QuiT - Rush na Lorda ^^ a reszty nie pamiętam : ((

Shurr Ankh
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Raporty z GvG

Post autor: Shurr Ankh » 26 wrz 2007, o 06:24

Xiterius pisze :Obrazek

QuiT - Rush na Lorda ^^ a reszty nie pamiętam : ((

To wy graliscie spiritweyem na gvg ?? :D
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2007, o 07:34 przez Shurr Ankh, łącznie zmieniany 1 raz

Cobis
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Cobis » 26 wrz 2007, o 07:32

Nie chce być niemiły ale FeeL zlamiło dając się pokonać spiritwayowi (tak sie pisze Shur)

EDIT: Pr0 gildie te pozostałe,skoro tylko my wpadliśmy na ten pomysł. Tak btw,jeśli już nawet chcecie grać na czymś takim jak spiritway,to zmieńcie GH. przegrana w 3 minuty nie jest miła,tak mi się wydaje przynajmniej
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2007, o 07:34 przez Cobis, łącznie zmieniany 1 raz

Xiterius
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Xiterius » 26 wrz 2007, o 17:52

Spiritwayem gramy tylko żeby se ranka trochę podbić ^^ a zmianę GH rozważamy pozdro

Sake
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Raporty z GvG

Post autor: Sake » 26 wrz 2007, o 22:30

Jaki wy mieliscie ten GH grajac 8v8 buildem jesli wtopiliscie w 3 min? Frozen o_O ?
I'm THE Guild Hopper.

lisek91
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: lisek91 » 26 wrz 2007, o 22:32

Xiterius pisze :QuiT - Rush na Lorda ^^ a reszty nie pamiętam : ((

A co mieli robić? Czekać i patrzeć jak bijecie ich monki na dazie? Z takimi lamerami tak sie postępuje, sory.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2007, o 22:33 przez lisek91, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

tava
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: tava » 26 wrz 2007, o 23:33

przerywac miniony + hexy stac w wardzie i zabijac
Obrazek

Darth Sib
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Raporty z GvG

Post autor: Darth Sib » 27 wrz 2007, o 01:04

Obrazek
od końca -
wygrana z MSI - nie grałem
przegrana z BSP - wystrzegać się Dephrii na flagowym, do tego nolan dał się zownować na VoD :cold:
Inferno Soliders - gildia z 8500 miejsca, czekalismy na mecz ponad 10 minut :detective2:
wygrana z LAX - weszliśmy na większej *bimbom* niż oni więc wygraliśmy :sorcerer:
XOO - jakiś amerykańskie nubki z monk spieke na Dead Isle - nie wiedzieli co zrobić ze splitem i dostali w dupe
BG - graja dziwnym splitem, który świetnie się sprawdza głównie w nabijaniu dp we własnym teamie
XOO - jakieś amerykańskie nubki z balansem - nie umieją nim grać, mecz trwał bardzo krótko
You are all alone - seria błędów taktycznych doprowadziła do ich przewagi. potem się zesplitowaliśmy i oni popełnili błąd. niestety znubiłem na maxa w VoD i przez to przegraliśmy :unsure:
RiP - niezły mecz, mogliśmy go przegrać w VoD gdy za późno zaczęliśmy się wycofywać, ale udało nam się utrzymać przewagę z meczu i do przodu
MSI - chłopaki(i dziewczyny) chyba testowali nowy build, bo się posypali po 2:00. Interrupty na res + szybki wjazd na chate i wygrana w 4 minuty :)
Seeking A - gildia z top 200, graliśmy w 6 przez errory na starcie; nieomal nie wygraliśmy mimo przewagi liczebnej przeciwnika. szkoda punktów...
Ink - jakieś kondycje, ale coś im nie wychodziło i szybko obskoczyli

pozostałe mecze raczej nie warte wzmianki
[color=#000000]"Wrogowie, którym grozisz, tworzą armie.
Wrogowie, których niszczysz, tworzą groby."[/color]
[color=#666666]- Shinriko "Małe Prawdy"[/color][color=#CC0000]
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

tava
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: tava » 27 wrz 2007, o 01:08

hahaha sib na a/mo! pewnie kosi toxic shockiem
Obrazek

Xiterius
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Xiterius » 27 wrz 2007, o 16:26

lisek91 pisze :A co mieli robić? Czekać i patrzeć jak bijecie ich monki na dazie? Z takimi lamerami tak sie postępuje, sory.

Spokojne napisałem tylko w jaki sposób wygrali bo zapadło mi to szczególnie w pamięć, nie musisz od razu od lam nas wyzywać zluzuj trochę.

tava
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: tava » 28 wrz 2007, o 16:01

Obrazek
no to jedziem od tylca:
Shat-napki to pojechalismy bez wazeliny
Arirang-tez napki tylko z tego co pamietam graly hexami to sie nabiegalismy za asskami
one-nie pamietam
dT-cala walka dla nas, srednie dp u nich ~30 i gank na vodzie.. ktory wybronilismy, a za minute.. gank na vodzie, ktorego nie wybronilismy gg no re
eT-grali b spikiem wczesniej, wiec na jadzie (u nich) przebieglismy przez kolce i dostalimy dzidami z miejsca po 3 osobach, potem wpadli do nas do bazy i nasz szybki resign
pug/smurf/zwaljakzwal/rawr-pojechani bez mydla w 12 minut
lorn-gupi spajk co niszczy caly swiat, na szczescie gralismy u nas na frozenie to ich wysplitowalismy
tard-totalnie zownieni
soldiers-nie pamietam
ReZz-z tego co pamietam to dosc rowna gra na frozenie ale skonczylismy przed vodem
MSI-balansior na frozenie
eT-zrobilismy szybki split zabilismy im co sie dalo w bazie ale potem nitestety zabraklo ~3-4 sec zeby podziobac im lorda, podniesli sei i nas pozabijali;( znowu ich jade
RiP-na poczatku strasznie dostalismy w tube okolo 3 minuta u nas w bazie, ale po mocnym w***ie z moonem odlaczylismy im warda blinda loda soda i aegisa naraz, to sie poskladali i skonczylismy u nich w bazie;D
GOAT-napy
emo-znowu pug rawr, tym razem jednak chop chop nie mial 60dp od poczatku gry i nas zgnietli;( do tego probowali grac z parasem zamiast ele co w naszym wykonaniu bylo smiechowe, OWNYDZ
lorn-znowu zownieni splitem, tym razem nawet nie probowali gankowac na vodzie;P
MSI-NAJWIEKSZE PEDALSTWO SWIATA, czyli aod + recalle pozddro 600 yo, na szczescie do voda stracilismy tylko 1 archera dzieki pro obronie lorda, a mi sie udalo zabic trzech;d na vodzie sami zesplitowalismy i udalo sie przejechac lorda zanim wrocili
eT-nasz gh tym razem i jak to wypada na takie gejuchy zownilismy ich splitem
tard-totalnie zownieni;(
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o GvG