Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

Thelin of Spirit
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Thelin of Spirit » 28 wrz 2007, o 20:03

Xiterius pisze :Spiritwayem gramy tylko żeby se ranka trochę podbić ^^ a zmianę GH rozważamy pozdro

No tak, kolejna gildia, która nie skillem wygrywa ale buildem. Wiecie co, po walce z wami napisałem wam, że jeszcze raz chciałbym z wami zagrać i to się nie zmieniło. A co do FeeL, przeżywamy mały kryzys, przed wakacjami szliśmy jak burza a teraz coś nam nie idzie. Na szczęście w sobotę wracają nasi dwaj gracze z głównego składu, więc pewnie nas tutaj za niedługo zobaczycie. :>

Saulot
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Saulot » 29 wrz 2007, o 12:20

Xiterius pisze :Spiritwayem gramy tylko żeby se ranka trochę podbić ^^ a zmianę GH rozważamy pozdro

czyli wbijacie jakiś-tam zadawalający rank spiritwayem, zmieniacie build, dostajecie wpier...l, spadacie z rankiem, i znowu go wbijacie spiritwayem? oO nie ma co, ambitne

pitermaster
Awatar użytkownika
Jade Armor

Raporty z GvG

Post autor: pitermaster » 29 wrz 2007, o 18:09

Z thelinem się nie przegrywa -.-
Ojoj za 10% ban :(

qzder
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: qzder » 29 wrz 2007, o 23:38

Obrazek

Dzisiejszy turniej miesieczny. Silver cape zdobyty.

Niesmak pozostał po walce z Black Spectrum, nie rozumiem waszego zachowania. Zwyciestwo wazniejsze od walki fair-play?

edit: i pokonanie najlepszej gildii w grze to nie byle co;p
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2007, o 23:51 przez qzder, łącznie zmieniany 1 raz
Maly Bicepsik, Wezmisz Czarno Kure, Element Odstajacy, Q Z D E R, Qzder Polska (duma z nicku)
Last.fm

tava
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Raporty z GvG

Post autor: tava » 29 wrz 2007, o 23:58

lul, czekalismy na starcie.. po 2-3 minutach zaczelismy grac bo wtopa przez shields upa na vodzie w ten sposob bylaby wyjatkowo nieuczciwa;) na nas nikt nie czekal jak mielismy dc, ktorych dzisiaj zlapalismy bodajze 5.. m in 2 na vodzie kiedy vD sie skladalo w meczu, ktory byl nasz od samego poczatku.. niesmak pozostaje bo gdyby nie to mielibysmy +43 za nich oO mt jest troche zbyt istotny turniejem, zeby oddawac gry.. gz za silver capa tak czy inaczej, my nie zrobilismy zadnego

edit: lol no to wlasnie o to mi chodzi, ze nie mam do nich pretensji, bo jak sie gra o powazne nagrody, a nies mieszne reward pointy, to sie wykorzystuje wszystko co mozna. m.in. gimmicki;)
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2007, o 00:08 przez tava, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

qzder
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: qzder » 30 wrz 2007, o 00:04

nie prosilismy o czekanie w nieskonczonosc. Krzyczymy, ze cipsko bam sie nie wczytał, a Wy chwile potem stawiacie flage. po chwile niby czekacie, a nagle bez ostrzezenia atakujecie.

to, że vd zrobila was w konia to mnie malo obchodzi. tym bardziej ze postąpliscie podobnie.
Maly Bicepsik, Wezmisz Czarno Kure, Element Odstajacy, Q Z D E R, Qzder Polska (duma z nicku)
Last.fm

Bsp Kain
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Bsp Kain » 30 wrz 2007, o 00:12

qzder pisze :nie prosilismy o czekanie w nieskonczonosc.

No to o co chodzi?

qzder pisze :Krzyczymy, ze cipsko bam sie nie wczytał, a Wy chwile potem stawiacie flage.

Czekaliśmy... Flage wstawił Ben, który niestety nie rozumie co pisaliście po Polsku na localu. ~~

qzder pisze :po chwile niby czekacie, a nagle bez ostrzezenia atakujecie.

Sake tylko podbiegał, zauważ, że nikt nic innego nie robił... dlatego się pytaliśmy czy gracie jak w nas wbiegliście.

qzder pisze :to, że vd zrobila was w konia to mnie malo obchodzi. tym bardziej ze postąpliscie podobnie.

Lol nikt nas nie zrobił w konia. W tej grze przez DC się nieraz przegrywa i to naturalna rzecz, mieli czekać po naszych DC, nie capować flagi i nie grać? Lol? Jakieś niepisane prawa chyba. o0
Obrazek

qzder
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: qzder » 30 wrz 2007, o 00:30

No to o co chodzi?
o doslownie 5 minut, o rozpoczecie walki na takim samym poziomie.

Czekaliśmy... Flage wstawił Ben, który niestety nie rozumie co pisaliście po Polsku na localu. ~~
To nie laska mu powiedziec to na vent/ts?

Sake tylko podbiegał, zauważ, że nikt nic innego nie robił... dlatego się pytaliśmy czy gracie jak w nas wbiegliście.
Zobaczylismy jak warek podbiega do naszego i wkleja mu combo. Postawiliscie flage, zaatakowaliscie nas to nie pozostalo nam nic innego jak walczyc. Zreszta zrobilibysmy to chwile pozniej, ale mozna bylo to zalatwic w bardziej normalny sposob.
Last.fm

tava
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: tava » 30 wrz 2007, o 00:44

5 minut - to prawie 1/3 czasu do voda lol
Obrazek

KombajnŚmierci
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: KombajnŚmierci » 30 wrz 2007, o 00:49

qzder pisze :nie prosilismy o czekanie w nieskonczonosc. Krzyczymy, ze cipsko bam sie nie wczytał, a Wy chwile potem stawiacie flage. po chwile niby czekacie, a nagle bez ostrzezenia atakujecie.

to, że vd zrobila was w konia to mnie malo obchodzi. tym bardziej ze postąpliscie podobnie.

Hmm... rozumiem, ze mieli napisac ''UWAGA!! ATAKUJEMY!!''?

Swoja droga, jak znam hmr'a to gdyby bsp kogos wy***alo, to by sekundy nie poczekal ~~

hMr
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: hMr » 30 wrz 2007, o 01:40

KombajnŚmierci pisze :Hmm... rozumiem, ze mieli napisac ''UWAGA!! ATAKUJEMY!!''?

Swoja droga, jak znam hmr'a to gdyby bsp kogos wy***alo, to by sekundy nie poczekal ~~

no to mało wiesz synku xD
~~~~~~~~~~~~

EDIT: ja osobiscie nie mam pretensji do BSP, zrobili co uwazali za stosowne, a Bozia ich pokarala pozniej itak, wiec nie ma co sie nad tym rozwodzic :D
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2007, o 01:46 przez hMr, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
never hesitate!

pETER_665
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Gandara

Raporty z GvG

Post autor: pETER_665 » 30 wrz 2007, o 09:11

Bsp Kain pisze :(...) W tej grze przez DC się nieraz przegrywa i to naturalna rzecz, mieli czekać po naszych DC, nie capować flagi i nie grać? Lol? Jakieś niepisane prawa chyba. o0

True. Sugeruje Wam obejrzec final. Wg. prawd zawartych w tym topicu rawr powinno natychmiast po dc wklepac /resign, ew. kazac swojemu mesowi nacisnac magiczny krzyzyk w prawym-gornym rogu ekranu.
DC boli, jednak ciskanie na prawo i lewo, ze sie przegralo przez dc/modem z drewna nic nie zmieni.
2 sprawa, ze 5 minut to duzo czasu. Szczegolnie dla defensywnego buildu.
[img]http://i55.tinypic.com/v6oj04.png[/img]

Thelin of Spirit
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Thelin of Spirit » 30 wrz 2007, o 10:01

Pamiętam wiele meczy w których przegraliśmy przez DC. To jest największe utrapieństwo w GW :P
Chociaż pamiętam też mecze (głównie te z ligi gw.pl) kiedy jak ktoś dostał DC to stop game i czekanko, nie wczytał się to jeszcze raz. Jednak jeden z meczy przegraliśmy w taki sposób bo sobie ktoś wtedy build zmienił~~

A co do MSI to GZ :)

Kicia
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Kicia » 30 wrz 2007, o 10:32

"Sake tylko podbiegał, zauważ, że nikt nic innego nie robił... dlatego się pytaliśmy czy gracie jak w nas wbiegliście. "

Na początku nie wiadomo było co robicie...
Chwile potem flaga stoi....
Sake zbiera agro footmanów i archera ....
Życie im schodzi...
Leczę ich i krzyczę, że musimy ruszyć, bo wam zwisa to, że Bam się nie załadował...
"Równa gra"? Zaczęliśmy pod naszą bramą w związku z tym.
Szczerze powiem, że nawet jak jest obca nam gildia to czekamy na to, że albo im wywali kolesia, albo sie wczyta...
Ja mam żal (pewnie jako jedyna z gildii) bo mogliście chociaż powiedzieć "mamy gdzieś wasze problemy". A wy wjazd... Hura wygramy 8vs7 i jesteśmy The best.
"Oliwa nieżywa, ale zawsze sprawiedliwa i na wierzch wypływa" i cholernie się cieszę, że was Bozia pokarała pięknym za nadobne.
P&H
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2007, o 10:33 przez Kicia, łącznie zmieniany 1 raz

DEViANCE
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: DEViANCE » 30 wrz 2007, o 10:33

Z tego co pamiętam, to Sake walił z dzidki nabijając się, wy robiliście podobnie... Około 5 minuty już wbiegliście na nas, normalnie walcząc, to co mieliśmy robić? Uciec do bazy?
MT to MT i tyle.

Zobaczylismy jak warek podbiega do naszego i wkleja mu combo.

Czyli obawialiście się jednego W?

Kicia
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Kicia » 30 wrz 2007, o 10:40

Zaraz zaraz JAK DLA MNIE PRÓBA ZABIJANIA Pierwszych footów i archerów TO NIE JEST NABIJANIE SIE... WJECHALIŚCIE W NAS I POŁOŻYLIŚCIE FLAGĘ WIĘC NIE PRZEKRĘCAJ KOTA OGONEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I nie wkurzaj mnie!

Thelin of Spirit
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Thelin of Spirit » 30 wrz 2007, o 10:41

Jeden czy dwa co za różnica?! Mają patrzeć jak im henche padają bo warek je bije? No sory ale ktoś jest tutaj niepoważny. Dajecie im żeby się wczytał czy co tam, to żaden z was nie podbiega i koniec.

Saulot
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Saulot » 30 wrz 2007, o 10:50

haha ale żal, BSP powinno w was wjechać na starcie bez czekania, nie było by całego tego piep....a, tylko 1 zdanie: szkoda, że d/c, a tak to zaraz może zaczniecie wjeżdżać sobie na matki
d/c happens, life is brutal and full of zasadzkas; gz za silver, czemu tard tylko bronze? ;)

Lord1
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Lord1 » 30 wrz 2007, o 10:57

skoro Bam sie nie wczytał to czemu stal 5 min w bramie a nie przy gl ??

GG silvera , GG Bronze Tard (Pozdro & Poćwicz)
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2007, o 10:59 przez Lord1, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Miśowo !

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 30 wrz 2007, o 11:03

Nie wiem po co ta rozmowa, gdyby BSP nie bylo polska gildia, nie znalibysmy sie to by w nas wbiegla na pelnej ***ie tuz po rozpoczeciu meczu, a nie czekalo. Nie mieli na co zreszta czekac bo mielismy lepszego VoD'a i czekanie tylko polepszalo nasza sytuacje. Zreszta nie wiem po co sie zalic nawet jesliby byl Bam niekonieczie bysmy wygrali a i tak bez tego zgarnelismy Silver'a. To jest MT i kazdy chce byc jak najwyzej; szkoda mi tego typa z vZ ktory mial d/c, bo przecudnie roznosli pewnego siebie rawr, ktore na taki build rangera nie wzielo~~

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o GvG