Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

Makonde
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Raporty z GvG

Post autor: Makonde » 30 wrz 2007, o 11:07

a on mi zabrał łopatkę... ludzie to tylko gra...

FuKs
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 30 wrz 2007, o 11:11

Saulot pisze :czemu tard tylko bronze? ;)

nie wiem czy słowo "tylko" jest odpowiednie patrzac na to co wczoraj prezentowalismy ~~

Obrazek

w pierwszej walce dostalismy forfeit
Vile And Obscene - grali spikiem z duzą iloscia defensywy, probowalismy splitowac, walczyc o boosta - w koncu posypali sie zaraz przed VoD
Sylvan Avengers - walka na Nomad - nie mielismy zadnych szans na ich build, splitowali z dwoma assasinami, a my na taki split nie mielismy mozliwosci zareagowac.Własciwie to i tak przegralismy 8v8 na VoD.
You Are All Alone - wiedzielismy czym beda grac, a i tak przegralismy. Tragedia, zespikowali nas w okolicach VoD i juz.
[one] - ping nie pozwalał nic wyłączyc, do tego na samym poczatku popełnilismy duzy bład, ktory odbił sie na całym meczu.Grali assasinami z fire elemami.Na VoD zmietli nas z powierzchni Isle of Dead.
Guardians of... - kolejny przeciwnik z "dziwnym" buildem. 2 D, 3 P, wbiegli nam odrazu do bazy, zesplitowalismy i zabilismy lorda w okolicach 5 minuty.
Frozen Agony - grali hexem na jade, w sumie to byl pierwszy build w calym MT ktory mozna spotkac w normalnym ladderze. Stosunkowo łatwa wygrana.

podsumowujac, w naszym przypadku MT to klasyczne build wars, na ktore nie bylismy przygotowani i musimy z tego wyciagnac wnioski za miesiac. Nie gralismy tez najlepszym skladem, bo chyba kazdy wie ze Heniek na rangerze to pomyłka xD. Do tego poziom gry jaki zaprezentowalismy był .. żałosny ~~

Co do meczu MSI vs BSP to nie wiem po co sie kłocic. BSP i tak by wygralo 8v8.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2007, o 11:19 przez FuKs, łącznie zmieniany 1 raz

Bsp Kain
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Bsp Kain » 30 wrz 2007, o 11:31

Kicia pisze :Na początku nie wiadomo było co robicie...

Stoimy przez 2-3 min

Kicia pisze :Chwile potem flaga stoi....

... którą założył Ben

Kicia pisze :Sake zbiera agro footmanów i archera ....

... zabił bodajże 1 Footmana

Kicia pisze :Leczę ich i krzyczę, że musimy ruszyć, bo wam zwisa to, że Bam się nie załadował...

... a okazywanie tego "zwisania" to stanie 2-3 min i nic nie robienie.

Kicia pisze :Szczerze powiem, że nawet jak jest obca nam gildia to czekamy na to, że albo im wywali kolesia, albo sie wczyta...

... zawsze czekacie to 10min? Ja nie znam żadnej takiej gildii i z żadną taką nie grałem jeszcze bo to czysta głupota, wtedy przez problemy kogoś z przeciwnego teamu ty przegrywasz

Kicia pisze :Ja mam żal (pewnie jako jedyna z gildii) bo mogliście chociaż powiedzieć "mamy gdzieś wasze problemy". A wy wjazd... Hura wygramy 8vs7 i jesteśmy The best.

... staliśmy i czekaliśmy tyle ile miało to sens 2-3 min na GvG to dużo czasu, poza tym ta osoba z dc u was stała przy bramie waszej i się poruszyła, więc nie wiedzieliśmy o co chodzi, na dodatek nie zrobiliśmy wam wjazdu, więc pls trzymaj się faktów, a jak nie pamietasz to spytaj gildię. Drugi warrior od was zaczął grać po jakichś 5 min 8v8.

Kicia pisze :"Oliwa nieżywa, ale zawsze sprawiedliwa i na wierzch wypływa" i cholernie się cieszę, że was Bozia pokarała pięknym za nadobne.

Jezeli czcisz TPSA to może. xD

Jeżeli nadal nie pojmujesz sytuacji to dobrze wytłumaczył to Avarax, de facto z twojej gildii:

Avarax pisze :Nie wiem po co ta rozmowa, gdyby BSP nie bylo polska gildia, nie znalibysmy sie to by w nas wbiegla na pelnej ***ie tuz po rozpoczeciu meczu, a nie czekalo. Nie mieli na co zreszta czekac bo mielismy lepszego VoD'a i czekanie tylko polepszalo nasza sytuacje. Zreszta nie wiem po co sie zalic nawet jesliby byl Bam niekonieczie bysmy wygrali a i tak bez tego zgarnelismy Silver'a. To jest MT i kazdy chce byc jak najwyzej;
Obrazek

Kicia
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Kicia » 30 wrz 2007, o 11:38

jasne wjazd w footow i postawienie flagi to czekanie 2-3 min pod naszą bramą...
Jak się poruszył to widać jakieś duchy bo go nie było ani w grze ani na TSie.

Zabił 1 foota no jasne co to 1 foot...

Stał przy bramie bo wywaliło go 45 sec przed rozpoczęciem walki.

Bama załadowało po 7 minutach.

Wcale nie czekaliście jak dla mnie a włożenie flagi było zamierzone.

Ksl
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Ksl » 30 wrz 2007, o 11:59

Obrazek

Team Halo - zepchneli nas do bazy, na szczescie potem udał nam się split który zabił ich flage i rangera i dał nam busta, a ze to było tuż przed vodem, to chłopaki na tymże vodzie się ładnie poskładali ;)

Be Team - imperial isle, na dobrą sprawę chyba w 14 minucie już po wszystkim było ;/

Crimson - Nomad, wleźli bildem idealnie na te mape, dervy ze splinterami itp. Niby walczyliśmy do voda ale niestety juz wiadomo bylo wczesniej kto wygra.

Servants - Dosyć szybko i konkretnie ich pojechaliśmy ;]

Renegades - wleźli hexowym byldem na isle of dead, zaczelismy sie skladac po pewnym czasie, potem jeszcze DC i gg ;]

Forfajt

Peanut butter - cisnelismy ich konkretnie całą walkę a na vodzie w jednym momencie ja emtis i 1/2 archerow padła od hex iter vortexa....

ogolnie kijowo zagraliśmy strasznie =[
Obrazek

When stupidity gets a new meaning...

-AnGeL-
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: -AnGeL- » 30 wrz 2007, o 12:01

Ale czemu ty ich obwiniasz? Rownie dobrze mogli walczyc od samego poczatku i nie czekac...
"Oliwa nieżywa, ale zawsze sprawiedliwa i na wierzch wypływa" i cholernie się cieszę, że was Bozia pokarała pięknym za nadobne.

to tylko gra~~..

tava
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: tava » 30 wrz 2007, o 12:29

Obrazek
iAi-jade-najpierw zlozylismy ich po 2 minucie, zrobilismy im wjazd na chate zabijajac co sie da, potem troche pozny powrot ale na szczescie z tylko jednym zgonem, ktory nadrobil nam boost.. potem zaczely sie problmy kaina i 2 razy byl bliski dc bo w grze zamieral, ale mimo tego kontrolowana przepychanka pod flaga az do voda i totalny ownage na nim
MSI-imperial-to gre juz chyba kazdy zna xD
BG-nomad-grali swoim splitem, a ze wiedzielismy, ze tym wyjda bo niczym innym nie graja to moglismy kontrolowac gre az do samego voda, tam jeden blad, ktory mogl przewazyc o grze, ale sie ogarnelismy i wygralismy w 23 minucie
MoJ-druid-totalnie dostalismy w dupalca bez maselka, grali na 2 assowym splicie z recallami wiec szybko zaczelismy kampic baze, mimo tego ginelismy oO na vodzie gankowalismy ich mostem, zaczeli sie u siebie sypac wszyscy naraz, ale zdazyli zesplitowac asskami co skonczylo nam lorda i lorda, ktory go bronil;P
vD-dead-ta gra to byla wielka kpina losu;P na poczatku wymienilismy sie tylko warek za ich mesa, ale potem moon wpadl w frenzy i 4 razy zlapal ich blinda w dywersje, do tego ja podistractowalem loda i aegisy co zaowocowala ich cofnieciem sie prawie pod sama baze i kilkoma zgonami.. potem znowu kaina zaczelo lagowc i stal chwile w miejscu, a mimo to ich zabijalismy. zaczeli splitowac rangerem z escapem wiec moglem za nim tylko biegac i tak gra toczylo sie do voda, przy czym zaliczyli jeszce kilka zgonow na midlajnie. w 16 minucie mnie wywalio przez co dostali boosta.. zaczeli sie skladac na vodzie i w tym momencie znowu wy***alo kaina i spokojnie mogli wrocic za swoje npce;/ zanim sie zrekonektowal to zaczeli zyskiwac przewage w archerach bo dzielny sake nie nadazal bic tyle co sliv z voidem naraz-gra skonczona okolo 24 minuty;/
meh-zlozylismy sie momentalnie pod standem bo zrobili nam to co my wczesniej iAi:D na szczescie nie stracilismy bazy i zaczelismy ich zabijac jak tylko sie podnieslismy ale kain dostal znowu dc i na pelnym w***ie zresignowalismy
ostatnia runda to forfeit z naszej strony bo dc bylo juz nadto
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2007, o 12:34 przez tava, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Jaca 13
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Raporty z GvG

Post autor: Jaca 13 » 30 wrz 2007, o 12:48

Dziś wkleję jak poszło naszej gildi ;]
Ja back to Gulit Łorz!!

KombajnŚmierci
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: KombajnŚmierci » 30 wrz 2007, o 14:49

To wszystko jest ŻA ŁO SNE!!!!!

oO Bonhart Oo
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: oO Bonhart Oo » 30 wrz 2007, o 15:20

Po1.
Przyznam, że wczoraj po grze z BSP bylem na nich nieźle wkur****y i miałem niezłą satysfakcję jak zobaczyłem, że nie załapali sie nawet na bronze. Patrząc na to jednak z perspektywy czasu, to nasz build był rzeczywiście dużo lepiej przygotowany pod VoD-a i myślę, że należy docenić te 3 minuty, które nam BSP dało, ponieważ każda inna gildia wjechałaby w nas odrazu.

Po2. Niekoniecznie przegralibyśmy 8vs8. wczoraj byliśmy w naprawde niezłej formie, a i wcześniej wspomniana defensywa z paragona mogłaby pomóc nam sie utrzymywać, przy regularnym dropieniu Bsp. Kiedy wrócił bam (ok. 7-8min.) wymusiliśmy na Bsp wycofanie sie dropiąc ich parę razy, jednak bylo już trochę za późno bo mielismy DP (ja np. 30% lub 45%) a Bsp constant Moral Boosty.

Tak czy siak GG bsp, wczoraj byliście lepsi... choć na 4 guestach...
„Mądry od nikogo nie doznaje lekceważenia; zna swoją wielkość.”
Seneka
I tyle wam powiem :)

Bsp Kain
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Bsp Kain » 30 wrz 2007, o 15:35

oO Bonhart Oo pisze :Po1.
Przyznam, że wczoraj po grze z BSP bylem na nich nieźle wkur****y i miałem niezłą satysfakcję jak zobaczyłem, że nie załapali sie nawet na bronze. Patrząc na to jednak z perspektywy czasu, to nasz build był rzeczywiście dużo lepiej przygotowany pod VoD-a i myślę, że należy docenić te 3 minuty, które nam BSP dało, ponieważ każda inna gildia wjechałaby w nas odrazu.

Przeggraliśy dwa mecze przez moje Dc i nikogo nie obwinialiśy o to, oprócz mojego ISP i mnie. ;]

oO Bonhart Oo pisze :Po2. Niekoniecznie przegralibyśmy 8vs8. wczoraj byliśmy w naprawde niezłej formie, a i wcześniej wspomniana defensywa z paragona mogłaby pomóc nam sie utrzymywać, przy regularnym dropieniu Bsp. Kiedy wrócił bam (ok. 7-8min.) wymusiliśmy na Bsp wycofanie sie dropiąc ich parę razy, jednak bylo już trochę za późno bo mielismy DP (ja np. 30% lub 45%) a Bsp constant Moral Boosty.

U nas tylko Sake i Tava padli w walce z wami, tylko tak w ramach sprostowania. :P

oO Bonhart Oo pisze :Tak czy siak GG bsp, wczoraj byliście lepsi... choć na 4 guestach...

WTF? Nie mieliśmy ani jednego guesta...
Obrazek

Def
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Def » 30 wrz 2007, o 15:43

Gratki MSI
Szkoda tylu DC w BSP :mad: bez tego było by znacznie grubiej ;]
Gratki Tard za bronze.
Cieszy większa ilość grających gildii oby tak dalej ..

LaX miał Pozdro a teraz ćwiczymy :weight_lift: ^^ ^
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2007, o 15:47 przez Def, łącznie zmieniany 1 raz

Arawn
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Raporty z GvG

Post autor: Arawn » 30 wrz 2007, o 15:44

Gratulacje dla MSI za silver oraz BSP za bronze. Bonhart ma chyba najzdrowsze podejscie do problemu tego meczu. Cenne jest , ze wogole poczekali te 2-3 minuty. Ale to tak jest w naszym pieknym kraju, ze jak dasz palec to potem cała reke chca ci .... .

Ale troche zawiodlem sie na Tardach, bo obstawilem na Was w top 8 , a tu taki wynik :(
Obrazek
Gram flagą, tylko flagą, czasem flagą , zawsze flagą a jak mi się strasznie nudzi to tez gram flagą

Bsp Kain
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Bsp Kain » 30 wrz 2007, o 15:48

BSP nie ma bronze'a.

Ja też obstawiłem tard na 8 miejscu i specjalnie się podłożyli żeby mi zrobić na złość. Ja ich znam... ;)
Obrazek

qzder
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: qzder » 30 wrz 2007, o 15:52

Co do meczu MSI vs BSP to nie wiem po co sie kłocic. BSP i tak by wygralo 8v8.
Co za bucem trzeba być, żeby coś takiego napisac, nawet jezeli to prawda.
Maly Bicepsik, Wezmisz Czarno Kure, Element Odstajacy, Q Z D E R, Qzder Polska (duma z nicku)
Last.fm

Bsp Kain
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Bsp Kain » 30 wrz 2007, o 15:54

qzder pisze :Co za bucem trzeba być, żeby coś takiego napisac, nawet jezeli to prawda.

To prawda, ale imho plucie się o to, że ktoś poczekał to też bucostwo. ~~
Obrazek

qzder
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: qzder » 30 wrz 2007, o 15:58

Przeczytaj wszystkie moje posty, wiesz - tak ze zrozumieniem.
Ostatni mój post na ten temat, i tak nie dojdziemy do słusznych wniosków.
Maly Bicepsik, Wezmisz Czarno Kure, Element Odstajacy, Q Z D E R, Qzder Polska (duma z nicku)
Last.fm

KombajnŚmierci
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: KombajnŚmierci » 30 wrz 2007, o 16:11

< 3 FlameWars

Korzystajcie z okazji, dopoki nie ma Czadera.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2007, o 16:12 przez KombajnŚmierci, łącznie zmieniany 1 raz

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 30 wrz 2007, o 16:54

qzder pisze :Co za bucem trzeba być, żeby coś takiego napisac, nawet jezeli to prawda.

rotfl chyba przesadziles troche.
Mysle, ze rozpetanie kłótni o granie nie-fair w momencie, kiedy przeciwnik poczekał kilka minut w meczu o duzą stawke, jest bardzo miłym zachowaniem w stosunku do niego, a pisanie o swojej radości ze go "Bozia pokarała" czy o satysfakcji z kilku DC w innych meczach (w wyniku czego nie zajeli naleznego sobie miejsca w 16)z pewnoscia przystoi ludziom na poziomie. A takich macie w MSI prawda?
...

oO Bonhart Oo
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: oO Bonhart Oo » 30 wrz 2007, o 17:31

Bsp Kain pisze :WTF? Nie mieliśmy ani jednego guesta...

Jak długo tava, ben, ohara i sake u was grają?.. Bo ja myślałem, że w bsp są od paru dni a MT zagrali na nie-swoich kontach :P
„Mądry od nikogo nie doznaje lekceważenia; zna swoją wielkość.”
Seneka
I tyle wam powiem :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o GvG