Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

Heniek
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Raporty z GvG

Post autor: Heniek » 30 wrz 2007, o 17:33

Chleb podrożał.
Obrazek

KombajnŚmierci
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: KombajnŚmierci » 30 wrz 2007, o 17:41

oO Bonhart Oo pisze : Bo ja myślałem

wtf?

hMr
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: hMr » 30 wrz 2007, o 17:55

FuKs pisze :rotfl chyba przesadziles troche.
Mysle, ze rozpetanie kłótni o granie nie-fair w momencie, kiedy przeciwnik poczekał kilka minut w meczu o duzą stawke, jest bardzo miłym zachowaniem w stosunku do niego, a pisanie o swojej radości ze go "Bozia pokarała" czy o satysfakcji z kilku DC w innych meczach (w wyniku czego nie zajeli naleznego sobie miejsca w 16)z pewnoscia przystoi ludziom na poziomie. A takich macie w MSI prawda?
...

poczekali tyle co 2 minuty na swojego morale boosta, wytrzasajac sie kolo naszej bramy na naszych footmenach, wiec tak na serio o jakimkolwiek uklonie w nasza strone nie ma co gadac, wszyscy wiedza co znaczy +10%hp gdy przeciwko sobie stoja 2 buildy oparte na adren spiku. To tylko w ramach sprostowania co do tego wielkiego manneru i honorowego zachowania.
Ja osobiscie mam to w *zadzitrata*, tak chcieli i zrobili, pretensji nie mam, niektorym osobom w gildii sie to nie podoba, ich indywidualna sprawa. Radze zakonczyc bezsensowny temat i prosze wszystkich z MSI zeby juz nie zabierali tutaj glosu w tej sprawie.

EOT
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2007, o 17:56 przez hMr, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
never hesitate!

Bsp Kain
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Bsp Kain » 30 wrz 2007, o 18:22

Aha, czyli nie staliśmy jeszcze po booście? Nie czekaliśmy na żadnego boosta. Mogliśmy po prostu wbić się w was bo po co nam boost jak macie 1 warriora mniej? ~~

Żal, czekaliśy te 3 minuty i to już nie jest ukłon? Może mieliśy zrobić tak jak ToW wieki temu i odesłać jednego warriora od nas i grać 7v7? xD

Problem w tym, że my poczekaliśmy ile było rozsądnie, a wy jeszcze macie do nas pretensje... Nie spotkałem jeszcze dotąd ani jednej gildii, ktora by się pluła, że ktoś poczekał, nie ważne ile by to było...
Obrazek

KombajnŚmierci
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: KombajnŚmierci » 30 wrz 2007, o 18:27

hMr pisze : wszyscy wiedza co znaczy +10%hp gdy przeciwko sobie stoja 2 buildy oparte na adren spiku.

Z tego co slyszalem to graliscie na 2w, p, me, r. To chyba nie jest adren spike oO

pitermaster
Awatar użytkownika
Jade Armor

Raporty z GvG

Post autor: pitermaster » 30 wrz 2007, o 18:45

Czy teraz był MT? Bo te kłótnie czy ktoś poczekał czy nie to nie wiem co to ma być.
Wątpie, by ktokolwiek poczekał(ja bym nie czekał, bo po co mam płacić za dc przeciwnika)
Poza tym bsp i tak, by wygrało.
Ojoj za 10% ban :(

hMr
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: hMr » 30 wrz 2007, o 19:06

Bsp Kain pisze :Aha, czyli nie staliśmy jeszcze po booście? Nie czekaliśmy na żadnego boosta. Mogliśmy po prostu wbić się w was bo po co nam boost jak macie 1 warriora mniej? ~~

Żal, czekaliśy te 3 minuty i to już nie jest ukłon? Może mieliśy zrobić tak jak ToW wieki temu i odesłać jednego warriora od nas i grać 7v7? xD

Problem w tym, że my poczekaliśmy ile było rozsądnie, a wy jeszcze macie do nas pretensje... Nie spotkałem jeszcze dotąd ani jednej gildii, ktora by się pluła, że ktoś poczekał, nie ważne ile by to było...

Jeszcze raz podkresle, ze nie mam pretensji, zrobiliscie co uwazaliscie za stosowne, gralismy w turnieju o stawke, ale sam pewnie wiesz ze czekanie kiedy wasza flaga stala juz na standzie nie mialo sensu, bylo juz po ptakach, nie bylo po co czekac dlatego zaczelismy walczyc po tej chwili przerwy na zastanowienie. Zachowaliscie sie fajnie ze nie wbiliscie nam do bazy , ale to bylo troche na sile i sam przyznasz ze mleko juz sie rozlalo w chwili jak wasz kolega polozyl flage na standzie. Pretensje mozemy miec tylko do Bama lub jego lacza, dlatego chce uciac dyskusje, bo do niczego konstruktywnego tutaj nie dojdziemy. Wy probujecie gloryfikowac to ze zrobilscie w nasza strone wielki uklon nie zabijajac nas w 2 minucie, niektorzy ludzie od nas maja jakies glupie pretensje ze nie zachowaliscie sie fair, niedosyt jest ale to tylko gra, wiec proponuje juz dyskusje zakonczyc.

A co do postu kolesia o nicku KombajnSmierci to naucz sie czytac ze zrozumieniem, bo nie bez powodu uzulem slowa opartym, sprobuj tym buildem spikowac bez warkow lub warkami bez adrenaliny - GL xD
Obrazek
never hesitate!

Bsp Kain
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Bsp Kain » 30 wrz 2007, o 19:14

Nie gloryfikujemy tego, po prostu przedstawiamy fakty bo zaczeło się od "niesmaku po BSP". ;]
Obrazek

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 30 wrz 2007, o 20:27

Heniek pisze :Chleb podrożał.

To wszystko przez BSP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :[

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

Raporty z GvG

Post autor: pyra » 30 wrz 2007, o 20:33

to dlatego pewnie Tava Goes Po Chleb bo wtedy jeszcze byl tani. to rowniez tlumaczy slabsza forme bsp w dalszych meczach.

Narson
Awatar użytkownika
Jade Armor

Raporty z GvG

Post autor: Narson » 30 wrz 2007, o 20:55

Chleb nie podrożał, Heniek Was wkręca...

Wiem, bo kupuję w Biedronce.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2007, o 20:56 przez Narson, łącznie zmieniany 1 raz
Tylko idioci grają w GW... Gratz!

Arawn
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Raporty z GvG

Post autor: Arawn » 30 wrz 2007, o 21:58

Oni tam maja chleb z mąki modyfikowanej genetycznie to i trzyma niską cenę :twisted:
Obrazek
Gram flagą, tylko flagą, czasem flagą , zawsze flagą a jak mi się strasznie nudzi to tez gram flagą

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

Raporty z GvG

Post autor: pyra » 30 wrz 2007, o 22:09

Arawn pisze :Oni tam maja chleb z mąki modyfikowanej genetycznie to i trzyma niską cenę :twisted:

juz niedlugo dzieki temu chleb bedzie sie piekl i sprzedawal samemu. wyobrazcie sobie takie bochenki chleba na sklepowej polce krzyczace 'kup mnie! kup mnie!'.

edit down: przykro mi ;(
Ostatnio zmieniony 1 paź 2007, o 14:45 przez pyra, łącznie zmieniany 1 raz

Axe
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Axe » 30 wrz 2007, o 23:09

Nie jesteś śmieszny.
Obrazek

Bsp Kain
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Bsp Kain » 30 wrz 2007, o 23:26

Tak jak Heniek. ^^
Obrazek

plastek
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: plastek » 30 wrz 2007, o 23:40

Hmmm a ja mysle, ze gdyby MSI natrafilo na jakas inna guildie to po 2 minutach staliby w swoim gh patrzac na -xx. Prawda jest taka, ze BSP moglo wam szybko skopac *zady* bez jakiegokolwiek "przepraszam, mozemy wygrac czy bedziecie mieli nam to za zle"? jak to zaproponowala Kicia pare postow wyzej.
Czego wy od nich chcecie? Mieli czekac na pozwolenia grania? Zaloze sie, ze gdyby nawet czekali 5 minut i nie dotkneli, szturchneli, zniszczyli, obeszli w kolo foota albo archera to i tak była by wojna :)

Rozczarowanie i niedosyt ze strony MSI... Nie ma co sie dziwic. W koncu gracie o wysokie nagrody pieniezne a od wyniku zalezy wasze zycie, samopoczucie itp.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2007, o 23:42 przez plastek, łącznie zmieniany 1 raz
plasto back to GW? Oh no!

Def
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Def » 1 paź 2007, o 23:37

Obrazek

Z bardziej charakterystycznych GvG:
RiP hexy na druidzie nie ogarnęliśmy drugą walkę na frozen chyba kondycjami
Real Teazer hexy na jade udało się ich podropowac ale znubiliśmy na vodzie -gank - body block i gg
PaL dość upierdliwy split mes na intemplitude / asek /monk na frozen
DrE pierwsze kondycje ,a później obsidian spike na frozen , udało sie zabiegać choć na vodzie było ciepło

Byle do przodu :glare:
Ostatnio zmieniony 1 paź 2007, o 23:40 przez Def, łącznie zmieniany 1 raz

KviaTeK
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Raporty z GvG

Post autor: KviaTeK » 2 paź 2007, o 13:03

omg lax wkleja raporty z gvg :x
Marakooya napisał :Monk: I tak nadal jest owerpowered

Ksl
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Ksl » 2 paź 2007, o 16:19

omg def ma interfejs dla ślepych ;]
Obrazek

When stupidity gets a new meaning...

Def
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Def » 2 paź 2007, o 17:04

Ksl pisze :omg def ma interfejs dla ślepych ;]

powiększyłem żeby dobrze było widać ^^ ^ z takim interfejsem wciśniecie G byłoby równoznaczne z wyłączeniem monitora :P

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o GvG