Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

Darth Sib
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Raporty z GvG

Post autor: Darth Sib » 16 kwie 2007, o 22:42

Obrazek
Wieczór bez fajerwerków, nie graliśmy z nikim mocnym tym razem.
Godne zauważenia jedynie zownowanie FF w 1 minutcie na Jade.
[color=#000000]"Wrogowie, którym grozisz, tworzą armie.
Wrogowie, których niszczysz, tworzą groby."[/color]
[color=#666666]- Shinriko "Małe Prawdy"[/color][color=#CC0000]
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Pizza Pie!
Awatar użytkownika
Jade Armor

Raporty z GvG

Post autor: Pizza Pie! » 16 kwie 2007, o 23:00

Oglądałem tą walkę (z FF) na obsie. Gdy w pierwszej minucie ich wszystkich wycieliście na kolcach myślałem, że to jakiś żart. Monk afk? WTF? Coś pięknego, brawa dla was za ten start.
RIP [BSP]
To jak reaktywujemy BSP?

qzder
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: qzder » 16 kwie 2007, o 23:46

Obrazek
Maly Bicepsik, Wezmisz Czarno Kure, Element Odstajacy, Q Z D E R, Qzder Polska (duma z nicku)
Last.fm

Axe
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

Raporty z GvG

Post autor: Axe » 16 kwie 2007, o 23:48

[eGo], [Bend], [MBM], [DNO], [TA], [HerE], [LAMY], [LoVe], [AfH] i [PL]. Mam prośbę, dajcie kejpy do Makonde, żeby drabinka fajnie wyglądała, co? To jest parę minut roboty, mogę na was liczyć?

dX jedzie z koksem, cieszy. Sib, a jak wyglądało gvg z InK?
Obrazek

Sake
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Raporty z GvG

Post autor: Sake » 17 kwie 2007, o 00:21

O ile dobrze pamietam to jakis split robilismy bylo dlugie nudne i generalnie nie pamietam ;]

Zeby nie bylo ze cos pilem od razu mowie ze bylem, znaczy jestem trzeźwy
I'm THE Guild Hopper.

Andros
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: Andros » 17 kwie 2007, o 00:22

Gz MSI za EW.

Co do meczu z InK to odbyl sie on na Frozen Isle i byl bardzo jednostronny od samego poczatku. Gdy w starciu na srodku mapy spostrzeglismy, ze przeciwnicy graja hexami wyslalismy split aby zmniejszyl zarowno ilosc hexow na nas, jak i liczbe NPC w bazie wroga. Drop za dropem, split z Sibem na czele wyczyscil baze przeciwnika z wyjatkiem guild roomu zmuszajac " flagowa" druzyne do cofniecia sie do swojej bazy. Podczas ucieczki przeciwnemu mnichowi nabilismy dp i w chwili gdy nasza druzyna polaczyla sie w bazie przeciwnika nie bylo po nich juz co zbierac. Walka zakonczyla sie przed VoDem i bylaby prawie calkowicie bezbolesna gdyby nie drop naszego smitera na skutek zdistractowanego hp po naszej stronie :P

PS. Jezeli mozna to prosilbym o podobne sprawozdanie z walki MSI vs EW :)
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2007, o 00:28 przez Andros, łącznie zmieniany 1 raz
GumaSzpieg pisze :ps. Roz*ebałeś mnie Andros swoim podpisem (...) Nie umniejszac Ci zdolności i umiejętności, serdecznie gratuluje sukcesów (bez ironii), ale burak z Ciebie konkretny.

hMr
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: hMr » 17 kwie 2007, o 00:58

Mecz z EW na naszym GH Druid. Grali na smitowanym conjure warku, derwiszu z wounding, elem na BS, mesmer MoR dominacja,smiter, monki RC i Glimmer i flagger Prodigy HP spammer z water hexami. W sumie to tez mozna powiedziec ze gra w miare jednostronna. EW ,mimo shatter hexa na MoR,converta na elemie, smite hexa na smiterze i 2xdeny hexes na signet of devotion ,nie dalo rady pod flaga, sypneli sie po 4 minutach walki. Mielismy minute na wyczyszczenie knightow i bocznych archerow, zostalo im kilku archerow najdalej zabunkrowanych i bodyguard. Mieli puszczony mostek wiec troche poczarowali z flaga, ale generalnie nic wielkiego im sie nie udalo wywalczyc, jedynie zyskiwali na czasie i czekali na jakies bledy. Podczas tanczenia w bazie udalo im sie wbic kilka killi, ale ciagle boosty dawaly nam swobode dzialania. Kolo 15 minuty mieli drugi maly kryzys, gdzie wyczyscilismy im cala baze poza BG. Na vodzie stanelismy wysoko, zeby nie mogli nas zgankowac, po pare dropow z obu stron, w tym ich BG, bylo troche cieplo wiec cofnelismy do NPC(komplet naszych juz rozlozony pod flaga), oni chcieli zrobic rusha ale dostali ladnego deep freeza i nie wyrobili pressure, padli w okolicach naszego mostku, minuta na Lorda i GG.
Szkoda ze z vD mielismy drop warka, bo oni juz tez cieniutko wygladali pod flaga, chociaz nie mozna przesądzac, bo graja naprawde swietnie, zobaczymy next time co sie uda z nimi wywalczyc,
Obrazek
never hesitate!

Armen Malvegil
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Armen Malvegil » 17 kwie 2007, o 08:17

[eGo], [Bend], [MBM], [DNO], [TA], [HerE], [LAMY], [LoVe], [AfH] i [PL]. Mam prośbę, dajcie kejpy do Makonde, żeby drabinka fajnie wyglądała, co? To jest parę minut roboty, mogę na was liczyć?

[HerE] już zamknęło działalność....
Obrazek

Makonde
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Raporty z GvG

Post autor: Makonde » 17 kwie 2007, o 08:30

Axe napisał :[eGo], [Bend], [MBM], [DNO], [TA], [HerE], [LAMY], [LoVe], [AfH] i [PL]. Mam prośbę, dajcie kejpy do Makonde, żeby drabinka fajnie wyglądała, co? To jest parę minut roboty, mogę na was liczyć?

dX jedzie z koksem, cieszy. Sib, a jak wyglądało gvg z InK?
Proponuję wersję z zaproszeniem mojego 2gieko konta na chwilę do gildii - jak wszystko "wypstrykam" a jak w sojuszu macie więcej niż jedna gildię to je też przy okazji "zaliczę" :D

Abedeus
Awatar użytkownika
Burning Titan

Raporty z GvG

Post autor: Abedeus » 17 kwie 2007, o 09:08

Napiszę liderowi by załatwił to, bo ja jestem zbyt leniwy :o
Btw: Lider HerE sprzedał gildię :o i rozwiązał alians, gz ;P

Darth Sib
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Darth Sib » 17 kwie 2007, o 10:23

Andros pisze :Gz MSI za EW.

Co do meczu z InK to odbyl sie on na Frozen Isle i byl bardzo jednostronny od samego poczatku. Gdy w starciu na srodku mapy spostrzeglismy, ze przeciwnicy graja hexami wyslalismy split aby zmniejszyl zarowno ilosc hexow na nas, jak i liczbe NPC w bazie wroga. Drop za dropem, split z Sibem na czele wyczyscil baze przeciwnika z wyjatkiem guild roomu zmuszajac " flagowa" druzyne do cofniecia sie do swojej bazy. Podczas ucieczki przeciwnemu mnichowi nabilismy dp i w chwili gdy nasza druzyna polaczyla sie w bazie przeciwnika nie bylo po nich juz co zbierac. Walka zakonczyla sie przed VoDem i bylaby prawie calkowicie bezbolesna gdyby nie drop naszego smitera na skutek zdistractowanego hp po naszej stronie :P

Tak było! Mocno mnie ten Ink rozczarował - nie pokazali w zasadzie nic - udało im się kogoś zabić dopiero przy wsparciu knightów i body więc słabo. :weight_lift:
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Darth Sib
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Darth Sib » 17 kwie 2007, o 22:31

Obrazek
Dr Hanibal Lektor - hexbuild straszył głównie nazwą. Split i resign spike po ~~ 10 minutach.
Frozen Agony i Backslash - podobne buildy(fire/war way), podobne scenariusze. Frag walczyło do końca, a bash zrobiło resign spike po 10 minutach.
ToW - niestety największy zawód - leavespike w 3 minucie z nieuzasadnionych powodów(nie doszło do wymiany ciosów).
ACDC - bardzo oryginalny split na Corrupted, niestety, także niezwykle słaby w 8 na 8. Lord padł po ok 12 minutach.
Ogólnie mielismy znowu mało czasu, ale dosyć efektywnie go wykorzystalismy :)

Armen Malvegil
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Armen Malvegil » 17 kwie 2007, o 23:46

Hmmm....Lider HerE nie sprzedawał gildii/sojuszu....masz złe info niestety....
a ToW-om się dziś nie udało pofarmić :P jakże mi przykro :D BTW gz dX
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2007, o 23:47 przez Armen Malvegil, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Narson
Awatar użytkownika
Jade Armor

Raporty z GvG

Post autor: Narson » 18 kwie 2007, o 09:17

Armen Malvegil pisze :Hmmm....Lider HerE nie sprzedawał gildii/sojuszu....masz złe info niestety....
a ToW-om się dziś nie udało pofarmić :P jakże mi przykro :D BTW gz dX

może zamiast pisać bzdury wklej fragment historii gvg...
Tylko idioci grają w GW... Gratz!

Armen Malvegil
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Armen Malvegil » 18 kwie 2007, o 10:22

Alez prosze bardzo....krótka historia [ecto]
Obrazek
Co do walk to nie ma się co rozpisywać bo nie były jakieś escytujące.....Ale mam nadzieje że były team HerE obudzi w ecto jakieś pokłady sił i zaczniemy coś pogrywać....
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2007, o 10:23 przez Armen Malvegil, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Darth Sib
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Darth Sib » 18 kwie 2007, o 15:01

Spoko, że chociaż HerE sie rozpadło, to jednak chłopaki dalej grają :)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2007, o 15:01 przez Darth Sib, łącznie zmieniany 1 raz

Armen Malvegil
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Armen Malvegil » 18 kwie 2007, o 17:50

Ja bym tego graniem jeszcze nie nazwał :P
Obrazek

Darth Sib
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Darth Sib » 19 kwie 2007, o 00:28

[LANS]Obrazek[/LANS]
Pierwy mecz z Parawayem. Skurczybki z [Meow] najpierw próbowały zrobić rusha i walczyć w naszej bazie, jednak splitujac zmusilismy ich do wycofania prezentując im kilka darmowych trupów. Zdecydowali się turtlować do VoDa, twierdząc, że gra zajmie bardzo długo i może nie ma sensu walczyć(liczyli na nasz resign? o.O) a my o so chozi - zabraliśmy się za nabijanie im DP. W VoD mieli zaledwie 3 npców i spore dp na 2-3 gościach. Próbowali rusha, ale bez efektu - gg. :)
Special Weapon on Bloodlust - smurf [tag] - nieco zlekceważyliśmy ze wzlędu na niski rank i fakt, że ich rozbilismy na starcie. Niestety, po kilku rezach udalo im sie parę spików, nam nie wyszedł split i dostalismy czapę - generalnie za głupotę. :o
Pigs - kolejny dosyć łatwy mecz. W zasadzie do zwycięstwa wystarczyło zabijać Bloodsong co chwila żeby mieli słabo i tak też było. ;)
Backslash - chyba jesteśmy ich nemesis - zmienili co prawda build na hexy, ale i tak nie mieli za dużych szans - kombinowali ze splitem, ale chyba zapomnieli że to nasza domena - padli chyba przed VoD o ile sie nie mylę. :watsup:
Cry - myślę, że to nasz najlepszy mecz tego wieczoru - flawless z gildią z 3 miejsca. Nie za bardzo sobie radzili z naszym splitem, a w 8 na 8 też szło im średnio... Podjęli też kilka błędnych decyzji taktycznych - grając rangerem sam im zabiłem nie niepokojony prawie wszystkich npców w trakcie walki, a potem nawet GL w VoD :sorcerer:
BB - dziwny smurf - ludzie z iQ i cow, ale dostali porządne lanie na druidzie - w 10 minucie byli bliscy zdepowania, ale wpisali resign zamiast tego :innocent:
Agony Realm - rozbiliśmy ich w miarę szybko - dzięki Jade isle powitali 1 minutę z 2 sztywnymi, potem chwilę się pozbierali dzięki kilku niezłym spikom. Z każdą minutą wyglądało jednak to coraz słabiej i chłopaki wpisali resign po ~~6 minutach. :gun:
Na koniec bonus - wygrana z EW w VoD i osiągnecie Champion point range. Buildy mieliśmy bardzo podobne(jedyna różnia u nas ranger u nich mesmer) więc postanowiliśmy splitnąć od startu. po kilku wymianach i potyczkach osiągneliśmy przewagę i zamkneliśmy ich w bazie. Bronieli się dzielnie potężnie rażąc kosą, smitem i spikiem, ale nie pozostawaliśmy im dłużni. Na zmianę wycofując się i prowokując split toteż przyciskając ich w bazie pracowaliśmy nad ich dp. W VoD wszyscy pobiegli do naszej bazy, więc przyjęliśmy tam walkę, tylko rangera posyłając na ich GL. Szybko malejący pasek życia tego ostatniego zmusił ich do nerwowych działań zakończonych wymianą ciosów na środku mapy. Po stracie hard resa posypali się jak stonka z amerykańskich samlotów na pola pełne pszenżyta i było gg. :twisted:
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2007, o 00:32 przez Darth Sib, łącznie zmieniany 1 raz

Crus Darkstar
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: Crus Darkstar » 19 kwie 2007, o 00:38

Gz za mecze, bo naprawdę były świetnie. Bardzo miło się oglądało.

Ale daruj sobie te [lans][/lans], bo troche to już załosne.

Darth Sib
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Darth Sib » 19 kwie 2007, o 00:46

Przecież to zgrzew - osobiście uważam, że naprawę będzie się z czego się cieszyć jesli będziemy liczyć kasę z wygranego Championshipa. :p

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o GvG