Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

Jaca 13
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Raporty z GvG

Post autor: Jaca 13 » 22 lut 2008, o 18:22

Ja ja ja ja tez chce
Ja back to Gulit Łorz!!

The L I L I T H
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: The L I L I T H » 23 lut 2008, o 21:04

Po dzisiejszym MT:
Obrazek
gz LaX'y i wpolczuje Id za #17.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2008, o 21:04 przez The L I L I T H, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Heniek
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Raporty z GvG

Post autor: Heniek » 23 lut 2008, o 21:12

Czsza reaktywować Cel bo eurospajk wrócił do łask.

Ogólnie za***iście ciekawy MT... Defense ball eurospike i assasiny... gitara
Ostatnio zmieniony 23 lut 2008, o 21:13 przez Heniek, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Kasperov
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kasperov » 23 lut 2008, o 21:19

A tutaj orgazm Avaraxa po wygranej. Klik
Ostatnio zmieniony 23 lut 2008, o 21:20 przez Kasperov, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
[eQ], [AA], [HSR]

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 23 lut 2008, o 22:04

Kasperov napisał :A tutaj orgazm Avaraxa po wygranej.

Lul KLAMCA to bylo z dnia poprzedniego i cisnalem z czego innego :(

oO Bonhart Oo
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: oO Bonhart Oo » 23 lut 2008, o 22:36

Przejdźmy do konkretów odnośnie zagranych przez nas walk:

Isle of Soltitude:
What Is This [evt] - prawie cały czas kontrolowaliśmy gre oprócz dwóch błędów naszego splita (zrushowali do ich bazy i dali sie zarąbać). Ogólnie walka była dość jednostronna (na naszą korzyść) i zmietliśmy ich na VoDzie :red_bandana:

Isle of Wurms:
Lethal Dosis [Id] - Niestety walka zje*ana przez nas od początku do końca (ze wskazaniem na początek). Po kolei: 1. Zrąbałem ja zarządzając, że gramy na HB i SoD wiedząc czym grają co nie okazało się mądre (derv na grenth's aura).
2. Niestety popełniliśmy olbrzymi błąd taktyczny na początku źle się dzieląc co dało im shrina i naszego foota a nam troche dp. Całą resztę gry graliśmy jakby bez pomysłu czego przyczyną zapewne były nasze obniżone morale (te real, nie w grze :biggrin: ).
3. Id grało shame spikiem z czym nie potrafiliśmy sobie poradzić.

Druid's Isle:
Fortis Primani [ROME] - Modded Sin Split na dwóch rangerach (Magebane i Cripshot) i Mind Blasterze. Najgorszy Sin Split jaki w życiu widziałem :D - szybki ownage i kill lorda przed VoDem :gun: (flaweless).

Corrupted Isle:
No Gutz No Glory [noGG] - bardzo ładna walka choć niestety nie mogę powiedzieć, że wyrównana. grali balancem z warkiem na "Coward!", Burning Arrow rangerem i Rt na splicie - poszli na full offens co im sie opłaciło. Naszym jedynym sukcesem było zdobycie boosta. Kontrolowali raczej całą walke i pojechali nas nie tylko buildem ale przede wszystkim skillem, i dlatego ta walka tak mi sie podobała. Popełniliśmy pod flagą 1 błąd taktyczny na początku (najwyraźniej nawyk z poprzedniej walki) nie zabijając ich Rt flaggera zanim się przegrupowali, nasz split również nie błyszczał :biggrin: . Walka zakończona szybką rzezią na VoD-zie. Z ciekawostek dodam, że ich water ele napisał mi "Nice shutting me down Yennefer" [lans][/lans] - w końcu my im boosta żadnego nie oddaliśmy nie? :D .

Isle Of Dead:
Heart Of Ashes And Dust - Je**ny sineptitude. Tej walki żałuję najbardziej ze wszystkich bo zdecydowanie mielismy szanse na wygraną. Wycfaniliśmy się biorąc hex breakery na derva i warka ale naszym błędem było zrezygnowanie z Mind Blast elema na korzyść Crippl Shota, którym zagrał Avarax.
Przejdzmy do rzeczy bo mówiąc, że "mielismy szanse" na wygraną nie miałem builda na mysli:
- Znowu błędy taktyczne tu pozdro dla Lilitha, który stwierdził, że zesplitujemy sie do nich (split przeciwko sinteptitudowi ftw.) i pozdro dla mnie bo nie zwróciłem uwagi Kasperowi, który się jeszcze nie ograł na fladze, że ma kampić baze i aski nam wyrżnęły do VoD-a czterech archerów. Gra miała jeden zwrot akcji - dali się wciągnąć do naszej bazy i zafundowaliśmy im party wipa (chyba po 14:00), którego jednak nie wykorzystaliśmy dostatecznie i zabiliśmy im tylko dwóch archerów... na VoD-zie mówiąc podniośle zobaczyliśmy potęgę ich builda - obszarowe clumssi błyskawicznie nam wyrżnęło archerów i gg. Imo ta walka byłaby do wygrania, gdybyśmy kampili bazę do VoD-a próbując ich wciągnąć, zwipować jak to zrobiliśmy w (chyba) 15 minucie i zabić im NPC-e... nie ma co jednak rozpaczać nad rozlanym mlekiem, następnym razem to my będziemy górą :twisted:

Uncharted Isle:
Mróweczki [Mrówa] (patrzcie screen) - Sineptidute z Mind Blasterem i Blind Botem - Nasz Split nareszcie ownił cyce (zwłaszcza Kasperov) a ja wykazałem się dwukrotnym złapaniem blind surga blinderowi z hex breakerem :sorcerer: . Ogólnie to zowniliśmy ich w polu a nasz split ich zownił ich 3 vs 4. Potraktowali nas resign spikiem przed VoD-em. (flaweless)

Isle of Soltitude:
Sinking Ship [bLub] - Jak na ironię zowniliśmy ich tuż przed MT na rozgrzewkę. Walka była dość jednostronna (ze wskazaniem na nas). Wszyscy byli już rozgrzani i napaleni na bronze cape, którego byśmy nie zgarneli bez wygranej z nimi i zadziałało to na nas... motywująco. Ownili wszyscy poczynając od Avaraxa ( :o lol) a kończąc na naszych monczurach. Zwipowaliśmy ich 2 razy do VoDa i zczysciliśmy większość bazy. Łatwy win na VoD-zie. (flaweless)

Wszystkie walki graliśmy balancem jako jedna z niewielu gildi na tym MT :P w składzie:
Warrior - Lilith, Dervisz - Osi, Ranger - Avarax, Mesmer - Bonhart (ja!), Elem - Imho, Prot Monk - Invicto, Healer - Harper i Flaga - Kasperov.

Przede wszystkim dziękujemy za guestowanie Harperowi i Kayserowi (Invicto) - bez was nie moglibyśmy zagrać MT gj!

Wnioski: Przed nami długa droga, chociaż poszczególnych graczy mamy dobrych to brak nam zgrania. Sądzę, że jeżeli przez ten miesiąc będziemy duużo ćwiczyć to za miesiąc conajmniej utrzymamy... BRONZE!!!

Gratulujemy laxom i Id udanego występu na MT.

Edit: literówki
Ostatnio zmieniony 23 lut 2008, o 22:53 przez oO Bonhart Oo, łącznie zmieniany 1 raz
„Mądry od nikogo nie doznaje lekceważenia; zna swoją wielkość.”
Seneka
I tyle wam powiem :)

Adzik
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Adzik » 23 lut 2008, o 22:55

oO Bonhart Oo pisze :Gratulujemy laxom ... udanego występu na MT.

Jaja sobie robisz?

Obrazek
Od dołu :
The Jagerbombs - Balance , nie pamiętam dokładnie ale walka skończona przed vodem.

Not Another Reform - Sinsplit , dpowaliśmy ich nie tracąc npców , na vodzie łatwy win.

Unreal Thoughts - Sinsplit , do voda bieganie , jak to z sinsplitem...strata paru archerow. Na vodzie łatwy win.

You Failed - Derv Spike , spikowali lepiej niż my...resign przed vodem.

Supernova Jpn - Sinsplit (wow) , zabili paru archerów ale wypchneliśmy ich po jakimś czasie z bazy...ponabijaliśmy jakieś tam dp i łatwy farm npców na vodzie.

Lethal Dosis - Balance , dosyć szybki win , w 6 minucie zabity lord bez żadnych dropów u nas.

Forgotten Myth - Sinsplit , mieli Conusme Corpse na A/N i mogli wskakiwać na npce zabite przez mesów....ale gdyby nei fakt że na moim d/n miałem putrida. Na vodzie mieli już na 2 postaciach 60dp i przewage jedynie 2 npców , łatwy win.

Playoffy :
Good Artist - Balance , bieganie do voda , nabijanie im dp za stratę kilku npców. Na vodzie trochę zła decyzja , ale i tak nie wiem dlaczego się tak szybko złożyliśmy. Ogólnie kiepsko ;/

Specjalnie dla Hena zaznaczam iż graliśmy derv spikiem. Pozdrawiam.

Niby silver ale liczyliśmy na co najmniej top8 :/
Ostatnio zmieniony 23 lut 2008, o 23:00 przez Adzik, łącznie zmieniany 1 raz

Spooklevski
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Spooklevski » 23 lut 2008, o 22:56

@Bonhart

A *** mesa nie mieliście?

EDIT:
Heniek pisze :Czsza reaktywować Cel bo eurospajk wrócił do łask.

Ogólnie za***iście ciekawy MT... Defense ball eurospike i assasiny... gitara

Trzeba było mi tard na ebayu nie sprzedawać!

Grtaz za capy ;)

EDIT II: Bonhart jak wytykasz komuś błędy to na forum gildii/TSie/Vencie... chyba że chcesz się "usprawiedliwić"...
Ostatnio zmieniony 23 lut 2008, o 23:30 przez Spooklevski, łącznie zmieniany 1 raz

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 23 lut 2008, o 23:30

Imo myslalem ze LaX bedzie top 4 minimum po tym jak ostatnio po Town przebiegli i ogolnie robili na mnie bardzo dobre wrazenie, swoja droga mt takie jak ostatnie tylko zamiast japan euro i Amerykanie karcili buildami. Ogolnie zalosne jest to ze wszyscy uwazaja sie za elo mlodziezowych i graja balanced vs sin split, zamiast wyjsc 5 x SF, gdybysmy tak zrobili z Hand to bylby moze silver. Po 3 miechach wiary w swego skilla czas pojechac ich buildem. Szkoda mi naprawde Id graja ladnie, tym razem szczescie nie dopisalo. Mysle ze za miesiac LaX moze powalczyc o gold, Id raczej zgaranie silvera , a my coz chcialbym zebysmy utrzymali bronze, mysle realistycznie i atm nie stac nas na nic wiecej.

Heniek
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Heniek » 23 lut 2008, o 23:34

Dobrze, że finał będzie długo na observie to zdąże nagrać... Esencja guild wars - pełno zwrotów akcji, dramaturgii, pokaz skilla ... Spooky już na bank z 10 razy obejrzał.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2008, o 23:35 przez Heniek, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

oO Bonhart Oo
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: oO Bonhart Oo » 23 lut 2008, o 23:45

Maszynista Śmierci pisze :EDIT II: Bonhart jak wytykasz komuś błędy to na forum gildii/TSie/Vencie... chyba że chcesz się "usprawiedliwić"...

wtf?
„Mądry od nikogo nie doznaje lekceważenia; zna swoją wielkość.”
Seneka
I tyle wam powiem :)

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 23 lut 2008, o 23:46

finał - żenada, nie ogladalem reszty walk to nie powiem, ale z tych opisow buildow widze, ze to dobrze, ze nie gram :D
to ld to jakas polska gildia?
Spuki - tard jeszcze nie sprzedany, caly czas w nim jestem (pro?) :D

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 23 lut 2008, o 23:50

Id to You[Fail], polacki

pitermaster
Awatar użytkownika
Jade Armor

Raporty z GvG

Post autor: pitermaster » 24 lut 2008, o 01:01

Bardzo piękny finał. Jeszcze ciekawszy od ostatniego monthly.
Ojoj za 10% ban :(

tava
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: tava » 24 lut 2008, o 01:18

to macie jeszcze od nas;P co by nie bylo to w 25% polaczki
Obrazek
jedyne i obie wtopy z uF grajacym derv spikiem.. w swissie wtopa na vodzie grajac tym samym, a playoffy sa nadal na obsie, wiec dla chetnych. aura grentha + pious assault to straszliwe przegiecie paly;s
Obrazek

Spooklevski
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Spooklevski » 24 lut 2008, o 01:28

Heniek pisze :Dobrze, że finał będzie długo na observie to zdąże nagrać... Esencja guild wars - pełno zwrotów akcji, dramaturgii, pokaz skilla ... Spooky już na bank z 10 razy obejrzał.

No właśnie *** mać jeszcze nie... Na AB byłem :(

Jutro kupie popcorn, chipsy, zaproszę kumpli... oblukamy, ocenimy...

Heniek wpadniesz?

EDIT: Fux słyszałem, że spikujesz w Codzie...? Sprzedałeś się! Tyle ci powiem...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2008, o 01:30 przez Spooklevski, łącznie zmieniany 1 raz

Heniek
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Heniek » 24 lut 2008, o 10:59

tava pisze :to macie jeszcze od nas;P co by nie bylo to w 25% polaczki
[...]

a ile chaaaaaaaaaaaaampuf ?
Obrazek

Spooklevski
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Spooklevski » 24 lut 2008, o 11:35

Nie wytrzymałem, z lukałem walkę finałową zanim przyszła ferajna... sorry Heniek.

Jestem pod wrażeniem buildów, pomysłowe, świeże... 2 Sinów, 2 Blasterów, 3 Mo vs Paras spike, gdzieś to już widziałem...

Ale było warto, z całą pewnością było warto obejrzeć, nawet paru pokazało emotki tygrysków. Czy zwróciliście uwagę na skill elemów, ich wyczucie 1,2,3,4 i czasami nawet 5?

EDIT: I nawet znaleźli czas, żeby sobie wspólnie potańcować... yeah...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2008, o 11:41 przez Spooklevski, łącznie zmieniany 1 raz

tava
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: tava » 24 lut 2008, o 11:53

oj heniek, a co ty nagle taki dowcipas :o tard sie nie chce sprzedac czy jak?
Obrazek

Heniek
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Heniek » 24 lut 2008, o 12:11

tava pisze :oj heniek, a co ty nagle taki dowcipas :o tard sie nie chce sprzedac czy jak?

Przecież sam ostatnio prosiłeś żebym nie sprzedawał, bo koleżanki z gimnazjum strasznie rajcuje, że tak dobrze Ci idzie w guild wars przez internet i 2 gildie ostatnie sa w top20 i wogole rank championa... że nawet jedna dała ci potrzymać się za rękę!!!
Ostatnio zmieniony 24 lut 2008, o 12:12 przez Heniek, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o GvG