Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

FuKs
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 24 lut 2008, o 12:40

Maszynista Śmierci pisze :EDIT: Fux słyszałem, że spikujesz w Codzie...? Sprzedałeś się! Tyle ci powiem...

sprzedałem ? :D jeszcze konto w gw mam (nawet dwa), chociaz nie ukrywam, pewnie tak to sie skonczy ze sie sprzedam ~~. CoD ma ta przewage nad GW, ze gram w niego sam, niezaleznie od humoru 7 innych osob i ja i moja druzyna cos zabijamy bez krzykow "blind, ward, blok omg!!11".
Wczorajszy finał to chyba esencja GW w pigułce. Żenujaca żenada , no ale w koncu grali o karty amazona :D
Ostatnio zmieniony 24 lut 2008, o 12:43 przez FuKs, łącznie zmieniany 1 raz

Ghostly.Heno
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Ghostly.Heno » 24 lut 2008, o 12:45

Macie też od nas 8)
Obrazek

1: forfeit -.-
2: [eQ] jak by neon ogarniał byłby flawless ale niestety :( 1 drop...
3: [si] flawless...
4: [sup] posplitowali się, nie ogarneliśmy i wpadło troche dp, na vodzie zraszowaliśmy lorda i poskładaliśmy ich, ale ich lord uciekł nam w npce xD nie będę tego komentować :P
5: [Me] sin shit... na voda został nam 1 archer i 2 knighty, zballowaliśmy ich npce w bramie(Isle of the Dead) i wybiliśmy 8vs8
6: [LaX] dual derv spike... niestety ale przy 2 monkach, blinderze i parasie nie mogliśmy ich ani spresować ani przespajkować :( 6 min = gg
7: [LanD] wiedzieliśmy że graja splitem tylko ogarneliśmy że z necro pod flaga :glare: do voda nie mieliśmy npców, na vodzie rush ale nieudany...

do silvera zabrakło 0.006 pkt xD może za miesiąc będzie lepiej 8)
Ostatnio zmieniony 24 lut 2008, o 12:47 przez Ghostly.Heno, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Spooklevski
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Spooklevski » 24 lut 2008, o 13:02

FuKs pisze :sprzedałem ? :D jeszcze konto w gw mam (nawet dwa), chociaz nie ukrywam, pewnie tak to sie skonczy ze sie sprzedam ~~. CoD ma ta przewage nad GW, ze gram w niego sam, niezaleznie od humoru 7 innych osob i ja i moja druzyna cos zabijamy bez krzykow "blind, ward, blok omg!!11".
Wczorajszy finał to chyba esencja GW w pigułce. Żenujaca żenada , no ale w koncu grali o karty amazona :D

Nie przesadzaj... Jeszcze wrócisz do GW ;)

Szczerze powiedziawszy to byłem zaskoczony tard...

Zet Eł Oo... nie piszę więcej, bo znowu "pomysłowy" ND da mi modowanie na posty...

EDIT:
FuKs pisze :moze wroce, cos nawet mystiq mi napisal ze ktos szuka flagowego :P
Ale... biorac pod uwage jakie egzaminy mnie czekaja w sesji letniej (karne+cywilne ... oO), to szczerze wątpie :)
Zaskoczony tard? hm - ja tez zaskoczony bylem tym ze az pół roku gralismy.. ;]

Dlatego przełożysz je na wrzesień... ;) Nie marudź...

EDIT: Zapomniałbym dodać: Sake jest EMO...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2008, o 13:40 przez Spooklevski, łącznie zmieniany 1 raz

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 24 lut 2008, o 13:18

Maszynista Śmierci pisze :Nie przesadzaj... Jeszcze wrócisz do GW ;)

Szczerze powiedziawszy to byłem zaskoczony tard...

Zet Eł Oo... nie piszę więcej, bo znowu "pomysłowy" ND da mi modowanie na posty...

moze wroce, cos nawet mystiq mi napisal ze ktos szuka flagowego :P
Ale... biorac pod uwage jakie egzaminy mnie czekaja w sesji letniej (karne+cywilne ... oO), to szczerze wątpie :)
Zaskoczony tard? hm - ja tez zaskoczony bylem tym ze az pół roku gralismy.. ;]

Zaharien
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Zaharien » 24 lut 2008, o 15:32

Obrazek
Nasze weekendowe granie z dwoma guestami zwykle z eQ i LaX, ale nareszcie własnym backline.

Pozdrawiam.
gw2

Custom Arena Dragons[OuA]

plastek
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: plastek » 25 lut 2008, o 00:05

FuKs pisze :Wczorajszy finał to chyba esencja GW w pigułce. Żenujaca żenada , no ale w koncu grali o karty amazona :D

a jak 4 miechy temu pisałem , że Gw śmierdzi to twierdziłeś, że ***e :)
plasto back to GW? Oh no!

ohara
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: ohara » 25 lut 2008, o 00:29

Gw smierdzi juz od jakiegos roku,gdyby nie to ze daja jakies tam nagrody wiekszosc pvp graczy dawno by juz wy***ała z tej gry.pozdro gratki dla wszystkich polaków bioracych udział w MT i powodzenia w kolejnych turniejach.
Obrazek

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 25 lut 2008, o 00:43

plastek pisze :a jak 4 miechy temu pisałem , że Gw śmierdzi to twierdziłeś, że ***e :)

4 miesiace temu napisalem ,zebys nie pisal bzdur nie majac zielonego pojecia o grze.
No i nigdzie nie napisalem ze teraz gw "śmierdzi". To ze meta jest do *zady* jest faktem. Ale czy jedno ma wiele wspolnego z drugim to bym dyskutowal.

Tajstero
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Tajstero » 25 lut 2008, o 08:07

FuKs pisze :To ze meta jest do *zady* jest faktem.

zawsze była, nigdy nie była Fajna

Spooklevski
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Spooklevski » 25 lut 2008, o 12:30

Metagame tworzą gracze...

Wyskoczyć sin splitem, da się przeboleć, przewidzieć... wyjść paras spikiem, tego nawet nie trzeba komentować...

Właściwie zastanawiam się, który build jest bardziej bezmózgi... Czy granie na 2 nukerach, 3 mo i flagerze, czy na 5 parasach? Ciężko stwierdzić...

Zresztą [ei] mają u mnie plus za ambicje, wiedzieli że [Uni] zagra sinami, wiedzieli że będą grać na Isle of the Dead, gdzie asski szaleją... a mimo wszystko postawili na "mega" mobilność... jeden za wszystkich, pięciu za jednego.

EDIT: Kolejny plus dla [ei] za ballowanie się :)
Ostatnio zmieniony 25 lut 2008, o 12:40 przez Spooklevski, łącznie zmieniany 1 raz

Adzik
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Adzik » 25 lut 2008, o 12:49

Na HGH , inny sinsplit tez wyszli parasami , wygrali....to nie jest zły build bo można cofnąć do bazy 2 monków...ale wymogiem jest ogarnianie.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2008, o 12:49 przez Adzik, łącznie zmieniany 1 raz

Ghostly.Heno
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Ghostly.Heno » 25 lut 2008, o 15:10

Będzie nerf, znerfią siny, i znowu ktoś wymyśli coś lamerskiego co będzie overpowered... zawsze można wyjść na syf innym syfem i wygrać skillem bo zawsze znajdzie się coś co będzie dla kogoś lamerskie :glare: taka już natura gw...
Obrazek

tava
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: tava » 25 lut 2008, o 16:14

akurat na dead isle asski juz nie szaleja;P a zeby przegrac paragayem z nimi na tej mapie to trzeba byc bez kitu amerykancem ;s
nerfem imo dostanie mind blast bo zbyt wiele splitow z nim gra, chocby popularna wersja balansu r/mo me/e e/d.. do tego siny zaczely ich uzywac . sama postac nie jest przegieta, ale znajac arenanet znerfia go dosc mocno, bo nie potrafia znalezc przyczyn, tylko zajmuja sie ich skutkami;P
starczyloby ograniczyc liczbe NPCow o 3-4 na mapie + zabrac im dodatkowy dmg, ktory dostaja z kazda minuta.. obecnie bonusy, jakie kumuluja sie majac przewage 3-4 archerow sa tak ogromne, ze jest to w wiekszosci przypadkow auto win na vodzie.. ograniczyc kazdy z nich z osobna i siny moglyby grac bez oporu jako zupelnie zbalansowany build
w koncu ograniczenie gvg do grania tylko i wylacznie buildami 'z opcja splitu' byloby rownie glupie jak to co jest teraz
Obrazek

ohara
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: ohara » 25 lut 2008, o 16:30

wez lepiej crip-shota pocwicz a nie sie za polityke bierzesz!
Obrazek

Spooklevski
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Spooklevski » 25 lut 2008, o 18:25

Maszynista Śmierci pisze :Zresztą [ei] mają u mnie plus za ambicje, wiedzieli że [Uni] zagra sinami, wiedzieli że będą grać na Isle of the Dead, gdzie asski szaleją...

tava pisze :akurat na dead isle asski juz nie szaleja;P a zeby przegrac paragayem z nimi na tej mapie to trzeba byc bez kitu amerykancem ;s

Ja tam nie wiem, ja się nie znam... ja wczoraj zacząłem czytać FAQ :(

Zmian na GH jeszcze nie śledziłem. Zagrałem dopiero 3 GvG w RIP... jestem nuubem.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2008, o 18:34 przez Spooklevski, łącznie zmieniany 1 raz

Adzik
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Adzik » 25 lut 2008, o 21:56

Obrazek

Taki sobie raporcik.

plastek
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: plastek » 25 lut 2008, o 21:59

FuKs pisze :4 miesiace temu napisalem ,zebys nie pisal bzdur nie majac zielonego pojecia o grze.
No i nigdzie nie napisalem ze teraz gw "śmierdzi". To ze meta jest do *zady* jest faktem. Ale czy jedno ma wiele wspolnego z drugim to bym dyskutowal.

plastek pisze :a jak 4 miechy temu pisałem , że Gw śmierdzi to twierdziłeś, że ***e :)

gdzie Ci napisalem, że to TY użyłes słowa "śmierdzi"?

Chodziło mi o to drogi, że gdy napisałem jakiś czas temu, że GW jest obecnie( na tamten czas) gównem a meta nigdy chyba nie było gorsze to jak to teraz określiłeś "nie miałem zielonego pojecia o grze" Hmm czyli mogę stwiedzić, że ty też nie masz pojecia piszac o żenującej żenadzie tej gry? Zaprzeczysz?
Żeby było jasne. To, że nie udzielałem sie wtedy na gvg zbyt czesto i nie zdobywałem drabinki jak ty pokonując najlepszych nie znaczy, że kompletnie nie miałem pojecia o mecie :)