Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

Adzik
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Raporty z GvG

Post autor: Adzik » 13 kwie 2008, o 16:53

The L I L I T H pisze :swoja droga zawsze bedziesz slabyszy niezaleznie od cyferek jakie bedziesz miec

Obrazek
Bull's strikiem c***a!

Osi
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Osi » 13 kwie 2008, o 17:18

^ hahaha xddd
wybacz lilith
Obrazek
^tak!

The L I L I T H
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: The L I L I T H » 13 kwie 2008, o 17:20

Adzik pisze :Obrazek
Bull's strikiem c***a!

hahaahaha, oj andrzejku nawet nie ogarniasz photoshopa i ewidentnie widac sklejanie zdjec, poćwicz bratku

Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2008, o 22:44 przez The L I L I T H, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wylde
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Wylde » 13 kwie 2008, o 17:21

lol to nie fotomontaz w laxie sie z ciebie smialismy przez cala gre bo grasz jak ciota na wojku (choc nie tylko), jestes *** slaby przyjmij gto do wiadomosci

Osi
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Osi » 13 kwie 2008, o 17:29

Wylde pisze :lol to nie fotomontaz w laxie sie z ciebie smialismy przez cala gre bo grasz jak ciota na wojku (choc nie tylko), jestes *** slaby przyjmij gto do wiadomosci

nie, eq jest ultra
to wina 6 guestow i tego ze przeciwny blinder niewidzial nigdy na sobie dywersji..
Obrazek
^tak!

Adzik
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Adzik » 13 kwie 2008, o 17:32

The L I L I T H pisze :hahaahaha, oj andrzejku nawet nie ogarniasz photoshopa i ewidentnie widac sklejanie zdjec, poćwicz bratku

Kolego , nie musze sklejać zdjęć....jest to walka z be teamem w której użyłeś 9 shocków w 14 minut. pzdr

Bsp Kain
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Bsp Kain » 13 kwie 2008, o 17:49

Ci, ktorzy nie sa dosc dobrzy, aby osiagnac cos w grze GW probuja sie pokazac na wszystkie mozliwe sposoby na forum, piszac byle gdzie byle co, byle tylko byc zauwazonym...

Ten cytat z podpisu kogoś wyżej pasuje do tej rozmowy. ^^
Obrazek

...
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: ... » 13 kwie 2008, o 18:49

The L I L I T H pisze :ps. pisze sie przkre a nie prszykre, poćwicz ortografie zip oO

strzelaj dalej!
Obrazek

Adzik
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Adzik » 13 kwie 2008, o 18:51

no bo , no bo....eaeaea...aura jest zbugowana!

FuKs
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: FuKs » 13 kwie 2008, o 20:32

zachowajcie jakis umiar w bluzgach bo mi sie nie chce tematu czyscic. I we wklejaniu zdjec rowniez.

Co do tematu - niech graja czym chcą jak ich to bawi. Nie ma sie co podniecac ze bedą mieli championa ktorys tam rank, skoro wiekszosc osob wie czym go nabili (albo czym go nie nabili). Zreszta - champion jest gowno warty, i tak dobre gildie znajduje sie nie przez szpanowanie iloscia championow (bo po tych weekendach to zaden szpan). A jak nie mozna znalezc dobrej gildii, to trzepie sie championy w slabej, tylko lepszym buildem. I co tu jest do dyskusji.

Wylde
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Wylde » 13 kwie 2008, o 20:32

przykro mi, ze masz na tyle slaba gildie ze sobie nie nabijesz "cyferek" pozatym, jestem ciekaw czy gralbys balancem w 2x champ weekend i przegrywasz 5ta walke z rzedu i na dodatek nie twoich bledow. pozatym to tylko gra, i "cyferki" nie mowia o skillu. swoja droga zawsze bedziesz slabyszy niezaleznie od cyferek jakie bedziesz miec.... gl, ja przynajmniej nie krytykuje ludzi grajacych lepiej ode mnie...

pozdro!
jesli uwazasz sie za takiego prosa, to czemu nie mogles wbic do top100? zip nie potrzebuje cyferek zeby byc lepszy od ciebie, po prostu tak jest, a widocznie ty potrzebujesz cyferek, zeby pokazac jaki jestes fajny na forum gw.pl i w swojej gildi lamusow...

...
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: ... » 13 kwie 2008, o 20:37

Wylde pisze :pozdro!
jesli uwazasz sie za takiego prosa, to czemu nie mogles wbic do top100? zip nie potrzebuje cyferek zeby byc lepszy od ciebie, po prostu tak jest, a widocznie ty potrzebujesz cyferek, zeby pokazac jaki jestes fajny na forum gw.pl i w swojej gildi lamusow...

nie nie ja pisałem jako Dragon11!!!

Kasperov
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kasperov » 13 kwie 2008, o 20:42

Wylde pisze :pozdro!

Nie spoc sie
Obrazek
[eQ], [AA], [HSR]

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 13 kwie 2008, o 22:23

Nie wiem o czym ta cala gadka, gralismy weekend hexem poza tym caly czas gram balanced(cale MT takze). Mi wisi czemp rank i te inne bzdury, szkoda ze LaXom staje na widok r5-6 czempa i musza sobie ulzyc swoja prawica, gdyby bylo inaczej nie flejmowali by tu od rana i nie podniecali sie zbytnio. No ale jak ktos nie jest akceptowany i lubiany przez normalne spoleczenstwo to wyzywa sie na forach zeby pokazac jaki jest "elo". Szczerze jest mi was niezmiernie zal i jak was spotkam kupie wam kredki swiecowe zebyscie mogli narysowac sobie kolegow i opowiadac im o swoich problemach. Peace

...
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: ... » 13 kwie 2008, o 22:57

Avarax pisze :Szczerze jest mi was niezmiernie zal i jak was spotkam kupie wam kredki swiecowe zebyscie mogli narysowac sobie kolegow i opowiadac im o swoich problemach. Peace

taka wrzuta rodem z bravogirl.pl

baka
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: baka » 13 kwie 2008, o 23:06

Obrazek

powoli ogarniamy ;) , troche czasami lamimy

w ostatnim czasie 2 spotkania z polskimi gildiami [DS] i [tE] do przodu
powoli pniemy sie w góre

Avarax
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Avarax » 13 kwie 2008, o 23:11

... pisze :taka wrzuta rodem z bravogirl.pl

Wiesz nie wiem nie czytam tego typu czasopism, ale widze ze ty sie znasz, no w koncu prenumerujesz

...
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: ... » 13 kwie 2008, o 23:18

Avarax pisze :Wiesz nie wiem nie czytam tego typu czasopism, ale widze ze ty sie znasz, no w koncu prenumerujesz

przynajmniej sie starasz...

Emtis
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Emtis » 13 kwie 2008, o 23:36

Avarax pisze :Nie wiem o czym ta cala gadka, gralismy weekend hexem poza tym caly czas gram balanced(cale MT takze). Mi wisi czemp rank i te inne bzdury, szkoda ze LaXom staje na widok r5-6 czempa i musza sobie ulzyc swoja prawica, gdyby bylo inaczej nie flejmowali by tu od rana i nie podniecali sie zbytnio. No ale jak ktos nie jest akceptowany i lubiany przez normalne spoleczenstwo to wyzywa sie na forach zeby pokazac jaki jest "elo". Szczerze jest mi was niezmiernie zal i jak was spotkam kupie wam kredki swiecowe zebyscie mogli narysowac sobie kolegow i opowiadac im o swoich problemach. Peace

niezle to co tu napisales podchodzi juz pod hipokryzje
mowisz ze laxom staje na widok r5-6 champa ale to ludzie z eQ zniżają sie do tak niskiego poziomu żeby je nabić hextab shitem to raczej smutne
Tylko prosze potem nie piszcie w stylu wszyscy graja gimmikami
wiec my tez gramy bo to wkoncu weekend champow bo jeszcze bardziej bedziecie mnie utwierdzac w przekonaniu ze jestescie noskillami

Wylde
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Wylde » 13 kwie 2008, o 23:40

latwe rozumowanie:
nie zalezy wam na czampach -> odpuszczacie sobie weekend, bo graja same gimmicki i nie oplaca sie zbijac sobie ratingu
zalezy wam na czampach i chcecie sie nimi pozniej pochwalic -> walczycie uczciwie, zeby wiedziec ze odzwierciedlaja one prawdziwy skill
zalezy wam na punkcikach czamp, zeby miec ich jak najwiecej -> guestujecie gdzie popadnie, gracie gownianym hexwayem, itp...
tak wiec nie usprawiedliwiaj sie ze wszyscy tym graja to my tez gramy, bo *** jak nie umiesz pokonac takich buildow, to sorki ale top100 poczeka...

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o GvG