Raporty z GvG

Tutaj możesz podzielić się buildami i dyskutować o taktykach stosowanych podczas pojedynków gildii.

Moderator: Moderatorzy PvP

silke
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: silke » 20 kwie 2008, o 17:06

Po dzisiejszym at

Obrazek
Obrazek

spnv-grali na 2 parasach wiec ich wysplitowalismy i wybilismy prawie wszsytko lacznie z bodysem. na vodzie nie mieli szans
my car may wife-resign po 4min
noob gladiators-jakies po***ane Koreanczycy (to oczywiscie nie byl mecz w at ;P )
resta walk jest na obsie wiec mozecie sami ocenic

Dzięki za guesty dla tavy bama i ediego

pozdro
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2008, o 17:07 przez silke, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

oO Bonhart Oo
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Raporty z GvG

Post autor: oO Bonhart Oo » 20 kwie 2008, o 18:56

silke pisze :
Dzięki za guesty dla tavy bama i XXXX (censored)

pozdro

Dobra dwa guesty ale ze dwa to malo... to gz dla was zwlaszcza za lax i spnv :)
„Mądry od nikogo nie doznaje lekceważenia; zna swoją wielkość.”
Seneka
I tyle wam powiem :)

edi
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: edi » 20 kwie 2008, o 19:38

oO Bonhart Oo pisze :Noga mnie boli i w ogródku mam chwasty

Mitch pisze:At least he doesnt camp the other mesmer 24/7.

EDIT@Bonhart: Twoja wielkość mnie powala. Idź się lepiej ucz.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2008, o 18:21 przez edi, łącznie zmieniany 1 raz
Be Smarty

oO Bonhart Oo
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: oO Bonhart Oo » 20 kwie 2008, o 20:13

Chciałeś coś przez to powiedzieć edi?
Bo nie dostrzegam sensu w twoim poście. Ani w tekście mitcha ani w zmienianiu mojego.

Być może poziom twojego humoru jest dla mnie za wysoki... a może w druga stronę... nvm :innocent:

;P
Seneka

Sylvanas
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Sylvanas » 26 kwie 2008, o 15:43

Bonhart, czemu jak zawsze robisz z siebie idiotę to odwracasz kota ogonem ? Czemu wszyscy się z Ciebie śmieją ? Czemu uważasz się za 2 mesa w PL (po zipie) ? I czemu mówisz o tym wszędzie (na każdym TS/Vent/innej komunikacji głosowej) ? Czemu jeździsz po ludziach lepszych od siebie i wytykasz im błędy, bo ty osiągnąłeś coś dzięki clumssach ? Czemu na forum QQ ciągle się ośmieszasz ? Czemu wchodzisz w *zad* każdemu liderowi lepszej guildi w PL ?

BTW. Jesteś gówniarz, nie muszę tego argumentować bo wiesz to ty jak i cała społeczność czytająca do forum.

PS. Przestań się lansować i tak Cie nikt nie lubi.

Adzik
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Adzik » 26 kwie 2008, o 16:34

Sylvanas pisze : Czemu uważasz się za 2 mesa w PL (po zipie)
a mystiq?

Ale tak serio to za którego ma się uważać ? oO

Kasperov
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kasperov » 26 kwie 2008, o 17:45

ja tam nie wiem ale Bonhart z nami czasami gra jka norgu ma impreze.
Obrazek
[eQ], [AA], [HSR]

oO Bonhart Oo
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: oO Bonhart Oo » 26 kwie 2008, o 21:35

Sylvanas pisze :Bonhart, czemu jak zawsze robisz z siebie idiotę to odwracasz kota ogonem ? Czemu wszyscy się z Ciebie śmieją ? Czemu uważasz się za 2 mesa w PL (po zipie) ? I czemu mówisz o tym wszędzie (na każdym TS/Vent/innej komunikacji głosowej) ? Czemu jeździsz po ludziach lepszych od siebie i wytykasz im błędy, bo ty osiągnąłeś coś dzięki clumssach ? Czemu na forum QQ ciągle się ośmieszasz ? Czemu wchodzisz w *zad* każdemu liderowi lepszej guildi w PL ?

BTW. Jesteś gówniarz, nie muszę tego argumentować bo wiesz to ty jak i cała społeczność czytająca do forum.

PS. Przestań się lansować i tak Cie nikt nie lubi.

:o Nie wiem kto ty ale przepowiadam ci świetlaną przyszłość ;)
Seneka

Murkar
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: Murkar » 27 kwie 2008, o 10:20

Adzik pisze :i bierze Distortion bo nie umie kite'ować

Przyznam, że widziałem tylko pierwsze 6 minut walki [sup] vs [dR], ale Dark Alley cisnęło tak mocno, że Mistiq 70% czasu miał nad głową -2...-2...-2 i przez ciągłe zmiany setów nie przerywał praktycznie niczego, a próby castowania dywersji, czy shame kończyły się niepowodzeniem. Szkoda, bo spajki wchodziły bardzo ładne, brakowało wyłączenia monków imho.

Wielka szkoda, bo cały turniej należał do [sup] i zwycięstwo się zwyczajnie należało, zwłaszcza, że [dR] grało na tyle słabo, że nie poskładali nas aż do VoD.

Gratki dla [LaX], [eQ] i wszystkich gestów z [ld]...
Pozdrowienia dla [db] i najgorszego mesmera w Polsce - Kravena.
| We Are From Poland - forever in my mind|

Kasperov
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Kasperov » 27 kwie 2008, o 10:28

Graty dla Laxów i rev. Niestety turniej przebiegl zupelnie nie ponaszej mysli. Mozna powiedziec, ze gralismy beznadziejnie.
Obrazek
[eQ], [AA], [HSR]

The Best Bbot
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: The Best Bbot » 27 kwie 2008, o 10:31

Murkar pisze:Pozdrowienia dla [db] i najgorszego mesmera w Polsce - Kravena.

:( :(

Dawać nasze 200 ecto za forfeita :P
Cóż jak nie to MT to następne z "lepszym" mesem. gz dla [LaX] i [eQ] no i dla was [rev] ;)
Będziemy czekać na was w następnym MT i tym razem nie damy forfeita z powodu rage mesmera :P
Obrazek

Adzik
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: Adzik » 27 kwie 2008, o 11:26

Obrazek
Jedziemy od dołu :

The Tutti Fruttis : Weeping Stone , Balance vs Balance. Na początku próbowali splitować...wyrwali dwóch skrajnych archerów..ale to wszystko. Stracili footów pod standem więc w npcach było równo. Jeszcze przed vodem zaliczyli wipe...na vodzie win bez większych problemów.

Witness Of Destiny : Warrior Isle , Balance vs Balance. Sukcesywne dropy...do voda stracili większość archerów i knighty...łatwy win na vodzie.

Dont Mes With The Don : Druid Isle Szybki wipe po naszej stronie....do voda coś tam trzymaliśmy...ale w sumie nic w tym meczu nie mogliśmy zrobić.

Grim Monolith : Frozen Isle , Balance vs Balance. Na splicie cisnąłem rangerem ich jak szmaty...i w sumie szybko zamknęliśmy ich w bazie....do voda stracili większość archerów i knightów...na vodzie rushowali (nawet nie wiele brakło i by zabili lorda)...ale nie dali rady.

Can You Hear Me : Imperial , Balance vs 3x W i 2x Me. Wygrali z StS więc pełne skupienie...do 8 minuty bo wtedy padł im Lord...

Revive Teammates : Burning , Czołg na 2 parasach vs to samo...do voda w sumie nic się na działo...3/4 dropy po każdej stronie...na vodzie bardziej ogarnęli i wygrali.

PlayOffy

Revive Teammates : Weeping Stone. Balance vs Balance z Rt Destructive Was Glaive na postaci supportującej i rt na fladze (2x splinter...na voda nieciekawie)...NA początku pocisnęli split...czyt. dostałem minutowego freeza...Padłem na 3:40...mówię że wstanę na 4. Jednak okazało się że od laga mój timer spóźnia się o 25 sekund xD...poleżałem do 6. Później już w sumie spokojna gra do voda...trochę splitu..trochę dropów...jednak po 18 padł im cały split (rt/r/w) i na vodzie w 5 nic nie zrobili...

Dont Mes With The Don : Warrior Isle. Balance vs Balance. Do voda mieli 2x dc na tym samym warku..więc do voda zrobiliśmy trochę przewagi. Na vodzie oni nam zabili bodysa..my im tryzmaliśmy splintera w bazie...okazało się że mieliśmy z tego większe korzyści...u nich 0 npców u nas ~5...Nie wiem jak to się stało że zabili nam później wszystkie npce....zabili flagera prawie pod standem..dostali boosta....gg =[

Ogólnie to co graliśmy przed mt to był jakiś żart..na mt ogarnęliśmy...ale liczyliśmy na więcej..pzdr

Noobzord
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Noobzord » 27 kwie 2008, o 11:42

gz laxy i rev, jednak troche szkoda tego bronza...

The Best Bbot
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: The Best Bbot » 27 kwie 2008, o 11:44

Obrazek

[HAnD]
Cóż, postanowiliśmy wyjść czołgiem... grali jakimiś hexami, ladnie w nich wjechaliśmy na początku i sie do końca walki nie mogli podnieść... flawless w 9:45

[GoH]
Postanowiliśmy jeszcze raz wyjść człogiem aby zobaczyć jak tu nam pójdzie... niestety błąd... mieli z 2 dropy i ubili GL'a w ok. 13 min

Falch Binachi
Cóż, ladnie ich cisneliśmy, potem oni nas i tak w kółko. Później nie mogliśmy nic ubić. Postanowiliśmy zrobić imitacja rusha na VoDzie. Udało sie, mieli tylko bodysa ale jakos sie posypaliśmy i nasz GL był 3 kroki od aggra bodysa..

Ogólnie masa błędów po naszej stronie i kłopoty z mesmerem zakonczyły nasz występ na MT i w ten cudny sposób [rev] dostało bronza ;)
Może w następnym MT będzie ten ***any cape...
Obrazek

tava
Awatar użytkownika

Raporty z GvG

Post autor: tava » 27 kwie 2008, o 12:21

Obrazek
Wszystkie rundy swissa poza frozenem gralismy 2w 1r 1p 1me
[scam] - flawless calkiem kozacki. grali czolgiem, ale utrzymalem ich flagera w bazie przez pierwsze minuty i bez kaolaia sie poskladali i resign kolo 12 minuty
pastel drawing - build dR z n/me i mo/e,.dobre pingi, wiec necro cala gre utrzymany na interruptach. nie robili nam zupelnie nic, a sami padali, chociaz nie tak latwo
[hapy] - hexy, zwipowali sie po 2, a lord padl na 4:03
[rawr] - build dR z tym, ze 1w->1partygon. frozen - grali tym jak swoimi wszystkimi czolgami, a my wyszlismy e/d splitem. udalo sie zabic 3 archery jakos szybko, potem dobry collaps i mielismy chwile u nich w bazie zeby zabic kolejne kilka npcow. na vodzie zlozyli sie momentalnie i pewny choc wymeczony flawless
[OG] - grali 3w1p1r i skladali sie regularnie co 2 minuty od poczatku gry. zresignowali kolo 12-14 minuty - flawless
[be] - wyszli hexami na burningu, wytrzymali 2 minuty dluzej niz [hapy] niestety nie bylo flawa bo padl nam warek
Playoffy:
[Grim] - na poczatku wymienilismy sie warkami, potem oni nam monka jak przerushowalismy w footy. cofnelismy sie, oni przerushowali w nasze i ich zwipowalismy i zamknelismy w bazie. tam juz tylko pewna egzekucja na boostach i ich resign. my r p me oni 3w r p
[AS] - wiedzielismy czym graja, wiec po prostu wyszlismy kontra z incomingiem. wybilismy im wszystkie npc i utrzymalismy pewna gre do voda z kilkoma nieistotnymi zgonami po naszej stronie
[dR] - 1 wielki zart;) po 1 ich serwy po 2 dc po 3 i tak prawie wygralismy -_- jeszcze mozna ogladac;)
gz ssoncym laxom za srebro ! i reszcie polakow, ktorze swoje ugrali;D
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2008, o 12:50 przez tava, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

silke
Awatar użytkownika
Hydra

Raporty z GvG

Post autor: silke » 27 kwie 2008, o 12:37

Murkar pisze :Pozdrowienia dla [db] i najgorszego mesmera w Polsce - Kravena.

eee. o tobie nie wspomne wie lepiej siedz cicho
Obrazek

sylwanas
Awatar użytkownika
Jade Armor

Raporty z GvG

Post autor: sylwanas » 27 kwie 2008, o 22:18

Przepraszam, może ktoś napisac pierwszą 8 i jak polskie gildie wypadły? Niestety czasowo nie mam dostępu do GW.
Obrazek

Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.
.: Moderator :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Raporty z GvG

Post autor: Hyper Chan » 27 kwie 2008, o 23:04

1.dR
2.Me
3.Sup
4.mkay
5.rawr
6.vD
7.SA
8.LaX

..
29.rev
32. eQ
48.dB...
Obrazek

baka
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Raporty z GvG

Post autor: baka » 29 kwie 2008, o 23:11

Obrazek

zmiana buildu i nerf troche nas pociagneły w dół , ale zaczynamy znowu ogarniać
gramy ostatnio praktycznie zawsze z guestami , ale nie jest tak źle
z walk z polskimi gildiami 2:0 dla nas

TW - na początku ich zdropiliśmy , cofneli sie do bazy -mielismy pół minuty więc troche wyczyścilismy poza bodysem . Po rezie tym razem oni nas zdropowali przy fladze , i mieli ponad minute na czyszczenie naszej więc poszło prawie wszystko łącznie z bodysem. Przy VODzie nie wycofali się w porę i było gg.

tE - weszlismy bokiem do nich , ich team który został szybko padł . Oni zbyt późno weszli do nas więc gank Lorda i bylismy szybsi - gvg może trwało ze 3 min.

Wylde
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Raporty z GvG

Post autor: Wylde » 30 kwie 2008, o 00:01

off-topic
doszly mnie sluchy zza morza ze eQ podobno ma sie rozpasc, bo ktorys core member strasznie lami a drugi core member sie wyzala na pmie innej osobie z tego powodu...is it true?
btw zeby nie bylo off-topu bardzo ladnie gildio baki byle tak dalej :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o GvG