Komendy do linii poleceń Guild Wars

tłumaczenie
Dopiero chcesz zacząć grę albo dopiero co ją zainstalowałeś? Masz jakieś pytania dotyczące świata Guild Wars? Zajrzyj koniecznie tutaj. Dział czyszczony okresowo.

Moderator: Moderatorzy Piaskownicy

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
Greth
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Post autor: Greth » 14 lis 2009, o 09:59

Zakładka Shortcut -> Pole Target? Jak to wyłączony? Jesteś pewny, że to jest skrót?

Kliknij PPM na Pulpicie -> New -> Shortcut, i utwórz skrót z GW.exe
Obrazek

Karwica
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Karwica » 5 gru 2009, o 20:25

Ja mam taki problem. Loguję się do gry i wybieram postać. Częśc postaci śmiga jak trzeba, ale 2 się zacięły. Bardzo trudno je ww ogóle wybrać, a jak już się uda to przy jakimkolwiek przejsciu tracę połączenie z serwerem. Aktualnie jedna postać jest uwięziona w Azylu Słonecznych Włoczni.

2 rzeczy muszę o sobie powiedzieć.
Mam 66 lat, komputera uzywam, ale o ile jeszcze mniej więcej wiem z czego się składa, to reszta czarna magia.
Z języków uczyłam się łaciny, kiedyś francuskiego i rosyjskiego, więc kontakt z supportem żadny.
Jak kupowałam Guild Wars to pisało "PL" i uznałam, ze wszystko będzie po polsku.

Poprzednia

Wróć do Pytania i Odpowiedzi