Przyczyny błędów

err 5, err 7, err 13
Dopiero chcesz zacząć grę albo dopiero co ją zainstalowałeś? Masz jakieś pytania dotyczące świata Guild Wars? Zajrzyj koniecznie tutaj. Dział czyszczony okresowo.

Moderator: Moderatorzy Piaskownicy

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
Kraven
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

Przyczyny błędów

Post autor: Kraven » 28 wrz 2006, o 11:19

Ja, od czasu kiedy dokupiłem sobie troszke pamięci (512MB) nie mam wogóle problemów z jakimikolwiek błędami. No chyba że faktycznie coś ANet zawaliło, ale to sie zdaża - o dziwo - bardzo rzadko. Wcześniej miałem od 10 do 15 DC w ciagu dnia, a nalezy pamietac ze nie gralem caly dzień.

Wniosek..?

Sithill
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Przyczyny błędów

Post autor: Sithill » 28 wrz 2006, o 12:52

Nie ma znaczenia sposób wylogowywania, "repairing..." pojawia się niezależnie od tego.

Element
Awatar użytkownika
Burning Titan

Przyczyny błędów

Post autor: Element » 28 wrz 2006, o 15:10

@ pchelka : tak , tylko GW bylo, ale juz przeszlo na szczescie... przez 3 godziny szlag mnie mogl trafic...
Bai guise!

Pchla Szachrajka
Awatar użytkownika
Burning Titan

Przyczyny błędów

Post autor: Pchla Szachrajka » 28 wrz 2006, o 17:15

Nie ma znaczenia sposób wylogowywania, "repairing..." pojawia się niezależnie od tego.
No to niestety nie wiem, sama nie spotkałam się z tego typu problemem - u znajomego właśnie to pomogło. Przykro mi, nie mogę pomóc.
Obrazek

Mitsumi Yakamoto
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Przyczyny błędów

Post autor: Mitsumi Yakamoto » 2 paź 2006, o 23:38

Drakmor pisze :Dobra, w takim razie powiedzcie mi co to jest code 058: 'GUild wars nie byl w stanie polaczyc sie z zadnym login serverem'??? Wlaczam okno logowania, wpisuje wszystko, po czym czekam dobre 10 minut (w tym czasie widze okienko "connecting...") po czym wyrzuca code 058. Lacze mam 128kb/s i nigdy czegos takiego nie bylo. Hasla i wszystko jest wpisane dobrze (sprawdzalem po kilka razy, nawet na konto kumpla). W skrocie ZONK (zeby nie przeklinac :P ) Na czym polega ten blad, czy jest to blad zewnetrzny, wewnetrzny mojego kompa i czy jest to chwilowe czy moze "format c:" ?? :)

Drakmor napisz czy juz dasz rade sie zalogowac i czy cos robiles czy samo przeszlo. Bo dzisiaj logowalem sie normalnie do gry okolo 15:00 i bylo wszystko w porzadku. NIestety o 20:00 udawalo mi sie wejsc tylko do menu i widzialem okienko connecting az po 5-10min wyskakiwal code 058 ;/. Po paru probach zawieszal sie juz tylko na poczatkowym ekranie ladowania z napisem Guild Wars. Czyli dzieje sie teraz to samo co u Zarąbka ;(

Ogur
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Przyczyny błędów

Post autor: Ogur » 13 lis 2006, o 19:24

Sithill pisze :Nie ma znaczenia sposób wylogowywania, "repairing..." pojawia się niezależnie od tego.

ja tez mam cos takiego ale jak wylacze kompa z dzialajacym jakimkolwiek programem(nastepnym razem jak wlacam gw to wlasnie jest repairing data archive), albo gdy mam DC "z winy anet"

EDIT: defragmentacja i jest lepiej
Ostatnio zmieniony 13 lis 2006, o 19:26 przez Ogur, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Suzan
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Przyczyny błędów

Post autor: Suzan » 14 lis 2006, o 23:13

a jak komus wyskoczy error 058 :) ja mam tak nie moge sie polaczyc z kontem z arena net sie polacze jest git ale juz na konto nie wejde bo ten error wywala
Nie wiem co sie dzieje zawsze pojawialo sie okienko po prawej stronie z eventami a teraz nic tylko u gory w prawym rogu cos sciaga ...
Obrazek
Obrazek

Pchla Szachrajka
Awatar użytkownika
Burning Titan

Przyczyny błędów

Post autor: Pchla Szachrajka » 14 lis 2006, o 23:50

Napisane ^ ^ Serwery gry to inne serwery, niż serwery logowania. Na drugie możesz wejść, na pierwsze nie. Problem najprawdopodobniej lezy w routingu.
Obrazek

Suzan
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Przyczyny błędów

Post autor: Suzan » 15 lis 2006, o 00:21

Pchla Szachrajka pisze :Napisane ^ ^ Serwery gry to inne serwery, niż serwery logowania. Na drugie możesz wejść, na pierwsze nie. Problem najprawdopodobniej lezy w routingu.

No ok to co ja musze zrobic?
Obrazek

Pchla Szachrajka
Awatar użytkownika
Burning Titan

Przyczyny błędów

Post autor: Pchla Szachrajka » 15 lis 2006, o 00:30

Jeśli Twój provider nie pomaga, pisz do Anet, z opisem błędu i kiedy się pojawił. Najprawdopodobniej po prostu zmienią Twój domyślny serwer. Albo przenieś sobie konto na Amerykę ^ ^
Obrazek

Suzan
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Przyczyny błędów

Post autor: Suzan » 15 lis 2006, o 00:58

Pchla Szachrajka pisze :Jeśli Twój provider nie pomaga, pisz do Anet, z opisem błędu i kiedy się pojawił. Najprawdopodobniej po prostu zmienią Twój domyślny serwer. Albo przenieś sobie konto na Amerykę ^ ^

dzieki wielkie napisze do ANet bo provider juz zmienial mi lacze i nic z tego nawet porty i inne sprawy sprawdzał i powiedział że z ich strony jest wsio ok wiec musze sie z ANet skontaktowac dzieki wielkie jeszcze raz

aha i jeszcze jedno pytanko jaki jest do nich mail ten?
community@arena.net??
Obrazek

Pchla Szachrajka
Awatar użytkownika
Burning Titan

Przyczyny błędów

Post autor: Pchla Szachrajka » 15 lis 2006, o 09:15

http://uk.support.plaync.com, zakładka "Ask a question"
Obrazek

Suzan
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Przyczyny błędów

Post autor: Suzan » 16 lis 2006, o 12:50

Ok napisalem do nich na tej stronie nie wiem moze to cos da

my provider petrus.com.pl tried to do everything what is
posiible to eliminate this error, but they are dependable on
routing on your servers. In that case I would like to ask if is
there a possibility to relocate my account alandae@wp.pl to
another default server for europe?.I attach a printscreen with
this error> best regards Marcin Kowalski

Moze to cos pomoze...
Obrazek

Pchla Szachrajka
Awatar użytkownika
Burning Titan

Przyczyny błędów

Post autor: Pchla Szachrajka » 16 lis 2006, o 14:58

na pewno dostaniesz co najmniej 5 czy 6 kolejnych maili pytających o Twój sprzęt i poproszą o wyniki testów portów itp - radzę wypełniać sumiennie, mnie pomogli tak w niecałe 24h odnaleźć błąd, wysłałam dokładnie co jest nei tak do ISP mojego i następnego dnia wszystko działało ^ ^
Obrazek

P.K(ot).L.
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Przyczyny błędów

Post autor: P.K(ot).L. » 2 gru 2006, o 23:14

Witam, a ja mam taki problem. Otóż -

Dzisiaj zainstalowałem Guild Wars : Factions z CDA. Chodzi poprawnie wszystko. Dopóki nie zmieniłem broni ...

Skończyłem tutorial (tam zmieniłem broń, nic się nie stało) i wziąłem się za questy. W czasie wykonywanie jednego znalazłem nową broń. Wymieniłem starą na nową. Odkryłem, że stara jest lepsza i zmieniłem spowrotem. I w tym miejscu wyskoczył mi ekran BIOSu a komputer zrestartował. Czy ktoś może wie, co z tym zrobić, albo jak się tego pozbyć ? Proszę o pomoc.

Próbowałem jeszcze kilka razy zmieniać broń - zawsze to samo ...
Obrazek
Obrazek

Haradrim Incanus
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Przyczyny błędów

Post autor: Haradrim Incanus » 5 sty 2007, o 00:03

ludzie masa bledow jeden za drugim, ja tam mialem chyba wsztkie tu opisane i jeszcze tuzin innych, naprawde chyba pierwsza gra internetowa z tych w ktore gralem z ktora jest az tyle problemu, w niektore dni to pograc sie nie da nawet 10 minut bez jakis bledow, doprowadza mnie to powoli do szewskiej pasji.... :(

Gepard
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Przyczyny błędów

Post autor: Gepard » 16 sty 2007, o 18:27

A czy te wszystkie błędy wyskakują wam, gdy używacie Polskiego tłumaczenia ? Jeżeli tak to zmieńcie je na Angielski... Powinno pomóc

Andrea Skill
Awatar użytkownika
Hydra

Przyczyny błędów

Post autor: Andrea Skill » 18 sty 2007, o 15:24

ja też mam problem z "repairing data archive", tyle, że ja mam gożej bo mi wyskakyją błędy z raportem do areny i zaczyna się reperować od nowa.
podczas gry czasem wszystko się zatrzymuje i nic się nie da zrobić

Picket
Awatar użytkownika
Jade Armor

Przyczyny błędów

Post autor: Picket » 5 lut 2007, o 17:43

Cześc wszytkim;-)

Własnie, jak się zalogowałem , wybrałem postac, i nacisnełe " Graj" , wyskoczył mi kod=040, z trescią, abym spróbował potem. To było 10 minut temu, teraz znów spróbowałem i dlaej to samo... Co może byc?
Obrazek
eeee?...

Vaan
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade

Przyczyny błędów

Post autor: Vaan » 5 lut 2007, o 17:44

Moze to byc komunikat o tym ażebyś poczekał dłużej. geez

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i Odpowiedzi