Trialowe klucze

tutaj możesz prosić innych użytkowników o klucze
Dopiero chcesz zacząć grę albo dopiero co ją zainstalowałeś? Masz jakieś pytania dotyczące świata Guild Wars? Zajrzyj koniecznie tutaj. Dział czyszczony okresowo.

Moderator: Moderatorzy Piaskownicy

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
hubert11
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: hubert11 » 26 maja 2007, o 14:55

Witam.
Jestem nowy na forum i prosze was o to czy moglby mi ktos podarowac trail klucz do Guild Wars 1 lub nightfall czesci bo zastanawiam sie czy kupic piszcie na gg 8048463 lub email h.szczepaniak@gmail.com
Z gory thx i pozdro dla wsyztskich
Ostatnio zmieniony 26 maja 2007, o 15:40 przez hubert11, łącznie zmieniany 1 raz

Dusior
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Dusior » 27 maja 2007, o 16:41

CZY MOZE MI KTOS DAC TRIAL KAY DO GUILD WARSA OBOJETNIE JAKIEJ CZESCI !!! BEDE BARDZO WDZIECZNY BO ZASTANAWIAM SIE CZY WARTO GRE KUPIC !!!PROSZE O ODP GG. 1175169 LUB MAIL DAREK_EX@o2.pl Z GóRY DZIEKUJE :)

Cold
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Trialowe klucze

Post autor: Cold » 28 maja 2007, o 15:53

Z PEWNOŚCIĄ NIE DAŁBYM CI TEGO KLUCZA NAWET, GDYBYM MIAŁ. BO:
[/so 1337 mode]
1. Piszesz jakbyś był obląkany przez chęć grania.
2. Podałeś GG lub mail jako jedynie drogi kontaku.
3. Związane z górnym punktem: to nie my mamy się fatygować dla ciebie, a ty dla nas. Iście egoistyczne.
Najlepsze buildy, brought to you by ArenaNet - http://www.guildwars.com/insider/issue01.html#RPbuild

barti17
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: barti17 » 29 maja 2007, o 14:07

Proszę o klucz do GW: Nightfall. Jest mi on bardzo potrzebny do przetestowania gry. Piszcie na e-mail: bartekemail@interia.pl lub na gg: 1079935. Z góry thx :watsup:
Obrazek

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

Trialowe klucze

Post autor: chullo » 29 maja 2007, o 15:12

Jeszcze raz proszę o dostarczenie mi kodu do Guild Wars Factions, chciałbym wypróbować grę ;]
Możliwy kontakt:
-PM
-GG:4058124
-MAIL: chullo91@gmail.com
Z góry dziękuję.
Care-o-meter
[-|---------------]

neowis
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: neowis » 29 maja 2007, o 19:02

Witam. Nie dawno szukając jakiejś gierki MMORPG natrafiłem na GW. Gierka mi się bardzo spodobało względem grafiki i zasad. Długo szukałem kodu trial, wreszcie trafiłem to forum. Chciałbym poprostu sprawdzić czy opłacałoby mi się kupić grę w sklepie. Czy mógłby ktoś, kto ma kod trial zarzucić na gg: 2850980 lub e-mail: neowis@wp.pl?? Bardzo bym prosił. Mam tylko jedno pytanko. Ściągnąłem klienta z internetu i jak go włączam pisze GW: nightfall czy to tylko tak pokazuje bo ja chciałbym spróbować sił w pierwszej wersji GW, słyszałem że jest lepsza od dodatków.

duzylosiu
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: duzylosiu » 29 maja 2007, o 20:29

Witam, planuję zakup GW. Gra zapowiada sie ciekawie... nie jestem jednak pewien czy moj stary komputer da rade. Jak wszyscy tutaj, chciałbym prosić kogoś o podesłanie klucza trialowego :)

Pozdrawiam

łosiu

nr gg 3441448 GW Nightfall nie moglem edytowac poprzedniego posta... przepraszam ze pisze tutaj...

o_O

ziolowy_ALF
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: ziolowy_ALF » 29 maja 2007, o 22:10

Witam!

Bardzo uprzejmie poprosiłbym o trialowy klucz do gw:n jezeli ktos jeszcze moze sie takowym podzielić.

Z góry dzieki

klucz poprosze na emaila:ziele36@o2.pl
lub gg:9970201

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

Trialowe klucze

Post autor: chullo » 30 maja 2007, o 14:08

Jeszcze raz proszę o dostarczenie mi kodu do Guild Wars Factions lub Nightfall, chciałbym wypróbować grę ;]
Możliwy kontakt:
-PM
-GG: 4058124
-MAIL: chullo91@gmail.com
Z góry dziękuję.
Care-o-meter
[-|---------------]

imkao
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: imkao » 30 maja 2007, o 14:27

Cześć :) Dawno temu grałem w GW, jednak potem przerwałem... teraz (jakoś po roku :D ) naszła mnie ponowna chęć. Chciałbym jednak, przed zakupem gry, wypróbować Nightfalla, czy mnie wkręci ponownie, czy nie. Dlatego wdzięczny bym był za triala do tegoż rozdziału!

Dzięki ogromne :)

PM lub imkao@o2.pl lub gg 3232924,
Pozdrawiam!

duronik
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: duronik » 30 maja 2007, o 21:06

ja też bym prosił o jakiś trialowy klucz obojętnie jaki

noltek
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: noltek » 31 maja 2007, o 10:06

Witam
Jeśli znajdzie sie ktoś jeszcze z dobrym sercem to ja też poprosze o takowy klucz obojetnie do jakiej czesci by sprawdzić to co piszą o tej grze.

no_l@o2.pl GG 106077

ziolowy_ALF
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: ziolowy_ALF » 1 cze 2007, o 14:11

Witam

chciałem jeszcze raz poprosić o trialowy klucz do obojetnie jakiej cześci GuildWars
email: ziele36@o2.pl
gg: 9970201

Klucz poprosze na powyzsze wersje kontaktu gdyz nie mam uprawnien do PW na tym forum
Licze ze jeszcze jest jakaś dobra dusza :)

DeZmOnT
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: DeZmOnT » 1 cze 2007, o 14:59

Ja tez prosze bardzo o klucz trialowy , che zobaczec o co w tej grze chodzi i moze kupie ja sobie :) dezmont@o2.pl temat : klucz trialowy GW

SqzZ
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: SqzZ » 1 cze 2007, o 15:00

Witam
Prosił bym o trialowy klucz do jakiejkolwiek cześci GW.

Możliwy kontakt:
gg: 4889582
e - mail: c0py@o2.pl
Z góry dziękuję.

Avi
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Avi » 1 cze 2007, o 16:58

Witam

Zobaczywszy ta gre na ss-ach spodobala mi sie gdyz jestem fanem rpgow chcetnie chcialbym wyprobowac gre czesc obojetna

ps wzamian moge dac haslo gosci do gry Red Orchestra z Steam

email avi07@o2.pl
gg 2924033 niewidoczny

z gory dziekuje
pozdrawiam
avi
Ostatnio zmieniony 2 cze 2007, o 13:54 przez Avi, łącznie zmieniany 1 raz

barti17
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: barti17 » 1 cze 2007, o 18:24

Jeszcze raz proszę o klucz do GW: Nightfall. Jest mi on bardzo potrzebny do przetestowania gry. Piszcie na e-mail: bartekemail@interia.pl lub na gg: 1079935. Z góry thx :watsup:
Obrazek

mikeee
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: mikeee » 2 cze 2007, o 06:48

Bardzo proszę o trial key do podstawowej wersji gry GW . Proszę o niego na tym forum bo nie wiem czy kupować GW , dużo dobrego o tej grze słyszałem ale chce się upewnić . Bardzo proszę. Gdyby ktoś się znalazł kto ma wolny klucz do GW to proszę go wysłać na pw ,gg;3520165 bądź na Emila borus92@wp.pl

Z góry thx

Garrador
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Garrador » 2 cze 2007, o 12:36

Witam, chciałbym grosić kogoś kto ma od udostępnienia trial cd-key do Nightfall'a o przesłanie mi na gg lub meil. Mam zamiar kupić GW: Nightfall, ale mam jeszcze dylemat, czy nei wziąść podstawki. W wersje podstawową grałem, a w Nightfall'a nie. Prosze więc o tego trial keya.

gg: 359860
e-mail: cieplnik@gmail.com

skover_666
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: skover_666 » 3 cze 2007, o 17:17

tez bym kodzik chciał, do gwn lub gwp, a najlepiej to oba xD. Moje gg to:3561122 a mail: skoverster@gamail.com z góry wlk thx

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i Odpowiedzi