Trialowe klucze

tutaj możesz prosić innych użytkowników o klucze
Dopiero chcesz zacząć grę albo dopiero co ją zainstalowałeś? Masz jakieś pytania dotyczące świata Guild Wars? Zajrzyj koniecznie tutaj. Dział czyszczony okresowo.

Moderator: Moderatorzy Piaskownicy

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
predatorszaraczekgrey
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: predatorszaraczekgrey » 10 mar 2008, o 15:51

Bardzo proszę o klucz trialowy (na PW) do GW P albo ewentualnie GW N. Z góry dzięki.

EDIT: Już nieaktualne
Ostatnio zmieniony 12 mar 2008, o 20:59 przez predatorszaraczekgrey, łącznie zmieniany 1 raz

micha666
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Trialowe klucze

Post autor: micha666 » 15 mar 2008, o 14:08

No to teraz inna prośba podaj ktoś trial do GWEN.
Moje GG : 716151
albo na PW
------
EDIT
------
Juz nieaktualne właśnie zakupiłem EotN!
-----------------------------------------------
To samo Nigtfall też niedługo zakupuję wieć juz nie trzeba!
-------------------------------------------------------------------
Ostatnio zmieniony 16 mar 2008, o 17:55 przez micha666, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
[[Signet of Spirits]
Spirits go PEW PEW!

Kamex
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Kamex » 16 mar 2008, o 18:15

Wiem ze sie powtarzam ale proszę o klucz do GWP bardzo mi zależy z góry dziękuję

EDIT:

Zapomniałem dodać nr gg 7701219
Ostatnio zmieniony 17 mar 2008, o 11:38 przez Kamex, łącznie zmieniany 1 raz

Parol
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Parol » 18 mar 2008, o 16:00

Witam!
Jestem nowym użytkownikiem forum,i chciałbym prosić o triala do Guild Wars Prophecies
Z góry dziękuje za pomoc.

GG:13650723
E-mail:karolmalczewski2@o2.pl

Sparno
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Sparno » 18 mar 2008, o 19:44

Witam, nigdy nie grałem w GW dlatego też nie wiem czy zakupić tą grę, ale chciałbym sam sprawdzić czy to co mówią inni o tej grze jest rzeczywiście prawdą i problem jest taki że nie mam klucza do trialowej wersji.

Bardzo bym był wdzięczny za klucz trial do GW Eye of the North.

Moje gg: 9975951
Ostatnio zmieniony 18 mar 2008, o 19:45 przez Sparno, łącznie zmieniany 1 raz

micha666
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Trialowe klucze

Post autor: micha666 » 18 mar 2008, o 19:59

GW Eye of the north to dodatek więc sobie nie zagrasz :] Jak coś to poprsoś o Propa, Factions albo o Nigtfalla
Ostatnio zmieniony 18 mar 2008, o 19:59 przez micha666, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
[[Signet of Spirits]
Spirits go PEW PEW!

Sparno
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Sparno » 18 mar 2008, o 20:11

Dostałem od kumpla plytke na która nagrał instalke do którejś wersji GW. Jak zainstalowałem i włączyłem tą gre to pisze mi "Guild Wars Eye of the Night".
Mówił że grał 10h na tej wersji co mi nagrał na płytkę ale kazał żebym sobie załatwił klucz do triala... więc kłamał by ? a napalił się tak że już zamówił płytki GW :P
Ostatnio zmieniony 18 mar 2008, o 20:12 przez Sparno, łącznie zmieniany 1 raz

Rey
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Rey » 19 mar 2008, o 12:05

Chciałbym przetestować Guild Wars. Po otworzeniu się menu widać napis Eye of the North. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś przesłał mi na PM kod dzięki któremu będę mógł odbyć 14-dniowy lub 10-godzinny trial.

Pajonk
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Trialowe klucze

Post autor: Pajonk » 19 mar 2008, o 12:48

Sparno pisze :Dostałem od kumpla plytke na która nagrał instalke do którejś wersji GW. Jak zainstalowałem i włączyłem tą gre to pisze mi "Guild Wars Eye of the Night".
Mówił że grał 10h na tej wersji co mi nagrał na płytkę ale kazał żebym sobie załatwił klucz do triala... więc kłamał by ? a napalił się tak że już zamówił płytki GW :P

Jest napisane!
Poza tym nie kłamał, a to, że na ekranie logowania jest napis Eye of the North świadczy tylko o tym, że to właśnie ten dodatek jest najnowszy. Tak samo było, gdy pojawiło się Factions, a później NF. Jak już natomiast wcześniej zauważono do EotN nie ma triala, gdyż aby grać w ten dodatek musisz posiadać dowolną wcześniejszą kampanię oraz postać na co najmniej 10 poziomie - dopiero wtedy możesz dostać się na teren dodatku. :> Trial możesz dostać do Prophecies (pierwsza kampania, która ujrzała światło dzienne) lub do następnych w kolejności Factions lub Nightfall - wybór należy do Ciebie. ;)

Edit do poniższego
Na dysku masz wszystkie kampanie wraz z dodatkiem! Od tego jaki klucz wprowadzisz będzie zależało na jakich terenach pograsz. Trial key z każdej kampanii będzie działał u Ciebie. :>
Ostatnio zmieniony 19 mar 2008, o 13:03 przez Pajonk, łącznie zmieniany 1 raz
Mnie tutaj "nie ma" i nigdy już nie wrócę, aby się udzielać! Analfabeci macie pole do popisu! ;P
Loguję się tylko od czasu do czasu, żeby sprawdzić czy ktoś miał jaja, aby wreszcie usunąć moje konto. Niestety widzę, że Cziter to łoś i najwyraźniej go to przerasta. Ehhhh. :/

Sparno
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Sparno » 19 mar 2008, o 12:58

To że pisze Eye of the North to jest właściwie tylko takowa reklama, a wersję GW mam Factions. Proszę więc o klucz do GWF na gg: 9975951.

Byłbym bardzo wdzięczny !
Ostatnio zmieniony 19 mar 2008, o 12:59 przez Sparno, łącznie zmieniany 1 raz

Inicha
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Inicha » 19 mar 2008, o 16:34

prosze niech mi ktoś wyśle trial keya do gw:p chce sobie kupić a niewiem czy mi odpali a niechce 100 stracić. plis

oczywiście jakby co to na PW

lub gg 3012874

Ness
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Ness » 20 mar 2008, o 22:50

Proszę o klucz do triala do byle jakiej części. Chciałbym obczaić tą grę przed zakupem.

Inicha
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Inicha » 21 mar 2008, o 09:21

pytanko. Mam triala do Factions. Jak będe miał do Propehcies to normalnie będe mógł dodać klucz do istniejącego konta?

cyborg112
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: cyborg112 » 21 mar 2008, o 13:49

witam,zastanawiam sie nad kupnem gw i w związku z tym od kilku dni staram sie zebrac jak najwiecej informacji o jej mechanice i zaletach,na tym forum poradzono mi skorzystać z triala..chciałbym więc prosić o trialowy klucz do którejkolwiek z częsci ,(moje gg5415013)z gory dziekuję

Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.
.: Moderator :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Trialowe klucze

Post autor: Hyper Chan » 21 mar 2008, o 14:10

pytanko. Mam triala do Factions. Jak będe miał do Propehcies to normalnie będe mógł dodać klucz do istniejącego konta?
Tak
Obrazek

mordo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: mordo » 21 mar 2008, o 20:17

czy mógłby ktoś wysłać mi oba klucze na meila maciejlesniewski@o2.pl albo gg nr. 3054574 plz . Z góry dziękuje

Flame69
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Flame69 » 22 mar 2008, o 14:15

Prosze o wyslanie trialowego klucza najlepiej do Propha ale moze tez byc do innych GW na numer gg 1020367 lub tel 790575056 Z gory dziekuje

Alehor
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Trialowe klucze

Post autor: Alehor » 22 mar 2008, o 15:08

Bardzo bym prosił o klucz trialowy do GW:Nightfall. Wysyłajcie go po prostu tutaj
Z góry dziękuję
Obrazek

fudien
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: fudien » 22 mar 2008, o 16:26

Może na początek zaznaczę, że z Guild Wars jestem zielona :) . Chcę spróbować gry w Guild Wars i dlatego proszę o klucz trialowy z obojętnie której części. Czy ktoś jednocześnie mógłby mi podpowiedzieć, czy to, w jaką część (factions, nigthfall) będę grać, zależy od klienta, którego ściągam (z http://www.guildwars.pl/?art=226)?

Czy w grze wybiera się serwer, na którym tworzy się postacie? Jeśli tak, to na jakim serwerze spotkam Polaków?
Proszę o kontakt na maila: fudien@tlen.pl
Dzięki z góry
Ostatnio zmieniony 22 mar 2008, o 16:47 przez fudien, łącznie zmieniany 1 raz

Inicha
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Inicha » 23 mar 2008, o 11:14

moge prosić o triala do prophecies

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i Odpowiedzi