Trialowe klucze

tutaj możesz prosić innych użytkowników o klucze
Dopiero chcesz zacząć grę albo dopiero co ją zainstalowałeś? Masz jakieś pytania dotyczące świata Guild Wars? Zajrzyj koniecznie tutaj. Dział czyszczony okresowo.

Moderator: Moderatorzy Piaskownicy

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
Kada Emalle
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Kada Emalle » 5 maja 2008, o 16:33

Hey chciałbym prosić o trialowy cd-key do podstawki GW jeżeli ktoś taki posiada to plz podajcie mi na e-mail : ann213@interia.pl albo na gg : 11499887 z góry dzięki :)
Obrazek

Xoro
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Xoro » 6 maja 2008, o 09:56

Rowniez witam i prosze o trialowy lkucz do jednej z kampanii GW. Po prostu przed zakupem chce poczuc klimat zeby sie upewnic, ze dobrze mi sie bedzie gralo w GW. gg5149689.
Pozdrawiam

NoVy
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: NoVy » 7 maja 2008, o 18:08

To jest mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich! Proszę o trial cd-key'a do dowolnej części GW. Będę bardzo wdzięczny. W zamian mogę pomóc w każdej sprawie związanej z konsolą PSP. Czekam na klucz i pozdro 4 all!
Obrazek Chętnie pomogę w sprawie PSP.

Emilos16
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Emilos16 » 7 maja 2008, o 21:30

hej:)prosił bym o klucz trialowy do obojetnie ktorej wersji ja sie dostosuje:P bo chciał bym zobaczyc co i jak w grze przed zakupem pełenj wersji.Z góry THX

Stor
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Stor » 8 maja 2008, o 19:04

Dzień dobry
Znudził mi się WoW, AO, EQ2, EVE... etc, etc ;)

Teraz czas na GuildWars ale chciałbym przetestować zanim kupię więc jeśli masz zbędny klucz do triala to będę bardzo wdzięczny za podzielenie się nim.
Podaję maila: bialowiezaorg@gazeta.pl

Wielkie dzięki!!!
Pozdrawiam
Stor

Konam
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Konam » 9 maja 2008, o 17:09

Poproszę o klucz trial do Nightfall. Chciałbym go wypróbować.
Email: tyson.z@interia.pl

daV
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Trialowe klucze

Post autor: daV » 9 maja 2008, o 18:30

Prosze o Trial-key do Nightfall'a, z Góry Dzięki.
Obrazek

altair92
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Trialowe klucze

Post autor: altair92 » 9 maja 2008, o 19:37

sry że tutaj to pisze ale muszę wam coś powiedzieć no więc dostałem klucz do gw : prophecies za free!!! :D i to pełny!!! od typka który miał wszystkie kampanie i propa też, nie wiem dlaczego ten typ to zrobił xD :unsure:
Zbieram team na TA

She Poker
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: She Poker » 9 maja 2008, o 21:40

Witam , a ja bym prośił o trial do NF :P na Pm... z góry thx

user119
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: user119 » 10 maja 2008, o 14:13

Proszę o wysłanie mi na PW kodu do triala Guild Wars: Prophecies. Z góry dziękuję. :)

Lewas
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Lewas » 12 maja 2008, o 01:15

Witam wszystkich serdecznie!
Zastanawiam się nad kupnem GW, jednak nie chciałbym wydawać pieniędzy w ciemno, bo mogę się nie wstrzelić w klimat gry i po prostu mi się nie spodoba :) Dlatego bardzo proszę o klucz trialowy abym mógł przetestować grę razem z moim kolegą. Najlepiej gdyby był to klucz do części zamieszczonej na stronie głównej w dziale download (zakładam, że jest to sama podstawka).
Z góry dziękuję, proszę o kontakt poprzez PW lub też gg:8851618.

Klucz już dostałem! Dziękuję bardzo :)
Ostatnio zmieniony 14 maja 2008, o 15:45 przez Lewas, łącznie zmieniany 1 raz

Lelec
Awatar użytkownika
Jade Armor

Trialowe klucze

Post autor: Lelec » 12 maja 2008, o 12:32

wszyscy chcący triala gw factions pm to mnie.
<<<<<<<<<<<<<<<FREE>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
BeterZ.com to pierwszy na świecie serwis pozwalający na obstawianie rozgrywek sportowych za wirtualną walutę BZ, którą następnie można wymieniać na wartościowe nagrody.
Zasady:
Cała zabawa w BeterZ opiera się na prawdziwych zakładach bukmacherskich. Na start dostajemy 10 000BZ i staramy się je jak najlepiej pomnożyć obstawiając na zwycięskie drużyny. W dobrych typach pomóc nam ma cała otoczka społecznościowa w serwisie. Z jednej strony cały czas widzimy ile osób obstawia jaką drożynę, a z drugiej strony możemy kierować się komentarzami doświadczonych graczy. Jednak gdy nam nie wyjdzie i dojdziemy do 0 BZ, wtedy na drugi dzień dostajemy ponownie 10 000BZ.
Link do rejestracji( pamiętaj, klikając w ten link, pomagasz mi, jednocześnie sobie nie robisz szkody. Dzięki!) http://beterz.com/?Referer=47022

Lewas
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Lewas » 12 maja 2008, o 13:56

PM wysłany :) teraz tylko czekać :D

user119
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: user119 » 14 maja 2008, o 13:04

Wyśle ktoś w końcu na PW ten kod do triala GW? Obojętne do której części, aby działała na tym kliencie co jest w dziale download na stronie guildwars.pl.

luki3x
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: luki3x » 15 maja 2008, o 16:50

Witam.
Pisze tu z prozbą o klucz Trialowy. Nigdy nie gralem w GW i znam go tylko z opowiadan i dlatego moje sie wydac 100zl na gre jesli ma sie okazac ze mi sie nie zpodoba, lecz tak napewno nie bedzie, dlatego bardzo prosze Ciebie jesli to czytasz i masz klucz to napissz na gg: 6124840
Z góry thx.

Inicha
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Inicha » 15 maja 2008, o 17:36

Szukam kogoś z dobrym sercem, który mógłby mi oddać trialowy klucz do Nightfall. Jak będe mógł to też się mu odwdzięcze. Klucze prosze wysyłać na PW lub wyświetlić informacje o moim profilu tam jest nr. gg.

Mursza
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Mursza » 18 maja 2008, o 17:04

Witam,

Prosze kogos o podanie jakiego kolwiek cd keya trialowego do GW.Chcialbym zobaczyc jak sie gra w ta gre , czekam juz na triala od paru osob ale nikt nic nie przysyla :( prosze bardzo odpowiedziec na gg 5285538 albo na PW . :)

Pozdrawiam !

kwiatek362
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: kwiatek362 » 20 maja 2008, o 11:08

Witam. Jeżeli ktoś ma triala do kampanii Prophecies i mógłby użyczyć to ja jestem chętny :rolleyes:

menadzer
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Trialowe klucze

Post autor: menadzer » 20 maja 2008, o 12:27

Witam. Prosiłbym o klucz trialowy do Nightfalla. Moje gg:7779595
I od razu pytanie, czy muszę dla triala zakładać nowe konto, czy mogę je dodać do istniejącego, na którym mam już Propa i Factions?
Ostatnio zmieniony 20 maja 2008, o 12:31 przez menadzer, łącznie zmieniany 1 raz

Mursza
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Trialowe klucze

Post autor: Mursza » 20 maja 2008, o 15:53

WItam,

Czy jest ktos kto moglby dac jeden cd keya trialowego do GW prophecies albo nightfall ale nie chce faction chcialem zobaczyc jak wygladaja inne dodatki bo w faction juz gralem i mi sie nie spodobal zabardzo dlatego ze jesttam klimat mangi itp , zabardzo nie lubie mangi ale powiem szczerze ze nawet jak na mange bardzo mi sie spodobalo , hmmm ALE jak juz wspomnialem wyzej :P chcialbym zobaczyc cos co lubie a GW ma to wsobie (tak mysle) Wiec prosze o podanie na PW jakiegos cd keya trialowego....

Pozdrawiam

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i Odpowiedzi