Słownik

Nieznajomość kilku słów
Dopiero chcesz zacząć grę albo dopiero co ją zainstalowałeś? Masz jakieś pytania dotyczące świata Guild Wars? Zajrzyj koniecznie tutaj. Dział czyszczony okresowo.

Moderator: Moderatorzy Piaskownicy

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
Tom Stone
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Słownik

Post autor: Tom Stone » 5 lut 2007, o 15:09

Balthazar (dla przyjaciół baltek) - Bóg wojny i ognia, Balthazar jest często czczony przez Wojowników i Magów Żywiołów, których domeną jest Magia Ognia. Można znaleźć też mnichów znanych z tego, iż podążają za jego słowem. Dowódcy armii i Przywódcy Gildii często wypowiadając kilka słów do Bastionu Wojennej Sławy (Bastion of Martial Glory) zanim wyruszą ze swoimi ludźmi w bój. Balthazar jest najczęściej przedstawiany trzymając ogromny miecz, z jego sztychem wbitym w ziemie, a także z parą bojowych psów siedzących u jego stóp.

(from gw.pl main page/instrukcja do GW)

Zhai
Awatar użytkownika

Słownik

Post autor: Zhai » 5 lut 2007, o 15:09

http://www.guildwars.pl/
Doceń naszą pracę i przeczytaj artykuły na stronie.
Tam wszystkiego się dowiesz.
Obrazek

Pęczul
Awatar użytkownika
Hydra

Słownik

Post autor: Pęczul » 5 lut 2007, o 15:31

AoE = Age of Empires? xD
Balthazar, to twoj nick :>

edit: (Bastion of Martial Glory) ??? Gdzie jest wytlumaczenie tego??? Nawet w grze nie spotkalem sie z takim okresleniem xD
Ostatnio zmieniony 5 lut 2007, o 15:34 przez Pęczul, łącznie zmieniany 1 raz
嘻唰唰,嘻唰唰!

Balthazar
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Słownik

Post autor: Balthazar » 5 lut 2007, o 15:33

To był przypadek, bo mam na drugie imię Baltazar xD

Toril Killer
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Słownik

Post autor: Toril Killer » 6 lut 2007, o 21:06

Balthazar pisze :To był przypadek, bo mam na drugie imię Baltazar xD

Wiesz my to zapamietujemy w ''locie'' xd.To sie po prostu utrwala samo tak jak jez.ang nie iwesz czegos uczys sie i o dziwo wiesz jak uzywac 12 czasow(w ang. jest 12 czasow dla nie kumatych)
A co do Baltazara.... Czy wiesz że:baltazar to jeden z potezniejszych demonow piekielnych?
powstal z ognia (nic wiecej nie powiem) nie powiem ci z kad to wiem bo by mnie inkwiztyorzy i egzorcysci na stosie spalili za znanie demonologi i interesowanie sie okultyzmem xd :innocent:

ps. zeby nei bylo to o okultyzmie i demonologi jakos duzo ci nie wyjasni z kad to wiem z prostej encyklopedi PWN sie tego nie dowiesz
Ostatnio zmieniony 6 lut 2007, o 21:07 przez Toril Killer, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Zhai
Awatar użytkownika

Słownik

Post autor: Zhai » 6 lut 2007, o 22:40

A w słowniku PWNu znajdziesz dodatkowo wiele ciekawych informacji Tori :)
Obrazek

Balthazar
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Słownik

Post autor: Balthazar » 7 lut 2007, o 11:24

Toril Killer pisze :Wiesz my to zapamietujemy w ''locie'' xd.To sie po prostu utrwala samo tak jak jez.ang nie iwesz czegos uczys sie i o dziwo wiesz jak uzywac 12 czasow(w ang. jest 12 czasow dla nie kumatych)
A co do Baltazara.... Czy wiesz że:baltazar to jeden z potezniejszych demonow piekielnych?
powstal z ognia (nic wiecej nie powiem) nie powiem ci z kad to wiem bo by mnie inkwiztyorzy i egzorcysci na stosie spalili za znanie demonologi i interesowanie sie okultyzmem xd :innocent:
ps. zeby nei bylo to o okultyzmie i demonologi jakos duzo ci nie wyjasni z kad to wiem z prostej encyklopedi PWN sie tego nie dowiesz

Po pierwsze to nie rób offtopu. Po drugie to Baltazar to było imię jednego z mędrców którzy przyszli do Jezusa...
Koniec offtopu - dla mnie Balthazar to po prostu imię które fajnie brzmi
A tak w ogóle to żeście się Constantine noglądali i myślicie, że Balthazar to demon jakiś...
Ostatnio zmieniony 7 lut 2007, o 17:31 przez Balthazar, łącznie zmieniany 1 raz

MMarcus
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Słownik

Post autor: MMarcus » 15 lut 2007, o 04:30

WItam
Czy jest jakaś komenda na pokazanie build-a, broni jaką używasz. W wojnie sojuszy przed każdą walką pada pytanie o builda. Przeszukałem strony o GW, forum i nic nie znalazłem. ( albo żle szukam)

Greth
Awatar użytkownika

Słownik

Post autor: Greth » 15 lut 2007, o 07:54

Nacisnij i przytrzymaj Ctrl + Pasek skilli / Bron / Pasek Zycia / Many itd. - Jesli chodzi im o pokazanie builda to wystarczy tylko Ctrl + Klikniecie na pasek umiejetnosci* :)

*To jest pasek umiejetnosc ( skill bar ) :

Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 lut 2007, o 07:57 przez Greth, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Toril Killer
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Słownik

Post autor: Toril Killer » 19 lut 2007, o 19:44

Balthazar pisze :

A tak w ogóle to żeście się Constantine noglądali i myślicie, że Balthazar to demon jakiś...

ee... Constantine ? co to jest ?
No zeby nie bylo znowu off topu :) Mam takie zapytanie (troche noobowe ) co oznacza 15^20 ? Jakis kolo w Kaineng wrzeszczal ze ma weapon z tym

Literowka...
Ostatnio zmieniony 19 lut 2007, o 19:45 przez Toril Killer, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

MS_Lukrecja
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Słownik

Post autor: MS_Lukrecja » 21 lut 2007, o 04:02

Zhai pisze :Infuse - "Infusować" jedna z funkcji mnicha, który posiada umiejętność Infuse Health. Jest to bardzo szybkie leczenie, kosztem połowy życia osoby leczącej. Taka osoba ma chronić swoich kompanów przed spajkiem.

jak pamiętam jest to również funkcja Seera, abysmy nie mieli problemów z spectral agony :D
erahion pl pisze :te skille były dla jaj... (...) wystarczy że jest ursan reszta jest "dla zabawy"

Baszan94
Awatar użytkownika
Jade Armor

Słownik

Post autor: Baszan94 » 26 lut 2007, o 18:24

Toril, niektóre weapony posiadają b. dobre up-grady i inskrypcje, typu +30 hp, 20/20 i 15^50 ; 20/20 to ulepszenie: Przebicie pancerza +20% (Szansa 20%), czyli taki skrót. 15^50 to natomiast ulepszenie broni: Obrażenia +15% (Gdy żywotność utrzymuje się powyżej 50%). Też skrócik... +30hp chyba nie muszę tłumaczyć ^_^
Cheaty do Gw!
Obrazek
Verses pisze :W końcu wydukała -Wczoraj wieczorem gdy poszłam do łaźnie w mieście pojawiła się Iboga kłowa i zabrała mi moją forsę całe 10 k.

kuropatew
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Słownik

Post autor: kuropatew » 26 maja 2007, o 21:56

Odswieże temat...
Szukałem nie znalazłem...
Co to znaczy "FTW" ??
Obrazek

Rondel
Awatar użytkownika
.: Przecinek :.
.: Przecinek :.

Słownik

Post autor: Rondel » 26 maja 2007, o 22:59

For the win.
Ostiego Undead pisze :kiedyś chciałem puścić bąka i się posrałem

rooshkeen
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Słownik

Post autor: rooshkeen » 23 cze 2007, o 14:32

co znaczy FP ?

Arasan
Awatar użytkownika
Hydra

Słownik

Post autor: Arasan » 23 cze 2007, o 14:43

Faction(s) Point(s) chyba

m4teu5Z
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Słownik

Post autor: m4teu5Z » 23 cze 2007, o 14:46

A co to znaczy - n/c ? :unsure:

Zhai
Awatar użytkownika

Słownik

Post autor: Zhai » 23 cze 2007, o 14:54

no comment - bez komentarza
Obrazek

rooshkeen
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Słownik

Post autor: rooshkeen » 23 cze 2007, o 15:00

Dziękować :D

Kaanyr
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Słownik

Post autor: Kaanyr » 24 lis 2007, o 12:38

Jestem nowy i zastanawiałem sie nad pewnym. Duzo cen w grze podaje sie w złocie...np.100kk i jeszcze jakimś ecto. I właśnie co to jest to ecto? Ectoplazma?

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i Odpowiedzi