TWOJE KONTO ZOSTAŁO SKRADZIONE? TUTAJ ZNAJDZIESZ POMOC!

Topic pomocy dla osob, ktorym ukradziono konta
Dopiero chcesz zacząć grę albo dopiero co ją zainstalowałeś? Masz jakieś pytania dotyczące świata Guild Wars? Zajrzyj koniecznie tutaj. Dział czyszczony okresowo.

Moderator: Moderatorzy Piaskownicy

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
Cyrax
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Cyrax » 10 paź 2006, o 19:32

Mnie tez skradziono konto z serwisu o2 mialem konto podpiete tam przez przypadek bo tak najwygodniej bylo

za***ali mi jakies 700k i wszystko co bylo nawet worki :D i rzeczy customized tez a ***ance i tak z tym nic nie zrobia skonczylo sie na 2 mailach i 2 fax-ach w kazdym razie odzyskalem konto po 3 dniach wyczyszczone do cna

ps przyjke dary bo golas jestem :D

ING: Abu Al Sheva
Obrazek
America's Army Ops Player ---> Tracker Profile

Larian
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Larian » 12 paź 2006, o 19:07

Od wczoraj nie moge sie zalogowac na swoje konto. Czy to mozliwe, ze ktos mi ukradl konto? Jesli tak, to jak taka swinie ukarac? :<

Pchla Szachrajka
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Pchla Szachrajka » 12 paź 2006, o 19:57

A jakie są objawy tego niedomagania ?
Obrazek

Keltar
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Keltar » 14 paź 2006, o 09:57

sam mam konto na o2.pl już 2 lata - nigdy nie straciłem (straciłem raz konto w tibii bo byłem nubem i wlazłem na podaną stronkę).Wystarczy, że się jest ostrożnym i trzeba wiedzieć jakie e-maile otwierać i na jakieś podejrzane strony nie włazić i mieć programik anty-spyware (używam Kaspersky Anti-Hacker). Więc tak naprawdę główną przyczyną stracenia konta jest raczej głupota jego posiadacza ( ale też dość często się zdarza, żę nie - bo hacker do komputera wlazł).
Więc ostrożność powinna być w pierwszeństwie ;)
Obrazek

Indoctrine
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Underworld

Post autor: Indoctrine » 14 paź 2006, o 11:32

Nie do końca.

Konta na tlenie (jak zresztą i onecie, wp itp) są podobno dziecinnie łatwe do hacknięcia. Złodziej musi znać tylko nazwę konta i nic poza tym. Chyba, że wreszcie załatali dziury (w co wątpię ).
[size=160][url=http://glebiaprzestrzeni.pl]---------------Głębia Przestrzeni - Kosmiczna Gra Fabularna---------------[/url][/size]

Keltar
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Keltar » 14 paź 2006, o 20:55

Neo3DSMax napisał :No mam pelno programow obronnych. Ale dzisiaj cos podejzany gosci sie odezwal, bo napisal czy mam chwilke 5sek. On jakis anglik czy cos, bo nie polak. Odrazu podejzenie mialem. bo tak po prostu zagadal no angielsku, to go zablokowalem, bo nikogo takiego nie znam o jego nicku: Speed of costam... :sleep: Podejzana sprawa.

jak uważasz, że przez gw tak jak przez diablo da się hacknąć komputer to jesteś w błędzie
Obrazek

Abedeus
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Abedeus » 14 paź 2006, o 21:59

Nom. W diablo są badziewia jak MapHack, które ingerują w silnik gry, a w GW takie coś nie ma prawa bytu, bo wszystko jest na serwerze. U graczy są tylko ustawienia poprawne i tekstury/modele, reszta na serwerze. Poza tym, jak chcesz się uchronić przed keyloggerami, dopisz w linii komend -password XXXX gdzie XXXX to twoje hasło. Dzięki temu nie będziesz musiał wpisywać hasła, więc nikt na podstawie logów klawiatury nie zgadnie go ;p.
Jakby co, chodzi mi o linię komend w skrócie do GW ;p
Ostatnio zmieniony 14 paź 2006, o 22:00 przez Abedeus, łącznie zmieniany 1 raz

Larian
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Larian » 17 paź 2006, o 19:29

Ja miałem zarówno firewalla jak i antyvira, konto na interii, nie odbierałem podejrzanych maili, linków itp. a mimo to straciłem konto. I jak do tej pory nie udało mi się odzyskać. Przez gostka, który wszedł mi do kompa/maila i kij wie gdzie jeszcze, musiałem dokupić dodatkowe oprogramowanie a i tak nie czuję się bezpiecznie. Wszędzie jest pełno dziur, nawet większość z nas o tym nie wie...

Larian
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Larian » 20 paź 2006, o 17:20

Mimo wielu ponagleń nadal NCsoft olewa moją sprawę. Nie dostaje żadnych maili, nic na potwierdzenie, że moja sprawa została rozwiązana bądź jest w toku. Nie prosili mnie także o nic prócz podania im mailem klucza do gry, co uczyniłem. Nadal nic z tym nie zrobili a czekam już 8dni! Z tego co czytałem w tym temacie jest to juz spory okres czasu...

sferis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: sferis » 23 paź 2006, o 20:43

Nie martw się. To jest w ich zwyczaju. Ja odzyskałem konto po 3 miesiącach ....
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Knight of Hell
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Knight of Hell » 3 sty 2007, o 18:21

Witam mam kłopocik . Mianowicie wczoraj ( 02.01.2007) z mojego storage i postai znikneły wszystkie itemy oraz kasa. Konto mam, hasło już zmieniłem i wogule ale czo moge w tej sprawie napisać do Anet ? Zastanawiam sie bo jednak grać moge dlaej postacie mam aczkoliwke bez ekwipunku i itemów. Co oni mogli by zrobić w tej sprawie .

Giovan
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Giovan » 3 sty 2007, o 18:25

Nic. AN nie zwraca itemow po zwroceniu konta, wiec w twoim przypadku tym bardziej nie.

I Krycha I
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: I Krycha I » 22 lut 2007, o 13:27

mi skradli konto i do AN zaczelem pisac wyslalem im wszystko faxem czly na jednej kartce kopie moich 3 cdkeyi i dowod zakupy a oni pisza ze nie przejmuja kopii skanow wiec o co im chodzi zrobilem wsztko tak jak kazali!
Obrazek

I Krycha I
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: I Krycha I » 22 lut 2007, o 22:09

prosze pomozcie co mam robic ! blagam was
Obrazek

Avion
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Avion » 1 mar 2007, o 20:48

Eeee... chcialem sie z wami podzielic problem podobnej natury. Otoz chcialem
zmienic maila w moim koncie, a tu sie okazalo ze dawno temu, bezmyslnie rejestrujac sie do in-game storea, zablokowalem mozliwosc zmiany maila z poziomu gry, i ze tak powiem nie pamietam jak sie rejestrowalem do tego storea... co teraz moge zrobic zeby zmienic maila, tzn. znalezc gdzies ten moj login do play nc ?

Kroll
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Kroll » 2 mar 2007, o 09:17

Avion pisze :Eeee... chcialem sie z wami podzielic problem podobnej natury. Otoz chcialem
zmienic maila w moim koncie, a tu sie okazalo ze dawno temu, bezmyslnie rejestrujac sie do in-game storea, zablokowalem mozliwosc zmiany maila z poziomu gry, i ze tak powiem nie pamietam jak sie rejestrowalem do tego storea... co teraz moge zrobic zeby zmienic maila, tzn. znalezc gdzies ten moj login do play nc ?

Witam.
Powiem szczerze, że miałem podobny problem, ale mniej więcej wiedziałem, jaki miałem nick tam, więc wpisywałem różne i jak się on zgadzał z moja data urodzenia to wyskoczyło pytanie, które dałem i tylko trzeba było dać odpowiedź i już był dostęp do konta.
Inaczej nie sądzę żebyś mógł tam odzyskać konto, bo pewnie maila też nie pamiętasz, na którym była rejestracja.

Toril Killer
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Toril Killer » 23 mar 2007, o 18:12

Drago Kac pisze :Ja mam problem ponieważ niechcąco stworzyłem oddzielne konto zamiast dołączyć je do podstawki :/ Czy jest mozliwość połączenia podstawki i Factions?

A i dziwne było bo przy (niechcący) tworzeniu nowego konta dałem ten sam password i inny e-mail...o
dziwo mi zaakceptowało ten sam password ;)

Też tak zrobiłem (kiedyś) wysłałem maila do AN i po 2 weekach użerania się wreszcie przesłali Acces Key :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A ja nie zauwazylem tego tematu i nei mam konta :cry: a wszystko zaczeło sie tak:

Jakies 2 miechy temu GW zaczelo mi sie nudzic gralem coraz rzadziej razu pewnego podczas chest runu wywalilo mnie z nfo ze ktos inny korzysta z konta.Od razu sle maila do An i odpisuja ze nie moga nic zrobic.2 dni potem dostaje bana za reklamowanie zlych stron (przez 2 dni pomagalem noobom w ruin of ascalon przy okazji podajac link do GWwiki) na 356h.Ale bylem madry i skorzystalem z awaryjnego konta (vide:text pod quotem) oczywiscie ban dostalem jako prezent na gwiazdke :[ . Po unlocku konta kolejny ban wkurzylem sie , ze stoickim spokojem zreferowalem sprawe AN powiedziala ze slusznie dostalem bany.Po tych incydentach przestalem grac.Budze sie wczoraj z checia na GW,wczytuje sie wszystko nagle..... NFO ZE DOSTALEM BAN NA STALE!!!!Nie wiecie jak im wytlumaczyc ze to hacker (co dzien znikaly itemy i gold)
Obrazek

Qlink
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Qlink » 6 kwie 2007, o 15:38

I Krycha I pisze :prosze pomozcie co mam robic ! blagam was

Musisz im przesłać kserokopię kart faksem i będzie ok. Skanów nie przyjmują.

Toril Killer
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Toril Killer » 8 kwie 2007, o 22:21

Qlink pisze :Musisz im przesłać kserokopię kart faksem i będzie ok. Skanów nie przyjmują.

Albo możesz im wysłać kod mailem ja tak zrobiłem.Wystarczy ,że w mailu podasz im ACCES KEY i jest ok :)

ps. ja tak zrobiłem gdy konta mi łąćzyli
Obrazek

Qlink
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Qlink » 15 kwie 2007, o 19:19

Przy łączeniu kont faktycznie wystarczą tylko kody wysłane mailem (mój przyjaciel tak miał), w przypadku jednak kradzieży konta koniecznie musi być faks. Nie rozumiem tego, ale tak niestety jest (jakby wszędzie nie mógł wystarczyć e-mail, z kluczami...).

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i Odpowiedzi