TWOJE KONTO ZOSTAŁO SKRADZIONE? TUTAJ ZNAJDZIESZ POMOC!

Topic pomocy dla osob, ktorym ukradziono konta
Dopiero chcesz zacząć grę albo dopiero co ją zainstalowałeś? Masz jakieś pytania dotyczące świata Guild Wars? Zajrzyj koniecznie tutaj. Dział czyszczony okresowo.

Moderator: Moderatorzy Piaskownicy

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
Lethys
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Lethys » 8 maja 2007, o 14:46

Mam 3 pytania:

1.Jezeli faxujemy to robie na poczatku ksero acces key'i i to daje do faxowania ?

2. Dostalem juz maila zeby przeslac faxem seriale , ale jeszcze trzeba podac np. date zalozenia konta , nowego maila itp ( mam te informacje napisac na tej kartce ktora wysylam faxem z keyami ? czy poprostu mailem).

3. Ja stracilem konto w ten sposob ze dalem komus logg i pass ( bo w sumie i tak nie mial dostepu do mojego maila wiec nic sie nie balem ) ale nie mialem konta na tej ich stronce gdzie sie podaje seriale.Poprostu nie rejestrowalem sie a on zmienil haslo i jak wszedlem i ja chcialem zmienic pisalo ze musze zmienic haslo z poziomu tej strony :( a ja tam nie rejestrowalem sie. Kiedy natomiast sie zarejestrowalem ni emoglem dodac moich seriali na tej ich stronce :( Czy powinienem zalozyc jeszcze raz konto na tej stronie po tym jak odzyskam je ?

Nie wiem skad ten koles mial moje seriale ( moze cos zle robie ).

Mako
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Mako » 14 maja 2007, o 17:46

Ja kupiłem sobie klucz aktywacyjny na Allegro, u użytkownika majek18, niestety klucz po 3 miesiącach przestał działać. Mogę cokolwiek zrobić? On ma zablokowane konto na Allegro, telefon nie działa, adres e-mail nie istnieje.
Rifky Rayn napisał :Inni przynajmniej flejmują wprost, a ty wk*rwiasz z ukrycia :O

Pisz swoje posty tak, żeby nikt Ci tego nie zarzucił.

Krzywonosy Siwy Gej
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Krzywonosy Siwy Gej » 14 maja 2007, o 17:50

Ten temat na forum był poruszany tryliard razy...
Nie kupujemy kluczy do GW przez allegro ponieważ większość (lub wszystkie) są zapłacone trefną karta tzw. pre-paid'ową.
Zapraszam tutaj.

@DOWN
Ok ;P
Ostatnio zmieniony 14 maja 2007, o 19:21 przez Krzywonosy Siwy Gej, łącznie zmieniany 1 raz
Def pisze :5 min z na vencie z rejem grającym z Adzikiem(aka andżej)w CoD-a
"wilgotny andrzeju nie wchodź od tyłu.........."

Xsardas
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Xsardas » 14 maja 2007, o 17:52

Siwy ma racje warto zapłacić o 20zł więcej w Empiku czy Media Markt i mieć pewność,że zagrasz
Dajmy że nawet 30zł więcej...
Siwy na roberta już nie wchodzę więc mozesz to usunąc (sygne sry za offtop)
Ostatnio zmieniony 14 maja 2007, o 17:55 przez Xsardas, łącznie zmieniany 1 raz

Takedo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Takedo » 28 cze 2007, o 19:49

post do kasacji
juz mam co chciałem
Ostatnio zmieniony 28 cze 2007, o 20:50 przez Takedo, łącznie zmieniany 1 raz

marektca
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: marektca » 29 cze 2007, o 16:07

proszę mi przetłumaczyć co i jak :) bo anglika nie znam :) z góry dzięki albo chociaż powiedzieć czy odzyskam konto czy nie :)
Response (Dominic) 06/29/2007 11:24 AM
Dear Marek,

As stated in the USER AGREEMENT, the license is “non-exclusive, revocable, (and) non-transferable”. Moreover, “sublicense, rent, lease, loan or otherwise transfer the Software or the Service (or any part thereof), including but not limited to access keys” is forbidden.
Therefore we are afraid that we cannot help you in this issue as you are not eligible to use the Service.

“3. LICENSE TO USE

Subject to the terms of this Agreement, NCsoft grants to you, for your personal use only, a non-exclusive, revocable, non-transferable license to use the Service, and a non-exclusive, revocable, non-transferable license to use the Software in connection with the Service without charge, save for new Chapters which will be charged on a pre-paid basis according to Section 5. You may not (a) sublicense, rent, lease, loan or otherwise transfer the Software or the Service (or any part thereof), including but not limited to access keys; (b) modify, adapt, reverse engineer or decompile the Software, or otherwise attempt to derive source code from the Software; © create any derivative works in respect of the Software or the Service; or (d) otherwise use the Software or the Service except as expressly provided in this Agreement. Title to the Software, and all rights with respect to the Software and Service not specifically granted under this Agreement, including without limitation all rights of reproduction, modification, distribution, display, disassembly and decompilation and all copyright, patent, trademark, trade secret and other proprietary rights and interests are reserved to NCsoft.”

Kind Regards
The Guild Wars Support Team

Customer (Marek Kapłon) 06/28/2007 08:12 PM
Please, about fast treatment of case

Customer (Marek Kapłon) 06/28/2007 08:11 PM
Please, about fast treatment of case...

Customer (Marek Kapłon) 06/28/2007 12:10 AM
Dear PlayNC
I buy me "Activation game card" in www.allegro.pl(nternet auctions) and i dont have orgilan card. I have only cd-key in real Sheet of paper and i can send u this Key for GW:P and GW:F...
GW:P key: xxxxx
GW:F key: xxxxx
email used to create gw account: marektca@czat.onet.pl
Me new e-mail: fazowamuza@interia.pl
Attach Additional Documents:
"fotka0006.jpg"- cd-key in real Sheet of paper
"fotka0012.jpg"- My passport
"gw009.jpg"- my last screen inside game

Response (Stephen) 06/27/2007 11:25 PM
Dear Marek,

Thanks for your interest in Guild Wars.

In order to assist you in this issue, could you please send us the following information:
• Your access key
• The email address used to create your account as well as all possible email addresses you could have used to create a Guild Wars account
• Do you share the email address used to create your Guild Wars account with any other member of your family?
• A fax of your access key (copy of the original)
• A fax of your proof of purchase, if still available

Please also send us a new and secure email address, which has not been used for a Guild Wars account yet, preferably coming from your Internet Service Provider.

Our fax number is: 0044 8451275614. Please, indicate the reference number of this incident.

Kind regards
The Guild Wars Support Team

Customer (Marek Kapłon) 06/27/2007 11:07 PM
Dear PlayNC Support
Today someone stole my email account, gaining access to my guild wars account. this person has changed both my email password and guildwars password. this happened 26.06.2007year

so the important data::
time: 26.06.2007year
personal data: Marek Kapłon
account address: marektca@czat.onet.pl
date of registering my gw account: 2007-05-28 hour: 14pm-20pm
email used to create gw account: marektca@czat.onet.pl
I buy "Activation card game" and have only With keys sheet of paper... i can send only tell me...

Xiterius
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Xiterius » 29 cze 2007, o 16:53

/\ kupiłeś kod na allegro ?

Abedeus
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Abedeus » 29 cze 2007, o 17:20

Jeśli kupiłeś sam klucz - Daj spokój, mówią ci byś wysłał faks z oryginalnym numerem (czyli tym pod ,,zdrapką'') i dowód zakupu. A ile razy było mówione, by na Allegro nie kupować?

Ai Loe
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Ai Loe » 9 sie 2007, o 21:13

POMOCY !!!
gram sobie spokojnie a tu nagle wywala mnie z gry po prubie ponownego zalogowania sie dostaje komunikat za moje konto zostało na stale zablokowane z powodu używania nieoficjalnego dodatku do gry ...... a jedyne co mam w swoim GW to propa fraga nighta i tydzień temu kopiłem GWEN i zadnego syfu do GW nie ściągałem...
BŁAGAM O POMOC :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mako
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Mako » 9 sie 2007, o 21:22

Po prostu kupiłeś w Empiku wersje beta GWEN i wpisałeś klucz..... Napisz do ANet, że to kupiłeś, może zrozumieją
Rifky Rayn napisał :Inni przynajmniej flejmują wprost, a ty wk*rwiasz z ukrycia :O

Pisz swoje posty tak, żeby nikt Ci tego nie zarzucił.

Derwisz Shadow
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Derwisz Shadow » 13 sie 2007, o 22:13

Załóżmy, że kradną mi konto i kasują wszystkie postacie. Pisze do nich e-mail i odzyskuje konto... ale wraz z zawartością czy czyściutkie?

EDIT do poniższego: To mój kumpel ma przesrane xD
Ostatnio zmieniony 14 sie 2007, o 09:54 przez Derwisz Shadow, łącznie zmieniany 1 raz
Jak dobrze wiedzieć, że pre-paid do WoWa już w drodze...
GW i WoW różnią się tym, że po wbiciu maksymalnego lvla w WoWie grind się kończy, a w GW dopiero zaczyna...
Myślisz inaczej? Mam to gdzieś... nie masz racji...

riot
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade

Post autor: riot » 13 sie 2007, o 22:52

niestety czyściutkie , ANet niema (chyba) takiej możliwości przywracania Postaci , itemow itp..
Obrazek

sammaelvenom
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: sammaelvenom » 16 sie 2007, o 19:56

pytanie mam takie chciałem zmienic hasło i utworzyłem konto sobie koledze i jednemu członkowi z rodziny. Na wszystkich kontach jakich próbuje wpisać nr 25 cyfrowy to nie działa nie wiem czemuzeby tak 7 kluczy nie działało a moze coś zle robie ??
Obrazek

Obrazek

Solstheim
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Solstheim » 20 sie 2007, o 13:34

Popróbuj bo na tych ich kodach U wygląda jak V , O jak 0 , B jak 8. Musisz próbowac / moze klawiatura ma przestawione y =z i dlatego. Jak cos to ctrl+shift. EW. Mail do supportu.

Fixer
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Fixer » 14 lis 2007, o 15:02

A ja mam takie dwapytanka:

1. czy jest szansa, że gdy znalazłem access keye do propha i nighta, a nie znalazłem do fact to mi przywrócą? Miałem go, zapewniam.

2. Jest polecenie w mailu którego otrzymałem, że mam podać datę stworzenia konta. Jak to sprawdzić, bo już po prostu tego nie pamiętam..?

EDIT: Nieważne już.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2007, o 12:18 przez Fixer, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Shadowpl
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Shadowpl » 19 lis 2007, o 16:03

karta z cdkeyem to ta co z jednej strony jest GAME ACTIVATION CARD GUILD WARS NIGHTFALL
a z drugiej małym druczkiem cdkey na białym tle?(wymiary 5.5x8.5cm)

i jeszcze jedno: przy rejestracji podalem nazwisko Kowalski, póżniej zmieniłem na własne, to w podaniu które mam podać?

Nithrom
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Nithrom » 21 lis 2007, o 09:08

Mam konto na stronce ncsoftu i lognąć się na nie nie mogę. Może mi ktoś powiedzieć czemu? Wszystkie dane wpisuje poprawnie.

IMarikI
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: IMarikI » 21 lis 2007, o 15:10

Najwyraźniej nie wpisujesz ich poprawnie, napisz do ANet, jak mi okradli konto i nie pamiętałem haseł ncsoftu by zmienić hasło w grze to oni mi je podali.
Obrazek

Nithrom
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Nithrom » 21 lis 2007, o 15:38

Rozwiązałem problem. Konto które zakładałem musiałem założyć 2 raz. Ale mam kolejny problem. Próbuję dodać keya i wyskakuje napis: "Invalid Serial Code" Próbowałem każdy key wpisać i wyskakiwało mi to.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2007, o 16:16 przez Nithrom, łącznie zmieniany 1 raz

Fixer
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Fixer » 22 lis 2007, o 17:18

Mam pytanie - wszystko ładnie przefaksowałem, wysłałem i dostałem maila o treści takiej:

Our support process has changed and we no longer accept direct e-mail at this address. Please read the following carefully:

Please visit the PlayNC Support Center (http://www.plaync.com/us/support/). We invite you to search our Knowledge Base and website for the answers to your questions. If you don't find what you are looking for, you can contact support using the instructions below.

SUBMITTING A NEW INCIDENT:

Go to http://www.plaync.com/us/support/ and submit your issue to us by clicking the "Ask a Question" tab at the bottom of the page.

UPDATING AN EXISTING INCIDENT:

1: Go to http://support.plaync.com/cgi-bin/plaync.c.../acct_login.php and log into your support account.

2: Go to the "Questions" section and click on your incident.

3: At the bottom of your incident thread, click on the "Update Question" button to reply to our staff.

4: If you do not see an "Update Question" button, go to the "Ask a Question" tab and submit a new incident. Include the reference number of the incident you would like to update.

Thank you,

Czyli chodzi o to, że mam założyć konto na PlayNC i stamtąd wysłać, czy jak? Proszę o wytłumaczenie. Ja chcę graaaać! :P
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i Odpowiedzi