TWOJE KONTO ZOSTAŁO SKRADZIONE? TUTAJ ZNAJDZIESZ POMOC!

Topic pomocy dla osob, ktorym ukradziono konta
Dopiero chcesz zacząć grę albo dopiero co ją zainstalowałeś? Masz jakieś pytania dotyczące świata Guild Wars? Zajrzyj koniecznie tutaj. Dział czyszczony okresowo.

Moderator: Moderatorzy Piaskownicy

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
Dajne of the Desert
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Dajne of the Desert » 24 lut 2009, o 18:19

Wolfi pisze :Po pierwsze witam wszystkich na forum, chociaż nie jest to zbyt przyjemny temat :P

W każdym razie mam problem z kradzieżą konta, szybciutko odstałem odpowiedź aby wysłać cd-key'e, mam tylko pytanie, czy obejdzie się bez dowodów zakupu, ponieważ chyba już takich nie posiadam, ewentualnie mam jakaś fakturę z gram.pl ale nie wiem czy coś im da polski dokument :P

A poza tym, te skany wysłać im normalnie klikając odpowiedz na poczcie, czy znowu wysyłać z konta PlayNC? :)

P.S. Lepiej każdy cd-key skanować osobno czy wszystkie naraz wrzucić :P

Ja dalem skany paragonow i fakturki z gram.pl, a na polskim dokumencie jest napisana naza "Guild Wars: .." itd wiec cos zawsze udowadnia ;D Skany dolaczyc do sprawy tam na PlayNC mas zopcje, na samym dole :D

Wolfi
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Wolfi » 24 lut 2009, o 20:40

Dobra, dzięki, mail ze skanami wysłany. Teraz tylko czekać :) Mimo wszystko z niektórych ludzi są niezłe skur******.... :/ :P

Dajne of the Desert
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Dajne of the Desert » 25 lut 2009, o 15:38

No, ale poki nie kasuja postaci to jeszcze jest ok, kase odrobisz ale 1000h grania juz ciezej ;/

Czarny Murzyn
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Post autor: Czarny Murzyn » 26 lut 2009, o 07:53

jak sie nie ogarnia napisac co potrzeba i ma sie IQ mniejsze niz 60 to tak jest.
Sporo osob odzyskalo konta. Po dlugim czasie ale jednak.
Widac ze jestes jakims nastolatkiem, ktoremu ukradli konto a teraz wylewasz zale bo na forum bo nie umiesz go odzyskac.

holy inguisition
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: holy inguisition » 26 lut 2009, o 10:32

No i stalo sie to co sni sie po nocach ukradziono mi konto niewiem co zrobic bo slabo z anglikiem no i zawieruszyly sie gdzies keje ktore mialem do aktywacji konta na gw mialem wszystkie kampanie i duzo w gw zrobilem zeby konto bylo dobre .widze ze ktos gra na moim koncie zlodziej niechce znikim rozmawiacdaje ignora gdy tylko sie doniego ktos zwroci z zapytaniem skad ma te konto czyli sprawa jasn zlodziej i nic innego podam wam nick konta zeby byc uczulonym na tego hakera. konto nazywa sie holy inquisition i jest znane na gw.prosze o pomoc w odzyskaniu co mam zrobic help..... :cry: :unsure: :unsure: :unsure:

Dajne of the Desert
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Dajne of the Desert » 26 lut 2009, o 17:11

Zobacz 1 strone tematu ;P
W moim przypadku konto po niecalym tygodniu wrocilo to nie jest tak fatalnie

Kijosz
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Gandara

Post autor: Kijosz » 26 lut 2009, o 22:43

Calm down... Ogarnij się, nie panikuj. Miałem dokładnie tak samo i udało się odzyskać konto. A maile możesz pisać nawet z włączonym translatorem.
Budo napisał : a drugi "idioci i trolle", gdzie będą idioci i trolle z kijoszem na czele.

Wolfi
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Wolfi » 27 lut 2009, o 13:40

Odzyskałem konto po 3 dniach od wysłania wiadomości :D

Wysyłaliście może maila z podziękowaniami? Mam na myśli, czy wysyłać im maila z takimi "duperelami" skoro na pewno mają co innego na głowie :P

Pazdzioch
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Pazdzioch » 27 kwie 2009, o 22:08

Cześć, jestem nowy na forum i mam problem odnośnie konta.
Zaraz po premierze Nightfalla , kupiłem go i pograłem z miesiąc.
Nie miałem z kim grać czyt. znajomych i go odinstalowałem.
Po zapominałem wszystkie loginy i hasła.
I mam do was pytanie, czy jak podeśle im skany dowodu zakupu i keya, to jest szansa że mi dadzą nowego keya??

Pozdrawiam
Łukasz

Bargaw
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Bargaw » 27 kwie 2009, o 22:15

tak, ale najpierw spróbuj skorzystać z opcji reset/odzyskaj hasło w "menu głównym" gw.
[center:1n78snpb]Obrazek[/center:1n78snpb]

Pazdzioch
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Pazdzioch » 27 kwie 2009, o 22:22

@Up
Tylko że ja nie pamiętam żadnych maili i loginów z tamtego czasu, więc nie mam jak zresetować :)
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2009, o 22:25 przez Pazdzioch, łącznie zmieniany 1 raz

Grenth Raper PL
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Grenth Raper PL » 28 kwie 2009, o 15:31

Dzięki wysłałem i ciekawe czy mi odpiszą
:D
Piszę poprawnie prawie po polsku...
Neratin Ceka pisze :E. Kiszka. ja mam też Abdullah Honeylocks ,.,. :D Nie możliwe żebyś miał tak samo na imię jak ja :D lol,.,.

Powinni to rozwinąć,.

zigger
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: zigger » 4 maja 2009, o 20:27

Witam wszystkich,jako nowy członek społeczności:D.

Przejdę od razu do sprawy...Wczoraj około godziny 15-16 zostałem nagle wylogowany z GW i poproszony o ponowne wpisanie hasła,gdyż nastąpiło rozłączenie z serwerem. Okazało się, że zostało ono zmienione(albo mail). Przeszukałem wszystko co mogłem ,ale bez skutku. Hasła nie mogę zresetować. Napisałem więc do NC w tej sprawie(dołączyłem skany)dwie godziny potem czytam :

,,We received your support request, and you can expect a response within 24 hours. To add additional information, reply to this e-mail and include any new information between the lines provided below."

Myślałem,że doczekam się jakiejś odp. ale cisza.Dołączyłem więc dodatkowe informacje,tzn. czas istnienia konta(na oko ponad dwa lata,ale nie pamiętam dokładnie,w tamtym miechu kupiłem GW:NF i GW:F)niestety nie pamiętam dokładnie kiedy,a paragony zaginęły podczas przeprowadzki. Czytając wszystkie posty,troche sie obawiam...dwa lata gry w plecy:D...

heh,już poniedziałek,a nikt dalej nie odpisał mi...napisałem drugi raz nawet,ale znów kazali czekać 24h...czy jest możliwe,żeby drugi dzień już nie dawali znaku życia?
Ostatnio zmieniony 5 maja 2009, o 16:17 przez zigger, łącznie zmieniany 1 raz

Pazdzioch
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Pazdzioch » 5 maja 2009, o 21:59

Ja wysłałem na początku zeszłego tygodnia pytanie dotyczące zmiany hasła i konta, ale ani widu, ani słychu, nie dostałem żadnej wiadomości. NIC, NULL .

zigger
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: zigger » 5 maja 2009, o 23:00

A ja dostałem przed chwilą odpowiedz:Hello Zbigniew,

,,Hello Zbigniew,

Thanks for contacting the European support team.

At this time and in order to assist you, we would need to verify some details. Please provide us the following information:

For your NCsoft account:

*Postal address
*Email address
*Date of Birth
*Last 4 digits of the credit card used on your account

Please be so kind as to send us as much of the information as possible in one message. This will help us to deal with your request faster.

Regards,

GM Alec
Account Support"

Prośba dotyczy założonego przeze mnie konta na NC(Mój GW nie był podpięty pod to konto,zostało ono założone wczoraj)więc pytam sie wtf is going on??

Wysłałem im adres pocztowy,date urodzenia,adres e-mail(jakby go nie mieli:P),ale za nic nie podam numeru karty kredytowej,bo nie była wykorzystana przy tym koncie
Ostatnio zmieniony 5 maja 2009, o 23:03 przez zigger, łącznie zmieniany 1 raz

May
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: May » 8 maja 2009, o 16:51

witam.

pozytywnie zaskoczyło mnie istnienie takiego tematu na forum, więc pozwólcie, że i ja o coś zapytam. sytuacja nasza (bo nie chodzi tu o moje konto) jest nieco odmienna. żaden email nie został skradziony, nic podobnego. problem urodził się z czystej naiwności (i łapczywości xD) mojego chłopaka. z całą pewnością widzieliście mnóstwo osób spamujących po większych lokacjach w GW, że kupują klucze trialowe i konta GW. otóż mój chłopak postanowił to przetestować. 'bo co mogę stracić, w końcu i tak triala nie potrzebuję'. zagadał jednego gościa, co oferował ze 350k za triale. pomijając ilość bzdur, które ten gość mu wcisnął, klucz dostał się w jego ręce i miała nastąpić zapłata. wtedy pan kupujący powiedział, że za tak dużą jednostronną transakcję mogą obaj dostać bana i że jest tylko bezpiecznie jak jest z jednego IP, bo wtedy się liczy jao rodzina i można sobie przesyłać ile się chce. no a żeby z jednego IP, to mu mój chłopak miałby podać ID i hasło do konta... no i głupol podał. 5 minut później na próbę zalogowania GW odpowiedziało, że login lub hasło jest nieprawidłowe... z mojego konta na GW sprawdziłam, że ktoś regularnie z jego konta korzysta, spróbowałam zagadać to dostałam blocka.

no i to by po krótce była cała sytuacja. co proponujecie?

Pizza Pie!
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Pizza Pie! » 8 maja 2009, o 17:10

cO
Wielokrotnie było wspominane żeby nie dawać nikomu hasła i loginu do swojego konta! Za głupotę się płaci...
Istnieje możliwość odzyskania konta, ale raczej nie będzie na nim żadnej kasy, armorów i broni. Piszesz do supportu (na stronie ncsoft jest odnośnik) w sprawie kradzieży konta, opisujesz sytuację i zamieszczasz zdjęcia pudełek, paragonów za gry oraz kody aktywujące do kampanii.
RIP [BSP]
To jak reaktywujemy BSP?

Kijosz
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Gandara

Post autor: Kijosz » 8 maja 2009, o 17:19

zigger pisze :Prośba dotyczy założonego przeze mnie konta na NC(Mój GW nie był podpięty pod to konto,zostało ono założone wczoraj)więc pytam sie wtf is going on??

Też mnie o to pytali - chodzi o to, że oni podepną konto GW pod konto PlayNC, które zrobiłeś i przez nie odzyskasz swoje hasło. ;)
Budo napisał : a drugi "idioci i trolle", gdzie będą idioci i trolle z kijoszem na czele.

May
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: May » 8 maja 2009, o 20:06

Pizza Pie! pisze :cO
Wielokrotnie było wspominane żeby nie dawać nikomu hasła i loginu do swojego konta! Za głupotę się płaci...

wiem, wiem... odradzałam mu ale co ja poradzę, jak facet się uprze to nie ma siły... vv

problem nr 2 polega jeszcze na tym, że konto jest podpięte pod konto NCSoft, ale za nic nie pamiętamy pod jakim loginem...

Pizza Pie!
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Pizza Pie! » 8 maja 2009, o 20:30

Jest opcja zapytania o login, hasło a nawet kombo login i hasło razem. Będziesz musiała podać takie dane jak kolega napisał parę postów wyżej (data urodzenia podana przy rejestracji, imię i nazwisko etc.).
RIP [BSP]
To jak reaktywujemy BSP?

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i Odpowiedzi