TWOJE KONTO ZOSTAŁO SKRADZIONE? TUTAJ ZNAJDZIESZ POMOC!

Topic pomocy dla osob, ktorym ukradziono konta
Dopiero chcesz zacząć grę albo dopiero co ją zainstalowałeś? Masz jakieś pytania dotyczące świata Guild Wars? Zajrzyj koniecznie tutaj. Dział czyszczony okresowo.

Moderator: Moderatorzy Piaskownicy

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
Miccaldo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Miccaldo » 23 sie 2009, o 12:55

Nie to wole poczekać aż odblokują :)

Gallar
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Gallar » 24 sie 2009, o 16:18

Ja jestem w dość dużym szoku, nie logowałem się do GW ostatnio, z tydzień ale wiem że wcześniej działało, dziś próbuję- owned, hasło złe.

Fakt że popełniłem błąd kupiłem konto ze średnio pewnego źródła, nie dostałem hasła do panelu ncsoft (bo facet podobno zapomniał hasła i daty urodzenia którą tam wklepał, że niby pierwsza lepsza) acz na jego korzyść był fakt iż spotkał się ze mną na RL, dał rachunek za jedną z trzech kampanii oraz 3x activation game-cards.

Gość jest teraz w Jastarni czy gdzieś tam na wakacjach i twierdzi że to nie on odzyskał konto jak do niego dzwoniłem, do tego dziś dostałem dziwnego maila o jeszcze dziwniejszej porze (4:59)

Chińskie krzaczki, podany mój login oraz prawdopodobnie nowy login i link "click here" - podejrzewam że to zmiana email, tyle ze ten nowy od mojego starego różni się ostatnią literką tylko (zamiast jednego i na końcu, są dwa) - paranoja oO

Ofc do NC już napisałem tylko się zastanawiam co lub kto mogło mnie shaczyć xd

Obrazek

Mniszka Sakura Pl
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Mniszka Sakura Pl » 24 sie 2009, o 16:54

Elo! Po kilku dniach przysłali mi taki e-mail, powiedzcie proszę co mam zrobic.

Hello *******,

According to our records your game account has been linked to a NCsoft Master account (which happens automatically as soon as you visit the Guild Wars Ingame-Store).

In order to help you further, we would ask you to visit the NCsoft web site under the following link https://secure.ncsoft.com/cgi-bin/playncCre...?language=en-gb and to create a new NCsoft Master account. Please use only valid and correct information.

After the creation of the NCsoft account, please send us the following details:

*Your NCsoft login
*What first and last name did you use when you created the account?
*What physical address did you use when you created the account?
* What birth date did you use when you created the account?

Regards,

Senior GM Dominic
Account Support

Z góry dziękuję za pomoc! :)

Czarny Murzyn
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Post autor: Czarny Murzyn » 24 sie 2009, o 17:17

masz zrobic nowe konto na NC soft i wyslac im z niego:
*Login z NCsoft
*Imie jakiego uzyles do stworzenia konta
*Adress
*Data urodzenia uzyta przy kreowaniu konta

Mniszka Sakura Pl
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Mniszka Sakura Pl » 24 sie 2009, o 17:26

Tzn. tak?
*Login z NCsoft - mój login z nowego konta?
*Imie jakiego uzyles do stworzenia konta - moje imię, które podałem przy tworzeniu konta?
*Adress - mój adres zamieszkania?
*Data urodzenia uzyta przy kreowaniu konta - moja data urodzenia?
Ostatnio zmieniony 24 sie 2009, o 17:28 przez Mniszka Sakura Pl, łącznie zmieniany 1 raz

Czarny Murzyn
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Post autor: Czarny Murzyn » 24 sie 2009, o 17:31

Login z konta NCsoft ktore ci ukradli/zostalo powiazne z gw
Imie/adres itp jakie podales przy tworzeniu konta z GW

Mniszka Sakura Pl
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Mniszka Sakura Pl » 24 sie 2009, o 18:51

Sorki, że zawracam głowę takimi bzdurami, ale jak wysłać im ten e-mail z nowego konta w NCsoft?
Proszę o dokładną instrukcję i z góry dziękuję.

Zabijaka
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Zabijaka » 25 sie 2009, o 15:41

chce powiedziec ze udalo mi sie zmienic haslo na wlasne ale LUDZIe czy jesli pisze cos tam ze ODKRYTO nieautoryzowana osobe kozystajaca z konta [po tym jak juz mam moje haslo] to czy mama sie martwic ze mi konta nieodblokuja ????? czy ktos tak mial bo doslowniue przedchila to haslo zmienilem pomozcie plz IIIIIIIII a tak poza tym to wszystkim polecam metode ktora tu jest przedstawiona bo to dziala na zasadze ze oni ci lacza konto NCsoft i GW dzieki czemu mozesz zmieniac haslo niepodajac starego :) wielkie dzieki dla autora postu ;)

Miccaldo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Miccaldo » 25 sie 2009, o 16:50

Ta, ja mam ten sam problem co Ty... tylko czekam na odblokowanie już około 2 tygodnie :)

Leonardo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Leonardo » 25 sie 2009, o 23:18

Witajcie, jakieś półtora tygodnia temu ktoś shackował mi konto. Napisałem do Supportu w tej sprawie, napisali mi pare maili, aż wkońcu wysłali mi cos takiego:

Hello,

It appears that you did not receive our latest message, so I have included a copy of it for you below:

As your date of birth indicates that you are under 17, we will need you to have your parent/guardian create a new NCsoft master account for you. We will then associate your Guild Wars game account with that NCsoft master account.

Please have your parent/guardian follow the instructions provided below and we will assist you as soon as we can:

1. If you do not already have a *secure* NCsoft master account, please have your parent/guardian use the instructions in the following Knowledge Base article to create one using their information:

Title: How do I create my NCsoft master account?
URL: link

Please note: Although creating a NCsoft master account does not require that you enter personal information such as your name and address or verify the e-mail address entered on your account, we do require that you enter all of your personal information completely, including your name and address as well as verifying your e-mail address to resolve this account issue. If you created your NCsoft master account without this information or have not yet verified your e-mail address on it, please refer to the following articles on how to do this.

Title: Verifying E-mail Address in your NCsoft Master Account

Title: Updating Contact Information in your NCsoft Master Account

2. Provide this additional information to us in your response:

-- Your new parent-created NCsoft master account name:

Once the requested information has been verified, you will receive an update to your ticket providing you with further information.

Thank you,
Mikala
Guild Wars Account Support

Billing and Technical Support can be reached via phone,
Monday - Friday, 12pm - 5pm Central at (512) 225-6359.

Po tym majlu naprawde nie wiem co robic, proszę o pomoc! z góry dziękuje

hipolymerr
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: hipolymerr » 26 sie 2009, o 08:38

Twoi rodzice muszą założyć konto ncsoft i masz im wysłać jego nazwę.
Thaia Lightbringer pisze :pokazcie ze macie jaja i zrobcie DoA w 50 minut czy UW w 20 za pierwszym razem czy drugim - jesli nie - prosze o zaprzestanie pier******* bo g**** wiecie i w d**** byliscie

Obrazek
Obrazek

mundekpl
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: mundekpl » 26 sie 2009, o 21:11

Witam

Na 99,99999999% konta są wykradane przez głupotę użytkowników.Nie jest możliwe, żeby ktoś wykradał loginy/passy z serwerów ncsoftu.

all
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: all » 26 sie 2009, o 21:52

dostałem maila z nSoftu że namieżyli osobę która ma moje konto i że nie jestem jedynym pokrzywdzonym przez ta osobę . Zależy no kogo traficie w nsofcie ja muszę wysłać zdjęcie cd - keya i założyć konto w nsofcie i oni mi te dwa konta połączą i będe sobie zmienic hasło . Gdzieś był jakis przeciek bo dziwne żeby w przeciągu miesiąca ukradli o tak prawie 3 tys kont [ wystarczy poczytać na angielskim forum ]

Leonardo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Leonardo » 26 sie 2009, o 22:21

hipolymerr jak moi rodzice zrobią to konto i podam nazwe NCsoft'owi to mi oddadzą konto?

Titanius Anglesmith
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Titanius Anglesmith » 26 sie 2009, o 22:35

To połączą konto z gw z kontem z ncsoftu.

Wówczas logując się na konto ncsoft możesz zmienić hasło (login chyba też) do konta z gw. Wiec zmienisz sobie na swoje.

A muszą to zrobić rodzice, bo przyznałeś się że jesteś niepełnoletni a założenie konta na NCsoft wymaga osiągnięcia pełnoletniości.
chullo napisał :Gdybym nie umiał zachować kultury, to by co drugie słowo poprzedzała łacina.
TigerOfCantha napisał :Titanius...wszystko krytykujesz bo jesteś ZAZDROSNY.
Kurd napisał :pamietalem ze mam sobie zapisac nazwy postaci ale zapomnialem ze mialem to zrobic :/

all
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: all » 26 sie 2009, o 22:40

Będziesz mógł zmienić hasło i maila
Ostatnio zmieniony 26 sie 2009, o 22:41 przez all, łącznie zmieniany 1 raz

Aker
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Aker » 27 sie 2009, o 10:09

witam, jakis czas temu zostało mi skradzione konto, zgłosiłem ten fakt do Areny, w odpowiedzi otrzymalem maila, oto jego fragment:
At this time and in order to assist you, we would need to verify some details. Please provide us the following information:

For your NCsoft account:
*20-digits Serial codes/25-digit Access keys
*Unique account ID: (This was sent to you via email on the date your game account was activated, with a subject header of “Game Account Activated.”)
*Last 4 digits of the credit card used on your account

z razji tego ze z angielskiego orłem nie jestem prosze o wyjasnienie znaczenia tego tekstu i tego w jaki sposób mam to co pisza wykonac :) ) z góry dziekuje.

hipolymerr
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: hipolymerr » 27 sie 2009, o 11:20

*kody z kart aktywacyjnych
*unique account id-jest podane w mailu, który otrzymałeś po aktywacji konta
*4 ostatnie cyfry z karty kredytowej
Thaia Lightbringer pisze :pokazcie ze macie jaja i zrobcie DoA w 50 minut czy UW w 20 za pierwszym razem czy drugim - jesli nie - prosze o zaprzestanie pier******* bo g**** wiecie i w d**** byliscie

Obrazek
Obrazek

Aker
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Aker » 27 sie 2009, o 11:45

thx. sprawdziłem poczte, znalazlem maila otrzymanego po aktywacji konta, nie mam tam zadnego ID:/ jedynie welcome to guild wars ble ble... co do kart aktywacyjnych mam jedna z czterech ktore mialem. sa jeszcze szanse na odzyskanie konta?

Leonardo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Leonardo » 27 sie 2009, o 16:36

A co jeśli sam założe konto NCsoft?

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i Odpowiedzi