TWOJE KONTO ZOSTAŁO SKRADZIONE? TUTAJ ZNAJDZIESZ POMOC!

Topic pomocy dla osob, ktorym ukradziono konta
Dopiero chcesz zacząć grę albo dopiero co ją zainstalowałeś? Masz jakieś pytania dotyczące świata Guild Wars? Zajrzyj koniecznie tutaj. Dział czyszczony okresowo.

Moderator: Moderatorzy Piaskownicy

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
Judgedread
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Judgedread » 29 sie 2009, o 22:33

Witam.. no jak ładnie ponownie na tej stronie:( :( :( po zmianie hasła i wejsciu do gry i porazce z zobaczeniem mojego sprzetu ktory zniknal wyjechałem na tydzien. Wracam i mam info że nieautoryzowana osoba chciała wejść na moje konto i ze bl abla bla odblokuja jak sprawa sie wyjasni. TZN??Co mam niby teraz zrobic?czekac czy cos do nich napisać czy jak? i byłbym wdzieczny jakby ktos powiedział mi gdzie napisać i co napisać. pozdrawiam....ehhh powoli odechciewa sie grac:(

Eric Deatharrow
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Eric Deatharrow » 31 sie 2009, o 11:57

mam problem.... Dzis chce wbic i *zad* zbita i blada... Poslalem juz ladnie maila do ncsoftu. ale mam problem nie mam wszystkich serial codow. da rade odzyskac to konto??
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Jakby mi się chciało tak jak mi się nie chce."

Czarny Murzyn
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Post autor: Czarny Murzyn » 31 sie 2009, o 12:15

jak podasz 2 z 3-4 to da rade

Rogi
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

Post autor: Rogi » 31 sie 2009, o 12:48

Wystarczy jeden.

Vadog
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Serwer GW2: [EU] Gandara

Post autor: Vadog » 31 sie 2009, o 17:23

Ja ma taki problem:
Nie mogę się zalogować do gw, więc klinąłem "Wyczyść hasło" (tak jak kazali na stronie supportu), postępowałem zgodnie z krokami jakie tam zostały wypisane, czyli wpisałem nazwę swojego konta, która została zaakceptowana, kliknąłem "Wyślij" i tutaj powinienem mieć potwierdzenie ale zamiast tego wyświetlił się komunikat "Jeżeli chcesz dokonać zmian w swoim koncie kliknij poniższy link", poniższym linkiem jest strona do logowania się na ncsoft. Co jest nie tak?
Obrazek

Euren
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Euren » 31 sie 2009, o 19:16

Moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi z 4 ostatnimi literami z z karty kredtyowej ? chodzi tu o ta z banku czy o game activation card? bo nie rozumiem tego za bardzo Last 4 digits of the credit card used on your account

Guen
Awatar użytkownika
Ice-cold Witch
Ice-cold Witch

Post autor: Guen » 31 sie 2009, o 20:08

Jeżeli nie kupowałeś nic przez in-game store/NCSoft, to Cię to nie dotyczy.
Obrazek

Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.
.: Moderator :.

Post autor: Hyper Chan » 31 sie 2009, o 20:11

credit card =/= activation card
Znajdź pięć różnic...dlaczego tyle osób ma z tym problem? Tutaj nawet języka nie trzeba znać, żeby się domyślić o jaką kartę biega;p

Chodzi tam o ostatnie 4 cyfry z karty kredytowej, ale dotyczy to tylko osób które kupowały grę przez in-game store. Po prostu pomijasz ten punkt. W końcu nikt Ci nie każe wszystkie pola wypełnić;)
Ostatnio zmieniony 31 sie 2009, o 20:13 przez Hyper Chan, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Vadog
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Vadog » 1 wrz 2009, o 12:23

Już wiem dlaczego pokazuje mi się taki link. Moje konto w gw jest zintegrowane z kontem NC Soft, bo kiedy były 4 urodziny guild wars to musiałem się tam rejestrować, żeby dostać darmowe miejsce w schowku. Tylko, że teraz nie znam ani hasła ani loginu do tego konta. Co robić?
Obrazek

Titanius Anglesmith
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Titanius Anglesmith » 1 wrz 2009, o 13:25

Wejdź w panel na NCsoft, i tam zmienisz sobie login i hasło do gw. A jesli nie znasz loginu do ncsoftu.. kontakt z supportem.
chullo napisał :Gdybym nie umiał zachować kultury, to by co drugie słowo poprzedzała łacina.
TigerOfCantha napisał :Titanius...wszystko krytykujesz bo jesteś ZAZDROSNY.
Kurd napisał :pamietalem ze mam sobie zapisac nazwy postaci ale zapomnialem ze mialem to zrobic :/

Vadog
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Vadog » 1 wrz 2009, o 13:50

Oni zawsze tak długo nie odpisują?
Obrazek

Titanius Anglesmith
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Titanius Anglesmith » 1 wrz 2009, o 14:49

Czasem cały proces trwa dwa, trzy tygodnie. Jeśli Twoja definicja długo mieści się w tym zakresie - to wszystko jest w porządku.
chullo napisał :Gdybym nie umiał zachować kultury, to by co drugie słowo poprzedzała łacina.
Kurd napisał :pamietalem ze mam sobie zapisac nazwy postaci ale zapomnialem ze mialem to zrobic :/

Vadog
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Vadog » 1 wrz 2009, o 15:02

Taa, po prostu wtedy zależało mi na tym schowku i sobie nie pozapisywałem tego wszystkiego, bo nie miałem pojęcia, że to będzie miało związek z czyszczeniem hasła w przypadku włamania sie kogoś na moje konto
Obrazek

Pawlq
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Pawlq » 3 wrz 2009, o 15:12

"Hello,

We are currently receiving a lot of similar cases to yours and this seems to be caused by key-loggers. Therefore we would strongly recommend that you take several steps to remedy the situation:
1) First get some sort of current anti-virus software and scan your system for virus and key-loggers.
2) Change all the passwords for accounts your may have accessed after installing the 3rd party software. This would include your Guild Wars account, email addresses, forums accounts, etc.
3) Never download these sorts of programs in the future! Even if you think you can trust the site you are getting them from.
4) We also highly recommend you take a look at this Security FAQ that includes more information regarding keeping your Guild Wars account secure: [url=http://uk.support.ncsoft.com/cgi-bin/nceurope_eng.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=2034”"]http://uk.support.ncsoft.com/cgi-bin/nceur...qid=2034”"[/url]

No fajnie, dostałem cztery "przykazania", ale konto nadal zablokowane.
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2009, o 15:14 przez Pawlq, łącznie zmieniany 1 raz

Vadog
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Vadog » 3 wrz 2009, o 20:26

Ile trwało zanim Ci tak odpisali?
Obrazek

Pawlq
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Pawlq » 3 wrz 2009, o 22:22

Tydzień? No będzie napewno z 5 dni.

knopersik14
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: knopersik14 » 6 wrz 2009, o 14:51

Nie ma czym się chwalić ale moje konto zostało skradzione próbowałem zmieniać hasło jednak wyskakuje mi odnośnik do stronki ncsoftu. Próbowałem tam zarejestrować swoje cody ale wyskakuje mi cały czas invalid code mimo że wpisuje poprawnie z kart aktywacyjnych. Macie może jakiś pomysł jak odzyskać hasło mówię odrazu że juz pisałem prośbę o zmianę hasła ale po tygodniu ni widu ni słychu odpowiedzi.

Vadog
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Vadog » 6 wrz 2009, o 15:45

Ja mam dokładnie to samo i myślę, że jest to spowodowane tym, że wziąłem ten darmowy schowek jak były 4 urodziny GW. Wtedy musiałem założyć konto na NCSoft i zostało ono zintegrowane z kontem w GW.
Też tak masz?
Obrazek

knopersik14
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: knopersik14 » 7 wrz 2009, o 19:37

Tyle że ja nie brałem darmowego schowka bo niedawno wróciłem do gry i tu zonk nic nie mogę a rodzinki o dywersje nie podejrzewam raczej więc może jakieś rady macie czy jedna i ta sama pisać do ncsoftu?

Titanius Anglesmith
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Titanius Anglesmith » 7 wrz 2009, o 19:58

Jedna i ta sama pisać do supportu Ncsoftu, a przy okazji zastosować się do Faq o bezpieczeństwie.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i Odpowiedzi