TWOJE KONTO ZOSTAŁO SKRADZIONE? TUTAJ ZNAJDZIESZ POMOC!

Topic pomocy dla osob, ktorym ukradziono konta
Dopiero chcesz zacząć grę albo dopiero co ją zainstalowałeś? Masz jakieś pytania dotyczące świata Guild Wars? Zajrzyj koniecznie tutaj. Dział czyszczony okresowo.

Moderator: Moderatorzy Piaskownicy

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
knopersik14
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: knopersik14 » 12 wrz 2009, o 17:34

Może pracują ale mi nie chcą pomóc jak narazie nawet w tygodniu:D cóż trzeba czekać i liczyć na cud

Vadog
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Serwer GW2: [EU] Gandara

Post autor: Vadog » 12 wrz 2009, o 17:53

Odpowiedź dostałem wczoraj, a support nie pracuje w weekend z tego co wiem. Musze czekać na odpowiedź do poniedziałku.
Obrazek

knopersik14
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: knopersik14 » 13 wrz 2009, o 11:12

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś jednak może zetknął się z problemem jaki mam i mógłby mi coś pomóc byłbym wdzięczny

Gallar
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Gallar » 13 wrz 2009, o 11:29

Support pracuje w weekend, po prawie 2 tygodniach odzyskałem konto.

Vadog
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Vadog » 13 wrz 2009, o 15:56

No to ja nie rozumiem dlaczego facet pisze mi, że mogę się logować a hasła nie ma....

Edit

Dziś zalogowałem się do gry z innego konta i co zobaczyłem? Facet, który mi ukradł konto nadal na nim gra.
Czy panowie z supportu robią sobie ze mnie jaja mówiąc mi, że mogę się już zalogować?
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2009, o 18:42 przez Vadog, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

all
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: all » 14 wrz 2009, o 19:06

W weekendy nie pracuja , u nich weekend zaczyna się w piatek [ naszego czasu ] i kończy się w niedziele o 3 w nocy jakos tak

Mniszka Sakura Pl
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Mniszka Sakura Pl » 15 wrz 2009, o 20:13

Cześć, już chyba ponad miesiąc męczę się z tym odzyskaniem konta,ale nie mogę do tego dojść, możecie mi przetłumaczyć ten tekst:

You mentioned originally that your email address was compromised, therefore we would advise that you use a secure email in your NCsoft account. Moreover, you have once again entered the wrong date of birth in the NCsoft Account you just created.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)

Goha
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Goha » 15 wrz 2009, o 23:19

Mniszka Sakura Pl napisał :Cześć, już chyba ponad miesiąc męczę się z tym odzyskaniem konta,ale nie mogę do tego dojść, możecie mi przetłumaczyć ten tekst:

You mentioned originally that your email address was compromised, therefore we would advise that you use a secure email in your NCsoft account. Moreover, you have once again entered the wrong date of birth in the NCsoft Account you just created.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)

"Wspomniałeś [wcześniej], że twój adres mailowy został narażony, więc zalecamy użycie bezpiecznego emaila w swoim koncie NCsoft. Ponadto, ponownie użyłeś błędnej daty urodzenia w koncie NCsoft, które właśnie utworzyłeś".
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2009, o 23:20 przez Goha, łącznie zmieniany 1 raz

Mniszka Sakura Pl
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Mniszka Sakura Pl » 16 wrz 2009, o 17:25

Tak wielkie dzięki, ale chciałbym jeszcze się dowiedzieć co teraz zrobić, bo nie wiem co im odpisać czy coś...
Z góry dzięki :rolleyes:

Kostek
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Kostek » 16 wrz 2009, o 18:20

Wczoraj odzyskałem konto, dzisiaj rano mogłem się jeszcze zalogować. Teraz hasło znów błędne. No nic, poczekam na koniec maintenance NCsoft. A podobno wpisywanie z klawiatury ekranowej chroni przed keyloggerami.
Obrazek

Vadog
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Vadog » 16 wrz 2009, o 20:42

No niby odzyskałem dziś konto. Przez NCSoft Master Account zmieniłem sobie hasło do GW ale nie mogę się zalogować ponieważ wyskakuje mi komunikat, że niepożądana osoba używała mojego konta i zostało ono zablokowane do czasu wyjaśnienia tej sytuacji. Po co oni mi konto blokują skoro sami mi dziś dali login do NCSoft?
Obrazek

Kostek
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Kostek » 16 wrz 2009, o 22:07

Heh, mi odpisali, że zablokowali bo sprzedawcy złota dostali się na konto i odblokowali, ale zalogować się dalej nie mogłem. Napisałem więc do nich, czy by nie mogli zmienić hasła, ale widać głupota w załodze NCsoft gra główną rolę (ale czego można się spodziewać po amerykanach?) i znów 'sprzedawcy złota, bla, bla, bla, odblokowane, bla, bla. Naszczęście za trzecim razem ktoś myślący zajął się sprawą, jednak pomimo zmian hasła (zmieniałem już 3 razy a loguje się za każdym razem z ekranowej na wszelki wypadek) ktoś się na moim koncie świetnie bawi.
Obrazek

Vadog
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Vadog » 16 wrz 2009, o 22:15

Na ekranowej?
A antywira do przeskanowania dysku nie masz, żeby keyloggerów nie było?
Obrazek

Kostek
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Kostek » 16 wrz 2009, o 22:30

Mam, pousuwałem co się dało, hijackthis też poszedł w ruch, a jednak ktoś mi się po koncie dalej szwęda. Znów zmieniłem hasło, jeśli dalej będzie jak jest, to się zastanowię nad poważniejszymi krokami.
Obrazek

knopersik14
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: knopersik14 » 17 wrz 2009, o 16:08

Heh mam to samo ktoś się tak poszwędał że prawie żadnej zbroi nie mam i nic a antyvir działa i to nie jeden format też g***o dał trzeba klawiaturkę ekranową użyć i już

Cherrie
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Cherrie » 17 wrz 2009, o 16:46

Jezeli jestes pewny, ze nie ma na Twoim PC keyloggerow ani innych takich, byc moze 'niepozadane osoby' maja dostep do Twojego master account w NC Soft oraz do powiazanego z nim maila. Wtedy moga zmieniac haslo do woli.
Obrazek

knopersik14
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: knopersik14 » 18 wrz 2009, o 08:37

Też nie maja dostępu bo wszędzie pozmieniałem hasła korzystając z innego komputera więc sam nie wiem co jest

Mniszka Sakura Pl
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Mniszka Sakura Pl » 19 wrz 2009, o 18:32

Proszę powiedzcie co mam odpisać do NCsoftu jak mi przysłali taki e-mail:

Thanks for this information.

Regards,

GM Virginie
Account Support

Z góry dzięki :)

Knapix
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Knapix » 19 wrz 2009, o 22:13

tez mam taki problem ukradli mi konto odzyskałem je, ale na 2 dzien probowałem sie logowac i wychodzi mi komunikat 045 ze nieautoryzowany uzytkownik probował sie do niego dostac ale nie wiem gdzie mam pisac i co moglibyscie pomoc pod jaki adres napisac i co bo naprawde nic nie wiem

Z góry Dzieki

all
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: all » 21 wrz 2009, o 19:16

Knapix pisze :tez mam taki problem ukradli mi konto odzyskałem je, ale na 2 dzien probowałem sie logowac i wychodzi mi komunikat 045 ze nieautoryzowany uzytkownik probował sie do niego dostac ale nie wiem gdzie mam pisac i co moglibyscie pomoc pod jaki adres napisac i co bo naprawde nic nie wiem
Z góry Dzieki

Teraz napisz im że odzyskałeś konto i prosisz o odblokowanie go , napisz że załozyłeś nowy email wyslij im go i oczywiście zdjęcie karty aktywacyjnej i paragonu [ jak masz ]

Jak ciągle zmieniają wam hasła to :

1. Maja hasło do twojego maila

lub

2.Mają dostęp do twojego konta w nCsoft [ jak macie połączone z kontem GW ]

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i Odpowiedzi