TWOJE KONTO ZOSTAŁO SKRADZIONE? TUTAJ ZNAJDZIESZ POMOC!

Topic pomocy dla osob, ktorym ukradziono konta
Dopiero chcesz zacząć grę albo dopiero co ją zainstalowałeś? Masz jakieś pytania dotyczące świata Guild Wars? Zajrzyj koniecznie tutaj. Dział czyszczony okresowo.

Moderator: Moderatorzy Piaskownicy

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
bboo22
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: bboo22 » 23 paź 2009, o 17:22

O co im teraz chodzi ?? Zdenerwowany tym że cekam 4 dni na odpowiedz napisałem im ile jeszcze czasu mam czekac na pomoc i odzyskanie konta i dostałęm takąodpowiedz

Hello Tomasz,

We are closing this ticket as it appears this issue has been previously reported or addressed in another ticket. All correspondence about this issue will be done on ticket # 090920-002255. Please do not reply to this email or submit another duplicate request as that will only cause further delay. We will be assisting you as soon as possible.

Regards,
GM Adam
Account Support

co to znaczy ??

Akim
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Serwer GW2: [EU] Underworld

Post autor: Akim » 23 paź 2009, o 17:34

To znaczy, żebyś już do nich nie pisał i że zajmą się Twoją sprawą najszybciej jak się da.
Czyli musisz czekać.
Obrazek

isone
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: isone » 23 paź 2009, o 18:43

ja tydzien po takim mailu, wyslalem im wiadomosc ze jestem niezadowolony z powodu braku informacji

dostalem haslo po 24 h xd

BaRT35
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: BaRT35 » 25 paź 2009, o 14:25

Moja sprawa ciągnie się już 3 tydzień i jak na razie jestem na etapie podania im nowego e-maila, na który zmienią nazwę konta i dostane hasło, po tygodniu i kilku moich mailach 0 odpowiedzi ze strony ncsoftu. Czy mógłbyś podać treść twojego maila isone ?

bboo22
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: bboo22 » 29 paź 2009, o 16:18

Więc dzisiaj dostałem kolejnego maila...

Hello Tomasz,

Some information is missing, and without those details we will not be able to assist you with your issue. Please be so kind and send us the missing data:

*NCsoft Login (if possible)
*Postal address (street, city, etc)
*Date of Birth

Regards,

Senior GM Dominic
Account Support

Wiec moje pytanko brzmi tak.... jaki login do ncsoft ?? nigdzie sie nie rejestrowalem wiec nie wiem czy mam taki pozatym chyba nigdzie nie podawalem mojego adresu i dady urodzenia wiec poco im to ?? heh teraz ciekawe czy jak im tego nie dam to czy dostane konto ??

Kostek
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Kostek » 29 paź 2009, o 17:51

If possible - masz - podajesz, nie masz - nie podajesz.

Z tego co pamiętam przy robieniu konta w GW adres się podaje, więc dziwne, że tego nie robiłeś.
Obrazek

Heaven Ritualist
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Heaven Ritualist » 29 paź 2009, o 17:53

Ja Dostałem Odpowiedz na 1 maila...
i pytanie.. gdzie ustawic dane takie jak:

Dla Twojego NCsoft konta:

Imie i Nazwisko
Kod Pocztowy
Adres EMail
itp?

...Dla Twojego Guild Wars konta gry:
Date stworzenia konta Guild Wars
Skan albo zdjecie pokazujace klucz dostepu i wplywy zakupu w formacie JPG w odpowiedzi na te wiadomosc.

Mam Fakture za Kupno gry.. ale tylko jedną częśc.. i to pomoże?!

mam normalnie odpowiedziec na tą wiadomośc??
Najlepiej niech ktoś napisze mi na PW i poda swój nr GG bo chce miec stale kontakt z kimś...

Co Tam powiedz ktoś Co dalej... patrz załącznik ->
Obrazek

Kostek
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Kostek » 29 paź 2009, o 19:48

Jak to co odpowiedzieć? Podaj dane o które Cię proszą (a więc od góry: imię i nazwisko, adres, adres email, data urodzenia, CD-keye, Unique account ID - nie wiem co to, zakładałem konto jak mieli starą stronę i czegoś takiego nie mam, więc podawałem login po prostu, 4 ostatnie cyfry numeru karty kredytowej używanej na koncie. Pod linijką For your Guild Wars game account: data utworzenia konta - choćby w przybliżeniu, skany kluczy i dowodów zakupu w plikach jpg).

Natomiast do ludzi, którzy narzekają na kontakt z supportem - piszcie do amerykańskiego. Może i odpowiedzi przysyłają w okolicach 22-24, ale jeśli piszesz rano, masz pewność, że odpowiedź będziesz miał wieczorem, a jeśli piszesz po południu/wieczorem, masz pewność, że odpowiedzą następnego dnia.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2009, o 19:54 przez Kostek, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

BaRT35
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: BaRT35 » 30 paź 2009, o 17:21

Odzyskałem konto po 3 tygodniach .... trwało to bardzo długo, ale jednak się udało. Bardzo pomocny był mail od isone, poza tym robiłem wszystko według ich schematów i podziałało, trzeba na prawdę długo czekać .

UWAGA !!! Uważajcie na gildię Fun Team, to właśnie do niej trafiło moje konto po kradzieży !!!

Kirou
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Kirou » 30 paź 2009, o 23:28

Sytuacja wygląda następująco od 5 dni próbowałem odzyskać konto które ktoś mi zhakował i udało się zmieniłem password i grałem sobie dalej. Przed chwilką wyrzuciło mnie z servera z takim napisem.

http://img267.imageshack.us/i/beztytuuuq.jpg/

Czytałem że ktoś stracił już konto z powodu jakiejś dziury czy wycieku danych.
I teraz pojawiają się moje pytania:

1. Czy idze zmienić mój login do gry ? ( z tego mojego nieszczęsnego o2.pl )

2. Jaki email polecacie żaby zmienić z tego o2.pl -.- ?

3. Co mam napisać do supportu w sprawie odblokowania konta ?

4. Co ja mam robić w takiej sytuacji nie chce tracić tych 2 lat w guild wars !!!!

sad.gif sad.gif

Proszę o jak najszybszą pomoc ! ... sad.gif sad.gif

Nikus Z Ciechocinka
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Nikus Z Ciechocinka » 1 lis 2009, o 18:33

Dzięki wielkie, odzyskałem konto (właściewie kolegi konto xD) Stracone tylko 10k + kilka greenów.
Obrazek
^^ Co za ortografia :D Najlepsze było, jak mi pisał - ,,kupisz rużczke dla nekromanty" co najmniej jakby to było stwierdzenie xD Niestety nie zdążyłem zrobić screena :/

Alexia
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Alexia » 2 lis 2009, o 18:30

Dobra panowie, dzięki za pomoc...
Ja również odzyskałem konto xD...
Musiałem im wysłać (UWAGA!) tylko skan CD-key-ów oraz skan legitymacji czy coś takiego...
Zrobili mi master account i se pasy zmieniłem... 8) niestety mam czyste konto ;/ czyli od nowa ;d :frusty:
Narazie mnie nie ma... xD PoWrÓcĘ -
kiedyś xD

Heaven Ritualist
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Heaven Ritualist » 3 lis 2009, o 18:42

Luknijcie na To.. to wszystko z NCsoft.

Teraz mam czekac na odpowiedz? jutro minie Tydzień ^^
gdzie im wysłac pytanie kiedy dostane dalsze informacje?! Bo juz nie wyrabiam....
Ostatnio zmieniony 3 lis 2009, o 21:43 przez Heaven Ritualist, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

bboo22
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: bboo22 » 4 lis 2009, o 20:37

Rzoszyfruje mi to ktos ?? bo pozatym ze chca zdjecie mojego jakiegos dokumentu to nie zawiele kminie.... ;/

Hello Tomasz,

We have noticed that at the time you created your old NCsoft account you entered a wrong date of birth. As this is an important detail to retrieve your NCsoft password, we would need to change it manually. In order to do this, we would ask you to provide us with a scan or photograph of some form of ID proof (passport, driving license, birth certificate, etc.) showing your name and date of birth.

While we apologize for what may seem like an inconvenient extra step, this is a necessary security measure which ensures that you will be able to reset your password in the future.

Once we have this information we will correct the date of birth listed in your account and we will provide you with the login details for your account.

Thank you for your kind co-operation.

Regards,

Senior GM Virginie
Account Support

hipolymerr
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: hipolymerr » 4 lis 2009, o 21:24

Przy tworzeniu konta ncsoft podałeś złą datę urodzenia o musisz im przesłać skan jakiegoś dokumentu z datą urodzenia.
Thaia Lightbringer pisze :pokazcie ze macie jaja i zrobcie DoA w 50 minut czy UW w 20 za pierwszym razem czy drugim - jesli nie - prosze o zaprzestanie pier******* bo g**** wiecie i w d**** byliscie

Obrazek
Obrazek

Holy^^
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Holy^^ » 4 lis 2009, o 23:12

Zauważyliśmy ze przy tworzeniu twojego starego konta na ncsoft podales zla date urodzenia. Poniewaz jest to wazny element do pozniejszego odzyskania twojego hasla, musimy to zrobic recznie. Zeby to zrobic prosimy, abys dostarczyl(przeslal) skan albo fotografie twojego dowodu tozsamosci(Paszport,prawko,akt urodzenia itp) pokazujacy twoje imie i date urodzin.

Przepraszamy ze moze to wygladac za niepotrzebny krok (w odzyskiwaniu hasla), ale jest to potrzebna czynnosc ochronna, ktora pozwoli ci zrestowac haslo w przyszlosci.

Wkrotce gdy dostaniemy te wiadomosci zmienimy date urodzin(na stronie ofc) i dostaniesz detale do zalogowania.

Tak po krotce: skanuj->wyslij ^^
Obrazek
Obrazek

bboo22
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: bboo22 » 5 lis 2009, o 10:23

WoW dzieki :D

Alexia
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Alexia » 7 lis 2009, o 08:48

Przed chwilą odzyskałem drugie konto (kolegi ^^ ) !!
Wystarczyło tylko wysłać im wszystkie dane naraz...
Czyli zrobić skan, np.: dowodu osobistego. Dodać do tego
skany wszystkicyh twoich CD-Keyów. Wpisać imię, nazwisko itp.
I dopisać mniej więcej datę utworzenia konta. I po 2-3 dniach dostaniesz odpowiedź, albo dają ci nowe master account. Albo cóś innego i musisz dalej pisać z nimi ^^ ..
Narazie mnie nie ma... xD PoWrÓcĘ -
kiedyś xD

DarkArmOfGod
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: DarkArmOfGod » 7 lis 2009, o 21:32

Hej ludzie te cd-keye to klucze które wpisujemy żeby dodać kampanie?? Te które w pudełku były na plastikowych kartach?? (sry za noobskie pytania ale wole sie upewnić )

inheracil
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Post autor: inheracil » 7 lis 2009, o 21:45

Tak.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i Odpowiedzi