TWOJE KONTO ZOSTAŁO SKRADZIONE? TUTAJ ZNAJDZIESZ POMOC!

Topic pomocy dla osob, ktorym ukradziono konta
Dopiero chcesz zacząć grę albo dopiero co ją zainstalowałeś? Masz jakieś pytania dotyczące świata Guild Wars? Zajrzyj koniecznie tutaj. Dział czyszczony okresowo.

Moderator: Moderatorzy Piaskownicy

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
derO
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: derO » 27 gru 2009, o 15:42

a wyslales wszystko prawidlowo bo to troche dziwne ze tak dlugo czekasz standardowo zajmuje to okolo 14dni na odpowiedz od supportu po wyslaniu danych mam nadzieje ze nie bede musial tyle czekac zreszta i tak juz rozważam kupno gw na nowo czy ktos ma moze jakies pewne serwisy oferujace bezpieczne skrzynki email bo niby gmail taki bezpieczny a jednak ktos mi sie wlamal napisalem do gmaila i odzyskalem email ale gw jak narazie.. w toku ..
Ostatnio zmieniony 27 gru 2009, o 15:42 przez derO, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek
In game : deroPl,leśnypatataj,patusia Poland.
tylko 2 rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka Głupota , choć co do tej 1 nie jestem pewien (Albert Einstein)

Kijosz
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Gandara

Post autor: Kijosz » 27 gru 2009, o 16:25

przecinki ftw
Budo napisał : a drugi "idioci i trolle", gdzie będą idioci i trolle z kijoszem na czele.

ashofthephoenix
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: ashofthephoenix » 27 gru 2009, o 21:16

Strata kasy, poczekaj lepiej. a co do e-mailu - wybierz jakis ktory masz odrazu od twojego dostawcy internetu, np. od neostrady. Jest wtedy najbezpieczniejszy. A co do czekania na odpowiedz.. zalezy czy odrazu wyslesz informacje ( data urodzin, klucz, itd.) bo jak tak to zajmie to wiecej.. ja nie dalem odrazu i teraz musze czekac dluzej - tak to jest jak sie jest support noobem :P (mowie o sobie) i lacze sie z Toba w bolu :unsure:

Inicha
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Inicha » 28 gru 2009, o 07:48

Mi też ukradli konto. Wszystkie dane wysłałem do supportu, ale przysyłają mi wiadomość. [Hello,

We weren't able to receive your response because it was entered outside of the response lines. Please send your response again using the following instructions:
Click the "Reply" button on your e-mail client like you normally would when replying to an e-mail.
Enter your response between the, “Please enter your reply….” lines provided in this message. NOTE: The lines might not appear in the area where you would normally type a response. Go ahead and enter your reply between them anyway.
Click the "Send" button.

Your response is attached to this e-mail for reference.

Thanks!

**** Please enter your reply *below* this line ****

**** Please enter your reply *above* this line ****] Mógłby ktoś wytłumaczyć oco chodzi. Wysyłałem już maila kilka razy i nadał to przysyłają. Z góry dzięki.

Dokider
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Dokider » 28 gru 2009, o 09:09

Źle wysyłasz, jak jest napisane w email-u nie wstawiasz treści swojej odpowiedzi w odpowiednim miejscu tj.

Kliknij odpowiedz na email-u

po pojawieniu się okna odpowiedzi wpisz swój tekst:

We weren't able to receive your response because it was entered outside of the response lines. Please send your response again using the following instructions:
Click the "Reply" button on your e-mail client like you normally would when replying to an e-mail.
Enter your response between the, “Please enter your reply….” lines provided in this message. NOTE: The lines might not appear in the area where you would normally type a response. Go ahead and enter your reply between them anyway.
Click the "Send" button.
Your response is attached to this e-mail for reference.

Thanks!
**** Please enter your reply *below* this line ****
TUTAJ
**** Please enter your reply *above* this line ****]
Ostatnio zmieniony 28 gru 2009, o 09:12 przez Dokider, łącznie zmieniany 1 raz
"Aut inveniam viam aut faciam"

Barto
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Barto » 28 gru 2009, o 21:14

Ja konyto odzyskałem, bo miałem account na PlayNC i tam zmieniłem hasło, ale na moim koncie nie zostało nic, żadnej paltyny, żadnego, zabrali anwet moje elit amory i dopasowanego tormenta ;\
Wspomożecie mnie trochę?

Czarny Murzyn
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Post autor: Czarny Murzyn » 28 gru 2009, o 21:17

Nie.
Ale zapraszam na allegro. Ty wspomozesz mnie, ja wspomoge Ciebie.

Barto
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Barto » 29 gru 2009, o 10:08

Przepraszam za pisownie, ale byłem jeszcze w szoku pohackerskim.

derO
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: derO » 30 gru 2009, o 17:07

no ja mam nadzieje ze oddadza mi przynajmniej konto z postaciami a nikt ich nie usunol bo to juz totalna porazka by byla ... kij tam z itemami sie odrobi wszystko ale szkoda postaci :-/ sprawa nadal w toku...
ps. mysle ze i tak odezwa sie po nowym roku i to grubo po nowym roku ......Peace
Obrazek
Obrazek
In game : deroPl,leśnypatataj,patusia Poland.
tylko 2 rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka Głupota , choć co do tej 1 nie jestem pewien (Albert Einstein)

Barto
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Barto » 30 gru 2009, o 19:21

Konto na pewno odzyskasz, postaci też, nikomu nie usunęli postaci, tylko, że będą one bardzo gołe...

Czarny Murzyn
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Post autor: Czarny Murzyn » 30 gru 2009, o 19:38

zdarzaly sie przypadki ze usuneli :)

Barto
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Barto » 30 gru 2009, o 20:08

Być może, ale wielu moich kumpli też hacka miało w ostatnim czasie i postacie wraz z kontami odzyskało, więc nie ma się czym przejmować.

TooFastMonk
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: TooFastMonk » 31 gru 2009, o 06:33

Mam taki problem, tzn jeszcze go nie mam. Mam 6 cd keji bo kupilem sobie 3 konta, 1 moje glowne wszystkie czesci, i prop oraz Nf. Oczywiscie wszystko pomieszalem. Moge jakos sie dowiedziec jakie dodalem klucze do mojego konta, żeby w razie kradzierzy miec większe szanse na odzyskanie (tzn. 2 / 4 moge bez problemu podac a reszte musialbym podac wszystkie, razem z tymi do 2 i 3 konta albo strzelac? I czy moge jakos sprawdzic jakie dane podawalem przy zakladaniu konta? A i czy bez tych paragonow się nie odzyska?
Edit: Czemu nie moge otworzyc pierwszej strony tego tematu bo ma elementy z jakiejs strony zlosliwego oprogramowania?
Ostatnio zmieniony 31 gru 2009, o 06:40 przez TooFastMonk, łącznie zmieniany 1 raz

Barto
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Barto » 31 gru 2009, o 07:56

No raczej nie możesz sprawdzić tych informacji ;\, a mi kiedyś odblokowali bez paragonów, jak dobrze zagadasz to Tobie też się uda bez problemu.

TooFastMonk
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: TooFastMonk » 31 gru 2009, o 10:15

Dlatego pytam ponieważ we wakacje sciagnalem znany program do komunikacji w grach, niestety teraz antywirus wykryl mi wirusa w tym pliku (wole nie podawac nazwy, nie wiem czy nie mogloby to komuś kto to czyta, pomóc w kradziezy). Mam pytanie jesli program da ten plik zawirusowany do kwarantanny, to czy jestem zagrozony, jesli odinstaluje ten program to cos da?
Edit: Dodam jeszcze, nie wiem czy to wazne, ze przy kazdym skanie mi wykrywa tego wirusa. Mam ustawione ze ma automatycznie wyleczyc, a jesli go znajduje to chyba nie leczy, ustawilem takze, ze jezeli nie da sie wyleczyc to ma dodac do kwarantanny.
Edit2:O co chodzi z tym, ze co chwile mi sie pojawia:

Witryna guildwars.pl zawiera elementy z witryny members.multimania.co.uk zawierającej złośliwe oprogramowanie, które może uszkodzić komputer lub w inny sposób działać bez zgody użytkownika. Samo odwiedzenie witryny, w której przechowywane jest złośliwe oprogramowanie, może spowodować zainfekowanie komputera.

@down
tak
Edit:3
Dzieki pomocy pewnego bardzo milego pana w grze chyba wyk******* scierwo
Ostatnio zmieniony 31 gru 2009, o 12:58 przez TooFastMonk, łącznie zmieniany 1 raz

Xsior
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Post autor: Xsior » 31 gru 2009, o 11:26

@up
Co do ostatniego: Chrom, tak?

Mnie nic takiego nie wykrywa, strona jest bezpieczna.
Obrazek

Lyon
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Lyon » 1 sty 2010, o 03:27

Niestety nie udało się odzyskać hasła po zablokowaniu na stałe mojego konta z przyczyny rzekomego handlu przez allegro. Właściwie w tym momencie jestem w kropce - NC Soft napisało mi powiadomienie w którym bez żadnych dyskusji jasno określiło że złamałem regulamin. Co polecacie zrobić? Gdzie mogę się jeszcze odwołać? Głupio w ten sposób tracić coś na co tak długo się pracowało zważywszy na to że nic złego nie zrobiłem.

Pozdrawiam

ashofthephoenix
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: ashofthephoenix » 1 sty 2010, o 12:52

Jestem optymista, ale prawda to prawda.. nie odzyskasz tego, zamiast kupywac na allegro najpierw przeczytaj regulamin gry.. wogole allegro to juz lamie regulamin

Mi juz odpisali, z nowym e-mailem,haslem tylko ze zapomnieli o najwazniejszej rzeczy - odblokowac mi konto :D D

vivec
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: vivec » 3 sty 2010, o 10:01

Hmmm... mam dziwny problem. Odzyskiwanie konta prawie dobiegło końca- konto gw zostało połączone z NC, pozostało mi zmienić hasło. No właśnie... Procedura zmiany na NC wymaga podania obecnego hasła, którego ja oczywiście nie znam. Moje pytanie brzmi: czy jest sposób na zmianę bez podawania obecnego hasła? Może support powinien w mailu zawrzeć owe hasło(czego nie zrobił)?

@edit: Dodam jeszcze, że na ncsoft nazwa konta gw jest z końcówką wp.pl, nie powinna być- z racji połączenia z NC, z końcówką @ncsoft? Tak czytam jak to wszyscy łatwo i przyjemnie zmieniają hasło z poziomu NC, a ja bez obecnego hasła nic nie mogę. Zanim będę męczył support, to liczę na waszą konsultację- może coś źle robię...
Ostatnio zmieniony 3 sty 2010, o 10:39 przez vivec, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Virlis
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Virlis » 4 sty 2010, o 16:40

Ja również mam pytanie

Czy po próbie zalogowania na konto wyświetliła się informacja (osobom które straciły konto), że konto nie istnieje czy też, że podało się błędne hasło lub błędną nazwę konta?

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i Odpowiedzi