TWOJE KONTO ZOSTAŁO SKRADZIONE? TUTAJ ZNAJDZIESZ POMOC!

Topic pomocy dla osob, ktorym ukradziono konta
Dopiero chcesz zacząć grę albo dopiero co ją zainstalowałeś? Masz jakieś pytania dotyczące świata Guild Wars? Zajrzyj koniecznie tutaj. Dział czyszczony okresowo.

Moderator: Moderatorzy Piaskownicy

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
Titanius Anglesmith
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Titanius Anglesmith » 9 lut 2010, o 16:00

Bo to wysyła automat.
chullo napisał :Gdybym nie umiał zachować kultury, to by co drugie słowo poprzedzała łacina.
TigerOfCantha napisał :Titanius...wszystko krytykujesz bo jesteś ZAZDROSNY.
Kurd napisał :pamietalem ze mam sobie zapisac nazwy postaci ale zapomnialem ze mialem to zrobic :/

Patrix
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Patrix » 9 lut 2010, o 17:01

Wysłałem im to i przysłali mi E-maila że mam wybrać linka z problemem jaki zaistniał tylko że jest taka głupia sprawa ,nie ma przedstawionego mojego problemu.

maciej1069
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: maciej1069 » 10 lut 2010, o 18:43

Wczoraj jeszcze robiłem misje na HM, a dziś się nie mogę zalogować :/ ŻAL...
Mam nadzieje, że to coś pomoże, bo inaczej 3 lata grania pójdą gdzieś :(

Katryos
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Katryos » 11 lut 2010, o 18:50

To dostałem:
Response (Andre) 02/05/2010 01:56 PM
Hello A...,

Thanks for contacting the European support team.

At this time and in order to assist you, we would need to verify some details. Please provide us the following information:

For your NCsoft account:

*First and last name
*Postal address
*Date of Birth

For your Guild Wars game account:
*The creation date of your Guild Wars Account (even if approximate)
*A scan or photograph the actual insert showing the access keys and the receipts of purchase as “jpg” attachments in a reply to this message

Please be so kind as to send us as much of the information as possible in one message. This will help us to deal with your request faster.

Regards,
GM Andre
Account Support

a to wysłałem (dane prywatne kropką przysłoniłem ;D):
For my NCsoft account:
*First and last name: A... D.....
*Postal address: M.......... 3./4. T........ 3.-4..
*Date of Birth: A.... 1. 1...

For my Guild Wars game account:
*The creation date of my Guild Wars Account: July 8 2008

*I added a photograph the actual insert showing the access keys as attachment[/quote]

ile teraz tak mniej więcej będę czekał na odpowiedź i czy załączniki które podałem w pierwszym emailu będzie mógł ten Andre wyświetlić w moim drugim?
Ostatnio zmieniony 11 lut 2010, o 18:51 przez Katryos, łącznie zmieniany 1 raz

Ruune Blade
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Ruune Blade » 11 lut 2010, o 21:46

Katryos też właśnie dostalem takiego emeila. Odpowiedzialem i czekam juz 2 tygodnie a w tym czasie hacker hula sobie na moim koncie, wiec nie wiem ile dokladnie trzeba czekac...

I mam jeszcze pytanko dostalem w emeilu jeszcze takie pytanko i nie wiem dokladnie o co w tym chodzi o ktore numery im chodzi?

"Last 4 digits of the credit card used on your account:"

Z góry dzieki za udzielenie pomocy. Pozdrawiam
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Katryos
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Katryos » 11 lut 2010, o 21:53

jeżeli kupowałeś gw w sklepie ncsoftu to podaj numer karty kredytowej chyba, ostatnie 4 cyfry

Mitinger
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Mitinger » 11 lut 2010, o 21:59

Witam. Może ktoś z was czytał mój temat o nazwie "Konto" tam napisano mi, że mam napisać do supportu. Domyśliłem się, że mam napisać w takiej formie jak jest na 1 stronie ale mam wątpliwości ponieważ mi nie ukradli konta a ni nic tylko nie mogę się zalogować na konto bo nie pamiętam żadnego z nicków mojej postaci. Mam małą prośbę mógłby ktoś podać mi szablon jak mam napisać do supportu w sprawie o podanie nicków moich postaci. Bym był bardzo wdzięczny.

Kopar11
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Kopar11 » 12 lut 2010, o 12:55

Witam, 2 dni temu shackowali mi konto. Po napisaniu o tym do supportu przyszło mi coś takiego:

A support account was created for you at the time you e-mailed NCsoft Support (support@ncsoft.com). This account is required to correspond with support.

NOTE: This is not your NCsoft or game account login! It is only for support purposes.

Your support account username is: email
Your registered email address is: email

Click the following link to choose your new support account password.
link.........................................................................................................

Please note that this link will expire 24 hours from the time it was sent.

Nie wiem co dalej robić. Proszę o pomoc!

edziocullen
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: edziocullen » 12 lut 2010, o 13:46

i jak

ryfx
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: ryfx » 12 lut 2010, o 18:38

Dzięki wszystkim teraz pozostaje sprawa banu dla bezpieczeństwa ma ktoś przykładowy list do nich?
Dzięki z góry
[url=http://guildwars2.pl/][img]http://guildwars2.pl/signatures/7895/4ea7/03acbf47ce12d5ef46c0c78dc9e3eab8.png[/img][/url]

Titanius Anglesmith
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Titanius Anglesmith » 12 lut 2010, o 20:25

W tym wątku jest co najmniej kilkanaście takich przykładowych listów. przejrzyj cały wątek.
chullo napisał :Gdybym nie umiał zachować kultury, to by co drugie słowo poprzedzała łacina.
Kurd napisał :pamietalem ze mam sobie zapisac nazwy postaci ale zapomnialem ze mialem to zrobic :/

Mitinger
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Mitinger » 12 lut 2010, o 23:59

Odpowie ktoś na moje pytanie??

Titanius Anglesmith
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Titanius Anglesmith » 13 lut 2010, o 01:28

Mitinger napisał :Odpowie ktoś na moje pytanie??

Jak ja nie lubię leni.

http://guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=42478
http://guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=42297
http://guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=41971

W każdym z tych tematów masz przykładowy mail z prośba o przypomnienie imienia postaci. Wszystkie tematy są na pierwszej stronie tego działu i nawet nie potrzeba użyć wyszukiwarki (o używaniu mózgu nie wspominając). Ale samemu to się poszukać nie chce, prawda?

tomal94
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: tomal94 » 13 lut 2010, o 13:01

Po upływie 3 tygodni dostałem w końcu maila ze zresetowanym hasłem i informacją, iż moje konto zostało połączone z NCSoft Master. Niestety po próbie zalogowania się na konto wywaliło mi komunikat z informacją że moje konto zostało zbanowane do momentu wyjaśnienia sprawy... Przyczyna - nieautoryzowana osoba miała dostęp do mojego konta.

To DLACZEGO, pytam się, konto jest zbanowane, jeżeli właśnie je odzyskałem? coś czuję, że będę miał następne 3 tygodnie czekania... Same problemy z tym NCSoftem...

Czy ktoś miał podobną sytuację ?
Obrazek

ryfx
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: ryfx » 13 lut 2010, o 13:07

Tak ja mam też mi ukradli konto to żeby nie czekać 3 tygodnie to powiedziałem im ze ncsoft konto mi sie zgubilo po tygodniu dali mi nowe połączone z gw kazali zmienić hasło które dostałem i też mi zablokowali konto napisałem do nich o odblokowanie.
[url=http://guildwars2.pl/][img]http://guildwars2.pl/signatures/7895/4ea7/03acbf47ce12d5ef46c0c78dc9e3eab8.png[/img][/url]

Ziom ze Sławna
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Ziom ze Sławna » 13 lut 2010, o 13:40

Konto mi ukradli. Wziąłem napisałem w zresetuj hasło, przysłali mi maila z hasłem. Wpisałem wszystko około 10 razy, wszystko poprawnie. Ciągle źle. Mam konto w wp. Wyskakuje mi błąd, że nie rozpoznali danych mojego konta. Próbowałem dać imię innych postaci, ale nic. A miałem odebrać minipeta :( . Help?
Ostatnio zmieniony 13 lut 2010, o 13:49 przez Ziom ze Sławna, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Mam GW Factions i Nightfall.

ryfx
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: ryfx » 13 lut 2010, o 14:32

Napisz im że to hasło nie pasuje niech podadzą ci 2 i sprawdz czy dobrze wpisałeś e maila.

Maad
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Maad » 15 lut 2010, o 15:19

Mam pytanko po tym jak mi zhakowali konto wszystko ładnie mi odblokowali i niby jest ok ale jak próbuje zresetować hasło przez klienta podając mojego maila to już od dwóch miesięcy mi nie przychodzi mail, za to przez NCsofta nie moge go zresetowac bo nie mam poprzedniego hasła bo jak przez nie dość że mnie wcześniej zhakowali to jeszcze sama sobie to hasło zresetowałam :/ (bez sensu nie) mam do nich pisac czy można to jakoś obejść?
A i według ncsofta konto jest ok i można grać.

/edit sprawa się rozwiązała trzeba było po prostu napisać do nich i nawet szybko odp bo już po 4h ;] tex listu znajduje się na ich stronie. trzeba podac swoje dane i keye
Ostatnio zmieniony 15 lut 2010, o 21:17 przez Maad, łącznie zmieniany 1 raz

ryfx
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: ryfx » 16 lut 2010, o 20:24

Taką odpowiedż otrzymałem niewiem co będzie dalej napisałem im że podałem złe datę urodzenia przy rejestracji jak myślicie uda mi się odzyskać?

I'm seeing a different date of birth from the one you've provided. Is it possible that a parent or relative created the account for you? Can you provide another date of birth?

tomal94
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: tomal94 » 16 lut 2010, o 21:27

Dzisiaj odzyskałem konto. Jestem mile zaskoczony, bo chyba po szybkiej interwencji zablokowali moje konto więc złodziej nic złego z nim nie zrobił. Wszystko jest na swoim miejscu, tylko z gildii wyszedł ;/
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i Odpowiedzi