TWOJE KONTO ZOSTAŁO SKRADZIONE? TUTAJ ZNAJDZIESZ POMOC!

Topic pomocy dla osob, ktorym ukradziono konta
Dopiero chcesz zacząć grę albo dopiero co ją zainstalowałeś? Masz jakieś pytania dotyczące świata Guild Wars? Zajrzyj koniecznie tutaj. Dział czyszczony okresowo.

Moderator: Moderatorzy Piaskownicy

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
Czarny Murzyn
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Post autor: Czarny Murzyn » 19 kwie 2010, o 16:16

Ale oni poproszą Cię o skan zdrapki + zdjęcie paragonów jeśli masz.
Zawsze możesz im nawkręcać. Niestety szanse masz marne ale, kto nie próbuje ten nie ma :D

Arco Thara
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Arco Thara » 27 kwie 2010, o 12:54

Mój kumpel nie grał baaaardzo długo i zapomniał hasła ;/ Próbuje je zresetować ale to nic nie daje(tzn. nic nie przychodzi na miala) ;( Da się coś z tym zrobić.

hipolymerr
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: hipolymerr » 27 kwie 2010, o 17:38

support pomoże. Chyba, że konto było kupione na allegro i nie ma cd keyi. Wtedy można kupić nowego gild łorsa.
Thaia Lightbringer pisze :pokazcie ze macie jaja i zrobcie DoA w 50 minut czy UW w 20 za pierwszym razem czy drugim - jesli nie - prosze o zaprzestanie pier******* bo g**** wiecie i w d**** byliscie

Obrazek
Obrazek

klocek94
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: klocek94 » 29 maja 2010, o 09:11

A ja mam podobne pytanie. Ktoś spróbował ukraść mi konto i zmienił tylko hasło. Ja zmieniłem spowrotem i chciałbym zmienić e-mail ale podczas zmiany musze podać cd-key a pierwszy cd-key jaki kupiłem był kupiony na allegro i go niemam. Próbowałem podać cd-key z zdrapki ale ten już niedziała bo dodany został drugi. Moge jakoś zmienić ten adres czy nie?

Antarhei
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Antarhei » 30 maja 2010, o 23:15

Witam.Ja ostatnio po długiej nieobecności(ponad pół roku)chciałem pograć sobie troche w guild wras.A tu zonk bo wpisuje prawidlowe passy a tu nic.Napisałem więc do supportu,podałem dane wraz ze skanem cd-keyów i napisali,abym czekał.Od tego czesu mineło już 2 miesiące i nie dostałem odpowiedzi.Teraz ponownie napisałem do nich z zapytaniem jaki jest postęp,ale nie odpowiadają.Czy ktoś miał taką sytuacje,że musiał tak długo czekać ale odzyskał konto?

Onek
Awatar użytkownika
.: Blessed by Fate :.

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Post autor: Onek » 31 maja 2010, o 06:44

Ciekawe czy na prawidłowy adres wysłałeś. xP

Antarhei
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Antarhei » 31 maja 2010, o 16:12

Pod prawidłowy adres wysłałem ;).A dziś dostałem od nich odpowiedź:

In order to better assist you with this account, I will transfer this question to our Account Support Team. Someone will be in contact with you as soon as possible.

Tylko ciekaw jestem ile muszę teraz czekać :/

Czarny Murzyn
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Post autor: Czarny Murzyn » 31 maja 2010, o 16:56

tydzien albo dni 3 :)

pietras1
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: pietras1 » 5 cze 2010, o 22:24

siema :D
mam problem, a mianowicie zresetowałem hasło i żaden mail nie przychodzi ;p czekam już bodajże 5 dni ;] Wiecie może co robić w takiej sytuacji bez potrzeby wysyłania prośby o zmianę e-maila do NCsoft?

z góry dzięki ;p
PS mam pocztę w Interi ;]

bless :D

Thaia
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Post autor: Thaia » 6 cze 2010, o 11:06

Już Ci raz powiedziałem, że nie jesteś fajny.
viewtopic.php?p=469869#p469869
Obrazek

pietras1
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: pietras1 » 6 cze 2010, o 13:38

Ja też Ci raz coś powiedziałem i dostałem za to ostrzeżenie, żałość.
Powiem Ci, że szukałem i nie znalazłem problemu DOKŁADNIE takiego samego. Wszystkie opisują inne problemy.
Pozdrawiam Cię serdecznie, mój 'fajny' kolego.
nie ma dnia, bym nie dziękował Jah.
bless ya!

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Post autor: tazer » 6 cze 2010, o 22:35

pietras1 napisał :Wiecie może co robić w takiej sytuacji bez potrzeby wysyłania prośby o zmianę e-maila do NCsoft?

pomijajac fakt, ze NCsoft i tak nie zmieni ci maila, to nie, w takiej sytuacji nie mozna zrobic nic poza wyslaniem prosby do NCsoftu o zmiane hasla.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

pietras1
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: pietras1 » 6 cze 2010, o 23:11

@up
sorry, ale pogubiłem się ;p chodzi Ci o zresetowanie hasła? Bo raczej nie ma sensu wysyłać tego, co jest na pierwszej stronie tego tematu, skoro mnie nie shackowano ;p Chyba, że chodzi Ci o to? Wybacz, ale nie zczaiłem :D
pzdr
bless ya!

hipolymerr
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: hipolymerr » 7 cze 2010, o 09:34

Masz im napisać, że mają ci wysłąć hasło.
Thaia Lightbringer pisze :pokazcie ze macie jaja i zrobcie DoA w 50 minut czy UW w 20 za pierwszym razem czy drugim - jesli nie - prosze o zaprzestanie pier******* bo g**** wiecie i w d**** byliscie

Obrazek
Obrazek

pietras1
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: pietras1 » 11 cze 2010, o 07:58

no dobra :D
dzięki Wam ;p
pzdr
bless ya!

Aramis
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Aramis » 9 sie 2010, o 08:28

Witam

mam pewien problem,otóż....dwa dni temu hackneli mi konto,nie miałem żadnego dostepu do konta.Napisałem do NCsoftu maila i dostałem zwrotnego ale nie wiem co mam teraz robić....jeśli da rade prosiłbym o pomoc :)

Hello Sebastian,

Thank you for contacting the NCsoft Customer Support Team.

In order to prevent your Guild Wars account from being compromised or even hacked in the future, please check our Security FAQ article that includes important information on how to keep your Guild Wars account secure: http://uk.support.ncsoft.com/cgi-bin/nceurope_eng.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=2034.

As far as items, characters, or gold that were lost due to your account being hacked, we are unable to replace any of them. We highly recommend following the suggestions listed in the article mentioned above to avoid such an inconvenience.

If you have also lost control of your email account we recommend you contact your email provider to attempt to get control of that again.

If you have lost control of your Guild Wars account or your NCsoft account, please update this message with the following information so we can assist you further:

- The postal address registered in the account
- Your NCsoft username (if your Guild Wars account is linked to a NCsoft account)
- The date of birth registered in the account
- The last 4 digits of the credit card used in the NCsoft online store or the Guild Wars in-game store (if any)
- Unique account ID: (This was sent to you via email on the date your game account was activated, with a subject header of “Game Account Activated.”)

Please be so kind as to send us as much of the information as possible in one message. This will help us to deal with your request faster.

Regards,
GM Alec
NCsoft Customer Support

Czarny Murzyn
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Post autor: Czarny Murzyn » 9 sie 2010, o 09:04

Musisz odpisac im nastepujace rzeczy :
- Kod Pocztowy
- Login do konta NCsoft (o ile konta GW bylo z nim powiazane)
- Data urodzenia
- 4 ostatnie cyfry karty kredytowej (jesli kupowales cokolwiek w internetowym sklepie NCsoft)
- Unikatowy kod konta - przyslany po aktywacji konta na Twojego maila

Oczywiscie kod pocztowy i data urodzenia ma byc taka jaka podales przy rejestracji konta.

@down: troche mozesz poczekac, z dzien dwa pewno
Ostatnio zmieniony 9 sie 2010, o 10:46 przez Czarny Murzyn, łącznie zmieniany 1 raz

Aramis
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Aramis » 9 sie 2010, o 10:18

napisałem :) teraz tylko czekać na info ^^ thx

Aramis
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Aramis » 9 sie 2010, o 12:46

dostałem coś takiego :/ szczerze mówiąc zabardzo nie kumam tego

Hello Sebastian,

In order for us to change the email address of your NCsoft account, could you please send us a new e-mail address?

Here are the ways you can get your account compromised or even hacked (i.e. username/password stolen):

1) Giving out your email address, and using the same password for things such as your email account and accounts on forums.
2) Installing 3rd party software (i.e. software not created by NCsoft) -- these could be programs that claim to be item modifiers, cheat programs, or even harmless looking programs such as attribute/skill calculators or dye calculators. These programs often contain a virus and/or key-logger that steals your account information.
3) Giving your username/password to friends. Even though you may think you can trust them, there are cases in which friends take items, delete characters, etc. without your permission.
4) Entering your username/password into any website not run by NCsoft .

So, if you think you may have key-logger installed you should take several steps to remedy the situation:

1) First get some sort of current anti-virus software and scan your system for virus and key-loggers.
2) Change all the passwords for accounts your may have accessed after installing the 3rd party software. This would include your Aion account, email addresses, forums accounts, etc.
3) Never download these sorts of programs in the future! Even if you think you can trust the site you are getting them from.
4) We also highly recommend you take a look at this Security FAQ that includes more information regarding keeping your Aion account secure: http://uk.support.ncsoft.com/cgi-bin/nceurope_eng.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=2034

Thank you for your cooperation.

Regards,
GM Victor
NCsoft Customer Support

Czarny Murzyn
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Post autor: Czarny Murzyn » 9 sie 2010, o 12:50

Chca abys podal im nowy adres email na ktory Ci zmienia powiazanie z kontem NCsoft oraz podaja Ci porady i kroczki jakie powinienes zastosowac aby Twoje konto nie zostalo skradzione ponownie.

w skrocie :
- Nie rozdawaj swojego loginu/hasla przyjaciołom
- nie wpisuj go na stronach nie nalezacych do NCsoft
- Przeskanuj PC bo moze masz Keyloggera

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i Odpowiedzi