TWOJE KONTO ZOSTAŁO SKRADZIONE? TUTAJ ZNAJDZIESZ POMOC!

Topic pomocy dla osob, ktorym ukradziono konta
Dopiero chcesz zacząć grę albo dopiero co ją zainstalowałeś? Masz jakieś pytania dotyczące świata Guild Wars? Zajrzyj koniecznie tutaj. Dział czyszczony okresowo.

Moderator: Moderatorzy Piaskownicy

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
Czarny Murzyn
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Post autor: Czarny Murzyn » 9 cze 2011, o 08:51

Do kolesia o wyzszej randze...

Zwykly Supporter
Senior Support

Czasem czeka sie dlugo.. poganiac mozna, ale nie wiem na ile jest to skuteczne.

Wardi
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Wardi » 9 cze 2011, o 08:58

A mam szansę na odzyskanie konta jeśli nie mam tych kluczy? Wszystko inne im podałem...

Czarny Murzyn
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Post autor: Czarny Murzyn » 9 cze 2011, o 09:14

Nie jestem tego pewien bo w takiej sytuacji nigdy nie bralem udzialu. Skoro im to wszystko podales inne a kluczy nie masz moze sie uda, chociaz jak sie upra ze klucz ma byc to mimo tego ze sie obsrasz to nie da rady.

Thaia
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Post autor: Thaia » 9 cze 2011, o 13:47

Jeśli napisałeś że nie masz kluczy, a widzę że napisałeś - to nie licz że ściągną bana.
Gdybym był na ich miejscu to na pewno bym ci bana nie zdjął, bo bym pomyślał że kupiłeś konto na Ebayu, Allegro czy innym serwisie aukcyjnym i próbujesz się teraz wykręcić.
85% że straciłeś właśnie konto.
Obrazek

Wardi
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Wardi » 9 cze 2011, o 13:58

A skan dowodu tożsamości, zdjęcie pudełek itd. nie pomoże? Na pewno jest inny sposób na potwierdzenie wiarygodności :/
Ostatnio zmieniony 9 cze 2011, o 14:06 przez Wardi, łącznie zmieniany 2 razy

Thaia
Awatar użytkownika

Post autor: Thaia » 9 cze 2011, o 14:04

Pudełka też możesz kupić na allegro.
Może jakbyś miał dowód zakupu gdzie widnieje twoje nazwisko to by coś pomogło, ale też wątpię.
Obrazek

Wardi
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Wardi » 9 cze 2011, o 14:07

Klucze też można dostać razem z kontem na allegro. Wygląda to przecież tak samo, mógłbym kupić konto i dostać zdjęcia/skany tych kluczy od sprzedającego. I wyszłoby na to samo. Klucze nie potwierdzają stuprocentowej wiarygodności...

Thaia
Awatar użytkownika

Post autor: Thaia » 9 cze 2011, o 14:13

Tak, ale jakby cie taki Murzyn *tralalala* że kupiłeś konto na Allegro i miałby na to dowód np. w postaci screenów z aukcji, to i tak masz permabana z miejsca (mimo że masz karty z kodami).
U nich zasada jest prosta - masz karty z kodami - jesteś właścicielem, nie masz kart - nie jesteś właścicielem - dostajesz bana na konto dopóki właściciel z kodami się nie zgłosi. Innymi słowy, właścicielem konta pozostajesz do momentu aż nie zaczną podejrzewać że coś jest nie tak ;>
Obrazek

Azumi
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Azumi » 16 cze 2011, o 08:15

Witam miło
miałem przerwę w grze ponad pół roku bo musiałem się zająć czymś ważniejszym i gdy się chciałem zalogować wyskakuje mi "Twoje konto zostało zablokowane z racji problemu z kontem. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z działem pomocy. (kod=045)"
No wiec się kontaktowałem z działem pomocy wysyłałem dane odnośnie konta i klucze jakie miałem i robiłem co kazali, pytałem czemu zablokowano mi konto a oni tylko powtarzali swoje pytania wiec po miesiącu tego miałem dość.
Proszę pomóżcie co mam zrobić ? i czemu oni nie odpowiadają na proste pytania? Nigdy nie używałem haków i innych kantów bo wierzę w uczciwą grę pomóżcie bo uwielbiam tę grę jak żadną inną.

Wardi
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Wardi » 16 cze 2011, o 11:18

@up
Odpowiadaj im konsekwentnie na każde pytanie, i czytaj dokładnie co piszą - mi np. napisali w jednym mailu żebym już nic nie pisał i nie zadawał pytań tylko czekał cierpliwie, bo zajmują się sprawą a następne maile tylko spowodują opóźnienie. Czekałem tydzień i... odzyskałem konto! :)
Ostatnio zmieniony 16 cze 2011, o 11:19 przez Wardi, łącznie zmieniany 1 raz

Guen
Awatar użytkownika
Ice-cold Witch
Ice-cold Witch

Post autor: Guen » 16 cze 2011, o 11:42

Możliwe, że w czasie tej przerwy, ktoś dostał się na twoje konto i zrobił coś niezgodnego z EULA (albo się pomylili, to też się zdarza).

Azumi
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Azumi » 16 cze 2011, o 11:55

Tylko że mi nic nie napisali że się tym zajmują po prostu przestali się zemną komunikować pisemnie. Guen możesz mi pomóc ? bo mój angielski jest kiepski :/
Ostatnio zmieniony 16 cze 2011, o 12:02 przez Azumi, łącznie zmieniany 1 raz

Thaia
Awatar użytkownika

Post autor: Thaia » 16 cze 2011, o 20:41

Zacytuj ostatniego maila od nich zasłaniając prywatne dane bardzo proszę. Inaczej Ci raczej nie pomożemy
Obrazek

Gallar
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Gallar » 29 cze 2011, o 19:44

Polecam wszystkim dzwonic - trzeci raz chcialem wrocic do gry i stracilem dostep do konta, wczoraj wyslalem ticketa do tej pory nie bylo odpowiedzi, *bimbom* sie zadzwonilem do nich bum cyk cyk jezeli tylko w mailu podane byly dane tj jakiś ID oraz klucze/rachunki to jedyne co musialem zrobic to podac incident number i date urodzenia i tyle - za pare minut mam dostac maila z passami :)

Guen
Awatar użytkownika
Ice-cold Witch
Ice-cold Witch

Post autor: Guen » 29 cze 2011, o 21:41

Gallar pisze : wczoraj wyslalem ticketa do tej pory nie bylo odpowiedzi
Nie sądzisz, że Twoje oczekiwania co do czasu reakcji są nieco wygórowane?

mathu
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: mathu » 3 sie 2011, o 13:06

Witam, otóż mam pewien problem, a mianowicie w GW grałem pare ładnych lat temu, niedawno wróciła mi chęć na pogranie i właśnie tutaj pojawia się problem. Nie pamiętam żadnych danych dotyczących mojego konta, adresu e-mail, który prawdopodobnie już nieistnieje; hasła - dosłownie nic. Oczywiście pudełka jak i cardy z keyami posiadam, teraz następuje pytanie, co mam w tej sytuacji zrobić? Wystaczy mail z danymi i skanem cardów? Czy może muszę przefaksować keye? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Guen
Awatar użytkownika
Ice-cold Witch
Ice-cold Witch

Post autor: Guen » 3 sie 2011, o 14:14

Zazwyczaj wystarcza. Nie dowiesz się póki nie otrzymasz odpowiedzi a supportu, bo tak to ciężko powiedzieć na jakiej podstawie wymagają faksowania kluczy.
Obrazek

Arlic
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Arlic » 27 sie 2011, o 14:15

Witam, mam taki problem.

Dostałem od kumpla kiedyś konto, grałem na nim kiedyś i zostało ok. rok temu z hackowane.
Naszła mnie teraz chęć na granie, i w tym problem że jest z hackowane.

E-mail zmieniłem z kolegi email'a na mój, dalej w związku z tym będę miał pytania.

W odzyskiwaniu konta wymagają pewnych danych, kolega te dane podał prawdopodobnie nie zbyt precyzyjne, a na jego kontach mailowych nie ma z niewiadomego powodu odpowiednich danych np: unique id itp

Czy unique id dostaję sie ponownie po zmianie adresu e-mail, ponieważ mam jakieś nie wiadomo skąd unique id na skrzynce mailowej, które nie pasuje datą, ani nic..

aktualnie mam tylko kartę nightfall z tego konta, nie mam karty phropa...
Ostatnio zmieniony 27 sie 2011, o 14:19 przez Arlic, łącznie zmieniany 1 raz

Monterka
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Monterka » 28 sie 2011, o 15:42

Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem posiadaczem wszystkich części GW oraz Dodatku i jest sprawa.
Email na którym było zarejestrowane konto miało opcje Zablokowanie IP polegało to na tym że wpisuje w opcjach swoje ip i tylko z niego mogę się zalogować.
Oczywiście zmieniłem internet w UPC z 7/mb na 50/mb i zmieniło sie również ip.
Chciałbym sie dowiedzieć czy istnieje opcja na zmiane emaila? Posiadam wszystkie karty z kodami z wszystkich pudełek. Oczywiście jeśli ktoś mógłby mi pomóc to postarałbym sie podziękować.

Naprawde bardzo mi zależy :) (na gw 2xd)

Derv Of Peace
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Derv Of Peace » 30 sie 2011, o 20:35

Shit ... Zajumali mi konto ... Byłem na urlopie od 20.08.2011r. do 30.08.2011r. Wchodze na gw, wpisuje hasło ,, wrong " . Wpisałem dokładnie 7 razy to potem zacząłem kombinować czy może nie zmieniałem ... Nie ! Ja nigdy nie zmieniałem hasła ... Daje zresetowanie hasła i niby mają mi przysłać na e-mail nowe hasło ... Lipa, nic nie przyszło ... Klikałem to ok. 13 razy od tamtej pory i ani jeden e-mail nie przyszedł . Nie mam głowy do odzyskiwania ... Nie słyszał nikt nic o gildii WK ostatnio ? Jestem ... A właściwie byłem liderem bo teraz nie wiadomo co z nią zrobił hacker ...

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i Odpowiedzi