Informacja od zespołu tłumaczącego Guild Wars

Tomkow
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Tomkow » 9 gru 2006, o 16:52

Witam,

Na wstępie bardzo chcę wszystkich przeprosić za ten chaos z opisami przedmiotów. Wygląda na to, że przy przenoszeniu tekstów do gry coś się pomieszało i część opisów pozamieniała się miejscami.

Dostałem już pliki z tymi tekstami i próbuję to wszystko naprawić. Jutro w nocy wyślę pliki do NCSoftu i mam nadzieję, że jak najszybciej je uaktualnią.

Jeśli chodzi o czcionkę, to wyglada ona fatalnie i będziemy prosili, aby ją zmienili. Z tą się nie da grać.

Jesli chodzi o inicjatywę guildwars.pl związaną z pomocą. Bardzo dziękuję na pewno skorzystam :)

Proszę tylko o jedno. Zgłaszajcie błędy, a nie piszcie, że jakaś nazwa Wam się nie podoba. W chwili obecnej ważne jest doprowadzenie gry do stanu grywalności, a nie dyskusja na temat gustów.

Słońik
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Słońik » 9 gru 2006, o 18:18

Chociaz jest duzo bledow w grze , nikt niepodziekował jeszcze CDP (przynajmniej ja niewidziałem , widziałem tylko narzekanie ) Wiec ja chciałbym podziekowac CDP za spolszczenie GW (wy tez podziekujcie forumowicze )
Obrazek
Obrazek

Darth Sib
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Post autor: Darth Sib » 12 gru 2006, o 10:59

Tak samo nikt jeszcze nie podzękował Ministrowi Giertychowi za uzdrawianie polskiej edukacji.
Dziękujemy Wielki Romanie!

Poważnie mówiąc - na tą chwile poloniazacja to jeden wielku bubel. Nie ma za co dziękować.
Ostatnio zmieniony 12 gru 2006, o 11:00 przez Darth Sib, łącznie zmieniany 1 raz
[color=#000000]"Wrogowie, którym grozisz, tworzą armie.
Wrogowie, których niszczysz, tworzą groby."[/color]
[color=#666666]- Shinriko "Małe Prawdy"[/color][color=#CC0000]
[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/17.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Voldo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Voldo » 9 sty 2007, o 16:15

znalazlem dwa bledy w opisie skili
jeden dla paragona drugi dla wojownika

Paragon
Ploną
pisze ze przeciwnicy KRWAWIĄCY zdaja mniej obrazen, a nie PŁONĄCY!

Wojownik
Mloty
Wsciekly cios
pisze ze jesli przeciwnik cierpi na oslabienie zadaje sie mu 10-34 dm i bez oslabienia 10-34. Bez oslabienia powinno byc 5-17

sorka pomylilo mi sie to nie mialo byc tu :)
Ostatnio zmieniony 24 sty 2007, o 18:37 przez Voldo, łącznie zmieniany 1 raz

Wróć do Archiwum